Uređaj istekao
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Uređaj istekao

06.10.2013 | 14:14
Kada želim nešto sa itunesa da prebacim na moj ipod iskoči mi poruka na kojoj piše, vrijeme vašeg uređaja je isteklo .

U čemu je problem ?
12.02.2015 | 06:50
prema mojem iskustvu radi se o tome da se aplikacija "unaprijedila" tj. da je u tekucem izdanju za iOS 8 a na stari iPod se iOS 8 ne moze instalirati.

Problem je dakle u starom uredjaju koji posjedujes. Nazalost....

Pozdrav!
12.02.2015 | 07:29
Ne bi rekao. To mi prije zvuči kao loš prijevod od "connection timed out". Dakle, komp traži iPod, ali mu se iPod ne javlja. Jesi li na windowsima ili na macu? Koji je iPod? Što si pokušavao prebaciti?
12.02.2015 | 07:38
www.cultofmac.com/311758/says-apple-does...wards-compatibility/

Slažem se sa Smayoom, upravo na gornjem linku pročitao kako današnji iTunesi bez problema syncaju 1gen iPod...
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 9 sati, 31 minuta
  • stefanjos: dinsey plus je bas geoblcoked, mislio sam da cu moci koristiti sa aus accountom kao i apple tv , itunes, app store i ostalo. steta :(
  • Zdravac: thnx, isprobati ćemo ovaj vikend
  • kupus: next cube*
  • kupus: g4 cube u novom izdanju [link]
  • Riba: Zdravac, ja sam se pretplatio. Izbor igrara je super jer su probrane neobične i lijepe igre. Nisam siguran uklapa li se to u Fortnite priču, ali o njema znam samo onoliko koliko se probilo do mene.
  • stefanjos: ja isprobao arcade malo. oceanhorn je super, ali nije kao fortnite vec kopija zelde
  • Zdravac: jel netko isprobao Arcade? Ima li koja igrica da bi bila zaanimljiva 11-godišnjaku koji voli igrati Fortnite? :)
  • Robert_84: novi macpro kolko para:)
  • Bertone: Link na što? Pa prošla su vremena kad su ljudi klikali na sve što im netko ponudi :) ... ili nisu :D
  • Robert_84: [link]
  • smayoo: Čujem ja to svaki dan. Od kolega inženjera i, još gore, od ženinih kolega, učitelja... :S
  • Borisone: Meni je najbolje bilo kad mi je sinoć lik englez rekao: "ja ne čitam više knjige, završio sam sa školom"
  • smayoo: Nijedan sustav ne funkcionira ako roditelji misle da nije njihov posao potruditi se da djeca steknu osnovnu pismenost
  • Josip R.: Masa koj ne razlike, su kao djeca imali poteškoće u učenju i večina nije nikad dobila posebnu pažnju nego su progurani kroz sustav.
  • smayoo: Pogotovo u današnje vrijeme. Sve što ti treba je - uključiti kontrolu pravopisa dok tipkaš. A za neke rijetke riječi, tu je uvijek hjp.znanje.hr. Nema izgovora. Ima samo lijenosti.
  • smayoo: A ekipa koja se "ponosi" time što pripada nepismenoj većini...? Hja... Nije zločin, ali je svakako sramota... :)
  • smayoo: Ne slažem se. U osnovnoj školi nema manje važnih predmeta. Satnica hrvatskog je dovoljna, ali se roditelji ne bave svojom djecom i ne uče ih elementarnoj pismenosti. Nema nijedne škole na svijetu koja će te naučiti pismenosti, ako te roditelji kod kuće ne pritjeraju svrsi, kad si dijete u mlađim razredima OŠ, da pišeš zadaću redovno i da je pišeš točno.
  • jura22: Premalo je sati hrvatskog jer popunjavaju satnicu sa manje važnim predmetima, a plaća im je jednaka svima što nije slučaj u realnom sektoru.
  • m@xym: A, možeš li zamisliti kako li je tek odvratno čitati odgovore nepismenih ljudi, koji misle da je nepismenost društveno prihvatljiva i poželjna osobina?
  • Josip R.: Bože kako to odvratno kad ti neki Grame Nazi prepravlja i ne kuži da dobar dio ljudi ne razliku je č i ć, nisu Slovenci đabe ostavili samo č. :D
