blokiranje sms-ova i poziva s određenog broja
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

blokiranje sms-ova i poziva s određenog broja

25.09.2008.   |   15:59
bok,
imam 2g iphone sređen sa ziphone.
trebam aplikaciju koja bi mogla blokirati (zbrisati ili preusmjeriti) smsove s određenog broja i odbiti pozive s istog.
u installeru nisam našao ništa takvo...ili možda neznam tražit...
uglavnom, trebam preporuku.

hvala!
25.09.2008.   |   19:22
Probaj sa iBlacklist
www.iblacklist.com.br/
27.09.2008.   |   19:58
hvala boki,

riješeno.
09.10.2008.   |   17:25
ima jos jedan bolji program PYSL (protect your secret life) mozes pronaci link na netu i add u list source na installer
Moderatori: jupi
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 4 sati, 16 minuta
  • drlovric: Daki: RAM i sluzi da se puni. Sto bi ga praznio? :)
  • Daki: me može netko podsjetiti kako se cisti ram pošto se konstantno puni
  • john_st: spotlight malo sporije traži, safari malo sporije otvara, mail malo sporije otvara i tako to. nije neka velika razlika, ali je dovoljna da je primijetim. uostalom, sjeti se kako je Picard znao osjetiti sitnu neuravnoteženost na Enterpriseu :D
  • Riba: Logika mi kaze da ne bi trelao...a i ne znam kako mozes procijeniti tako malu razliku u brzini?
  • john_st: evo ja imam jedno brzinsko pitanjce. utječe li na brzinu sustava položaj particije na SSDu? dakle, imam 2 boot particije. na drugoj particiji je klon ove prve i sve radi (po subjektivnoj procjeni) nekih 5-10 sporije
  • smayoo: Anđela, piši u forum, vikalica ne služi ovome.
  • Andela: ali problem mi je sto neznam koji bi kabel uzela? imala sam neki osmisljen kao usb (isto celular line) i koristila sam ga kao punjac medutim nakon izvjesnog vremena vise se na njega ne zeli punit jer nema certifikat
  • mario.zg: ili probati drugi kabel
  • Andela: i plus sto ne mogu vjerovati da mi se cijeli mobitel dosovno preko noci promijenio..od blokiravanja, do ne ulaska u aplikacije, gasenja na 60% ili onog skokovitog prelaska sa 80-20%
  • Andela: prije toga imala sam isti takav, sigurno vam svima poznat celular lineov od nekih 150-200 kn.. neznam sto bi mi bilo najpametnije? promijenit punjac? bateriju? mobitel?
  • Andela: hey ljudi imam problem. Dakle punjac kupljen prije nekih 2-3 tjedna nakon sto mi je iphone prestao puniti na takav isti.. problem se javio kad je sinoc prestao puniti i na ovaj. neznam jel problem u bateriji ili punjacu jer nekako mi je nelogicno da oni zaista tako lako pucaju
  • Riba: Jesi ga probao iskopčati iz utičnice?
  • klick098: nista iskljuci ukljuci drzi power ma neznam sto brobati?
  • klick098: imaca sam stavio na spavanje i nakon nekoliko sati dodjem doma i zelim ga upaliti i....
  • klick098: hi decki imam mali problem
  • cariblanco: kome se radi nek ide u Njemačku, mi ostali ćemo laganini ;)
  • MacSlavko: Cariblanco: Kakvi filmovi i plandovanje uhotelu? Jesi li ti u Finsku otišao šljakati ili se izležavati?! Nemoj nam rušiti ugled gastarbajterske nacije...
  • cariblanco: Air me sluša kao da sam ga jučer kupio :)
  • havdic: Današnji poučak: ne klikaj napamet! PureFTPd manager mi je udesio userov shell! Sad samo guest radi, s kojim ne mogu ništa Bravo ja :(
  • iLeo: Kako te sluša Air?
  • iLeo: Ne kužim kako si mislio sliku da ti da na vanjski neki monitor osim ako to nije preko Thunderbolt na HDMI/VGA/DVI... ili šta god. Ajd baš uslikaj da vidimo
