iPhone
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

iPhone


02.07.2007 | 00:33
donio sam telefon iz USA, normalno da ne radi, ima nekih najava ili netko misli da ga moze odblokirat?
02.07.2007 | 00:51
Kao sto i sam kazes normalno da ne radi pa ne kuzim bas zasto si ga kupio odmah
Nisam bas siguran da ces to brzo uspjet odlockat kod nas.
02.07.2007 | 02:47
heh trebo si ga unlockat tamo... ili najdi neki warez sajt ili osobu da ti to uchini >D
02.07.2007 | 03:11
Lock odn podaci o provideru mogu biti u :

a) samo .plist fajlu - manje vjerojatno ali lakše za skrekat
b) firmwareu (treba pričekati prvi firmware update)
c) i jedno i drugo

... čekam prve OS ripove sa iPhonea
02.07.2007 | 04:03
Breed sta je ovo gori
02.07.2007 | 04:39
Pokušaj odgonetnuti iz konteksta
02.07.2007 | 05:37
2 Uzzy: Afaik originalni firmware koji se poceo opako brzo siriti po netu. Sad treba jos \"samo\" pricekat da ga netko rokne
02.07.2007 | 07:06
MoschuS je napisao:
2 Uzzy: Afaik originalni firmware koji se poceo opako brzo siriti po netu. Sad treba jos \"samo\" pricekat da ga netko rokne


Ma ja ti neznan nista o tome:P
Znaci kad rokne..........kupuj;)
  • Dijete
  • Posjetitelj
02.07.2007 | 07:28
Netko danas reče
da sam glečer..

iz nekog razloga ne treperim na mogućnost obijanja brava pa me ne drži oduševljenje a la breed

Nego, na pcworld su naveli to kako se može koristit samo jedna sim kartica kao negativno.. ali wtf, kad će bit moj - bit će moj - nema kaj moj sused gurat unutra svoj sim i malo se igrat.. to su moji podaci i moj ajfon.. moš ga gledat, al na apple.com'ajfon, ne ovog mog

za one koji imaju par brojeva jer se bave dilanjem pred osnovnom školom rješenje se krije u ajfon + nekoliko vulgaris điesema..

tako da, IMHO, to nije negativna stvar..


(držm fige da će podržavat Blackberry protokol - priti pliz priti pliz priti pliz..)

i posebno sam ponosan što nisam slova m zamijenio zarezima..
02.07.2007 | 08:14
jel se zna kad bi to otprilike moglo doć do nas? mislim kad ujesen?
02.07.2007 | 17:07
(držm fige da će podržavat Blackberry protokol - priti pliz priti pliz priti pliz..)

Can the iPhone replace a BlackBerry? It’s not really even in the same category. For example, only Yahoo Mail accounts offer “push” e-mail like a BlackBerry, in which new messages appear in real time. For other accounts, the iPhone checks either periodically (every 15, 30 or 60 minutes) or when you tap the Check button. Similarly, you can view e-mailed Word, Excel and PDF attachments on the iPhone, but you can’t create or edit them. The iPhone doesn’t work with corporate Exchange e-mail systems, either, unless the administrator turns on IMAP (the administrator presumably knows what that is).

eto
ali možda ipak bude..
02.07.2007 | 18:58
Sve što je do softvera će se vrlo brzo napraviti. Kažu da će iPhone biti softverski updatean par puta i prije nego izađe Leopard. Koliko sam čuo ovo za korporacijski mailing im je visoko na listi prioriteta.
02.07.2007 | 22:20
Ja sam ipak za onu..da ima svjetla na kraju tunela
  • Dijete
  • Posjetitelj
02.07.2007 | 22:34
Evo.. MS Exchange server 2007 je updatan što znači da je za mene dovoljno..

