ja bi iPhone
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

ja bi iPhone

20.02.2008 | 13:57
ljudi, kak ide postupak oko iPhone-a, neko mi ga kupi u americi(jel se mora neki ugovor potpisat), donese mi ga ovamo, ja ga odblokiram(tj. neko drugi, KO SE TIME BAVI LJUDI PLIZ, KOLKO TAKO NESTO KOSTA?) i ja ga koristim. Jel on zadrzava sve sboje prvotne funkcije? kako ga onda updateam?!? jel mi to moze neko napravit? kako to ide s internetom? RASPISITE SE PLIZZZZZ
20.02.2008 | 15:57
dajte ljudi nesto napisite, tolko citanja, a ni jedan odgovor, a 100% svi nesto znate...ajde pisite
20.02.2008 | 16:57
prodat cu ti ja svoj iphone ...tako da se neces morat zezat oko toga
  • lex
  • Korisnik
  • 5
20.02.2008 | 20:03
evo ja sam tek sad pročitao. kupio sam ga peko frenda koji je isao u ameriku i platio sam ga oko 2000kn, koliko znam nije potpisivao nikakav ugovor, to se radi naknadno ako ga hoces potpisati i koristiti u americi bez odkodiravanja , a pošto si ti u hrvatskoj ti ga neces potpisati nego češ ga odkodirati i koristiti u nekoj domačoj mreži.
20.02.2008 | 21:00
ok, tnx, a koliko kosta odkodiranje i gdje se to u hrvatskoj moze napravit? kada ga ja odbolikarm, hocu li ga ja moci koristiti i na svim mrezama, jer idem u australiju, pa me zanima hocu li ga tamo movi koristiti sa njihovim SIM-om. a kako to ide s internetom kod nas, imam kod kuce airport express ali kako kada sam vani, jel mogu ja koristiti neki vipov ili tmobilov internet.
20.02.2008 | 21:50
Cijene mobilnog internea su kod nas bezobrazno skupe. Radije malo proseces gradom i nades koji otvoreni \"Connection Point\" ili \"ZyXEL\"
I da, moci ces ga na bilo kojoj mrezi u svijetu koristit.
  • lex
  • Korisnik
  • 5
20.02.2008 | 23:44
na t-mobileu je sad akcija tri mjeseca za 1kn , dobiješ 25mb prometa, mislim da je to dovljno jer sumnjam da ces skidat filmove s ajfonom, al u svakom slučaju bolje da nađeš wi-fi signal... ja sam svog odkodirao bez ikakvih sim dodataka.
21.02.2008 | 01:35
25 MB? Super, mogu si svaki drugi dan provjerit mail
21.02.2008 | 07:59
Lol 25 MB ... na vipu ako aktiviraš mobile broadband tarifu na već postojeću glasovnu pretplatu izađe te 43 kn mjesečno uz 512 MB prometa što je respektabilno za mob i dosad nisam uspop ispucati limit
21.02.2008 | 08:26
ok, skuzio sam. Ali ko mi u hrvatskoj moze odblokirati iPhone, kolko to kosta i jel ja njega mogu bez broblema onda sync sa kompom? kako to ide s updateom, jel ja mogutog nekog pitat da mi i instalira i najnoviji update?!?
21.02.2008 | 09:28
Mozes si ga sam updateat i unloackat. Ima tolko tutoriala po netu da bi se i moja baka snasla koja nikad nije imala mobitel ni komp

