Nova mZaba
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Nova mZaba

10.06.2019 | 10:32
Prošli tjedan su me natjerali da instaliram novu mzabu. Stara je radila savršeno, ali sad imam novu i svaki drugi dan imam neku pogrešku, problem u stilu - došlo je do greške jer se dogodila greška. Ili greška u komunikaciji, provjerite postavke vašeg uređaja.

Da, provjerit ću. Sigurno sam krivo izbrao POP server ili banku. Možda nešto trebam promijeniti.

Zna li netko ljude u Zabi da ih pita što rade?
10.06.2019 | 12:02
Ništa novo i na staroj mzabi su mi svakodnevno iskakale takve poruke. Navikni se
10.06.2019 | 12:27
Zanimljivo,

nisam update radio par godina, možda i više. Sve je radilo super. Poruku greške sam doživio možda tri-četiri puta za to vrijeme. Sad je pravo čudo ak uspijem vidjet stanje jednom u dva dana.
10.06.2019 | 13:26
Čekaj...
Javi ti se neka greška i NE MOŽEŠ koristiti mzabu, ili se javi neka greška, kažeš OK i onda MOŽEŠ dalje normalno koristiti mZabu.
Meni i svima drugima koje znam je ovaj drugi slučaj. Zar je kod tebe prvi?
Inače, ljudi iz Zabe ti zapravo i ne bi znali dati odgovor. Aplikaciju za njih radi Asseco grupa (bivši Logos, ako se dobro sjećam).
I aplikacija općenito dobro radi, osim tih mušica (da svako toliko baci neku grešku koja to i nije).
10.06.2019 | 18:21
Dobro da nemate HPB. Tamo je to učestalije, a kod Zabe mi se to rijetko događalo. Nedavno sam imao apdejt pa ću vidjeti.
10.06.2019 | 18:43
Ja sam nedavno prešao na Erste, sve stabilno ali knjiženje transakcija im nekad traje i po dan-dva. Čak i sa njihovih bankomata. Smijurija!

Zaba je par koplja ispred po pitanju knjiženja i aplikacije pod uvjetom da izuzmemo te greške koje se pojavljuju. Meni se zadnja verzija tamo negdje u 12 mjesecu ponašala sasvim pouzdano.
Erste bi pohvalio jer su puno fleksibilniji oko pregovaranja.
10.06.2019 | 19:00
Rijetko se javi greška na mZABA-i.
Zna se desti kod zatvaranja da javi neku grešku vezanu uz pin ili tako nekako.
Inaće radi stabilno i dobro.
10.06.2019 | 20:54
Meni kad javi grešku onda ništa, nema podataka ili je ui zamrznut pa moram ubijat app što skoro nikad ne radim s ostalim stvarima.

U pitanju je 5s iz 2013 na kojem imam banking od tada a sad se vrti iOS 10 gore.

Prije par godina sam napravio update prve aplikacije kroz AppStore što sam ponovio prošli tjedan ali je ispalo da sad to nije više ok već sam trebao instalirat ovu NOVU Zabu, pokrenuti je i zatim izbrisati staru. Nakon toga, ova nova malo radi, malo ne. Danas sam tek popodne uspio vidjeti stanje.

Skroz šašavo, čak sam mislio sve izbisat i instalirat je na IPhoneX al sam eto prvo htio provjeriti koliko će to biti od neke pomoći.
10.06.2019 | 21:39
Koristim mZaba aplikaciju od cca godinu i pol nakon što je prvi put ponuđena. A to će sada biti nekih 8 godina. Kad su pogurali "Novu" mZabu, skoro sve je u njoj bolje, nego što je bilo u prošloj, osim tih grešaka koje su (bar kod mene) neškodljive i činjenice da su prilagodili aplikaciju iPhoneima s većim zaslonima i sad su mi slova malo (granično) presitna jer aplikacija ne slijedi opću preferenciju za veličinu fonta.
11.06.2019 | 04:58
A jesi razmisljao kako je mozda i telefon malo star.
11.06.2019 | 07:50
zabac kaže:
A jesi razmisljao kako je mozda i telefon malo star.

