Whatsapp
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Whatsapp

13.01.2012.   |   23:13
Izgleda da ga više nema u appstoreu prevelika konkurencija ili nešto drugo
14.01.2012.   |   01:01
mozda je problem u appstore HR, jer ga na njihovoj web stranici i dalje nude za download preko itunesa, nema razloga da aplikacija koja je vec vise od godinu dana na br.1 nestane, a mozda sam i u krivu
14.01.2012.   |   01:28
izbrisali su ga i u holandskom appstoreu, jos uvijek se ne zna razlog. Mozda apple hoce da svi predju na iMessage. Ali vazno je da kod mene radi jos uvijek.
14.01.2012.   |   02:17
Probaj ga naci preko aplikacije APPBZR, mozda budes imao srece!
14.01.2012.   |   10:31
Skini aplikaciju iLike Free...i tamo ces nac besplatni whatsapp )))
14.01.2012.   |   11:28
nema ga ni na jednoj od te dvije
14.01.2012.   |   13:10
Skini si Viber
14.01.2012.   |   15:08
viber imam ali sta se tiče poruka ni sluga nije whatsappu
14.01.2012.   |   15:32
grgaa kaže:
viber imam ali sta se tiče poruka ni sluga nije whatsappu

To je istina, ja sam skinuo whatsapp nedavno kad je bio besplatan i odličan je, i više nego odličan.
Al sad i mene zanima oće li normalno i dalje raditi kad ga nema u store-u?
14.01.2012.   |   15:43
Ni jedna aplikacija nije vezana za App store.Pod tim mislim da joj nije potreban App store za rad.
14.01.2012.   |   19:31
WhatsApp je povucen sa appstore-a od strane apple-a. Poslana je nova verzija apple-u pa se ocekuje da ce se opet vratiti u appstore kroz par dana...
14.01.2012.   |   20:47
Aha tako znači
18.01.2012.   |   10:36
Vratia se Sime tj.WhatsApp.
18.01.2012.   |   15:49
Ja sam ga odmah uzeo zeni na poklon dok ga opet ne povuku; krasno utrosenih 0.99USD
18.01.2012.   |   16:06
Zna li netko zašto ga je apple uopće (privremeno) zabranio?
18.01.2012.   |   16:11
zbog nekih bugova i statusa korisnika.
18.01.2012.   |   17:51
Sjajno, evo upravo ga kupih
Moderatori: jupi, smayoo, Sank, saint
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 4 sati, 8 minuta
  • rusty: Zato i kažem gumenjak...s Drenove
  • smayoo: Ja imam doma kajak, pa kad je dovoljno jaka kiša, spuštam se njime s Viškova u grad na posao... :D :D
  • rusty: u biti imaš pravo Smayoo... mislim da bi mi se isplatilo kupiti gumenjak i tako ići na posao
  • smayoo: Kako to misliš - od 9 do 12 mj? U Rijeci je kiša 12 mjeseci godišnje. Inače je u 7. i 8. mjesecu nešto rjeđa, nego inače, ali ove godine nije ni to... :D
  • rusty: Kao da živomo u Seattle-u. 9 od 12 mj je kiša
  • rusty: Joj što volim Kanadu (Rijeku) :D
  • stefanjos: Jer je kisa doslovno svaki dan u rijeci. Svaki jbni dan
  • Kloba: To sam baš primjetio kod ljudi iz Dalmacije i Primorja, koji žive kraj mora općenito, uvijek za dalje krajeve pitaju kakvo je vrijeme :)
  • Kloba: A zašto je bitno jeli gore kiša?
  • cariblanco: ljeva ko iz kabla...stalno
  • smayoo: Pozdrav u Finsku! :) Je li i gore kiša? :)
  • cariblanco: pozdrav iz Finske...gradić Nokia
  • stefanjos: Ovi prodavaci auta su takvi gnjavezi. Jaooo.
  • smayoo: piši u forum
  • lalaipo: Hitno trebam savjet,ekran na Iphoneu 5s mi se odjednom zacrnio,sve radi,sve se cuje ali je ekran crn. Zna li netko o cemu je rijec?
  • ismar008: kako kod stvarno najbolji program za to
  • dprgom: možda se radi o nekome besplatnom filmu... lol
  • drlovric: Ne trebas pricati sta d-loadiras. Bitno da program radi ;)
