iPhone 5
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

iPhone 5


31.10.2012 | 19:58
Evo moja petica stigla! Prezadovoljan!!!
31.10.2012 | 20:30
Cestitam,daj par slika
31.10.2012 | 20:47
ovo je s cetvorkom slikano, zena je malo kameru izgrebala pa se lose vidi.
fotografija_1-e273d187eff9d7efb1cdfb79daa04a8f.JPG
31.10.2012 | 20:49
Jos jedna
Prilozi:
31.10.2012 | 20:52
evo jos jedna
fotografija-9ff2e1c3cf85ce7df6de2b73356bddad.JPG
31.10.2012 | 21:00
Da puno ne pametujem posto ovdje ima daleko pametnijih od mene, uglavno prezadovoljan sam, kao sto svi znaju osjetno je laksi ali i dalje se osjeti da se ima u ruci nesto kvalitetno i vrijedno. Sto se tice brzine ja osjetim itekako razliku cak sam usporedjivao cetvorku i peticu, razlika je ogromna.
Sto se tice kamere nisam uspio jos po danu slikati posto sam direkt s posla isao po njega i vec je mrak pao ali cak i navecer se vidi razlika. Sutra cu probati koju lijepu sliku uradit.
Sve u svemu super mobitel!
31.10.2012 | 21:07
Da te dobro sluzi
31.10.2012 | 21:10
Valjda hoce! Zaboravio sam reci, slusalice su me odusevile, em sto se lijepse cuje od predhodnih a uz to leze u mojim usima super. Bas je daleko bolji a i nekako je cistiji zvuk.
31.10.2012 | 21:17
Ali ove su bolje!
Prilozi:
31.10.2012 | 21:19
@ vice U VIP će biti i od 64GB, malo prije sam čuo. Bijeli i crni.
Cijena najskuplja od 5000 kn (nisam siguran koliko tocno).
Najjeftijiji će bit u tarifi bez limita i to se može provjeriti kolika će bit cijena.
Ako ne bude preskup (oko 2000 Kn) onda ću produžiti ugovor jer za veću cifru se ne isplati uz ovu postojeću koju imam (200kn).
31.10.2012 | 21:20
Prilozi:
31.10.2012 | 22:24
Mene zanima oće li biti od 16GB, bijeli
31.10.2012 | 23:26
Kaj se tice slusalica , valjda nema gorih od onih prethodnih. One prve uz iPod-ove su bije OK, ali one ut iPhone su jad i bijeda. Ne ocekujem nista spekakularno.
02.11.2012 | 11:56
Moram napisati da je laž što je Popaj napisao. Danas je uredno kuplje bijeli iPhone 5 od 16GB u Vipa.
02.11.2012 | 12:26
Sto se tice slusalica, samo da se cuje i druga strana; inace imam problema sa slusalicama jer mi rijetko koje odgovaraju (steta sto nemaju vise one spuzve na sebi jer mi je to radilo koliko toliko trenje da ne ispadnu). Stare od iPhonea su mi ispadale iz lijevog uha pa sam radi toga, ali i radi boljeg zvuka, kupio nove. Rezultat: nove mi ispadaju iz oba uha cim ih stavim. S time da imaju i puno kruci kabel i nesto vise pozicioniran onaj dio s mikrofonom i pojacalom tako da cim ga dotaknem izbije mi desnu slusalicu. No omotao sam ih u duct tape i sada je puuno bolje. Rezultat ovdje:

sluske.jpg
02.11.2012 | 14:03
Vice kaže:
Moram napisati da je laž što je Popaj napisao. Danas je uredno kuplje bijeli iPhone 5 od 16GB u Vipa.


Molim te da pripazis sto pises.

Ja nisam lagao, nego sam dobio informaciju od ljudi koji rade u VIP-u, a to sto su i oni ograniceni sto se tice informacija je njihov problem.

Uglavnom, na prodajnim mjestima je moguce kupiti samo 16 Gb model, dok je 32 Gb iskljucivo predvidjen za poslovne korisnike i one koji su se predbiljezili za telefon pa ce ga dobiti dostavom na kucnu adresu.

