Kako prebaciti kontakte sa iPhonea na itunes?
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Kako prebaciti kontakte sa iPhonea na itunes?

26.05.2011.   |   14:25
Pozdrav svima

Zanima me kako mogu sve kontakte sa mobitela prekopirati na itunes ili preko itunesa na računalo?

Hvala!
26.05.2011.   |   14:36
Kad spojiš iPhone na računalo, u iTuneu ideš na iPhone -> info -> sync contacts with pa izabereš šta ti odgovara. Možeš izabrat google, mobile me, outlook, ili contacts na računalu i na macu i na winu. Samo pazi da ne označiš da ti izbriše sve kontakte na iPhonu.
26.05.2011.   |   15:03
To sam našao ali nikako da skužim kako s time raditi.
Imam smao tri opcije
Google Contacts
Windows Contacts
Yahoo! Adress Book

i pokraj tokga Configure..
Kada odem na Google C. logiram se, synca mi ali nigdje kontakata tamo..
26.05.2011.   |   15:17
Ja sinkroniziram s win kontaktima. Samo sam to odabrao i sve ih je prebacilo za sekundu. Nije bilo potrebno nikakvo drugo podešavanje.
26.05.2011.   |   15:26
Kaj hoćeš raditi s kontaktima? Ako je za arhivu, prebaci ih u Oulook i D&D u neki direktorij. Za Google ne bi znao jer koristim MobileMe uslugu.
Inaće za baratanje kontaktima između raznih OS-ova, najpraktićniji mi se pokazao Thunderbird jer je multiplaformski, a njegov AddressBook je kompatibilan (OSX<>WIN<>LINUX).
26.05.2011.   |   16:36
Želim ih spremiti na komp da ih imam u slučaju da mi se ne daj bože izbrišu ili nešto..
Još da vas pitam nešto, dali pri updejtanju ili brejkanju mobitela kontakti ostaju na njemu ili se brišu?
26.05.2011.   |   19:07
Kad napraviš update ostaju ti ne samo kontakti nego i sms poruke i sve druge postavke. Apsolutno sve.

Jailbreak nisam radio dosta dugo, ali tada je zahtjevao čist iPhone koji bi se prvo vratio na tvorničke postavke pa onda radio jailbreak. U tom slučaju možeš vratit sve postavke iz backupa (ali to baš nije za preporučit ako radiš jailbreak), a ove važnije stvari poput kontakata možeš vratit ako ih sinkroniziraš s win kontaktima ili nečim drugim.
26.05.2011.   |   19:35
Za backup sinhroniiziraj s Outlookom (ako ga imaš) i onda u Outlook-u otvori kontakte i selektriraj ih (Ctrl+a) i odvuci u neki direktorij. Mislim da napravi za svak kontakt .vcf (vCard). Ako misliš seliti na OSX ili Linux, ideš preko Thunderbirdda (meni najjednostavnije).
  • Sank
  • Moderator
  • 209
27.05.2011.   |   00:24
Ja mislim da ti je najbolje sinkronizirati kontakte sa Windows contacts jer očito da nemaš instaliran Outlook iz MS Officea ili ga još nikad nisi pokrenuo, u protivnom bi ti iTunes nudio i tu opciju. Dakle, odaberi Windows Contacts, a na dnu stranice pod Advanced neka ne bude ništa čekirano!

Nakon što startaš sinkronizaciju, iTunes će te u jednom momentu upozoriti da je velika razlika u kontaktima na iPhoneu i u Win Contacts i ponudit će ti nekoliko opcija od kojih ti SVAKAKO moraš odabrati opciju MERGE, a NIKAKO REPLACE i to je to. Sve svoje kontakte ćeš onda naći pod svojom user mapom, a onda možeš napraviti i dodatni backup na neki eksterni disk ili kako god ti je najzgodnije.
12.03.2014.   |   11:39
pozdrav

Zanima me pošto sam uspješno prebacio kontakte pteko iTunsa u Outlook.Sad me zanima dal je moguće te kontakte u outlook-u prebaciti na android mobitel npr. samsung Galaxy SII?
12.03.2014.   |   11:45
Extract iz outlook-a pa prebaci na gmail i sync sa telefonom
13.03.2014.   |   09:21
Najlakša opcija za sve koji imaju iCloud, da se logiraju preko Firefoxa i sl. na iCloud, ima tamo opcija extract contact, fino ga kao jedan file imaš sve kontakte, i poslje samo taj file improtaš u Gmail, i miran.

