Whatsapp
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Whatsapp

13.01.2012.   |   23:13
Izgleda da ga više nema u appstoreu prevelika konkurencija ili nešto drugo
14.01.2012.   |   01:01
mozda je problem u appstore HR, jer ga na njihovoj web stranici i dalje nude za download preko itunesa, nema razloga da aplikacija koja je vec vise od godinu dana na br.1 nestane, a mozda sam i u krivu
14.01.2012.   |   01:28
izbrisali su ga i u holandskom appstoreu, jos uvijek se ne zna razlog. Mozda apple hoce da svi predju na iMessage. Ali vazno je da kod mene radi jos uvijek.
14.01.2012.   |   02:17
Probaj ga naci preko aplikacije APPBZR, mozda budes imao srece!
14.01.2012.   |   10:31
Skini aplikaciju iLike Free...i tamo ces nac besplatni whatsapp )))
14.01.2012.   |   11:28
nema ga ni na jednoj od te dvije
14.01.2012.   |   13:10
Skini si Viber
14.01.2012.   |   15:08
viber imam ali sta se tiče poruka ni sluga nije whatsappu
14.01.2012.   |   15:32
grgaa kaže:
viber imam ali sta se tiče poruka ni sluga nije whatsappu

To je istina, ja sam skinuo whatsapp nedavno kad je bio besplatan i odličan je, i više nego odličan.
Al sad i mene zanima oće li normalno i dalje raditi kad ga nema u store-u?
14.01.2012.   |   15:43
Ni jedna aplikacija nije vezana za App store.Pod tim mislim da joj nije potreban App store za rad.
14.01.2012.   |   19:31
WhatsApp je povucen sa appstore-a od strane apple-a. Poslana je nova verzija apple-u pa se ocekuje da ce se opet vratiti u appstore kroz par dana...
14.01.2012.   |   20:47
Aha tako znači
18.01.2012.   |   10:36
Vratia se Sime tj.WhatsApp.
18.01.2012.   |   15:49
Ja sam ga odmah uzeo zeni na poklon dok ga opet ne povuku; krasno utrosenih 0.99USD
18.01.2012.   |   16:06
Zna li netko zašto ga je apple uopće (privremeno) zabranio?
18.01.2012.   |   16:11
zbog nekih bugova i statusa korisnika.
18.01.2012.   |   17:51
Sjajno, evo upravo ga kupih
Moderatori: jupi
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 6 sati, 35 minuta
  • Boškardin: iCloud Drive PRORADIO i za Mac!
  • Riba: Već je dokumentirano. :)
  • MacSlavko: Ups! Fakat ga nema (nestane kad stisneš Enter)?
  • MacSlavko: Ima:
  • Josip R.: Sto je ovo nema znaka plus?
  • Josip R.: iP6 i 6 *
  • Josip R.: hgšrot u utorak pocinje prodavati iP6 i 6 vjerojatno na crno nabavljeni?
  • pjedvaj: Drive radi u browseru na icloud.com
  • Borostef: Ja sam prilikom instalacije iOS 8 na pitanje "Use iCloud drive?" odgovorio "Not now" i sve se synca kao i prije između iĐiđa i Macova...
  • Borostef: Da je bez veze je... Ali bilo je upozorenja da na iĐiđama još nije vrijeme za pokretanje iCloud drive-a, nego da treba ostati na običnom iCloud-u...
  • nbojiccc: Evo sad gledam i ovo je idiotski! Ne mozes bez iCloud drive-a a za njega trebas Yosemity koji nije izasao jos uvjek. P.S. Ko vas je*e bitno da je na windows izasao iCloud drive!
  • Boškardin: Icloud za Android: Sync for icloud
  • Borostef: Par fotki iz povijesti silicijske doline na koje sam nabasao.... https://flipboard.com/post/170968889/1410974156305.html