Pozdrav!
02.11.2012 | 16:12
1. kaj se ljutiš, laž ne može biti kriva informacija.
2. to kaj te nazvao lažljivcem ide @Vice-u na dušu.
Meni je isto bilo malo za vjerovati da se ne bi prodavali u obje boje. Više mi je izgledno kako ih neće bit sa svim kapacitetima (tako je bilo s četvorkom) jer ih se valjda manje proizvodi.
Jedan (@Vise se krivo odrazio), a drugi (@Popaj) je nasjeo na provokaciju. LOL
02.11.2012 | 17:05
Negdje sam procitao da su kupci(ponocna prodaja VIP -a) dobili uz iPhone BT zvucnik i kisobran = 500 Kuna popusta,ako je istina lijepa gesta + dobar marketinski fol.
02.11.2012 | 17:23
zabac kaže:
1. kaj se ljutiš, laž ne može biti kriva informacija.
2. to kaj te nazvao lažljivcem ide @Vice-u na dušu.
Meni je isto bilo malo za vjerovati da se ne bi prodavali u obje boje. Više mi je izgledno kako ih neće bit sa svim kapacitetima (tako je bilo s četvorkom) jer ih se valjda manje proizvodi.
Jedan (@Vise se krivo odrazio), a drugi (@Popaj) je nasjeo na provokaciju. LOL


Citao sam mail koji su dobili zaposlenici VIP-a: dolazi 16 Gb crni iPhone i 32 Gb bijeli 2. studenog. Od iduceg tjedna dolaze pomalo sve ostale boje i kapaciteti.

Meni je bilo tesko za povjerovati da u prodaji u poslovnicama nece biti niti jedan 32 Gb model dok su ga meni kao poslovnom korisniku uredno ponudili.
02.11.2012 | 18:26
Evo da se i ja pohvalim. Danas sam kupio iPhone 5, nazalost bijele je boje, u mom Vip ducanu nije bilo vise crnih. Znaci produzena pretplata i iPhone me kostao 999 kn jer su danas jos dodali neki popust od 500 kn. Telefon izgleda jaako lijepo. Slusalice odlicne ali ga jos nisam aktivirao pa cu vam sutra moci reci vise. Sve u svemu fenomenalno.
Pozdrav od Clerica
OT
Jos sam i k tome jucer postao otac! Znam da se tu takvo sto ne objavljuje ali da vam se pohvalim
02.11.2012 | 18:44
Čestitke za očinstvo.

Usput, i ja sam danas uzeo jedan crni i jedan bijeli, imaju isključivo 16 GB u prodaji.
Vezano na rezervaciju, zvala me danas žena iz VIP-a da će mi idući tjedan poslati iz Splita 32 GB za Zagreb.
02.11.2012 | 18:48
Čestitam braco, šta je M ili Ž?

Pita mali cigo: tata, moram na WC u koja vrata da uđem M ili Ž?
Cigo: pa na Ž, Ž je Žentelmen, a M je madam.
02.11.2012 | 19:38
The_Cleric kaže:

Jos sam i k tome jucer postao otac! Znam da se tu takvo sto ne objavljuje ali da vam se pohvalim


U tom slucaju iPhone je totalno nebitna stvar,cestitke od srca i tebi i supruzi a sve najbolje prinovi.
02.11.2012 | 19:59
također se pridružujem čestitkama, lijep je to osjećaj, još ako je prvi put, onda je to vau....Čestitke još jednom
02.11.2012 | 21:16
Čestitam i ja, Cleric! Kao trostruki otac, trostruko sam svjestan kako je to divan osjećaj!
02.11.2012 | 22:05
ja sam u HT-u uzeo 32GB bijeli. prvi u Rijeci. uređaj je stvatno super. iPhone kakav je trebau uvijek biti

u HT-u prva tri kupca su dobili poklone, al dostavit ce nam ih slijedeci tjedan, sad ne znam o cemu se radi. Mozda su vidjeli da su ovi u vipu dali BT zvucnike, pa hoce i nama nesto bolje dati
02.11.2012 | 22:10
@Phantom_Lord - kako si uzimao uređaj? Jel na pretplatu ili keš? I koliko te izašao?
02.11.2012 | 22:47
Vip je dijelio Gear4 StreetParty Wireless zvucnik. Nimalo jeftina stvarčica. Ja sam osobno platio iPhone 5 1842kn (16GB crni). To bi bila tarifa 222, ali posto sam od prije na slicnoj tarifi (sve za mene 250) nisam morao uzimati novu tarifu.

Odlicna stvar je sto na prijasnju tarifu imam 50% dozivotnog popusta pa me ispada 125kn mjesecno.


