blokiranje sms-ova i poziva s određenog broja
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

blokiranje sms-ova i poziva s određenog broja

25.09.2008 | 15:59
bok,
imam 2g iphone sređen sa ziphone.
trebam aplikaciju koja bi mogla blokirati (zbrisati ili preusmjeriti) smsove s određenog broja i odbiti pozive s istog.
u installeru nisam našao ništa takvo...ili možda neznam tražit...
uglavnom, trebam preporuku.

hvala!
25.09.2008 | 19:22
Probaj sa iBlacklist
www.iblacklist.com.br/
27.09.2008 | 19:58
hvala boki,

riješeno.
09.10.2008 | 17:25
ima jos jedan bolji program PYSL (protect your secret life) mozes pronaci link na netu i add u list source na installer
Moderatori: jupi
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 56 minuta
  • Beli: Hvala stefanjos :)
  • Beli: Cijena je takva i to je stvar moje osobne procjene. Nisam u nikakvoj frci i ako ga ne prodam, moja draga ce imati space gray, gotovo nekoristen, umjesto bijelog. Vikalica bi trebala biti mjesto boljih namjera sa brzinskom razmjenom informacija. Ako ti cijena ne pase, imas gomilu drugih po nizoj cijeni pa izvoli.
  • stefanjos: Pa vrijedi godinu dana ko i za svaki, osim ako nisi uzeo apple care
  • Beli: @big_mac: Ne razumijem tu ironiju kojom zapravo ne odgovaras na pitanje koje bi koristilo mnogima koji su dio Jabucnjaka. Cini mi se kao neka provokacija koja ne vodi nikamo. Jednostavno me zanimalo, da znam za inace.
  • big_mac: Cak i ako vrijedi ne vrijedi tih 5000kn koje trazis :-)
  • Beli: Zna li netko koliko vrijedi medunarodna garancija za iPhone. Konkretno, iPhone 6 kupljen u Apple store Nizozemska 11 mjesec 2014
  • Borostef: Imaš PP...
  • VanjusOS: pa daj broj moba
  • Borostef: Imam Viber...
  • VanjusOS: možeš li mi nešto učiniti? imaš li viber možda?
  • Borostef: Ja sam iz ZG.
  • VanjusOS: jer netko iz ZG ?
  • zabac: Da, oboje. Možda možeš kupiti i thunderbolt na HDMI kabel, pa ti adapter ne treba. MAda je HDMI kabel vrlo lako kupiti gotovo u svim dučanima s tehničkom robom, dok adapter nije uobočajen. Thunderbolt je rijedak na računalima (mislim PC), pa ga niti ne drže sve trgovine računalima.
  • NoOne1: Apple HDMI to HDMI Cable i thunderbolt adapter?
  • NoOne1: sta sad po tebi sve treba iz ovog linka sto si mi dao?
  • zabac: Ovi u iStyle-u su susretljivi i rado pomažu.
  • zabac: Neka uzme MAC sa sobom (nisu jako teški ovi Air-ovi i neka žulja prodavaća. Isproba na licu mjesta i kupi.
  • NoOne1: aha
  • zabac: [link]
  • zabac: Nema ženski HDMI. Svi su muški. Ženske utičnice su na uređajima.
  • NoOne1: nisam baš dobar s mac-om, a ne bi htio da ona krivo kupi :D
  • NoOne1: jel mi mozes linkat iz neke naše trgovine sto sve trebam?
  • NoOne1: znaci trebam thunderbolt adapter i ženski hdmi kabel?
  • zabac: E frigaj ga. Treba ti uz adapter i HDMI kabel.
  • zabac: [link]
  • zabac: Thunderbolt to HDMI Cable Adapter ovo ti treba kabel HDMI
  • NoOne1: trebam help za frendicu, kako prebacit sliku s macbook air na lcd... koji mi sve adapteri trebaju ? :)
  • NoOne1: ima neki mac korisnik online ovdje? :)
  • Goldy: vec se 2 dana borim kako sve svoje ripane CD-e imati u Apple Music cirkusu zajedno sa streaming muzikom. Hrpa problema, sva sreca da je free 3 mjeseca :)
  • zabac: Što je to Apple Music kaos? JA ne osjećam nikakvu borbu.
  • zabac: Vidiš kako ti je jasno! Mani ne bude jasno zašto ljudi svako toliko poliraju aute. :-)
  • Goldy: Da li se netko bori sa Apple Music kaosom i da li imamo neku forum temu po tom pitanju? Za sada nisam nasao nista. A borba je kaoticna :)
  • smayoo: Nikad neću shvatiti čemu služi screen protector na staklenom zaslonu... Osim da od naivaca iscimaš još malo novaca... :)
  • zabac: Je da, ali kad to moraš raditi 100x na dan, postane zamorno. Imam par poznanika koji u dučanu traže da im zaljepe zaštitu i ako trgovac neće ili ne garantira ljepljenje bez mjehurića zraka, ide drugome. Ovo nije za doma, već za u dućan.
  • The_Cleric: Trakice i trake sam mislio
  • The_Cleric: Nepotrebna stvar, sa dvije trajice selotepa ili izolir trske i osobnom iskaznicom duplo brze napravim isto sto i on
  • mario.zg: Ima smisla za one koji svaki dan stavljaju protectore
  • Kloba: Zanimljivost koja će sigurno uskoro stići i u europske  prodavaonice: [link]
  • smayoo: Provjeri da li je ta cijena važeća za sve načine plaćanja ili možda daju neki značajni popust za plaćanje 100% cash. Pa ti onda nominalno velika razlika više i nije tolika.
  • Lihto: morat cu vidjet ako netko može povući iz njemačke, ove sve cijene kod nas su malo prenapuhane, pogotovo istyle, 1000kn skuplji model nego recimo u linksu, a drugačiji iMac sigurno nije..
  • Lihto: smayoo a kontam da..
  • smayoo: @Lihto: firma osnovana u svibnju 2015, čovjek je prije toga imao firmu za brzu prehranu. Pa ti vidi... :)
  • rusty: jučer također x2 komada
  • Kloba: Upravo sam zamjenio nastavak za MacBook Pro punjač u iStyleu Zagreb, besplatno - kako su i najavljivali
  • stefanjos: Pa bas gledam. Kao da mami naivne kupce. Probaj istore.com.hr. Oni su legit i mislim da su malo bolje cijene.
  • Lihto: Stefanjos@ A vidi razliku u cijeni.. Nije to malo love..
  • stefanjos: @Lihto, nikad cuo, rade odi u istyle
  • smayoo: @MAVERIK: imaš sve o tome na forumu, u nekoliko tema. Potraži, pročitaj pa, ako te još nešto zanima, tamo postavi pitanje.
  • Lihto: Jel netko kupovao šta od [link] Jesu provjereni?
  • MAVERIK: volio bi stavit jos jedan ssd u macbook umijesto čitača.savijet oko procesa

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Novo u Appleu

Novosti

MacUpdate

Anketa

Želite li Apple Watch?

Naravno, sportski aluminium model - 14.4%
Klasičan nerđajući čelik je prava mjera - 7.2%