Whatsapp
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Whatsapp

13.01.2012.   |   22:13
Izgleda da ga više nema u appstoreu prevelika konkurencija ili nešto drugo
14.01.2012.   |   00:01
mozda je problem u appstore HR, jer ga na njihovoj web stranici i dalje nude za download preko itunesa, nema razloga da aplikacija koja je vec vise od godinu dana na br.1 nestane, a mozda sam i u krivu
14.01.2012.   |   00:28
izbrisali su ga i u holandskom appstoreu, jos uvijek se ne zna razlog. Mozda apple hoce da svi predju na iMessage. Ali vazno je da kod mene radi jos uvijek.
14.01.2012.   |   01:17
Probaj ga naci preko aplikacije APPBZR, mozda budes imao srece!
14.01.2012.   |   09:31
Skini aplikaciju iLike Free...i tamo ces nac besplatni whatsapp )))
14.01.2012.   |   10:28
nema ga ni na jednoj od te dvije
14.01.2012.   |   12:10
Skini si Viber
14.01.2012.   |   14:08
viber imam ali sta se tiče poruka ni sluga nije whatsappu
14.01.2012.   |   14:32
grgaa kaže:
viber imam ali sta se tiče poruka ni sluga nije whatsappu

To je istina, ja sam skinuo whatsapp nedavno kad je bio besplatan i odličan je, i više nego odličan.
Al sad i mene zanima oće li normalno i dalje raditi kad ga nema u store-u?
14.01.2012.   |   14:43
Ni jedna aplikacija nije vezana za App store.Pod tim mislim da joj nije potreban App store za rad.
14.01.2012.   |   18:31
WhatsApp je povucen sa appstore-a od strane apple-a. Poslana je nova verzija apple-u pa se ocekuje da ce se opet vratiti u appstore kroz par dana...
14.01.2012.   |   19:47
Aha tako znači
18.01.2012.   |   09:36
Vratia se Sime tj.WhatsApp.
18.01.2012.   |   14:49
Ja sam ga odmah uzeo zeni na poklon dok ga opet ne povuku; krasno utrosenih 0.99USD
18.01.2012.   |   15:06
Zna li netko zašto ga je apple uopće (privremeno) zabranio?
18.01.2012.   |   15:11
zbog nekih bugova i statusa korisnika.
18.01.2012.   |   16:51
Sjajno, evo upravo ga kupih
Moderatori: jupi
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 1 sat, 32 minuta
  • cariblanco: kinsif, odi do teme satova
  • cariblanco: imaš odgovor, nadam se da si zadovoljan...haha
  • Lihto: Evo ti teme a ti cariblanco pročitaj još jednom :) nemislim gasit widgete nego samo promjenit shortcut, trebalo bi biit prlično jednostavno al smayan piše samo generičke odgovore a još je na 10.6.8 xD
  • smayoo: Ne konta. On će sad iz inata radije ovdje na vikalici spamati iduća 3 dana, nego da otvori temu...
  • cariblanco: Dashboard...donji ljevi kut i klik na minus, nakon toga ih možeš gasiti, mada je pitanje trivijalno za većinu korisnika, uvjek treba pisati na forumu. Ako otvoriš temu, još će se netko s tom informacijom okoristiti..kontaš
  • Lihto: Kak si to odgovorio? Pa normalno da sam prvo probao sam u systemu otići na tipkovnicu pa shortcut pa nisam noob xD nego nevidim tamo nigdje da su widgeti označeni na F4 pa ti vidi kod sebe jel tebi šta piše. Šta bi ja tu ne imao shvatit da me stoji normalno negdje u opciji to bi vidio..
  • smayoo: Pitao si. Ja sam ti odgovorio. Nisi shvatio, ne snalaziš se. I što sad? Tu ćemo se na vikalici dopisivati dok ne shvatiš? Kako da ti postam ovdje screenshot? Uostalom, kako god želiš. Ako ti nema smisla otvarati temu, a ti nemoj... :)
  • Lihto: smayoo pa jel zbog ovakve stvari ima smisla otvarat temu?
  • smayoo: Lihto, a ja ne vidim nigdje temu koju si otvorio u forumu... ;)