Stojis malo u redu kupis uredjaj 500kn jeftinije, dobijes poklon u vrijednosti cca 500kn. Na pretplatu ne dodas nista novih kuna i onda si masovno osudjen od javnosti kao ludjak, seljacina, ovca, bolestan, stoka, primitivac i sve moguce kombinacije po dva... ali doslovno svugdje je 95% komentara na vijest o redovima takva.


Sta reci?
02.11.2012 | 23:09
to je bilo i moje razmisljanje. juces sam cekao u rijeci red sat i pol i dobio popust od 500kn i poklon od jos toliko. 1000kn za sat i pol mi se cini vise nego prihvatljivo.

inace za sada sam jako zadovoljan. evo sad sam ulovio malo vremena pa cu mu se malo posvetiti.
03.11.2012 | 04:18
The_Cleric:

Iskrene cestitke na prinovi. iPhone je u tvojoj prici ispao marginalac
Moderatori: jupi, Bertone

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 5 sati, 56 minuta
  • zoranowsky: @air, u biti isti je pricnip, samo si sam sebi target :)
  • Air: Polako, polaku, kuda žurba, daj mi prvo link na to kako pročitati vlastite misli :)
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.
  • Yonkis: Ili da otvorim temu u forumu?
  • Yonkis: Jedna osoba dok je bila u Beču, mogao sam vidjeti njenu lokaciju točno na kojem je katu i u kojem dijelu zgrade je bila (iPhone 14 u pitanju). Zna li netko koji su preduvjeti za takvo točno lociranje jer u Hrvatskoj to još nisam nigdje doživio? Vidim lokaciju ali ne u 3D.
  • m@xym: Uostalom, palčevi su na ovom forumu odavno prestali biti relevantni, a nama koji smo redovito ovdje niti ne trebaju da bi smo znali kakav je tko.
  • m@xym: Nerviraj se samo zbog onih koji su ti bitni, a nebitne ignoriraj, inače ćeš ostati bez živaca.
  • Vanjuška: Nema nervoze m@xym, ali da javno prozovem malog žapčića da bog sve vidi i sve zna :D
  • smayoo: Ja nemam.
  • zvone: Servisom naime...
  • zvone: ljudi ima li tko iskustva sa sercisom iklinika?
  • m@xym: Čemu nervoza zbog palčeva?! Evo ti još jedna gore ako te to baš toliko muči.
  • Vanjuška: LOL, puknem post i vidim 1 pozitivan palac gore, a imao sam ih 10 nakon onog Tinovog pushanja. Kaj je Žabac/Jura, opet me imaš na piku? :D
  • Kloba: Predizborna škola Željka Pervana [link]
  • Yonkis: Najljepše je kad ostane u “obitelji” :)
  • imjasminh: Mobitel prodan useru s Jabučnjaka :)
  • Zdravac: :)
  • Zdravac: Jel zna netko bez googlea odakle to?
  • Zdravac: ...Galebi, oj beli tići, poletite dole k jugu, ter moju pozdravite majku...
  • Gjuroo: Moj talent za poeziju nije skriven :)
  • Air: ...možda bi se razvili skriveni talenti za poeziju :)
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis... brzo bi se reducirao broj vojnih stratega, predsjednika, trenera... :)
  • smayoo: @Air: :D
  • imjasminh: u biti cmd r xD
  • imjasminh: updatane slike mobitela u oglasniku - cmd f5 ako vidite stare slike...
  • imjasminh: Apple iPhone 14, 128GB, Midnight Blue - 89% - Spuštam na 450 EUR - [link]
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis uvelo bi porez na političke teme, 1c za čitanje, 2c za pisanje po postu.
  • Gjuroo: "Smayoo: 25x je vrlo optimistična procjena :)
  • Bertone: Otvorena tema "Zero-day" pa se slobodno možete maknuti od politike i rata
  • Bertone: Ma znam, ali tko će to čitati :(
  • smayoo: Svatko je slobodan otvoriti kakvu god želi temu koja ne krši opća pravila. Zar je uredništvo krivo što vi, članovi, pokazujete 25 puta veći interes za političke teme, nego za stručne? :)
  • Bertone: ... no u pravu si, lakše je mlatiti o politici nego o stručnim hardversko-softverskim temama :)
  • Bertone: Kad si stavio video, malo sam bacio oko na forum no nisam našao zasebnu temu o sigurnosti u koju bi se mogle staviti vijesti ili linkovi na iste no tražiti ću još malo

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.58 Seconds

Provided by iJoomla SEO