I normalno ce ti radit syncanje i sve naravno.
21.02.2008 | 12:04
dobro, al ja se bojim to sam ublockati da nebi nesto zeznijo, koji je najjednostavniji nacin za to?
21.02.2008 | 15:03
OVAKO, TKO TO MENI MOZE ODBLOKIRAT I KOLKO TO KOSTA?!?
21.02.2008 | 19:07
a ko meni moze garantirat da mi ga nece pokvarit?!? ajde ljudi pricajte, tolko citanja a tako malo odgovora POMAGAJTE!!!
  • Sin
  • Korisnik
  • 17
21.02.2008 | 21:12
A gdje je kraj svemira ?
21.02.2008 | 21:39
Jakso nam je malo hiperaktivan
Gle, nitko ti ne moze garantirat nista vezano za iPhone jer nitko nema nikakve veze s Appleom. A Apple ti ga nece otkljucat.
Zato je najbolje da si skines ZiPhone, procitas upute i napravis to sam.
21.02.2008 | 22:59
a kakvi su rizici vezani za ziPhone otkljucavanje? jel mogu ja na taj nacin unistit iPhone?
22.02.2008 | 09:11
ljudi, ko je od vas odblokirao svoj iPhone, jel mo mozete rec korak po korak kak da to naoravim jel ne bi htio to zeznit...
23.02.2008 | 09:36
dajte ljudi napisite nesto.
23.02.2008 | 15:38
ajme majko imas po netu 389789654567 clanaka o tome. ftw iphone... idi pitaj striceka googla shta kaze.
23.02.2008 | 19:50
Čim postavljaš ovoliko pitanja tom brzinom, definitivno nisi čovjek koji bi trebao ići na hack varijante.

Čekaj dok se ne počne normalno prodavati kod nas.
03.03.2008 | 09:26
E da je to sam tak , onda bi bake odkodiravale mobitele
Verzija soft. 112 je išla sa čipom turbo sim i sve rade OK za sada
a ovi 113 verzija što se soft. odkodirava ako se dobro ne odgodira tj. postupak ne napravi kako treba npr. treba i wireless podesiti i sl.
E sad tko garantira od tih 100 verzija odkodiravanja za 113 da poslje telefon radi i ne brejka se ?

Nije to baš tak , treba imati iskustva .
Evo još jedan primjer dali isto odkodirati 8 Gb i 16 Gb iphone ?
Tko je do sada odkodirao 16 Gb i kakva su iskustva s tim , kako se ponaša poslje ? hm hm

