blokiranje sms-ova i poziva s određenog broja
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

blokiranje sms-ova i poziva s određenog broja

25.09.2008.   |   15:59
bok,
imam 2g iphone sređen sa ziphone.
trebam aplikaciju koja bi mogla blokirati (zbrisati ili preusmjeriti) smsove s određenog broja i odbiti pozive s istog.
u installeru nisam našao ništa takvo...ili možda neznam tražit...
uglavnom, trebam preporuku.

hvala!
25.09.2008.   |   19:22
Probaj sa iBlacklist
www.iblacklist.com.br/
27.09.2008.   |   19:58
hvala boki,

riješeno.
09.10.2008.   |   17:25
ima jos jedan bolji program PYSL (protect your secret life) mozes pronaci link na netu i add u list source na installer
Moderatori: jupi
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 7 sati, 35 minuta
  • Gotan: ispravljeno, oglas u oglasniku :)
  • Gotan: pardonček, htio sam ovako na brzinu bacit bubu a kasnije cu složiti oglas
  • smayoo: gotane, za takve poruke imaš oglasnik
  • Gotan: Dragi moji crvići ako je netko zainteresiran za iPhone 5s 16gb unlockan sa garancijom javite se na pm
  • Riba: Sporo je, pogledat ću što ga muči.
  • stefanjos: ako kome treba otkljucat pioneer bluray player, nek mi se javi, samo dvd region :)
  • Borostef: Je, i kod mene je jako spor...
  • FI4: meni već 2 tjedna radi sporije... :/
  • rusty: Čini mi se da se Jabučnjak opet usporio. Svi ostali siteovi mi rade brzo, ali tu situacija malo šteka. Još netko to možda primijetio?
  • cariblanco: Prodajem kuću na klizištu...za dvije godine je ziher u centru grada :D
  • kskvorc: koliko treba ovlastenom servisu u ZG da da drugi uredaj (iPhone) preko garancije? kupih neki dan iPhone i ima komad prasine izmedu ekrana i stakla..
  • iStrucnjak: da li se ikome desilo da TuneIn mijenja stanice sam? iOS 8.2 iPhone
  • iStrucnjak: Baci i ti oko na temu
  • JOHN: Prebacio na novootvorenu temu, pa bacite oko kad stignete?
  • JOHN: Primjetio sam da mi na ajfonu 6 ne postoji slijedeće vrijdnosti postotka: 60% i 54%. Jel to možda ima veze sa onom pojavom koju sam iskusio kod punjenja?
  • cariblanco: trebao sam reći hop, pa skočiti...iStrucnjak je nova zvijezda jabučnjaka :D
  • cariblanco: @iStrucnjak, ako ti je nick ok, razleti se po forumu i pomaži nam...na vikalici se znamo snaći ;)
  • iStrucnjak: Pitao sam fino sta je ,dobio sam nekoliko nepotpunih odgovora.Ako nesto krsim iz
  • rusty: dakle još jedna član koji će misliti da je vikalica IRC kanal :D
  • iStrucnjak: Fakat mi je mutna slika u predjelu gdje je telefon,koji je ?
  • smayoo: Alo, ej! Kakve to linkove postaš?? Jel ne vidiš da taj selfie nije slika iPhoneom??! :D
  • iStrucnjak: [link]
  • iStrucnjak: Razumio.Hvala na sugestiji
  • smayoo: @JOHN: nažalost, postoji određen statisički postotak litijskih ćelija koje izađu iz proizvodnje s felerom koji je odmah tu, ali se ispolji nakon kratkog vremena.
  • smayoo: iStručnjak, ovo što upravo radiš je pravi primjer kako NE koristiti Vikalicu. Molim te, pitanja i probleme piši u forum. Hvala. :)
  • iStrucnjak: mozete i pogledati nalog i pomoci,imam ideju jendu ,opsirnije o tome kasnije
  • iStrucnjak: :)
  • iStrucnjak: pardon MB@iStrucnjak
  • iStrucnjak: npr. sad mi je nalog MB@iStrucnjak.com ,kako promjeniti ovo MB ?
  • iStrucnjak: ne radi ova vikalica
  • iStrucnjak: ne moze se promjeniti ime na twitter.com
  • JOHN: Smayoo bez obzira na tvoj savjet, budem ga još par dana istestira, pa ću radit par screen shootova, čisto da im mogu elaborirat tu pojavu.
  • JOHN: Pa tek sam ga kupio. :-(. Pa nevjerojatno
  • smayoo: JOHN, 100% ti je neispravna baterija. To je klasični simptom. Imaš jednu ćeliju u kratkom spoju. Nosi odmah na servis, pod jamstvom.
  • JOHN: @smayoo, moguće. Budem ju baš pratio narednih dana
  • iStrucnjak: Svjetski dan banana :) Cestitam svim bananoljupcima :)
  • havdic: da, chat, da prdoklačimo :P
  • iStrucnjak: Znaci ovdje dodje ko tema neka offtopic/zachatavanje i kad treba nekome hitna pomoc :)
  • iStrucnjak: Tnx
  • rusty: ajmo to reći tako
  • iStrucnjak: @rusty : hvala na pojasnjenju ali nisam i dalje dobio odgovor na pitanje :) Ovo ga dodje kao chat ? :)
  • rusty: ako očekuješ neku raspravu možda bolje otvoriti topic u forumu. Vikalica ne služi za to niti je praktična
  • iStrucnjak: Je li ovo sad kada napisem ,samo ovdje na VIKALICA mozete komentarisati ?
  • smayoo: @JOHN: neispravna baterija
  • iStrucnjak: Sta je OVO ?
  • JOHN: Uštekam iphone 6 64gb na punjač kad je imao 17% baterije. Nakon 20-ak minuta, morao sam ga iskopčat na minutu i skužim kad sam ga vračao na punjenje da ima 19% baterije. Čim sam ga uštekao baterija skoči na 35%. Slična iskustva netko?
  • pjedvaj: FYI, onemogucili su pristup mapama u iOS aplikacijama s iOS 8.3 [link]
  • stefanjos: ipad 4, jel ok na 8.3?
  • rusty: WWDC 08/06/2015
  • robee: @Gotan: Mini 2012 je odlican stroj..cak i bolji od novoga. Stavis mu 16GB i SSD i miran si godinama :)

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Novo u Appleu

Novosti

MacUpdate

Anketa

Želite li Apple Watch?

Naravno, sportski aluminium model - 10.3%
Klasičan nerđajući čelik je prava mjera - 8.8%