Vremenar Hrvatska - Nova HR aplikacija za vrijeme
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Vremenar Hrvatska - Nova HR aplikacija za vrijeme


15.01.2014 | 11:25
Jučer mi je pokazivalo dugo vremena 9C i kišu (što je bilo točno) ali se nastavilo i danas ujutro i tek, evo do maloprije, nakon gašenja/paljenja iPhonea se napravio "update".
Pratiti ću daljnji rad pa javiti bude li sličnih "hiccups"
15.01.2014 | 18:29
Ne refresha. Zapeo u vremenu.
image-ae1e46e1bee0f3965e91df45a44eee5e.jpg
15.01.2014 | 22:41
Ja hocu Plitvička Jezera na popis:-)
15.01.2014 | 22:48
Meni se čini da je popis - popis meteoroloških stanica. Kakva je svrha stavljati na popis bilo što ako tamo nema meteorološke stanice koja bi dala relevantne podatke?
15.01.2014 | 23:36
Plitvička Jezera imaju meteorolosku stanicu i podaci se uredno salju...
16.01.2014 | 09:04
Aha, sorry...
16.01.2014 | 10:22
3 i 7 dnevna prognoza je napravljena po aladin kompjutorskom modelu a meteoroloske stanice nema na Plitvickim jezerima. Razmisljao sam da li da ubacim strane izvore podataka kao sto je Weather Underground tamo gdje podataka nema, a pritom ostavim hrvatske prognosticke modele.
Sto vi mislite?

@Yonkis, da li jos imas problem, i kako je sa ostalim gradovima, da li se oni osvjezavaju? Recimo Zagreb Maksimir.
16.01.2014 | 17:09
meni za Sisak se isto ne osvježava obavijest na ikoni , tek kad uđem u samu aplikaciju i moram otvorit postavke i obavijesti tek se onda osvježi u čemu bi mogao biti problem, inače mi je isto prva aplikacija za vrijeme
  • Navigator
  • Posjetitelj
16.01.2014 | 19:01
Aplikacije domacih autora zaobilazim u sirokom luku, pa tako i ovu. Sorry, ali nis ne vrijedi
16.01.2014 | 19:43
Dodao sam novo Izabrano mjesto, Zagreb Maximir. Osvježilo ju je sa podacima od 18:00 (sada je 18:42) i u redu je. Ali i dalje Grič nije osvježen, stoji na 14:00 sati i 11C. Maknuo sam Grič i dodao Rijeku ali i ona stoji na 14:00 (10C, pretežno oblačno). Išao sam provjeriti na meteo.hr i vidim da i tamo stoji Rijeka na 14:00 (Sinoptičke postaje). Primjetio sam da kroz Postavke/Izbor lokacija nema Šibenik?
16.01.2014 | 20:55
Kao sta vec rekoh Ima:-) al dobro...
Takodjer moram uci u obavijest i van da bi osvjezilo...
16.01.2014 | 22:44
Navigator kaže:
Aplikacije domacih autora zaobilazim u sirokom luku, pa tako i ovu. Sorry, ali nis ne vrijedi



Ja ne zaobilazim. Bitna mi kvaliteta, ali ovu app sam bar pet puta instalirao i brisao:(
17.01.2014 | 10:48
@Yonkis, mozes li molim te provjeriti da li su podaci na meteo.hr noviji?

Mislim da cu staviti opciju za ne-dhmz podatke tamo gdje meteoroloske stanice ne osvjezavaju dovoljno cesto.
17.01.2014 | 11:45
zanimljivo.. stoji mi badge 10C za zagreb maximir, otvorim app a "naslovnica" je blank. Bijela, nema slike ni podataka samo je dolje aktivan status bar.
I sad je javio:
Greška
Podaci trenutno nisu dostupni,
molimo pokušajte kasnije!
Zatvori
25.01.2014 | 22:56
Bok!
Evo, objavio sam update...
Trebalo bi da je problem rijesen.

