Kako prebaciti kontakte sa iPhonea na itunes?
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Kako prebaciti kontakte sa iPhonea na itunes?

26.05.2011.   |   15:25
Pozdrav svima

Zanima me kako mogu sve kontakte sa mobitela prekopirati na itunes ili preko itunesa na računalo?

Hvala!
26.05.2011.   |   15:36
Kad spojiš iPhone na računalo, u iTuneu ideš na iPhone -> info -> sync contacts with pa izabereš šta ti odgovara. Možeš izabrat google, mobile me, outlook, ili contacts na računalu i na macu i na winu. Samo pazi da ne označiš da ti izbriše sve kontakte na iPhonu.
26.05.2011.   |   16:03
To sam našao ali nikako da skužim kako s time raditi.
Imam smao tri opcije
Google Contacts
Windows Contacts
Yahoo! Adress Book

i pokraj tokga Configure..
Kada odem na Google C. logiram se, synca mi ali nigdje kontakata tamo..
26.05.2011.   |   16:17
Ja sinkroniziram s win kontaktima. Samo sam to odabrao i sve ih je prebacilo za sekundu. Nije bilo potrebno nikakvo drugo podešavanje.
26.05.2011.   |   16:26
Kaj hoćeš raditi s kontaktima? Ako je za arhivu, prebaci ih u Oulook i D&D u neki direktorij. Za Google ne bi znao jer koristim MobileMe uslugu.
Inaće za baratanje kontaktima između raznih OS-ova, najpraktićniji mi se pokazao Thunderbird jer je multiplaformski, a njegov AddressBook je kompatibilan (OSX<>WIN<>LINUX).
26.05.2011.   |   17:36
Želim ih spremiti na komp da ih imam u slučaju da mi se ne daj bože izbrišu ili nešto..
Još da vas pitam nešto, dali pri updejtanju ili brejkanju mobitela kontakti ostaju na njemu ili se brišu?
26.05.2011.   |   20:07
Kad napraviš update ostaju ti ne samo kontakti nego i sms poruke i sve druge postavke. Apsolutno sve.

Jailbreak nisam radio dosta dugo, ali tada je zahtjevao čist iPhone koji bi se prvo vratio na tvorničke postavke pa onda radio jailbreak. U tom slučaju možeš vratit sve postavke iz backupa (ali to baš nije za preporučit ako radiš jailbreak), a ove važnije stvari poput kontakata možeš vratit ako ih sinkroniziraš s win kontaktima ili nečim drugim.
26.05.2011.   |   20:35
Za backup sinhroniiziraj s Outlookom (ako ga imaš) i onda u Outlook-u otvori kontakte i selektriraj ih (Ctrl+a) i odvuci u neki direktorij. Mislim da napravi za svak kontakt .vcf (vCard). Ako misliš seliti na OSX ili Linux, ideš preko Thunderbirdda (meni najjednostavnije).
  • Sank
  • Moderator
  • 207
27.05.2011.   |   01:24
Ja mislim da ti je najbolje sinkronizirati kontakte sa Windows contacts jer očito da nemaš instaliran Outlook iz MS Officea ili ga još nikad nisi pokrenuo, u protivnom bi ti iTunes nudio i tu opciju. Dakle, odaberi Windows Contacts, a na dnu stranice pod Advanced neka ne bude ništa čekirano!

Nakon što startaš sinkronizaciju, iTunes će te u jednom momentu upozoriti da je velika razlika u kontaktima na iPhoneu i u Win Contacts i ponudit će ti nekoliko opcija od kojih ti SVAKAKO moraš odabrati opciju MERGE, a NIKAKO REPLACE i to je to. Sve svoje kontakte ćeš onda naći pod svojom user mapom, a onda možeš napraviti i dodatni backup na neki eksterni disk ili kako god ti je najzgodnije.
12.03.2014.   |   12:39
pozdrav

Zanima me pošto sam uspješno prebacio kontakte pteko iTunsa u Outlook.Sad me zanima dal je moguće te kontakte u outlook-u prebaciti na android mobitel npr. samsung Galaxy SII?
12.03.2014.   |   12:45
Extract iz outlook-a pa prebaci na gmail i sync sa telefonom
13.03.2014.   |   10:21
Najlakša opcija za sve koji imaju iCloud, da se logiraju preko Firefoxa i sl. na iCloud, ima tamo opcija extract contact, fino ga kao jedan file imaš sve kontakte, i poslje samo taj file improtaš u Gmail, i miran.