Vjerujem ljudima koji su odkodirali veći broj mob. i osluškivali reakcije korisnika , samo tako može znati kako najbolje radi
Svi imaju komp. i usb ali znati ga DOBRO odkodirati....
Moderatori: jupi
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 1 dan, 11 sati
  • smayoo: Ajde piši u forum, molim te.
  • 23-D: @smayoo... pratim ebay, idem na 2016-2017 s tim da će biti backup toweru i za rad na putovanjima, neće biti u svakodnevnoj upotrebi (zato i idem na polovno). Koji je prosiječni životni vijek baterija?
  • smayoo: @23-D: ovisi o cijeni koju plaćaš i cijeni zamjene baterije. Za ove novije gdje je baterija zalijepljena za kućište - 200-250?
  • cariblanco: pozdrav, da li postoje kakvi ekrani na satovima koji se sami oporavljaju od ogrebotina ?
  • 23-D: Ekipa, koji je prihvatljiv batery cycle count kod kupovine polovnog MBPa?
  • smayoo: Zašto bi to kupovao u RH? Naruči preko interneta.
  • Yonkis: Pozdrav, ima li netko savjet gdje u RH kupiti 3.5mm Audio Charger adapter/splitter? Nešto ovog stila - [link]
  • Tomek: Ima li netko iskustva sa Renewed iphonima sa Amazona? Uzeo bih si jedan SE pa me zanimaju iskustva
  • Soffoklo: Meni slike da pregledati, a ostalo moram downloadati, jbg :-)
  • dpasaric: Evo vam igra za ljeto! :)
  • smayoo: Je. I ništa se ne da pogledati jer je ispucana kvota i pregleda, i downloada... :)
  • Soffoklo: Netko je skupio i stavio na jedno mjesto sav Apple promo od 1970. do danas. :-) [link]
  • zabac: Je, ako ne kalibriraš, onda ti se postotoak bez veze pokazuje.
  • smayoo: Ne radi se o samoj bateriji, nego o algoritmu koji prikazuje koliko je preostalo naboja u bateriji (kalibracija).
  • Yonkis: Žabac, zar nije to dokazano da to ne važi za nove baterije?
  • zabac: @Yonkis, ako se isprazni do 0% i kada se napuni do 100%, tada se posloži % da ispravno prikazuje jer je baterija smanjenog kapaciteta.
  • Daddo: Common misconception? :)
  • Yonkis: [link] Zašto se još uvijek savjetuje zadnji postupak (isprazniti bateriju do 0%)?
  • stefanjos: ja sam koristo prijasnju verziju. ok je slika, ali nije to to
  • mario.zg: Koristi li tko uz OS X monitor Dell U2718Q?
  • Mate22: Pusti to imate film o titi na hrt-u gledajte tog zločinca u ovom izvrsnom dokumentarnom filmiću.
  • drlovric: al nema veze ako krsi pravila, povlacim ponudu....isprike
  • drlovric: covjek ionako dolazi, ne treba meni nista od toga
  • drlovric: kakav crni sverc smayoo.... cinim ljudima uslugu ako neko hoce kupiti mac po US cijenama
  • smayoo: @drlovric, već sam te upozorio više puta da ne koristiš vikalicu za svoje švercerske transakcije
  • VanjusOS: @drlovric - koliko košta
  • drlovric: Jel planirao neko od kolega Jabucara kupovati MBP iz USA? Velike su sanse da mi kolega vojnikza 2 tjedna slijece u ZG, pa mogao bi vam nesto uvezati :)
  • cariblanco: Bitno je da budem sutra u 20.05h, počinje nova serija
  • zabac: cariblanco: je si pred TV-om s HRT1?
  • stefanjos: najlakse i najbezbolnije ti je kupovat itunes gift kartice na ebazu iz drzave koje zelis imati account
  • VanjusOS: napravio sam strani ACC, ali mi traži i stranu bankovnu karticu
  • stefanjos: ja na AUS accountu isto oko 10 godina. doduse imam aus bankovnu karticu, ali sve mi radi.
  • drlovric: Vanja ja sam na US account vise od 10 godina valjda. Gdje si zapeo?
  • VanjusOS: tj. da netko kaže kako je najlakše napraviti strani apple id
  • VanjusOS: htio sam vidjeti vaša iskustva..
  • VanjusOS: da li netko koristi apple tv app na mobu
  • cariblanco: @Daddo, život ima materijalnu i duhovnu stranu....isto kao hardware i software ;)
  • cariblanco: Istina drlovrić,isti klinac kao i Dinamo...ako nema 3-4 Bosanca, oni su za *urac :)
  • Daddo: a od toga što je HR osvojila u nogometu ja imam što? I otkud ti ideja da ja imam išta protiv bosanskih Hrvata? :)
  • drlovric: @Daddo: Sta imas ti protiv bosanskih Hrvata. Da nas nema, nikad nista HR u nogometu osvojila ne bi :D
  • drlovric: Tito pobio 500K Hrvata. Moguce, ne bi znao. Ali znam da ih je vise HDZ raselio u posljednjih 5 godina.
  • cariblanco: evo nove teme pod razno...to je danas i tema u dnevniku
  • cariblanco: Kaj je već gotovo ? Đabe kupio kokice...bude ih dr. Lovrić platio :)
  • Daddo: Žabac ne pretjeruj i nemoj (sve/neke) Bosance brojat ko Hrvate. :D
  • zabac: Napravili bi cestw da Jozef nije pobio preko 500.000 Hrvata.
  • Daddo: Ovako nam komunisti grade mostove a Turci autoceste, za lovu koju ionako nemamo. :)
  • Daddo: Da su nas oslobađali Ameri a ne partizani imali bi AC do Budve u 3 trake a Y bi bio u punom profilu.
  • Daddo: @drlovric, ako čovjeka zanima daj mu moj kontakt, dotični je s mojom prabakom bio bratić. :)
  • Bertone: A kako kad je u petak prvu epizodu o Titu navodno gledalo 800 000, a za slijedeće očekuju i veću gledanost :)
  • drlovric: Ma poslao mi Amer jedan, kaze nisam znao da ste imali takvog bad ass :) Ja ta vremena ne pamtim, ali mi se ovo cini kvaliutetno odradjena biografija.

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Novo na Jabučnjaku

Teme

Novo u Appleu

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%