Znači, mogu se riješit BBa (Črne Bare kak se zove na mom brdu)..
03.07.2007 | 16:49
Mene su svi iole tehnološki osviješteni susjedi jučer izbombardirali pitanjima o ajfonu, a jedan je otišao tako daleko da je preko frenda naručio jedan i treba mu doći ovaj tjedan. Trebam spomenuti da se taj susjed bavi sjeckanjem poput onog u kolokvijalnom nazivu za ogrezlog kompjuteraša, a ponajviše voli flešat telefone vlastitim custom firmverima
  • Dijete
  • Posjetitelj
03.07.2007 | 17:33
Uskoro u NY Timesu

Talented Croat villager beats the locks

Young simple farmer, Robin Hood of our time makes it possible to use iPhone on any network with a snap!
Apple CEO, Steve Jobs says it's probably a hoax but will investigate personaly and come to visit John Doe.

\"I truly think that all that hype around iPhone and maniac wish to unlock is natural, because it is in human nature to go out of your boundaries? I really want to see what hides in John Doe's mind..\"- Jobs gigles giving the knowledge that that person intriges him..

With a spark in his eye, he continues:\"I've heard the have a screw up drink over there. It possible that Šljivovica gave him idea beyond my imagination so he indeed managed to unlock the iPhone. If so, I want some of that in Apple. I love inspired people.. \"
03.07.2007 | 18:49
Breed je napisao:
Trebam spomenuti da se taj susjed bavi sjeckanjem poput onog u kolokvijalnom nazivu za ogrezlog kompjuteraša, a ponajviše voli flešat telefone vlastitim custom firmverima


Zake o sebi pričaš u trećem licu?
03.07.2007 | 19:46
miomika je napisao:
hehehee......nije da se hvalim, ali... \"mali\" rockz..imao sam ga u rukama....
Prilozi:
03.07.2007 | 20:34
Tomislav je napisao:
Breed je napisao:
Trebam spomenuti da se taj susjed bavi sjeckanjem poput onog u kolokvijalnom nazivu za ogrezlog kompjuteraša, a ponajviše voli flešat telefone vlastitim custom firmverima


Zake o sebi pričaš u trećem licu?


Ovog puta nisam ja majkemi
03.07.2007 | 20:49
Ante heroj! (ili kak ide ona narodna iz Sinjske krajine)
03.07.2007 | 20:50
Breed je napisao:
Ovog puta nisam ja majkemi


Priznajem, ja sam također došao do istoga zaključka. Povežeš dva i dva i dobiješ Breeda
03.07.2007 | 21:03
Vanjuška je napisao:
Ante heroj! (ili kak ide ona narodna iz Sinjske krajine)


faca
03.07.2007 | 22:00
glavni hađija u mahali
23.09.2007 | 01:56
imAM OTKLJUCani iphone kAKO Da ubACIM Na njegA NESTA muzike filmovA STa je sA BLUETOOTH-OM NA iphonu
0992777277 nAZOVITE ako imATE Kakve informACIJE USPUT OTKLJUCavaM IPHONE Za 150 eurA I IMam od iphone 8gb za 750 EURa
23.09.2007 | 07:52
ma lol ni pisati neznaš a kamoli otključavati iphone.
da 150 E za unlock ma lol
23.09.2007 | 07:53
ivancic11 je napisao:
imAM OTKLJUCani iphone kAKO Da ubACIM Na njegA NESTA muzike filmovA STa je sA BLUETOOTH-OM NA iphonu
0992777277 nAZOVITE ako imATE Kakve informACIJE USPUT OTKLJUCavaM IPHONE Za 150 eurA I IMam od iphone 8gb za 750 EURa



usput drzim tecaj pisanja na netu i objasnjavanja termina kao stu offtopic.
a i bas bi tebi majstoru dao da mi otkljucas mob a neznas ni multimediu prebacit..
23.09.2007 | 21:29
ivancic11 je napisao:
imAM OTKLJUCani iphone kAKO Da ubACIM Na njegA NESTA muzike filmovA STa je sA BLUETOOTH-OM NA iphonu
0992777277 nAZOVITE ako imATE Kakve informACIJE USPUT OTKLJUCavaM IPHONE Za 150 eurA I IMam od iphone 8gb za 750 EURa