1min posla.
13.03.2014.   |   10:07
Sta sam ja napisao???? Istu stvar samo stoje momak pitao kako iz outlooka-a
13.03.2014.   |   11:57
Ja sam napisao za prvi post odgovor, tek sad vidim da je dosta davno pitao.
Moderatori: jupi
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 2 sati, 54 minuta
  • drlovric: Eto, ljudi, da obavijestim nema vise Retina. Prodato sve. Bice vise slijedeci Black Friday :)
  • drlovric: Decki nemojte sve transakcije kompromitirati :)
  • kinsif: a i nisam jedini jeli :) lovric je pokrenuo domino efekt na jabucnjaku! :D
  • kinsif: cinkeru :P :D
  • VanjusOS: kinfis se ponovio u Macbook, valjda će platiti piće
  • tomislav.c: Glede iStyle akcije, ja planirao da bi uzeo retinu 13, ali kao što sam znao unaprijed naravno da ih nije bilo (pola 12 danas). Valjda je cijeli jedan jedini Macbook bio na akciji. :D
  • vpasic: radi uredno
  • m_linc: Appstore ne radi?Ni na iPhone ni na Mac..bar meni...
  • stefanjos: nemogu pejstat link, neznam zasto. ali star wars trailer je izasao :DD
  • VanjusOS: ajmo svi kupovati Macbookove!
  • VanjusOS: i to black friday!!
  • VanjusOS: konačno petak
  • vpasic: big_mac[link]
  • big_mac: pozdrav, zanima me gdje se u zagrebu mogu kupiti ona dva sarafica za iphone 4?
  • Riba: Kako mislis opet, nisam ih nikad ni popravio. :)
  • drlovric: Opet zezaju plusevi.... :)
  • drlovric: Ja znam da je u Dalmaciji cijena za dobar prsut u komadu uvijek bila 100 eura. Jest tezak par kg, ali puno se toga i baci prilikom rezanja. Uglavnom to bi je biznis plan za ovu zimu: dobar prsut ostar noz. :)
  • stefanjos: Moji prsut nabavljaju od obitelji jurin iz okolice sibenike. Tocnije u onoj planini iznad primostena. Prsut je vrhunskii a cijena je oko 100kgkila
  • JOHN: a ovaj što sam kupio u konzumu, jbg ulovila me nostalgija pa reko ajd da probam, a ni cijena nije bila mala, nekih 170kn/kg. Uglavnom smeće
  • smayoo: Dok ne probam ja taj, a ti onaj kojeg sam ja probao, nećemo znati koji je bolji. :)
  • JOHN: cijena je bila takva kakva je. Ja probao ostao zapanjen i spoznao što je pršut, naravno uz onaj koji je radila moja pokojna baka u hercegovini
  • JOHN: smayoo, takva je cijena bila dok je Bog hodao po zemlji. Pošto danas a i u zadnjih par godina ne hoda na području graditeljstva, taj luksuz si više nemogu prihvatit. a pršut je inače bio domaće proizvodnje obitelji Pervan, savršeno pacan, prešan i sušen. Komadi su bili debeli do nekih 12-13cm, tako da je bila rijetkost dobiti komad od 5kg.
  • florijan: sjećam :)
  • florijan: badanj, pored drniša, čovjek ima sušionui prodaje vrhunske pršute po normalnim cijenama. ne mogu se sjetit imena, al se sječam da je bila crvena kuća ;)
  • saint: Moram ovdje pitaiti jer mi gori.Da neko slucajno nema razvaljen powerbook G4 HIres 17''.Treba mi display ili ako neko zna koji bi mogao koristiti kao zamjenski.Jos uvijek ga nisam rastavio pa nemam pojma koji je PN
  • smayoo: Nitko tko zna što je pršut, ne kupuje ga u Konzumu (niti Plodinama, niti sličnim mjestima). Ali 900 kn za 5 kg pršuta je ipak pretjerano
  • JOHN: neznam kako se sada kreću cijene, ali sam pravi domaći drniški pršut plaćao po 800-900kn za 4-5 kila(naravno s kostima)
  • JOHN: Da nebi pomislili. Ono smeće što se prodaje u konzumu pod drniški pršut je sramota a ne pršut
  • stefanjos: mogu ja nabaviti prsuta. ali nije drniski haha
  • igstromar: Pitanje, iphone 4 ios7. Zašto ne dobivam mailove, nek ga vidim tek kad uđem u aplikaciju "Mail"? Hvala
  • smayoo: Ti, nevjerniče! :D Što ti odrežu za takav prekršaj? Ruku? Nogu? Želudac? :D
  • Riba: Jao ja bi isto. :(
  • smayoo: Pa jel ne možeš naručit da ti dostave besplatno na US Army Post Office? ;)
  • drlovric: Ja bi da mi neko nabavi prsuta iz Drnisa, jebo mobitele :)
  • stefanjos: to sam zamisljao kao poklon curi za bozic, nemam 5 milja kuna da joj kupim otkljucani iphone
  • VanjusOS: da mi donese čevape prave
  • VanjusOS: dolazi li tko iz Bosne?
  • VanjusOS: moto g? jer to od Apple??? ako nije - onda nije niti čudo..
  • stefanjos: nema vise mjesta za ponijet stvari, a moto g je u glavi vec bio u rukama haha
  • VanjusOS: što ste zakasnili
  • robee: ...bit ce drugi puta..
  • stefanjos: :(
  • robee: Nisi jedini :)
  • stefanjos: dolazi li tko iz amerike? zakasnio sam na avion drlovrica :P
  • robee: Naravno da su maskice za fon 70% :)
  • robee: Ima i Hgspot black...
  • rusty: HR Black Friday :D
  • rusty: 70% off naravno
  • rusty: istyle ima od petak (28.11) i tokom vikenda akcije i do 70% na neke proizvode...
  • kinsif: bacaju parangale... samo ignor!

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Novo u Appleu

Novosti

MacUpdate

Anketa

Najzanimljivija Apple novost je:

Registriraj se za sudjelovanje.
Page Speed 1.53 Seconds