Vremenar Hrvatska - Nova HR aplikacija za vrijeme
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Vremenar Hrvatska - Nova HR aplikacija za vrijeme


16.07.2012 | 10:51
ima još koji promo kod??
16.07.2012 | 12:15
Umjesto jos jedne kave ...mislim da pravim dvostruku korist
16.07.2012 | 17:30
@Duško legenda… heheh jabuk.si
11.10.2012 | 21:13

Bok svima..
Ispričavam se za dug period između update-a, dosta stvari mi se dešavalo u međuvremenu... sad sam tu da za vas napravim novu verziju i zanima me ima li zainteresiranih beta testera. Hint: trebaju mi korisnici koji koriste facebook & twitter

Ispričavam se još jednom i puno pozdrava,
Duško
12.10.2012 | 16:17
Mogu ja drage volje testirati, jedino kaj baš nisam korisnik facebook-a ni twitter-a. Imam račune ali ne koristim ih.
20.10.2012 | 11:10
Bok, gore mi pise samo " u, u h:00 sati" svaki put kad pokrenem il refresham update. Jel problem u mom iphoneu il? Ios 6 je na njemu iph4s.
21.10.2012 | 01:01
I meni isto.
22.10.2012 | 01:10
uskoro će uslijediti negativne temperature. mislim da bi bilo u redu kad bi se za jailbreak korisnike uveo negativni prikaz temperature. to je već izvedeno za standardnu aplikaciju vrijeme putem tweaka "weathericon". ne vidim zašto isto nebi bilo moguće napraviti i za vremenar.
22.10.2012 | 07:19
Pozdrav, Duško. Mogu ti i ja testirati app, nije problem. Koristim aktivno i Facebook i Twitter. Pozdrav!
22.10.2012 | 10:27
Bok!
Rijesen je problem sa prikazom vremenskog termina, trebat ce nekoliko sati da se osvjeze sve lokacije sa ispravnim podacima. DHMZ je malo promijenio izgled web sajta.

Pozdrav,
Dusko
22.10.2012 | 11:28
Sve radi sada kako treba, sve 5.
22.10.2012 | 11:33
Hvala!
Drago mi je da radi kako treba. Nadam se da mi drugi projekti nece stati na put da objavim update sa vise opcina, integracijom facebooka, twittera, bugfix...

Pozdrav,
Dusko
22.10.2012 | 12:44
Sada i meni radi kao i prije. Što se tiče temperature ispod ništice, zanima me može li se podloga, na kojoj je vrijednost u st celzijusa, za iznad 0, staviti u crvenoj boji (kao sada), a kada je niža od 0, u plavoj, bez da piše minus?
23.10.2012 | 14:31
Bok..
Nemam nazalost puno iskustava sa programiranjem jailbreakanih tweakova tako da mogu jedino obecati da se sa tim pozabavim nakon slijedeceg updatea.

Pozdrav,
Dusko
24.10.2012 | 01:35
pogledaj source code od cydia tweaka weathericon i siguran sam da ćeš znati kako to primijeniti na vremenar. isti je tweak isprogramiran da prikazuje negativne temperature sa stock aplikacijom, pa čak napiše sa pravim znakom °C. vjerojatno source treba izmijeniti na aplikaciju vremenar, ništa više.
25.10.2012 | 23:43
Dugo sam mislio kupiti ovu aplikaciju i evo se konacno odlucio.
Totalni debakl u prvoj sekundi, nakon pokretanja aplikacije koja mi je default nudila vrijeme za ZG-Maksimir odlucih se upisati svoje selo:)
No Results... i vise nikud ne mogu izaci niti se vratiti na prvobitni izbornik.

...
Nakon 10ak brisanja aplikacije i ponovnog instaliranja skuzio sam da prilikom upisivanja mjesta ukoliko ti ga ne ponudi (a cest je slucaj da nema manjih mjesta) ne smijes kliknuti ok jer je tu kraj...
Isti je slucaj kada ne zelim upisati mjesto vec prepustiti da gps locira najblize mjesto, uvijek zavrsi u slijepoj ulici gdje je jedini izlaz brisanje aplikacije.
Iskreno to je prva aplikacija na mobitelu koju sam uklonio da me ne nervira.
25.10.2012 | 23:52
Da, to se zna dogoditi. Treba izgasiti aplikaciju (ne samo izaći iz nje) i ponovo pokrenuti i onda je sve ok.
26.10.2012 | 15:43
imenso kaže:
Da, to se zna dogoditi. Treba izgasiti aplikaciju (ne samo izaći iz nje) i ponovo pokrenuti i onda je sve ok.