1min posla.
13.03.2014.   |   11:07
Sta sam ja napisao???? Istu stvar samo stoje momak pitao kako iz outlooka-a
13.03.2014.   |   12:57
Ja sam napisao za prvi post odgovor, tek sad vidim da je dosta davno pitao.
Moderatori: jupi, smayoo, Sank, saint
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 12 sati, 13 minuta
  • dpasaric: Da, već smo više puta objasnili - oglasi se ne vide onima koji imaju uključen ad-blocker.
  • zoranoske: Postoji li neki razlog zašto ne mogu vidjeti oglase?
  • miki_28: ima li koga budnoga :)
  • miki_28: juhuuuuuu
  • Borostef: Apple dopušta pristup OSX beta verzijama i non-developerima kroz svoj OS X beta seed program... https://appleseed.apple.com/sp/betaprogram
  • Borostef: A niš posebno... Valjda im dosadno... :) >>link<<
  • smayoo: A, jeb'lo ih... A šta sad oće? :)
  • Borostef: iOS 7.1.1 je vani...
  • smayoo: Ako ti radi sve što trebaš - da.
  • MiaLovric: smayoo - ti misliš da mi se isplati kupiti za tu cijenu?
  • rusty: JB devices u mogućim problemima >>link<<
  • drlovric: Mia: Ne bi cijenu komentirao, tu se ne kuzim. Ali prvi Mini ti je u rangu iPada dva po brzini. Rezolucija ekrana je za danasnje pojmove jako mala, ali uopce nije los. Ja sam ga imao, ali mi je non-retina smetala i jedva sam cekao novi model.
  • smayoo: Može, kupuj! :)
  • MiaLovric: Da li mi se isplati kupiti iPad Mini za 1200kn? Ne Retina, nego prva generacija Minija. Star je mjesec dana, ima sve papire.
  • Tony.Soprano: @Kapetanica - odgovorio sam ti na mail, ne znam jesi ga dobila? Pogledaj u druge pretince na mailu, možda ti ne dođe u inbox, već u neki drugi pretinac.
  • Kapetanica: gledam mailove ali... nix
  • Tony.Soprano: @Kapetanice - poslan ti je mail, pa baci oko na njega! ;)
  • Kapetanica: Oglasnik mi se neće učitati aaa :(
  • Gjuroo: Sretan Uskrs, jabučari!
  • Tony.Soprano: @Kapetanica - javi mi se na PM!
  • smayoo: Sretan Uskrs, Hristos Vaskrse, Buona Pasqua, Happy Easter... :)
  • Kapetanica: Jel netko prodaje iPhone 4S ili 5?
  • markoveic: Sretan Uskrs Hrvati moji!!!
  • Borostef: Sretan Uskrs!
  • saint: Sretan Uskrs/ Vaskrs!!!
  • Miro Spiro: Sretan Uskrs/ Vaskrs!!! ;)
  • stefanjos: Sretan Uskrs :)
  • scarface32: Sretan Uskrs/Vaskrs!!!
  • Riba: Ne.
  • josipbilicc: LJUDI zanima me dali se ispati kupiti ipa 2 jeftino ali ponekad se zna resetirat iz cistog mira i ruse mu se aplikacije KOJI je to problem?? i jeli se isplati??
  • mirnnes: Napisao sam...
  • saint: Pisi u forum
  • mirnnes: da li moram prvo uraditi restore posto mi je jailbrejkovan ili odmah updejtovati?
  • mirnnes: Imam jedno pitanje...Imam iphone 4 sa ios 6.1.3 jailbrejkovan i zelim da updatujem na ios 7.1
  • zeljko.zucko: Da radi i da je ispravan
  • zeljko.zucko: Zna netko link za Ipad mini IOS 7.06?
  • Nikola998: Greska*
  • Nikola998: Zna li netko zasto iTunes Radio ne radi, je li se dogodila neka kreska u Apple
  • smayoo: test
  • smayoo: edit / attachments / insert attachments at end of message
  • metalni: Da li se u Mail app može poslati slika kao attach a ne kao embed?!
  • dantalian: bacite oko >>link<<
  • stefanjos: akoje 1100 kn, da, koji su uvjeti? pisi u forumu da znamo vise o tome
  • dantalian: moram napomenut da razmisljam o tome jer je na 50%, izaso bi me 1100 i nesto sitno kn. pomagajteee
  • dantalian: trebam ultr brz savjet da li se isplati uzimati filexovo produljenje jamstva na 2 godine pod njihovim uvjetima?
  • stefanjos: Koliko je jabucanjk tezak( u TB)?
  • radar: lijepo napisano, jednostavno rceno, kao i sam Jabucnjak :) pzz
  • Riba: tnx, dok je tako gušt je i raditi na njemu.
  • ping: sjećam se prvih godina se odbrojavalo i svaki tisućiti korisnik jabučnjak je bila cura. Al' da nas ima 6000 to stvarno nisma mogao vjerovati. Baš volim ovaj jabučnjak. :)
  • saint: @dpasaric Dobar ;)

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Novo na Jabučnjaku

Teme

Novo u Appleu

Novosti

Anketa

Jabučnjak 3.0

Registriraj se za sudjelovanje.
Page Speed 2.04 Seconds

Provided by iJoomla SEO