Whatsapp
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Whatsapp

13.01.2012 | 22:13
Izgleda da ga više nema u appstoreu prevelika konkurencija ili nešto drugo
14.01.2012 | 00:01
mozda je problem u appstore HR, jer ga na njihovoj web stranici i dalje nude za download preko itunesa, nema razloga da aplikacija koja je vec vise od godinu dana na br.1 nestane, a mozda sam i u krivu
14.01.2012 | 00:28
izbrisali su ga i u holandskom appstoreu, jos uvijek se ne zna razlog. Mozda apple hoce da svi predju na iMessage. Ali vazno je da kod mene radi jos uvijek.
14.01.2012 | 01:17
Probaj ga naci preko aplikacije APPBZR, mozda budes imao srece!
14.01.2012 | 09:31
Skini aplikaciju iLike Free...i tamo ces nac besplatni whatsapp )))
14.01.2012 | 10:28
nema ga ni na jednoj od te dvije
14.01.2012 | 12:10
Skini si Viber
14.01.2012 | 14:08
viber imam ali sta se tiče poruka ni sluga nije whatsappu
14.01.2012 | 14:32
grgaa kaže:
viber imam ali sta se tiče poruka ni sluga nije whatsappu

To je istina, ja sam skinuo whatsapp nedavno kad je bio besplatan i odličan je, i više nego odličan.
Al sad i mene zanima oće li normalno i dalje raditi kad ga nema u store-u?
14.01.2012 | 14:43
Ni jedna aplikacija nije vezana za App store.Pod tim mislim da joj nije potreban App store za rad.
14.01.2012 | 18:31
WhatsApp je povucen sa appstore-a od strane apple-a. Poslana je nova verzija apple-u pa se ocekuje da ce se opet vratiti u appstore kroz par dana...
14.01.2012 | 19:47
Aha tako znači
18.01.2012 | 09:36
Vratia se Sime tj.WhatsApp.
18.01.2012 | 14:49
Ja sam ga odmah uzeo zeni na poklon dok ga opet ne povuku; krasno utrosenih 0.99USD
18.01.2012 | 15:06
Zna li netko zašto ga je apple uopće (privremeno) zabranio?
18.01.2012 | 15:11
zbog nekih bugova i statusa korisnika.
18.01.2012 | 16:51
Sjajno, evo upravo ga kupih
Moderatori: jupi
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 17 minuta
  • mario.zg: Ima smisla za one koji svaki dan stavljaju protectore
  • Kloba: Zanimljivost koja će sigurno uskoro stići i u europske  prodavaonice: [link]
  • smayoo: Provjeri da li je ta cijena važeća za sve načine plaćanja ili možda daju neki značajni popust za plaćanje 100% cash. Pa ti onda nominalno velika razlika više i nije tolika.
  • Lihto: morat cu vidjet ako netko može povući iz njemačke, ove sve cijene kod nas su malo prenapuhane, pogotovo istyle, 1000kn skuplji model nego recimo u linksu, a drugačiji iMac sigurno nije..
  • Lihto: smayoo a kontam da..
  • smayoo: @Lihto: firma osnovana u svibnju 2015, čovjek je prije toga imao firmu za brzu prehranu. Pa ti vidi... :)
  • rusty: jučer također x2 komada
  • Kloba: Upravo sam zamjenio nastavak za MacBook Pro punjač u iStyleu Zagreb, besplatno - kako su i najavljivali
  • stefanjos: Pa bas gledam. Kao da mami naivne kupce. Probaj istore.com.hr. Oni su legit i mislim da su malo bolje cijene.
  • Lihto: Stefanjos@ A vidi razliku u cijeni.. Nije to malo love..
  • stefanjos: @Lihto, nikad cuo, rade odi u istyle
  • smayoo: @MAVERIK: imaš sve o tome na forumu, u nekoliko tema. Potraži, pročitaj pa, ako te još nešto zanima, tamo postavi pitanje.
  • Lihto: Jel netko kupovao šta od [link] Jesu provjereni?
  • MAVERIK: volio bi stavit jos jedan ssd u macbook umijesto čitača.savijet oko procesa
  • Lihto: 4850 mi radi na 2560x1440 na nekim medium detaljima, bez štekanja s tim da sam ugasio skoro sve tipa shadows.. jedino sam ostavio high quality water.. ali nigdje nemogu naći neku usporedbu. PS. jel netko zainteresiran za iMac late 2009 QC?