Ovo se odnosi na 5s? Sve radi normalno, zašto bi bio star ak sve drugo radi ko grom, sad ima novu bateriju pa opet traje 3-4 dana, veličina je savršena za džep, kao drugi telefon na Vipu (uz iPhone X na T mobilu) je super u svakom pogledu. Čak je i zaba radila savršeno do neki dan, raiffeisen banking na njemu i dalje radi ko uvijek. Telefon je idealan za sve osim za web surfanje, a za surfanje je bome svaki telefon pre mali.
11.06.2019 | 11:48
Meni je na x, radila ok, ali sad dobivam poruku da mi je token zaključan ?
Nisam ziher tri puta tipkao krivi pin, možda ponekad jer su brojevi uvjekispremješani. .vidit ću kaj je s tim kad se vratim u hr.
11.06.2019 | 13:03
Ako nisi nikad ranije koristio mToken kroz Novu mZabu, onda ti možda nije zaključan, nego nije aktiviran.
Moderatori: jupi
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 13 sati, 42 minuta
  • JOHN: Također
  • stefanjos: Pridružujem se čestitkama :)
  • smayoo: Čestitam svima Dan državnosti! :)
  • m@xym: I Revolut i Monese, kažu 'uskoro'. Negdje se spominjao i kraj 6. mjeseca koji je sada vrlo blizu. I neke domaće banke rade na uvođenju Apple Pay-a. Ostaje nam sam strpiti se još malo.
  • erseticmatej: Jel ima tko kakvih saznanja o apple pay-u, nesto se spominje kraj sestog mjeseca ali sam skeptican po tom pitanju..?
  • Mate22: Ajmo prošli su ti dani vrnimo se mi tj. vi IT temama
  • smayoo: Ne brini. Proći će kad narasteš... :)
  • Mate22: Jbg, sorry... izazivaju.
  • JOHN: opet vi o komunjarama i fašistima! :-)
  • Mate22: Smrt komunizmu!
  • zoranowsky: Smrt fašizmu!
  • smayoo: Eto, slažemo se, dakle, da ne pričamo o boji uniforme. :)
  • m@xym: po istoj toj logici ustaše su bile khaki smeđe (osim jedne postrojbe koja je imala crne uniforme)
  • smayoo: Po imenu. A uniforme su im bile crne. Ha! :)
  • Daddo: zaboravio si Kmere... oni su isto crveni ;)
  • smayoo: tom logikom su komunisti samo oni koji su nosili crvene uniforme, dakle britanska kraljevska vojska u 19. stoljeću i Garibaldijevi crvenokošuljaši u doba talijanskog Risorgimenta :D
  • Daddo: smayoo, tom logikom su i domobrani bili antifašisti (jer nisu nosili crne uniforme) :D
  • smayoo: Antifašizam nije crven nigdje u Europi, pa ni ovdje. Antifašizam je ne-crn. B)
  • cariblanco: Iz "crvene" Jablanice....smrt fažizmu
  • stefanjos: Takodjer :)
  • cariblanco: Pozdrav iz Bosne :)
  • Mate22: Hvala i tebi sinko svako dobro.Živio ti nama!
  • smayoo: Čestitam svima Dan antifašističke borbe!
  • Soffoklo: ok
  • marvin: @soffoklo - imaš PP, pa pogledaj. :)
  • Cheka: Pozdrav ekipi, jel netko kupio novi Macbook Pro 15 ? Ima li kakvi problema u ovih 2-3 tjedna sto je vani ? Dvoumim se da ga kupim. :)
  • drlovric: Mjesec dana free na CuriosityStream, i meni i vama :) [link]
  • cavarovobrdo: MacBook Pro spašen, očišćen i posušen. Svaka čast ekipi s Trešnjevke jer su imali muda.
  • smayoo: Požuri dok nisu napravili te ograde! ;)
  • cariblanco: UPOMOĆ , kako uteći iz Bosne...zaglavio sam ovdje, skoro kao Mamić :D
  • cavarovobrdo: Ufff, hvala! hospitaliziran na Trešnjevci. Vidjet ćemo dalje!
  • smayoo: U EE otpad, bojim se... :(
  • cavarovobrdo: UPOMOĆ laptop MacBook Pro zaliven mlijekom!!! Koji servis u ZG je najbrži i najbolji. Neki su već odbili uzeti laptop. Nisam iz ZG? Gdje odnijeti laprop. Pomagajte! Hvala!
  • drlovric: Imamo li IPSC strijelaca ovdje? :)
  • kupus: i zabranjeno je prodat odmah nakon sto kupis (ne mozes zaradit u par sati), vec preko noci. ako hoces dionice, odi do brokera.
  • kupus: al navodno mozes zaradit, mojem frendu su isplatili neku sitnu lovu svojevremeno
  • kupus: ja ne bih davao offshore racunima novac, ima tonu primjera na internetu ulagaca koji vise do njega nisu mogli doci
  • kupus: jel to isto kao i plus500? igras se sa sirovinama i dionicama, ali sa polugom (omjerom)?
  • m@xym: 'zarada do 90' da budem precizniji, ali zaključak isti
  • m@xym: čim je 'zarada 90%' mora bit prijevara
  • Mate22: dobije se .|.čina
  • drlovric: Ma nesto se kladis na neke dionice.... stvanri su podaci, al ne znam ho e li biti stvarne isplate ako sta dobijes :)
  • Riba: Sa takvim imenom ne može biti ništa drugo do prevara.
  • Riba: Što je to, zvuči kao tableta za povećanje spolovila?
  • drlovric: Jel netko od vas koristio Binatex? Jel to prijevara? :)
  • saint: Ne,6s i SE au zadnji za update
  • Mate22: Znači na moj iPhone 6 plus koliko skužajem neće se moć puknit ovaj novi iOS 13 :/ Correctly?
  • stefanjos: jasno je to, bez performativnih poboljsanja bio bi jednako dobar kao i ios 12, dobar! ali sa najavljenom promjenom pakiranja aplikacija i njihovim brzim otvaranjem to ce biti mrak.
  • drlovric: Stefanjos: Odavno vec HW nije usko grlo na iPhone vec osakaceni iOS. Tako da ne sumnjam da ce sve raditi barem jednako dobro kao iOS 12 :)
  • stefanjos: citam da je ios13 zvjerka na iphoneu 7 pa me veseli sto ce jos jednu godinu drzat mobitel relevantnim. za sada sam na 2,5 od planiranih 5 godina koristenja. nadajmo se da ide tako dalje :D

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Novo u Appleu

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%