  • cariblanco: Kad dođem u hotel budem poslikao i otvorio temu :)
  • cariblanco: ILeo to je tvoj air ;) trebao sam iza ne staviti zarez u zadnjem šutu
  • iLeo: Šta priča on
  • cariblanco: Ne mislim na usb, u hotelu ima kabel i mala kockasta kutija u koju ide usb a vani je hdmi kabel. Kad to prištekam na lap ništa se ne događa, niti imam opciju za prebaciti sliku na tv
  • MacSlavko: Misliš Thunderbolt to HDMI adapter? Tamo mu je Video-Out.
  • smayoo: Pretpostavljam da da, jer to ne može biti adapter nego de facto USB kartica za koju treba određeni driver.
  • cariblanco: Pozdrav...na airu slika na tv ide samo preko njegovog originalnog usb to hdmi adaptera?
  • Dijete: drzim fige da ce ti reset pomoc :)
  • Dijete: @HcM - vjerojatnije je da je kvar na SMCu, a ne na bateriji... pokusaj sa reset SMCa (guglaj postupak za tvoj modela)... ako ne pomogne, pokusaj sa necijom drugom baterijom da budes siguran.. nazalost na dva kompa sam imao taj slucaj - na jednom je oso i DC-in board i SMC.... na drugom samo SMC, ali me je lik olaksao sa par sto kuna i popravio mi motherboard i radilo je dok mi auto nije pregazio
  • HardcoreMAC: Problem: baterija ili nesto drugo? Dakle, gori mi stalno zeleno na kabelu za punjenje MBP 17“, i baterija se ne puni, ostaje na 29%. Mora mi punjac biti prikljucen, jer se bez njega momentalno ugasi. Kada je punjac iskopcan, ne mogu ukljuciti MBP, ne reagira uopce. Baterija ili regulator punjenja? Ili oboje? Savjet?
  • HardcoreMAC: Dremel je zakon, ne upotrebljavati polufabrikate
  • smayoo: Čak i da jest iste kvalitete, veći ti je problem nabava potrošnog materijala. Nastavke, brusne i rezne ploče za Dremel imaš na sve strane. A za ovo?
  • drlovric: Ima li neko iskustva sa ovom tvrtkom? [link] Kompletan set nov sa puno dodataka, ili polovan Dremel 395 za iste pare, pitanje je sad :)
  • papittovenga: poslah ti na mail :)
  • Igor14: ak može neki telefon, čisto da potvrdim prije slanja
  • Igor14: za papittovenga, ne prolazi mi mail u vezi oglasa,(ni hotmail ni gmail)
  • saint: pisi na forumu a ne u vikalici
  • marach44: hvala
  • marach44: volio bi ako mi neko može pomoć
  • marach44: piše na raznim forumima da postoji neki hd tune samo neznam s obzirom da sam novi u mac svijetu di da ga skinem i kako ga instalirati
  • marach44: dobar dan zanima me kako provjeriti dali mi je dobar hard disc..pitam zato što su mi ga mjenjali u servisu a sad nakon kračeg vremena pokazuje mi iste greške..hvala
  • Borostef: Apple pokrenuo program zamjene stražnje kamere na određenim iPhone 6 plus modelima...[link]
  • mario.zg: Da, bolje Roku
  • zabac: Pa kad DVD (koji si kupio naravno) ripasi konvertiras, tako ti je svejedno u stu konvertiras.
  • HardcoreMAC: okidoki, ide Roku
  • ipetri68: (prednost toga je sto se filmove ne treba pretvarati u drugi format, samo se pokrene server app na kompu)
  • ipetri68: na ATV 3 se moze staviti PlexConnect, Trailers aplikaciju pretvara u klijent za Plex Media Server :)
  • drlovric: @Hard: Za te pare radije kupi Roku, nego vremesni ATV2. Ja imam i ATV, i Roku, i Chromecast, Kupim iz znatizelje i ostane :) Roku je stvarno dobar...
  • zabac: Po oglasnicima. Mada ne znam zasto ti je bitan JB? Ja polako filmove pretvaram u format koji ATV podrzava.

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Novo u Appleu

Novosti

MacUpdate

Anketa

Želite li Apple Watch?

Registriraj se za sudjelovanje.
Page Speed 2.33 Seconds