Whatsapp
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Whatsapp

13.01.2012.   |   22:13
Izgleda da ga više nema u appstoreu prevelika konkurencija ili nešto drugo
14.01.2012.   |   00:01
mozda je problem u appstore HR, jer ga na njihovoj web stranici i dalje nude za download preko itunesa, nema razloga da aplikacija koja je vec vise od godinu dana na br.1 nestane, a mozda sam i u krivu
14.01.2012.   |   00:28
izbrisali su ga i u holandskom appstoreu, jos uvijek se ne zna razlog. Mozda apple hoce da svi predju na iMessage. Ali vazno je da kod mene radi jos uvijek.
14.01.2012.   |   01:17
Probaj ga naci preko aplikacije APPBZR, mozda budes imao srece!
14.01.2012.   |   09:31
Skini aplikaciju iLike Free...i tamo ces nac besplatni whatsapp )))
14.01.2012.   |   10:28
nema ga ni na jednoj od te dvije
14.01.2012.   |   12:10
Skini si Viber
14.01.2012.   |   14:08
viber imam ali sta se tiče poruka ni sluga nije whatsappu
14.01.2012.   |   14:32
grgaa kaže:
viber imam ali sta se tiče poruka ni sluga nije whatsappu

To je istina, ja sam skinuo whatsapp nedavno kad je bio besplatan i odličan je, i više nego odličan.
Al sad i mene zanima oće li normalno i dalje raditi kad ga nema u store-u?
14.01.2012.   |   14:43
Ni jedna aplikacija nije vezana za App store.Pod tim mislim da joj nije potreban App store za rad.
14.01.2012.   |   18:31
WhatsApp je povucen sa appstore-a od strane apple-a. Poslana je nova verzija apple-u pa se ocekuje da ce se opet vratiti u appstore kroz par dana...
14.01.2012.   |   19:47
Aha tako znači
18.01.2012.   |   09:36
Vratia se Sime tj.WhatsApp.
18.01.2012.   |   14:49
Ja sam ga odmah uzeo zeni na poklon dok ga opet ne povuku; krasno utrosenih 0.99USD
18.01.2012.   |   15:06
Zna li netko zašto ga je apple uopće (privremeno) zabranio?
18.01.2012.   |   15:11
zbog nekih bugova i statusa korisnika.
18.01.2012.   |   16:51
Sjajno, evo upravo ga kupih
Moderatori: jupi
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 4 sati, 30 minuta
  • cavarovobrdo: Preporuke za SSD disk, za Mac Mini 2012?
  • ping: Probaj exif viewer u Preview ili skini neki exif viewer.
  • scarface32: importirao sam ali pokazuje mi datum danasnji a slika je slikana ranije
  • ping: ako ne nađeš ništa drugo importiraj fotku u iPhoto i klikni info.
  • scarface32: ima li kakav program koji moze pokazati kad je fotografija uslikana. inace foto sam dobio preko maila.
  • stefanjos: ook :)
  • JOHN: Po meni, bježi od toga
  • stefanjos: znaci nista, phishing neki?
  • JOHN: @stefanjos kad vidim oblik plaćanja koji nude a da nije prisutan paypal, to mi dođe koda sam bacio te novce kroz prozor
  • Grga000: [link]
  • Grga000: Jeste vidjeli cijela jedna epizoda Moderne obitelji snimljena Macbook-om i iphonom ?
  • stefanjos: biste li narucivali s donjeg linka, cini mi se cudnim, ima tko iskustva ili neko upozorenje?
  • stefanjos: [link]
  • MacSlavko: Ne huli! :-)
  • Sin: ...Apple watch-a :D
  • Sin: Zasto, nije veca zaje... Od recimo....
  • Finn: nadam se da je ovo dobra zaje...
  • Finn: WTF?!!
  • Sin: Let's see Tim Cook beat that :D
  • Sin: ...sat koji ne pokazuje vrijeme...
  • Sin: Napokon :) [link]
  • ante_p: imas li IMEI mobitela?
  • zokaveliki: poklonila,izvinjavam se,sada mi stavrno nista nije jasno i svaga sugestija bi mi pomogla
  • zokaveliki: ne znam,,kupljen je u usa,to je sve sto znam nisam ju pitaoza mrezu,a sta sedesiloodnesem na servis i oni ne uspiju otkljucati,sada sam promijenio drugi servis ali evo vec je 4/5 dana ni oni jos nista ne javljaju,prosto mi nije jasno gdje je toliki problem,jos kada sam djevojci ispricao ona je odmah poslala mail na svoj nalog kako telefon koji je kupila nije niti ukraden ni izgubljen,kako ga je po
  • ante_p: na kojoj je mreži?
  • zokaveliki: pozdrav ljudi,imam problem,naime djevojka mi pposlala iz usa iphone5 koji je kupljen kao novi sa racunom i to sve,i sada ovde hocu da ga unlock kada se pojavljuje da je na black listi,ali telefon nije ukraden niti izgubljen 100000%, ona ga fino kupila preko svoga telefonskoga naloga i poslala meni??
  • ante_p: imas pp :)
  • ismar008: a da to mi je opcija... možeš mi pisati na private da se dogovorimo oko cijene
  • ante_p: bi li prodao mob takakv kakav je
  • ismar008: a to ;-) a sve radi super osim tog glupog stakla šta mi puklo danas... šmrcccc
  • ante_p: matična ploča :)
  • ismar008: ey Ante da bijela je boja... samo display je oštećen... mislim da ima 16 gb... unlocked je ... bijeli... nekužim šta je plosa?
  • ante_p: @ismar008 jeli jos ista osteceno osim displeya? kakva je plosa?koliko gb?unlocked? jeli boja bijela?
  • ismar008: joj pao mi iphone 4s i puklo mi staklo... gledam popravak 400 kuna a za iphone mogu dobiti max 900...šta sada kupiti novi iphone ?
  • stefanjos: al ozbiljno, brijem da ce biti 100kn vise haha
  • smayoo: :D
  • drlovric: Fina vijest. Kostat ce jedno 2000kn jer je cool i awesome. I svi cemo zaboraviti da je stigla 7-8 godina prekasno :/
  • stefanjos: da, napokon, to cu si odmah uzet bez razmisljanja
  • rusty: dakle možda dobijemo backlit tipkovnice koje nisu dio macbooka :D. Konačno!!! [link]
  • drlovric: Stigao Beats Pill XL. Imao sam i Bose SoundLink Mini. Nije to ista liga :)
  • Bertone: EPIC :)
  • iLeo: Ili mjenjam za iPhone nadoplata
  • iLeo: i staru 15-ticu prodajem i7 2.66ghz
  • iLeo: evo mene sa retine nove
  • smayoo: [link]
  • smayoo: ima sticky tema u switch forumu
  • duc: ima li na forumu neki post s must have softverm za instalirati na mac?
  • rusty: poz i čestitke
  • duc: pozdrav svima od guštera i ponosnog vlasnika MBA ;)
  • VanjusOS: pozdrav svima!!

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Novo u Appleu

Novosti

MacUpdate

Anketa

Želite li Apple Watch?

Registriraj se za sudjelovanje.