  • Lihto: smayoo@ nevidim tamo nigdje da ugasim F4 widgete?
  • NoOne1: Coky di si
  • Sin: Mail app trosi cca 7% u 24h, znaci jos jedan poluproizvod od MS :D
  • rusty: @sin - ja uopće ne vidim nikakvih problema sa baterijom na ovoj 6ici. Sve radi za 10 i potrošnja mi nije uopće išla gore od kada koristim aplikaciju
  • JOHN: Imam ja nešto kobasica, pa možemo bacit trampu. :-)
  • cariblanco: kome nebi trebala takva mašina :D
  • Sin: @rusty: meni je trosio 20% baterije u 24h i to je 1 od razloga zasto je izasao iz kombinacije ;)
  • stefanjos: ako je djabe, ja sam tu :D
  • VanjusOS: jer treba nekom Macbook Pro 15" retina?
  • NoOne1: Coky jesi tu?
  • smayoo: System Preferences, Keyboard, Shortcuts
  • Lihto: S obzirom da u Yosemiteu u notifikacijskom centru piše sve,nevidim neku potrebu za widgetima pa me zanima jel se nekako na apple tipkovnici može promjenit taj shortcut točnije F4 tipka(koja priziva widgete u notifikacijski centar)
  • Dijete: MacSlavko, točno...
  • rusty: sorry je.. 13% (24h)
  • rusty: @sin - 7% (last 7 days). u 24h mi nije ni prikazana
  • Sin: @rusty: hajde pogledaj battery usage od Outlook app
  • Boškardin: iTunes 12.1 - izašao
  • Yonkis: Outlook za iOS je super ali ako se ide nešto share-ati onda napravi mail sa defaultnim accountom koji je podešen u Mailu a ne u Outlooku. Tako sam shareao mailom iz YouTubea i otišlo sa defaultnim mailom iz Maila a to nisam htio.
  • MacSlavko: Sudden Motion Sensor i buka se odnose na HDD, right?
  • Dijete: i buke.. probao sam i drugacije i jednostavno mi je bio preglasan pod tastaturom
  • Dijete: meni je ssd na mjestu superdrivea zbog sudden motion senzora
  • stefanjos: mislim da suu 3Gb/s
  • smayoo: Ne. Trebale bi biti jednako brze.
  • Sw!tch: Jer bi HDD sabirnica trebala biti brža od ove za dvd drive. Ili?
  • Sw!tch: Di je bolje stavit SSD u Macbook? Na mjesto main HDD-a ili u onaj caddy di je inicijalno superdrive?
  • rusty: Moram priznati da je Outlook za iOS izvrsno napravljen. Estetski i funkcionalno radi kao grom. Search je jako brzo i push je totalno up to date za razliku od nekih aplikacija koje sam do sada koristio. Stvarno pohvala. Nakačio sam 3 IMAP accounta u kombinaciji sa DB i OneDrive servisima. Za sada nema problema
  • rusty: Microsoft Outlook za iOS je vani [link]
  • Soffoklo: A onda ja valjda imam overclockan CPU :-)
  • vpasic: ma kakvi fluidniji. još sporiji! evo ti usporedba 8.1.3 i 8.1.2 na 4s-u. [link]
  • Soffoklo: @JOHN reko bi da je nesto fluidniji, ali nista dramaticno.
  • stefanjos: Upravo sam u cinestaru i karta za mene i curu 20kn skupa. Cinestar srijeda plus maestro karta. Pa covjece kokice ce me doc skuplje. Morao sam se pohvalit haha
  • JOHN: Jel fluidniji ili je isti klinac kao i na 8.1.1
  • Soffoklo: novi iOS na 4S radi sasvim ok.
  • ismar008: kažu pobošljana stabilnost i perfomanse ;-)
  • ismar008: novi IOS da je izašao sada vidim... šta kažete dali ga stavljati na 4s?
  • BigMac: @JOHN pitat ću ženu, taman sam instalirao na 4s
  • JOHN: Mene zanima dali će 4s biti fluidniji ili još dodatno opterećen
  • FI4: Opa, ne vidim na popisu da su rijesili budenje maca u sleepu,bas me zanima dal su rijesili :D
  • Boškardin: Update 10.10.2 izašao
  • FI4: iOS 8.1.3 vani
  • Renzo: [link]

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Oglasi

Novo u Appleu

Novosti

MacUpdate