iPod slušalice??!
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

iPod slušalice??!


09.07.2009 | 03:13
Ovako...već je lagano vrijeme da promjenim svoje apple slušalice pa me zanima vaš savjet....
Pošto sam sit klasičnih apple slušalica i nakon jedno 10 promjenjenih mislim da je vrijeme da kupim nešto što može trajati malo duže...

Sad, zanimaju me vaša iskustva sa novim apple in ear slušalicama..i vaša preporuka da li da uzmem njih ili seenisher, bose, bang&olufsen...?

Znam da su svi modeli poprilično papreni, pa vas zato i pitam za savjet ili ako imate neka iskustva s kupovinom jedne od ovih marki...

Hvala, Renato
09.07.2009 | 03:16
10 slušalica?!

Ja već treću godinu koristim iste doslovno svaki dan (osim vikendom) i nikada problem. Kako nastradaju?
09.07.2009 | 03:27
Hehehe...pa imam iPod već 4 godine... Svake godine dobro je do ljeta. Kada pukne ona guma oko slušalice onda brzo od k vragu. Ma slušam stalno glazbu i obično ljeti na plaži u mokre uši stavim slušalicu i to je mislim najviše uništi. nastradaju i na druge načine. Recimo, jedne su mi udarile od stol malo jače pa je lijeva počela šuštati.... Ima načina, vjeruj!

Nisu te slušalice neke kvalitete, mislim kvaliteta zvuka je zadovoljavajuća, još kad uzmem u obzir da se isporučuju s uređajima...super!

Ali nekako mi se ne da paćat 250 kn za nove jer želim nešto boje,..a ove in-ear su mi zapele za oko. A tu je naravno zloglasni Form 2 naglavne od bang & olufsena... pa ne znam što mi činiti. Da opet uzmem "obične" ili da napokon uložim neku značajniju lovu u to...
  • lex
  • Korisnik
  • 5
09.07.2009 | 11:11
Imam in-ear slušalice i evo mogu reći da sam jučer zaključio da nisu dobre, čak su jako loše!!! Nakon 15 nošenja crkli su gumbi za pojačavanje/smanjivanje zvuka. Mislim da je razlog znoj za vrijeme trčanja, al ne nosim ih ispod majce tako da ne znam kako je došao na gumbe... Uglavnom jako sam razočaran!!
09.07.2009 | 23:52
Lex, hvala puno na postu... puno si mi toga rasvjetlio. Jedna od stvari koje me najviše živciraju na iphone-u su njegove slušalice. Mislim, nisu loše...ali onaj glupi gumb za javljanje je prestao reagirati nakon 10 dana kad sam kupio iPhone i još ne radi!!!

Ali nisam t isto očekivao od 600 kn vrijednih slušalica...
Uglavnom, hvala puno...
  • lex
  • Korisnik
  • 5
10.07.2009 | 02:02
Drago mi je da sam pomogao. Navodno seenisher ima najbolje in-ear slušalice, osobno sam zadovoljan s zvukom in-eara, al po nekim testovima nisu najbolje...
10.07.2009 | 09:50
ja imam sennheiserice koje idu na uho, s onim okvirićem. To mi je puno bolje od ovih in-ear jer valjda je moja slušna školjka deformirana ili kaj, ali od origigi apple sluški me uvijek uho boli. Iako, one imaju nježniji zvuk od sennheiserica koje su oštrije u visokima i manje basa daju. U članku Nike+iPod sam ih slikal i traju već treću godinu, iako s njima joggam svako jutro. To je iz one sportske linije pa su nešto otpronije na znoj, iako su pohrđavile uz rub one plastike/gume koja zadihta uho. No, kod nas ih nisam nikad vidio za kupit, samo onaj slabiji model koji nema ovaj dio koji ide na uho.
Dosta me kopkaju one shure sluške, koje imaju onu spužvicu da uđu lijepo u uho, ali skupe su ko kuga.
Inače, ako me sjećanje ne vara, Appleove sluške proizvodi Harman International, ne?
Dakle, da zaključim: kaj se mene tiče, osnovni problem kod slušalica mi je udobnost nošenja i otud bi krenuo
10.07.2009 | 14:45
Da...što se tice sennheiserica ja pošto se ne bavim sportom i većinom nemam problema sa udobnošću razmišljam između cx300 modela i px100...
Navodno su ove prvo provjereno vrhunske, ali su ove px100 proglašene među najboljim naglavnima na planeti. E sad, i jedne i druge su opet jeftinije od apple in-ear modela pa mislim da sam odustao od te ideje.