  • stefanjos: evo zalosti, nemogu preko icloud.com na iWork jer mi je nametnut icloud drive, a na ostale djidje ne namjeravam ios8 u skorasnje vrijeme. supci!
  • nbojiccc: Da nije zalosno bilo bi smjesno... mogli su bar sacekati Yosemity pa da puste za windows :\
  • Borostef: Korisnici Windowsa dobili podršku za iCloud Drive... Mi drugi čekamo Yosemite... ;) >>link<<
  • stefanjos: Ajde super
  • DarioV: Ne
  • dCakmak: jedno brzopotezno,narucio preko ebay.de polovnu graficku karticu, da li placam jos nesto u HR kada dodje?
  • dCakmak: Jednob
  • stefanjos: jesmo imali prije ibooks store? jer sada ga imamo
  • boriskr: Da se ja nađem među prisutnim jabučarima
  • zeban90: Hvala:)
  • MiaLovric: To je odlična ponuda, ja sam kupila svoj kada je izašao za 2800kn. Uzmi ga nećeš sigurno pogriješiti! A uvijek ćeš moći toliko dobiti za njega. Pozdrav. :)
  • zeban90: ako moze tko odg do 20h jel se idem naci s prodavacem
  • zeban90: mogu kupiti ipad mini retina cellular za 2000kn,jel to ok ponuda?
  • zeban90: pozdrav svima,hitna je stvar:)
  • Borostef: I Apple TV je dobio svoj update... Sad je sav iOS like... :)
  • Boškardin: Vani je OS X Update 10.9.5
  • FI4: prebacimo iOS 8 spiku u istoimeni topic jer se ovdje izgubi pola toga :)
  • Ljut k0 Ri5: Naručio sam preko ebaya iz HK 1$, samo dostava 10-30 dana, a ssd čeka na stolu i plaće... ha ha
  • rusty: pa vidim takve konbinacije za 1,5 funtu na amazonu.. ne znam koliko ti je hitno da to dođe
  • Ljut k0 Ri5: Hvala Rusty , to bi moglo biti ok, makar bi bio sretnuji da je u komadu.
  • rusty: kužim onda recimo ovako kombinaciju ovog prethodnog linka sa ovim >>link<<
  • Ljut k0 Ri5: na hdd drugi na ssd
  • Ljut k0 Ri5: sata male ide na imac sata power koji je bio na hdd, a 2 female , jedan
  • rusty: male molex dio, female sata dio?
  • Ljut k0 Ri5: tnx, ali trebam male to 2 female
  • rusty: @Ljut k0 Ri5 - >>link<<
  • Ljut k0 Ri5: Znate lidali ga ima kupit u Hr ili ga ima netko za prodati,.
  • Ljut k0 Ri5: Trebam sata power splitter kabel za ssd ugradnju u imac.
  • Daki: ili bolje čekat još malo pa vidit dali ima kojih problema??...
  • Daki: @F14 znači radi pristojno?
  • Yonkis: iP5s na iOS8. Inače dictation na hrv radi super. Prepoznaje Epl kao Apple :)
  • Yonkis: Meni se kod pokušaja biranja omiljenog broja srušio. Ono biranje iz multitasking moda. Otišao u bijelu pozadinu sa crnim Apple logom nakon toga se vratio i nazvao
  • FI4: @Daki stavio na iPad mini i ubio mi je wifi, signal na jednom mjestu varira 1-3 crtice.. ostalo tak-tak, nisam primjetio nes, moram ga vise koristiti
  • dmandi: @iAnte...tnx
  • iAnte: @dmandi >>link<<
  • Sin: @Light:na iP5 meni zauzimaju skoro isto /-100MB
  • robee: Totalno bezobrazno od Apple-a sto nakon update-a, iPhone vise ne mozes vratiti stariju verziju :(

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Novo u Appleu

Novosti

MacUpdate

Anketa

Najzanimljivija Apple novost je:

Registriraj se za sudjelovanje.
Page Speed 1.61 Seconds