blokiranje sms-ova i poziva s određenog broja
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

blokiranje sms-ova i poziva s određenog broja

25.09.2008.   |   15:59
bok,
imam 2g iphone sređen sa ziphone.
trebam aplikaciju koja bi mogla blokirati (zbrisati ili preusmjeriti) smsove s određenog broja i odbiti pozive s istog.
u installeru nisam našao ništa takvo...ili možda neznam tražit...
uglavnom, trebam preporuku.

hvala!
25.09.2008.   |   19:22
Probaj sa iBlacklist
www.iblacklist.com.br/
27.09.2008.   |   19:58
hvala boki,

riješeno.
09.10.2008.   |   17:25
ima jos jedan bolji program PYSL (protect your secret life) mozes pronaci link na netu i add u list source na installer
Moderatori: jupi
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 10 sati, 32 minuta
  • Riba: drlovric, nema tu mogucnost.
  • MacSlavko: Ipak mi je Router (Optima) u banani :-(
  • MacSlavko: iTunes mi neće skidati Updates na App Store, a veza (Safari, Mail...) normalno radi?
  • jmirakul: @drlovric koji pileup!
  • stefanjos: drlovricu imas i od mene jednu poruku
  • drlovric: Decki odgovorio sam na poruke. Sorry. Koristim Tapatalk odnedavno, a tu ne vidim nacin za odgovarati na poruke korisnika. Vjerojatno nesto radim pogresno, jer sumnjam da nema tu mogucnost.
  • florijan: @kinsif slažem se, jabučnjak je izniman portal jer su postavljena pravila ispravna i nenametljiva i uglavnom ih se svi drže. ali na vikalici, kume, peglaj. osim daveža oko iphone/@/command… možeš se i nasmijat. drlovric sigurno nije jedan koji bi tu sa svojim ponudama smetao
  • kinsif: pa sto ste se sad drlovrica ulovili, nije ni prvi ni zadnji da je napisao kako nesto prodaje. jedan input u vikalici, nije da ju spama. eto smayoo ga je upozorio kako urednistvo ne tolerira i idemo dalje.
  • cariblanco: ok Riba, možeš otvoriti moju poruku za drlovrica, pa mi možda znaš odgovoriti
  • Riba: @cariblanco, ne....blizu, u Kuvajtu.
  • stefanjos: hahahha smayoo win dana :D
  • florijan: ”nepodbjedivo” sumljam da če gramarnaciji odraditi svoje
  • florijan: e, sad me jesi. ovo je nepodbjedivo :(
  • smayoo: Pa čuj, kad baš inzistiraš... [link] 8)
  • florijan: darujem uzije, drolje i čokoloadne krafne. aj nađi sad link ;)
  • smayoo: @Florijan: [link]
  • florijan: darujem kravu. smayoo, jel to okej?
  • stefanjos: hahahah
  • kinsif: pa sta se onda cudis :D
  • Franny: apsolutno ništa novo
  • MarkoLekic: Pozdrav, društvo
  • kinsif: a trebao bi moci? jel to ima nesto novo?
  • Franny: se to meni čini ili i dalje ne mogu pristupit itunes music store-u jer sam iz RH
  • smayoo: drlovric, vjerujem da je tebi lakše ovako, ali ovo nije buvljak na Hreliću, a vikalica nije oglasnik. Ovdje ima 4-5 Apple resellera koji nikad ne reklamiraju svoj business na Jabučnjaku. Molim te da ne zlorabiš našu dobru volju.
  • cariblanco: @Riba jesi li ti u Dubaiu ?
  • cariblanco: poslao sam i ja pp drlovricu, samo drugog sadžaja...da se malo odmori od trgovine :D
  • MacSlavko: Eto, sad se Vikalica pretvorila u Oglasnik...
  • JOHN: dlovric je si procitao moj upit?
  • drlovric: Vanjus: Za tebe su uvijek posebne cijene, to znas. Ti si moj stari klijent :) 10500kn i znas gdje trebas otici po njih ;)
  • drlovric: Smayoo: Ako ti bas smeta necu, ali lakse mi je ovako obavijesitit ljude, nego objavljivati oglas. Vikalicu svi brzinski pogledaju, i ako ih zanima jave se ili ignoriraju. Stvarno ne vidim problem, ali eto...
  • stefanjos: ali ja ne vidim nigdje FREE, hahahah
  • JOHN: Očito su se ljudi žalili. Sad je sve fino kategorizirano
  • JOHN: Bilo je i vrijeme. Ako je nesto free onda je free, a ne kad uđeš u app shvatiš da je samo 10% toga gratis. E pa bilo je i vrijeme
  • robee: Sve su to debele zarade preko Appstorea. Meni najvise smeta sto neki app ne mozes isprobati ako se placa. Zar je problem omoguciti kratki period koristenja da vidis treba li ti uopce taj app?
  • stefanjos: jeste primjetili kako u appstoreu sada ne pise free, nego GET, kao, uzmi uzmi, ali ces itekako platiti in app purchase(jer 99 posto ih sada imaju) -.-
  • Zdravac: Jel zna netko proxy server u hrvatskoj? Znači, izvana treba prisupiti hrvatskoj, a da podržava https
  • VanjusOS: tako je drlovric.. da je barem 10 000, onda smiješ, hehe
  • smayoo: drlovric, već sam te jednom molio da ne koristiš vikalicu za to. Imaš oglasnik.
  • drlovric: U ponudi: rMBP 2.3/8/256 sa zasebnom grafickom (nije IRIS), novo vakumirano. US layout. Za 3 tjedna u HR. Cijena 11000kn. Raspolozivo cca 4 komada
  • cariblanco: ne kužim, a danas sam tamo bio
  • cariblanco: večer , ne mogu pristupiti garminovom webu, niti iz jednog browsera a ne ide ni preko iPada?
  • smayoo: Dobra večer. Vikalica ne služi tome. Molim te, piši u forum.
  • anoncro: ja sam novi i imam jedno brzinsko. kolika je isplativost sada uzeti mba late 2008 sa ssd od 60 gb i 2gb rama te 1,6 ghz proc. je li uz to moguc neki graficki rad. cijena oko 1500 .hvala
  • MacSlavko: Osobito su Attachmenti iz mailova u Other :-)
  • smayoo: i mailovi su isto u other
  • jacoby: idem probat..:-)
  • jacoby: ok... tnx...
  • rusty: 'other' kategorija pokriva puno toga, od recimo poruka u message aplikaciji, bilo kakvih poslanih datoteka preko nekih dodatnih aplikacija, streamovi itd... uglavnom brdo. Ja sam to jedino uspio spustit na neku normalnu veličinu tako da sam resotre telefona radio i onda napravio povrat iz backupa. Koji put kada samo napraviš backup će se taj other smanjiti.
  • jacoby: neznam kaj da praznim s telefona da si malo mjesta stvorim...
  • jacoby: brzinsko pitanje... jel znate onu rubriku u itunesima kad spojite telefon na komp, ono u donjem dijelu itunes sučelja, zanima me što spada pod rubriku 'ostalo' na iphoneu?

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Riba, robee, rusty, zabac, Anonimci (521)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Novo u Appleu

Novosti

MacUpdate

Anketa

Najzanimljivija Apple novost je:

Registriraj se za sudjelovanje.
Page Speed 1.36 Seconds

Provided by iJoomla SEO