Nadalje, malo sam gledao bang & olufsen glasovite A8 slušalice. Ujac mi ih ima i nisam se baš oduševio sa količniom basa, a to me buni i kod sennheisera...
Jer dosta im modela po meni daje malu količinu basa, Još ću poslušati Form 2 (B&O) i mislim da ću tada donijeti konačnu odluku...

Sad, da px100 nisu naglavne, vjerojatno bi ih odmah uzeo... Ali kad sam pogledao maloprije cijene, nekako mi sve više izgleda sennheiser CX300 da su najbolji izbor... Još ako imaju bijele!, sreći neće biti kraja!
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 4 sati, 42 minuta
  • rkrosl: prodao triumpha, kupio triumpha
  • JOHN: Honda CB650R
  • FiFi: Skoro sam ga jednom zamijenio za Bandita 1200 , ali sam ipak odustao.
  • Zdravac: ...ili Suzuki Bandit :)
  • Zdravac: E, taj motor je nekad bio moj san, da nije uletila yamaha, sigurno bih toga sad vozio :)
  • FiFi: Honda CB900F2 Hornet, 2002. Evo radim servis i nadam se registraciji prvi put nakon tri godine stajanje (djeca ti promijene raspored vožnje)
  • Riba: Problem je sto "sezona" u Irskoj trtaje tjedan dana. :-D Moram vidjeti ima li kakav nacin da ga registriram u Hr.
  • Zdravac: @ZeljkoB Odličan motor, takvi motori su baš po mom guštu! Lijep i ugodan za voziti.
  • Zdravac: @Riba Pa što čekaš, daj, zamjeni ulje, filtere i svječice, napuni bateriju, i lagano pranje. To će biti dovoljno, siguran sam! :)
  • Zdravac: Ajd, super, nisam jedini! Sad ide sezona, i gušt! Polako plan za moto trip na more...
  • ZeljkoB: Honda NC750X, ali sve manje vremena imam za voznje.....
  • Riba: Imam ja BMW 650CS, mozda ga reaktiviram nakon 10 godina stajanja u garazi. A imam i Vespu iz 1959, ta malo duze stoji. :)
  • Zdravac: Evo, ja ću prvi: YAMAHA XJ900 S Diversion, classic iz 1998., ide ko švicarski sat, čista mehanika, pouzdano do bola! :)
  • Zdravac: Jel imamo ovdje kolega ili kolegica, da voze motor? Ako da, koji?
  • zoranowsky: @air, u biti isti je pricnip, samo si sam sebi target :)
  • Air: Polako, polaku, kuda žurba, daj mi prvo link na to kako pročitati vlastite misli :)
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.
  • Yonkis: Ili da otvorim temu u forumu?
  • Yonkis: Jedna osoba dok je bila u Beču, mogao sam vidjeti njenu lokaciju točno na kojem je katu i u kojem dijelu zgrade je bila (iPhone 14 u pitanju). Zna li netko koji su preduvjeti za takvo točno lociranje jer u Hrvatskoj to još nisam nigdje doživio? Vidim lokaciju ali ne u 3D.
  • m@xym: Uostalom, palčevi su na ovom forumu odavno prestali biti relevantni, a nama koji smo redovito ovdje niti ne trebaju da bi smo znali kakav je tko.
  • m@xym: Nerviraj se samo zbog onih koji su ti bitni, a nebitne ignoriraj, inače ćeš ostati bez živaca.
  • Vanjuška: Nema nervoze m@xym, ali da javno prozovem malog žapčića da bog sve vidi i sve zna :D
  • smayoo: Ja nemam.
  • zvone: Servisom naime...
  • zvone: ljudi ima li tko iskustva sa sercisom iklinika?
  • m@xym: Čemu nervoza zbog palčeva?! Evo ti još jedna gore ako te to baš toliko muči.
  • Vanjuška: LOL, puknem post i vidim 1 pozitivan palac gore, a imao sam ih 10 nakon onog Tinovog pushanja. Kaj je Žabac/Jura, opet me imaš na piku? :D
  • Kloba: Predizborna škola Željka Pervana [link]
  • Yonkis: Najljepše je kad ostane u “obitelji” :)
  • imjasminh: Mobitel prodan useru s Jabučnjaka :)
  • Zdravac: :)
  • Zdravac: Jel zna netko bez googlea odakle to?
  • Zdravac: ...Galebi, oj beli tići, poletite dole k jugu, ter moju pozdravite majku...

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Jedro, Riba, tino1, Anonimci (535)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.15 Seconds

Provided by iJoomla SEO