  • invictus: Trebala bi važiti.
  • iLeo: iLeo: DaDali isto važi i za iPhone 6 ww garancija?
  • iLeo: Dali isto vai i za iPhone 6 ww garancija?
  • ante_p: ima
  • iAnte: Ima li iPhone 6s worldwide garanciju? Gledam neke na ebayu.
  • rusty: misliš osim činjenice da ti na 4850 u 1440 to neće raditi, a sa 380 hoće?
  • Lihto: jel zna netko kolika bi mogla bit razlika u performansama između mobility HD 4850 512mb i mobility R380 2gb u doti 2 :D jel mogu očekivat neku razliku na 1440p?
  • iAnte: Ima netko tko se bavi restauracijom starih fotografija? Neka mi se javi na pp. Imam jednu stariju sliku i zanima me kako se kreću cijene.
  • JOHN: Tih 230kn mi je puno razumnije. Pogledat ću još po netu. Smayoo, ne sumnjam u kvalitetu logitech-a, ali do nekih 150-200kn mi je prihvatljiv iznos. uglavnom će je klinci koristit tako da se nebi baš zaletavao s iznosima
  • smayoo: Pa zar je 300 kn skupo za bluetooth tipkovnicu s touchpadom? Koliko bi trebala koštati?
  • big_mac: A gle kolko para tolko muzike.Ja sam svoju platio 230kn u metrou.Mozda si ti gledao novi model?
  • JOHN: 300 i kusur kuna. Pa toliko nisam platio tastaturu za PC
  • big_mac: samsung led
  • JOHN: Koju telku imaš?
  • big_mac: Ja imam logitech k400 i odlicna je!Ima cak i touchpad
  • JOHN: Ima li netko za preporučit neku manju bežičnu tipkovnicu koja dobro komunicira sa smart televizorima(recimo Panasonic)
  • smayoo: Ne od generičkih modula! Slažu se od onih kućica koje povučeš s desne strane. I onda ih spajaš strelicama. :D
  • Borisone: A tako. Znači programi se programiraju, a aplikacije se ... slažu od gotovih generičkih modula? :-)
  • smayoo: Ma ne... U Xcode treba programirati. To je razvojno okruženje. Čovjeku treba program za izradu aplikacija. Kao npr. MIT App Inventor za Android. Znaš ono - lijevi kažiprst u nosu, a desni na mišu. Tipkovnica nije potrebna. :)
  • Borisone: Xcode?
  • bumbar: zna li ko dobar program za izradu aplikacija za ios?
  • big_mac: Super su ove third party tipkovnice ali bas steta sto ne rade sa kraticama.Ima li neka koja radi?
  • smayoo: Bilo bi zgodno kad bi se moglo napraviti da Tapatalk barem radi ispravno s forumom... ;)
  • Riba: Bilo bi zhgodno kada bi se moglo integrirati sa vikalicom.
  • Riba: Teško je bilo propustiti.
  • rusty: onda tko nije primijetio da tapatalk ima chat?
  • JOHN: Pardon....možda nije građevine hrvatska. Za prijevod se sami snađite
  • JOHN: Možda nije iz građevine hrvatska
  • smayoo: BTW, "tempered glass" se na hrvatskom kaže "kaljeno staklo"
  • JOHN: a sto se tice proizvođača, sve ti je to manje više isto
  • JOHN: Da je recimo tanje i rubovi zaobljenji
  • big_mac: Koje tempirano staklo za iphone 6/s preporucate? Vidim ima ih masu raznih proizvodaca ali ne znam koji odabrati.
  • mavericks: @iLeo maloprije sam zamijenio punjač. U iStyla. Samo dadeš adapter. Lik ti donese novi i to je to. Piše EUR.
  • jzelko: @ Riba, jesi dobio na PP?
  • JOHN: Ili ti nije opcija?

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

drlovric, jzelko, rusty, saint, Sank, zabac, Anonimci (239)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Novo u Appleu

Novosti

MacUpdate

Anketa

Želite li Apple Watch?

Naravno, sportski aluminium model - 14.4%
Klasičan nerđajući čelik je prava mjera - 7.2%
Žlato! Žlato za mene! - 1.4%
Sat mora biti mehanički - 10.1%
Samo G-Shock, ovo je preosjetljivo - 2.9%