Osim izgleda sa kojim sam u potpunosti zadovoljan a to sam primjetio i kod vecine korisnika aplikacija je prepuna bugova.
Ne radi se uopce o par kuna koliko kosta ali iz ciste pristojnosti bi bilo lijepo da je besplatna dok ne dostigne neki pristojan nivo i stabilnost. Mislim da je zadnji update bio prije pola godine. Znači li to da app store ne prihvaća vaše nove inačice ili ne uocavate trivijalne probleme koji aplikaciju cine bezvrijednom... ne kuzim:)
26.10.2012 | 19:02
Mateo kaže:
Znači li to da app store ne prihvaća vaše nove inačice ili ne uocavate trivijalne probleme koji aplikaciju cine bezvrijednom... ne kuzim:)



Nisam ja radio ovu aplikaciju, ja sam samo korisnik kao i vi. Odgovor koji sam dao je iz mog iskustva sa aplikacijom i to se možda dogodilo dva puta od kada je imam. Dok autor ne riješi bug, problem se može srediti na način koji sam opisao. Ja sam sa aplikacijom zadovoljan bez obzira na te neke sitne bugove.
26.10.2012 | 21:33
Mateo kaže:
Dugo sam mislio kupiti ovu aplikaciju i evo se konacno odlucio.
Totalni debakl u prvoj sekundi, nakon pokretanja aplikacije koja mi je default nudila vrijeme za ZG-Maksimir odlucih se upisati svoje selo:)
No Results... i vise nikud ne mogu izaci niti se vratiti na prvobitni izbornik.

...
Nakon 10ak brisanja aplikacije i ponovnog instaliranja skuzio sam da prilikom upisivanja mjesta ukoliko ti ga ne ponudi (a cest je slucaj da nema manjih mjesta) ne smijes kliknuti ok jer je tu kraj...
Isti je slucaj kada ne zelim upisati mjesto vec prepustiti da gps locira najblize mjesto, uvijek zavrsi u slijepoj ulici gdje je jedini izlaz brisanje aplikacije.
Iskreno to je prva aplikacija na mobitelu koju sam uklonio da me ne nervira.


Bok.
Zao mi je da imas primjedbe na app. Nazalost, svaka aplikacija ima visoku razinu kompleksnosti i moguce su situacije u kojima ce doci do greske. Pogotovo ako su podaci uvjetovani servisima koji su generirani izvan aplikacije (podaci sa postaja). Zarade od aplikacija u Hrvatskoj su simbolicne i ne omogucuju da bi to bio full-time job nego samo hobi i bonus, tako da sam prioritet morao dati zaradi kruha iako u ovome puno vise uzivam. U svakom slucaju, slijedi update koji ce rijesiti dva navedena problema. DHMZ ne nudi podatke za puno postaja, tako da cu koristiti i vanjske servise tamo gdje ti podaci nisu dostupni, a taj bug sa izborom mjesta sam rijesio i bice dio updatea.

Pozdrav,
Dusko
26.10.2012 | 21:34
Hackerivs kaže:
pogledaj source code od cydia tweaka weathericon i siguran sam da ćeš znati kako to primijeniti na vremenar. isti je tweak isprogramiran da prikazuje negativne temperature sa stock aplikacijom, pa čak napiše sa pravim znakom °C. vjerojatno source treba izmijeniti na aplikaciju vremenar, ništa više.


Probat cu ..
26.10.2012 | 21:50
imenso kaže:
Mateo kaže:
Znači li to da app store ne prihvaća vaše nove inačice ili ne uocavate trivijalne probleme koji aplikaciju cine bezvrijednom... ne kuzim:)



Nisam ja radio ovu aplikaciju, ja sam samo korisnik kao i vi. Odgovor koji sam dao je iz mog iskustva sa aplikacijom i to se možda dogodilo dva puta od kada je imam. Dok autor ne riješi bug, problem se može srediti na način koji sam opisao. Ja sam sa aplikacijom zadovoljan bez obzira na te neke sitne bugove.


Hvala
08.11.2012 | 00:38
Dali je moguce dodati vremensku prognozu po satima?neznam od kuda vuce accuweather ali dosta tocno pogodi kad ce recimo kisa..i kad smo kod toga dali je mogu napraviti da si namjestis da ti dode push obavijest 15/30min prije kise?
06.12.2012 | 04:20
Imam savjet za sve ljude koji imaju jailbreakane iPhoneove i žele ispravan prikaz negativnih temperatura. Kako puno vremena provodim na mjestima s velikom nadmorskom visinom, pogotovo zimi, zgodno dođe vidjeti negativne temperature na ikonici aplikacije. Ja sam to uspio izvesti instalacijom tweaka "weather icon", koji je potpuno besplatan. U postavkama se to sve fino namjesti, i nakon toga ispravne temperature bivaju prikazane na zaslonu, bez nekih raznih workarounda da se negativne temperature pokazuju kao pozitivne i sl.
Ovim putem bih zamolio nekog iskusnog iphone developera da izradi aplikaciju za jb telefone koja će ispravno prikazivati negativne temperature (i za koje postoji source code).
Ja to nažalost ne znam.