Inace, slijedecih par dana cu imati manje vremena da odgovaram na PP, pa ostavljam 10 promo kodova na stranici:

3PLLEY3PXNW9
JPT9JMTNJKYE
4WR6WJW4APAR
TXJT9AL6PFFW
RY3XNFYHPYNE
YPPLLHXNHNL3
TFPNYFPR6MAA
R4R9LJW3PJLH
NAYNAEMTRF6Y
PRYFXXREAAA7
27.01.2014 | 11:11
Opet neki kukac (bug)?
photo-5b78e803e9f33845f1fff1004125c3e4.PNG
27.01.2014 | 11:24
Promakao mi dok sam spremao podrsku za iOS6, drugacije radi sa ekranom... hvala

Svakako spremam novi update sa par novih funkcija pa ce ici uz update i to.
26.07.2015 | 07:54
Ovaj app se ne osvjezava ili mi se tako cini.
Neke lokacije zapele u vremenu (10.04.2015.)
Inace dobra pomoc ali ne skroz funkcionalna.
30.10.2015 | 17:00
Također imam isti problem kao @zabac. Jel postoji neka alternativa? Nešto tipa Accuweather? Šta vi koristite?
30.10.2015 | 19:09
MeteoInfo
  • FI4
  • Korisnik
  • 2
31.10.2015 | 09:47
Yahooo Weather! Probao skinuti MeteoInfo sad, malo su zastarjeli, na 5S nije fullscreen, moglo bi se to bolje rijesiti...
31.10.2015 | 10:41
Ja lijepo pitam Siri i zena lijepo odgovori
31.10.2015 | 10:55
FI4 kaže:
Yahooo Weather! Probao skinuti MeteoInfo sad, malo su zastarjeli, na 5S nije fullscreen, moglo bi se to bolje rijesiti...


Zamisli, jbt, pa to je od presudne važnosti za aplikaciju koja ti daje vremensku prognozu! Ja fakat ne znam kako mogu uopće podnijeti da gledam prognozu, a nije u full screen.
31.10.2015 | 11:00
drlovric kaže:
Ja lijepo pitam Siri i zena lijepo odgovori


Lijepo, ali ne baš točno. Barem za područje koje mene najčešće zanima (Rijeka, Zagreb i Gorski kotar). Stock aplikacija za vremensku prognozu mi stoji, skupa s ostalima koje ne valjaju, a ne daju se skinuti, u folderu "g*vna".

A ona isto vuče podatke s yahoo weather.

Evo, sad sam bacio pogled. Vidim da (napokon, nakon 10 godina) Rijeka više nije Sankt Veit am Flaum (što me živciralo jako, prejako, iako nije bitno), ali to i dalje ne znači da su popravili točnost prognoza.
31.10.2015 | 11:55
Meni je Vremenar odrađivao dobar posao, ali su ga u zadnje vrijeme dobrano zapustili. Šteta.
  • FI4
  • Korisnik
  • 2
31.10.2015 | 12:14
smayoo kaže:
FI4 kaže:
Yahooo Weather! Probao skinuti MeteoInfo sad, malo su zastarjeli, na 5S nije fullscreen, moglo bi se to bolje rijesiti...


Zamisli, jbt, pa to je od presudne važnosti za aplikaciju koja ti daje vremensku prognozu! Ja fakat ne znam kako mogu uopće podnijeti da gledam prognozu, a nije u full screen.


Hehe, meni nije presudno, ali mozda ce neko gledati ovo i bit ce mu vazno, no Appstore je pun aplikacija i svako nade sebi prilagodenu.
  • Sank
  • Moderator
  • 219
01.11.2015 | 06:21
Ja koristim Weather Pro i MeteoEarth. Za Rijeku su im dosta dobre prognoze, a ja za Dražice skinem 2-3 stupnja celzijusa i to je to
01.11.2015 | 12:03
Ja koristim aplikaciju lakopamtljivog imena yr . To je neka Norveška aplikacija i uz dopunu standardne iphonove mi je sasvim dovoljna.
Ne obiluje baš nekim điđama, al kaže temp. za 3 dana i oborine, tako da je meni sasvim dovoljno.
01.11.2015 | 19:25
Vremenar vuče podatke sa DHMZ, tako da mi je to super, ali u zadnje vrijeme stoji na jednim te istim podacima. Za alternativu sam skinuo Accuweather, jer mi je nekako najbolji po prognozi nakon Vremenara. Za sada sam zadovoljan. Vidjet ćemo dalje. Šteta je da Vremenar propadne, nadam se da će ga oživjeti.
Moderatori: jupi, Bertone

