blokiranje sms-ova i poziva s određenog broja
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

blokiranje sms-ova i poziva s određenog broja

25.09.2008.   |   15:59
bok,
imam 2g iphone sređen sa ziphone.
trebam aplikaciju koja bi mogla blokirati (zbrisati ili preusmjeriti) smsove s određenog broja i odbiti pozive s istog.
u installeru nisam našao ništa takvo...ili možda neznam tražit...
uglavnom, trebam preporuku.

hvala!
25.09.2008.   |   19:22
Probaj sa iBlacklist
www.iblacklist.com.br/
27.09.2008.   |   19:58
hvala boki,

riješeno.
09.10.2008.   |   17:25
ima jos jedan bolji program PYSL (protect your secret life) mozes pronaci link na netu i add u list source na installer
Moderatori: jupi
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 18 minuta
  • VanjusOS: jer treba nekom Macbook Pro 15" retina?
  • NoOne1: Coky jesi tu?
  • smayoo: System Preferences, Keyboard, Shortcuts
  • Lihto: S obzirom da u Yosemiteu u notifikacijskom centru piše sve,nevidim neku potrebu za widgetima pa me zanima jel se nekako na apple tipkovnici može promjenit taj shortcut točnije F4 tipka(koja priziva widgete u notifikacijski centar)
  • Dijete: MacSlavko, točno...
  • rusty: sorry je.. 13% (24h)
  • rusty: @sin - 7% (last 7 days). u 24h mi nije ni prikazana
  • Sin: @rusty: hajde pogledaj battery usage od Outlook app
  • Boškardin: iTunes 12.1 - izašao
  • Yonkis: Outlook za iOS je super ali ako se ide nešto share-ati onda napravi mail sa defaultnim accountom koji je podešen u Mailu a ne u Outlooku. Tako sam shareao mailom iz YouTubea i otišlo sa defaultnim mailom iz Maila a to nisam htio.
  • MacSlavko: Sudden Motion Sensor i buka se odnose na HDD, right?
  • Dijete: i buke.. probao sam i drugacije i jednostavno mi je bio preglasan pod tastaturom
  • Dijete: meni je ssd na mjestu superdrivea zbog sudden motion senzora
  • stefanjos: mislim da suu 3Gb/s
  • smayoo: Ne. Trebale bi biti jednako brze.
  • Sw!tch: Jer bi HDD sabirnica trebala biti brža od ove za dvd drive. Ili?
  • Sw!tch: Di je bolje stavit SSD u Macbook? Na mjesto main HDD-a ili u onaj caddy di je inicijalno superdrive?
  • rusty: Moram priznati da je Outlook za iOS izvrsno napravljen. Estetski i funkcionalno radi kao grom. Search je jako brzo i push je totalno up to date za razliku od nekih aplikacija koje sam do sada koristio. Stvarno pohvala. Nakačio sam 3 IMAP accounta u kombinaciji sa DB i OneDrive servisima. Za sada nema problema
  • rusty: Microsoft Outlook za iOS je vani [link]
  • Soffoklo: A onda ja valjda imam overclockan CPU :-)
  • vpasic: ma kakvi fluidniji. još sporiji! evo ti usporedba 8.1.3 i 8.1.2 na 4s-u. [link]
  • Soffoklo: @JOHN reko bi da je nesto fluidniji, ali nista dramaticno.
  • stefanjos: Upravo sam u cinestaru i karta za mene i curu 20kn skupa. Cinestar srijeda plus maestro karta. Pa covjece kokice ce me doc skuplje. Morao sam se pohvalit haha
  • JOHN: Jel fluidniji ili je isti klinac kao i na 8.1.1
  • Soffoklo: novi iOS na 4S radi sasvim ok.
  • ismar008: kažu pobošljana stabilnost i perfomanse ;-)
  • ismar008: novi IOS da je izašao sada vidim... šta kažete dali ga stavljati na 4s?
  • BigMac: @JOHN pitat ću ženu, taman sam instalirao na 4s
  • JOHN: Mene zanima dali će 4s biti fluidniji ili još dodatno opterećen
  • FI4: Opa, ne vidim na popisu da su rijesili budenje maca u sleepu,bas me zanima dal su rijesili :D
  • Boškardin: Update 10.10.2 izašao
  • FI4: iOS 8.1.3 vani
  • Renzo: [link]
  • rusty: Hvala @Riba - site je sada opet snappy
  • Beli: Dragi svi. Moze li me netko ljubazan pocastiti brokenstones inviteom, na pm... Za uzvrat saljem invite euTorrents-a za prave filmoljupce. Hvala unaprijed
  • MacSlavko: @Gotan: neće :-)
  • Gotan: Trebam pomoć zdilat svoj PC da se prebacim na Mac :) Hoće li stavljanje u oglasnik ovdje imati smisla uopće? :P
  • stefanjos: istina, krajnji cilj :D
  • smayoo: A. E. :) Ajde, lijepo... Samo ti marljivo uči. Što prije diplomiraš, prije ćeš emigrirat... :)
  • stefanjos: neznam jos, to je iduci semestar, ali imam projekt ovaj semestar proracuna sustava grijanja za stambeni prostor. a na 'zavrsne' komentar prije sam mislio na zavrsne ispite :D
  • smayoo: što radiš za završni?
  • stefanjos: to steka radi nas studenata sa zavrsnim da ipak odemo ucit a ne torist vrijeme na jabucnjaku :D
  • Riba: Neki je problem kod nas, sredit cemo.
  • rusty: hehe sumljam jer i ja imam 12GB rama i na poslu totalno drugi stroj na 100/100Mbit link, pa opet ide loše
  • cariblanco: Ima malo rama,meni na 16 GB otvara istovremeno :D
  • FI4: takoder sam primjetio to, jos sinoc
  • rusty: se to meni čini ili opet site ima malo lag-a?
  • smayoo: ovisi koliko je brza internetska veza i koliko je stabilan wifi
  • TeDePeter: evo frendica mi javlja da je zaboravila sifru na iphoneu i sad ga je restorala, jel sve u redu ako joj gore piše software update i traje 2h? :/
  • Law: Ja sam prvo s bootcampom napravio pinstalaciju win7 zatim sam napravio inače sa winclone. Nakon clean install-a Yosemite, sa winclone sam napravio restore Windows particije i upgrade na win 8.1. Tako da da, može i bez bootcamp.

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Oglasi

Novo u Appleu

Novosti

MacUpdate

Anketa

Najzanimljivija Apple novost je:

Registriraj se za sudjelovanje.