06.01.2013 | 18:55
na vremenaru ne radi push već par dana.
07.01.2013 | 19:51
iAnte kaže:
Predator971 kaže:

Ista stvar. Valjda će popravit taj bug.


Jednostavno treba pribiljeziti autore ovakvih aplikacaja pa kad kupujes novu aplikaciju domaceg autora vidit tko je u potpisu...
09.01.2013 | 10:29
Ispricavam se svima za nekoliko dana potrebnih za popravku problema. U medjuvremenu sam promijenio drzavu pa mi je to uzelo vecinu slobodnog vremena. Ukoliko i dalje postoje problemi, javite mi, i otklonicu ih u slijedecem updateu.

Lijep pozdrav,
Dusko
09.01.2013 | 20:19
Od danas kod mene ponovo radi prikaz temperature kako treba.
11.01.2013 | 15:44
Jel i vama ostalima vremenar ne pokazuje na ikoni negativne temperature?
  • Sank
  • Moderator
  • 219
11.01.2013 | 16:56
iTT kaže:
Jel i vama ostalima vremenar ne pokazuje na ikoni negativne temperature?

Jesi li ti pročitao postove prije ovog tvog?
Moderatori: jupi, Bertone

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 4 sati, 59 minuta
  • ZeljkoB: Honda NC750X, ali sve manje vremena imam za voznje.....
  • Riba: Imam ja BMW 650CS, mozda ga reaktiviram nakon 10 godina stajanja u garazi. A imam i Vespu iz 1959, ta malo duze stoji. :)
  • Zdravac: Evo, ja ću prvi: YAMAHA XJ900 S Diversion, classic iz 1998., ide ko švicarski sat, čista mehanika, pouzdano do bola! :)
  • Zdravac: Jel imamo ovdje kolega ili kolegica, da voze motor? Ako da, koji?
  • zoranowsky: @air, u biti isti je pricnip, samo si sam sebi target :)
  • Air: Polako, polaku, kuda žurba, daj mi prvo link na to kako pročitati vlastite misli :)
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.
  • Yonkis: Ili da otvorim temu u forumu?
  • Yonkis: Jedna osoba dok je bila u Beču, mogao sam vidjeti njenu lokaciju točno na kojem je katu i u kojem dijelu zgrade je bila (iPhone 14 u pitanju). Zna li netko koji su preduvjeti za takvo točno lociranje jer u Hrvatskoj to još nisam nigdje doživio? Vidim lokaciju ali ne u 3D.
  • m@xym: Uostalom, palčevi su na ovom forumu odavno prestali biti relevantni, a nama koji smo redovito ovdje niti ne trebaju da bi smo znali kakav je tko.
  • m@xym: Nerviraj se samo zbog onih koji su ti bitni, a nebitne ignoriraj, inače ćeš ostati bez živaca.
  • Vanjuška: Nema nervoze m@xym, ali da javno prozovem malog žapčića da bog sve vidi i sve zna :D
  • smayoo: Ja nemam.
  • zvone: Servisom naime...
  • zvone: ljudi ima li tko iskustva sa sercisom iklinika?
  • m@xym: Čemu nervoza zbog palčeva?! Evo ti još jedna gore ako te to baš toliko muči.
  • Vanjuška: LOL, puknem post i vidim 1 pozitivan palac gore, a imao sam ih 10 nakon onog Tinovog pushanja. Kaj je Žabac/Jura, opet me imaš na piku? :D
  • Kloba: Predizborna škola Željka Pervana [link]
  • Yonkis: Najljepše je kad ostane u “obitelji” :)
  • imjasminh: Mobitel prodan useru s Jabučnjaka :)
  • Zdravac: :)
  • Zdravac: Jel zna netko bez googlea odakle to?
  • Zdravac: ...Galebi, oj beli tići, poletite dole k jugu, ter moju pozdravite majku...
  • Gjuroo: Moj talent za poeziju nije skriven :)
  • Air: ...možda bi se razvili skriveni talenti za poeziju :)
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis... brzo bi se reducirao broj vojnih stratega, predsjednika, trenera... :)
  • smayoo: @Air: :D
  • imjasminh: u biti cmd r xD
  • imjasminh: updatane slike mobitela u oglasniku - cmd f5 ako vidite stare slike...
  • imjasminh: Apple iPhone 14, 128GB, Midnight Blue - 89% - Spuštam na 450 EUR - [link]
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis uvelo bi porez na političke teme, 1c za čitanje, 2c za pisanje po postu.
  • Gjuroo: "Smayoo: 25x je vrlo optimistična procjena :)
  • Bertone: Otvorena tema "Zero-day" pa se slobodno možete maknuti od politike i rata

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

cariblanco, Riba, Anonimci (576)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.27 Seconds

Provided by iJoomla SEO