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 5 sati, 57 minuta
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.
  • Yonkis: Ili da otvorim temu u forumu?
  • Yonkis: Jedna osoba dok je bila u Beču, mogao sam vidjeti njenu lokaciju točno na kojem je katu i u kojem dijelu zgrade je bila (iPhone 14 u pitanju). Zna li netko koji su preduvjeti za takvo točno lociranje jer u Hrvatskoj to još nisam nigdje doživio? Vidim lokaciju ali ne u 3D.
  • m@xym: Uostalom, palčevi su na ovom forumu odavno prestali biti relevantni, a nama koji smo redovito ovdje niti ne trebaju da bi smo znali kakav je tko.
  • m@xym: Nerviraj se samo zbog onih koji su ti bitni, a nebitne ignoriraj, inače ćeš ostati bez živaca.
  • Vanjuška: Nema nervoze m@xym, ali da javno prozovem malog žapčića da bog sve vidi i sve zna :D
  • smayoo: Ja nemam.
  • zvone: Servisom naime...
  • zvone: ljudi ima li tko iskustva sa sercisom iklinika?
  • m@xym: Čemu nervoza zbog palčeva?! Evo ti još jedna gore ako te to baš toliko muči.
  • Vanjuška: LOL, puknem post i vidim 1 pozitivan palac gore, a imao sam ih 10 nakon onog Tinovog pushanja. Kaj je Žabac/Jura, opet me imaš na piku? :D
  • Kloba: Predizborna škola Željka Pervana [link]
  • Yonkis: Najljepše je kad ostane u “obitelji” :)
  • imjasminh: Mobitel prodan useru s Jabučnjaka :)
  • Zdravac: :)
  • Zdravac: Jel zna netko bez googlea odakle to?
  • Zdravac: ...Galebi, oj beli tići, poletite dole k jugu, ter moju pozdravite majku...
  • Gjuroo: Moj talent za poeziju nije skriven :)
  • Air: ...možda bi se razvili skriveni talenti za poeziju :)
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis... brzo bi se reducirao broj vojnih stratega, predsjednika, trenera... :)
  • smayoo: @Air: :D
  • imjasminh: u biti cmd r xD
  • imjasminh: updatane slike mobitela u oglasniku - cmd f5 ako vidite stare slike...
  • imjasminh: Apple iPhone 14, 128GB, Midnight Blue - 89% - Spuštam na 450 EUR - [link]
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis uvelo bi porez na političke teme, 1c za čitanje, 2c za pisanje po postu.
  • Gjuroo: "Smayoo: 25x je vrlo optimistična procjena :)
  • Bertone: Otvorena tema "Zero-day" pa se slobodno možete maknuti od politike i rata
  • Bertone: Ma znam, ali tko će to čitati :(
  • smayoo: Svatko je slobodan otvoriti kakvu god želi temu koja ne krši opća pravila. Zar je uredništvo krivo što vi, članovi, pokazujete 25 puta veći interes za političke teme, nego za stručne? :)
  • Bertone: ... no u pravu si, lakše je mlatiti o politici nego o stručnim hardversko-softverskim temama :)
  • Bertone: Kad si stavio video, malo sam bacio oko na forum no nisam našao zasebnu temu o sigurnosti u koju bi se mogle staviti vijesti ili linkovi na iste no tražiti ću još malo
  • Gjuroo: Apple teme nam se svele na vikalicu, a forum preuzela politika...
  • Bertone: Još malo o sigurnosti (ako nekoga zanima), [link] i [link]

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

JOHN, zeljacveseljac, Anonimci (791)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.61 Seconds

Provided by iJoomla SEO