  • ismar008: hvala na savjetu
  • ismar008: e super radi ovaj transmission, sada dowlnlodam film i subtitle pa ću gledati ;-)
  • dprgom: ;) još jedan izbjeglica sa windowsa
  • ismar008: cool, idem pogledati šta je to ;-)
  • dprgom: @ismar008 skrati si muke i koristi transmission
  • ismar008: aloha, ekipa može jedan savjet.. hoću instalirati utorent na moj mac, i kada napravim instaliciju kaže mi: failed to instal disk image. E sada neznam zašto u security mi je dopušteno da mogu instalirati programe iz vana... hvala unaprijed
  • dpasaric: Koga zanima neka zaviri u oglase, prodajem Newertech miniStack v2 eksterni hub/HDD, 750 GB, 3xUSB, 3xFW, za sve Macove, idealan za prošli Mac mini...
  • drlovric: Vanjus: Imas na Ebay zamjenske koji rade isu stvar. Poslati ce ti u HR bez problema.
  • VanjusOS: da, poštarina bi uvećana dosta.. Znači - nema druge nego kupiti kod nas?
  • jmirakul: PDV ide na sve preko cca 20eura zbrojeno sa postarinom. Carine nema.
  • VanjusOS: pa jer mora iči carina, PDV..?
  • VanjusOS: kod nas oko 260 kn..
  • jmirakul: @VanjusOS Kako duplo? Kad na 29$ dodas nekakvu postarinu do HR i opalis PDV dodjes na isto. Zar ne?
  • VanjusOS: kod nas skoro duplo više košta
  • VanjusOS: da mi netko kupi sa US store
  • VanjusOS: ja bih ovo : >>link<<
  • jmirakul: Hackint0sh nemora uopce biti los. Nove komponente, nov stroj sve fino slozeno instalirano i onda jednog dana nakon OS update-a, stroj se vise ne boot-a ili nema zvuka ili slika nevalja i slicno. onda lijepo pljunes u sake i istrazivanje: koji kext nije vise kompatibilan, sto su promjenili i zasto. Istrazujes cackas i na krau slozis nakon par dana. I tako nakon nekoliko puta pun ti je Q hackintosha
  • drlovric: E moja Zbaca, ocigledno en pzonajes materiju. Ja sam vidio Hackintoshe koji sisaju originalne Macove na puno polja. I nisu bucni, kao sto ti pricas :)
  • Salko: a jesam napiso u pm,znaci puknut ekran i ne radi touch screen :D
  • Salko: Koliko se cca može dobiti za jedan razbijeni iPhone 5 32gb? Ekran punknut i nakon pada presto raditi tocuh screen
  • stefanjos: @zabac hahahahaha
  • zabac: Hackintosh je isto kao i frizirani auti iz Siska. Stara krama pošminkana i radi veliku buku.
  • zabac: Koji q?
  • drlovric: Meni je ovo super za svakoga ko zeli hackintosh, a ne zna ili nema vremena zezati se sa komponentama. Cijene mi ze cini isto tako prilicno normalne :)
  • zabac: Satabilnos=sata diskovi?
  • rusty: koji lol
  • smayoo: Nema što, lik je razradio sve do detalja... :)
  • MAK: Zanimljivo poduzetništvo >>link<<
  • rusty: To je sada već pitanje što želiš sa tim strojem... samo kažem da 2,5" može kao i 3,5" u Syno. Drobo sam imao prilike koristit i ono što mogu tvrditi je da servisno se ne može mjeriti ni blizu, ali ti to već znaš.
  • drlovric: Gdje cu vise entry od govanceta 213j? :D Kupovina tog modela je bila promasaj :)
  • rusty: uzmi entry lvl synota i stavi 2,5" u njega ;)
  • drlovric: @rusty: Imam 213j i on je u pogonu. Ali dobit cu nekih 2.5 inch diskova pa sam mislio sloziti Drobo Mini. Samo ideja. Pa sam hio cuti dojmove postojecih vlasnika.

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Novo na Jabučnjaku

Teme

Novo u Appleu

Novosti

MacUpdate

KB

Anketa

Jabučnjak 3.0

Registriraj se za sudjelovanje.
Page Speed 1.66 Seconds