Podučavam rad na tipkovnici, 750€! Caps + Shift tipke samo 150€
24.09.2007 | 04:05
mislim da ovaj korisnik uznemirava druge svojim beskorisnim postovima. dio za oglase je negdje drugdje. predlazem ban..
04.10.2007 | 13:47
netko je bio rekao da bi htio poslat mejl big Stiviju...
theappleblog.com/2007/10/02/a-plea-to-steve/
Moderatori: jupi, Bertone
  • Stranica:
  • 1
  • 2

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 26 minuta
  • Zdravac: Evo, ja ću prvi: YAMAHA XJ900 S Diversion, classic iz 1998., ide ko švicarski sat, čista mehanika, pouzdano do bola! :)
  • Zdravac: Jel imamo ovdje kolega ili kolegica, da voze motor? Ako da, koji?
  • zoranowsky: @air, u biti isti je pricnip, samo si sam sebi target :)
  • Air: Polako, polaku, kuda žurba, daj mi prvo link na to kako pročitati vlastite misli :)
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.
  • Yonkis: Ili da otvorim temu u forumu?
  • Yonkis: Jedna osoba dok je bila u Beču, mogao sam vidjeti njenu lokaciju točno na kojem je katu i u kojem dijelu zgrade je bila (iPhone 14 u pitanju). Zna li netko koji su preduvjeti za takvo točno lociranje jer u Hrvatskoj to još nisam nigdje doživio? Vidim lokaciju ali ne u 3D.
  • m@xym: Uostalom, palčevi su na ovom forumu odavno prestali biti relevantni, a nama koji smo redovito ovdje niti ne trebaju da bi smo znali kakav je tko.
  • m@xym: Nerviraj se samo zbog onih koji su ti bitni, a nebitne ignoriraj, inače ćeš ostati bez živaca.
  • Vanjuška: Nema nervoze m@xym, ali da javno prozovem malog žapčića da bog sve vidi i sve zna :D
  • smayoo: Ja nemam.
  • zvone: Servisom naime...
  • zvone: ljudi ima li tko iskustva sa sercisom iklinika?
  • m@xym: Čemu nervoza zbog palčeva?! Evo ti još jedna gore ako te to baš toliko muči.
  • Vanjuška: LOL, puknem post i vidim 1 pozitivan palac gore, a imao sam ih 10 nakon onog Tinovog pushanja. Kaj je Žabac/Jura, opet me imaš na piku? :D
  • Kloba: Predizborna škola Željka Pervana [link]
  • Yonkis: Najljepše je kad ostane u “obitelji” :)
  • imjasminh: Mobitel prodan useru s Jabučnjaka :)
  • Zdravac: :)
  • Zdravac: Jel zna netko bez googlea odakle to?
  • Zdravac: ...Galebi, oj beli tići, poletite dole k jugu, ter moju pozdravite majku...
  • Gjuroo: Moj talent za poeziju nije skriven :)
  • Air: ...možda bi se razvili skriveni talenti za poeziju :)
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis... brzo bi se reducirao broj vojnih stratega, predsjednika, trenera... :)
  • smayoo: @Air: :D
  • imjasminh: u biti cmd r xD
  • imjasminh: updatane slike mobitela u oglasniku - cmd f5 ako vidite stare slike...
  • imjasminh: Apple iPhone 14, 128GB, Midnight Blue - 89% - Spuštam na 450 EUR - [link]
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis uvelo bi porez na političke teme, 1c za čitanje, 2c za pisanje po postu.
  • Gjuroo: "Smayoo: 25x je vrlo optimistična procjena :)
  • Bertone: Otvorena tema "Zero-day" pa se slobodno možete maknuti od politike i rata
  • Bertone: Ma znam, ali tko će to čitati :(
  • smayoo: Svatko je slobodan otvoriti kakvu god želi temu koja ne krši opća pravila. Zar je uredništvo krivo što vi, članovi, pokazujete 25 puta veći interes za političke teme, nego za stručne? :)

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.58 Seconds

Provided by iJoomla SEO