  • stefanjos: to je malo cudno s obzirom da 16 inchni pocinje sa 512gb ako se ne varam
  • Gjuroo: Bože, kako to odvratno izgleda kad umjesto č napišeš ć :D
  • Gjuroo: *poČetak
  • Gjuroo: Ja ću si za poćetak kupiti samo jedan kotačić, pa ću nadograđivati...
  • marosi: 256 GB kao početni kapacitet SSD? Pa ja ne bi uzimao ni MBA bez pola TB...
  • dpasaric: :D
  • smayoo: Meni piši odma 2 kamiona! :silly:
  • dpasaric: Otvorio sam temu u formu, pa slobodno tamo komentirajte! Koji model kupujete? I bolje pitanje - koliko komada ćete uzeti? :)
  • dpasaric: Evo, cijene su poznate! Top model s monitorom 526.245 kn (PDV uključen)! :)
  • Josip R.: Dodao sam 5$ gift card na svoj Apple ID i sad sam aktivirao Apple TV godinu dana besplatno.
  • Josip R.: Ja nemam iTunes kredit. Vjerojatno zato.
  • stefanjos: gledam ovaj konfigurator za mac pro. zelim vidjeti ljude i njihov work flow gdje koriste tih 1,5TB Rama
  • drlovric: Pa nisam nista aktivirao posebno. Samo mi proradilo. Ne sjecam se da sam nesto radio oko toga. Karticu nemam dodatu al uvijek imam iTunes kredita
  • Josip R.: @drlovic kako si aktivirao? Meni ne priznaje PayPal jer kao kartica nije US, a vezan mi je na Revolut.
  • Josip R.: [link]
  • Josip R.: Sva roba prodana u EU mora imati minimalno 2 godine garancije, to se odnosi i na Apple proizvode prodane u EU. Dakle nije Apple Care.
  • drlovric: Josip, i kod mene je US account pa sam dobio ATV . Suprugi sam danas kupio iPhone 11, pa cu bas probat jel moze i na njenom.
  • big_mac: Vidim da si napisao da je iphone star godinu dana i da ima jos godinu dana garanciju pa me zanima jel to nekako kupljeno jos godinu dana garancije ili kako?
  • Josip R.: Ako nekog zanima prodajem svoj iPhone Xs 256 GB Space Gray u oglasniku.
  • stefanjos: ja sve imam na AU, a HR account imam odvojen pa ako bas nesto zatreba sa app storea koristim to
  • stefanjos: nikako :D
  • energyman: hm, kako da aktiviram bilo kakvu free/tiral opciju od applea (radio, TV) ako nemam nikakvu payment metodu. Volio bi da tako i ostane jer se prebacujem izmedu HR i US ducana
  • stefanjos: e ja se moram uglodat nekome da se ulogiram samo pri prvom pokretnju novog proizvoda haha, imam AU account i meni TVplus radi, samo mi se i nedaje 8 dollara za to
  • Josip R.: Dakle ne mogu koristiti uslugu godinu danna besplatno.
  • Josip R.: Ja sam isto uzeo novi iPhone 11 Pro, ali Apple TV ne mogu koristiti jer ne mogu stavi karticu na Apple ID jer imam US acc. :(
  • drlovric: Ja sam uz Pro iPhone dobio godinu dana pretplate. Ako se zainatim sjest cu 3 dana i cijeli im repertoar pregledati :D
  • Soffoklo: @Moonlike, je puko je i to odavno mister Eddy :-)
  • Zdravac: :)
  • Moonlike: Ne znam ko je tu lud... ali ova sprdnja od Apple TV ide i ide :-) Sad su uveli I nagrade "Apple TV Plus Awards"... sve na tom streamingu je u produkciji Apple-a (kad kazem sve... mislim na svih 9 naslova koji tamo sjede), i sad su uveli da ce sami sebe nagradivati. Netko je u Apple-u opasno "pukao u glavI" :-D
  • Riba: ihorvat, keychron je odlican bang for the buck, jedina zamjerka je sto nije programabilna ali mozda ti to nije bitno. Objavit cu uskoro pa se strpi! :)

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

big_mac, damir1, gogh, jura22, MacSlavko, Riba, rusty, Anonimci (280)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Novo u Appleu

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%