Iphon 6 - savijanje
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Iphon 6 - savijanje

07.01.2018 | 13:58
Postovanje.

Novi sam na forumu pa se ispricavam ako sam
pitanje trebao postaviti u vec nekoj otvorenoj temi.

1.Moje pitanje: jucer navecer sam stavio puniti mobitel i ujutro se probudim, a mob je ugasen i ne moze se upaliti. Jos od prije sam imao masku neku, koja mi je svinula mob nazalost sto mislite sto je otislo i jel povezano s time sto je mob bio svinut(vec duze vrijeme,ali je radio do jutros), koji kvar odprilike moze biti. Svaka informacija je dobro dosla.

2. Pitanje: I jos jedno pitanje na iphonu 5 mi je prije jedno 20 dana dosla obavijest kada sam bio na net-u kao da mi iphon ima viruse 12 komada i da ce mi baterija pregorjeti i sta ja znam. To neka glupost ili, jer mob ok radi.
07.01.2018 | 14:27
Dobro nam dosao

1.Iskreno jos nisam vidio masku koja moze saviti mobitel ali cuda se desavaju.Ako je radio savijen nema mi logike da je prestao raditi na punjacu zbog toga.Prvo probaj hard reset(power+home dugme) drzi dok se jabuka ne pojavi,provjeri da li punjac uopste puni,mozda je mob prazan.Skopcaj iPhone sa racunarom pa vidi da li ga iTunes prepoznaje.Javi ovdje sta se desava da vidimo dalje.

2.To su gluposti,reklame.Na takve stvari ne obracaj paznju i naravno nista ne instaliraj.Za iPhone nema virusa bar u toj formi.
07.01.2018 | 16:46
Nazalost je maska svinula, ali kada smo skuzili bilo je kasno, no to je sada nebitno. Mob je bio na nekih 10-15% kada sam ga prije spavanja stavio na punjac i punio se normalno. Probao sam na drugi iphon punjac i radi. Budem pokusao spojiti na komp i hard reset (kada dodem doma) sta ste predlozili pa cu vidjeti, javim.
07.01.2018 | 17:23
Radi, resetiro i super.. hvala puno
07.01.2018 | 18:00
Meni je iPhone 6 plus bio savinut, skoro kao skija ( mojom greeškom i nemarom ) ali je radio sve u šesnaest.
11.01.2018 | 22:52
Nedavno obavio 2satni razgovor sa apple advisorom, prvo u Italiji, a nakon finog natezanja prosljedilo me na instancu više u GB.
Zakljucak, nema free zamjene za "banana"phone, ali ponudili su mi neku opciju od 329$ za zamjenu, pretpostavljam "refubrished".
12.01.2018 | 09:13
Nadovezao si se na ovu temu, tebi je mobitel isto savinut ili imaš neki drugi problem ?
12.01.2018 | 13:59
na moju žalost imam, kamera i home botoon...
kamera ima replace free program, ali... cca 2 tjedan najmanje bez uređaja a teba mi iz poslovnih razloga svaki dan
i na upit prema iStyle-eu što tada? sljedi odgovor pa bekapirajte podatke?? neikakav problem, a na sto da ih gurnem do oni trkeljaju po telefonu...
i objasnim lijepo appleu online cijelu zavrzlamu, odgvor ako ste blizu Riminija(Italy) slobodno navratite, odmah cemo rjesiti...muhahah
Moderatori: jupi
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 1 dan, 15 sati
  • gladhr2: evo jedan misterij pa znalci prihvatite se izazova haha [link] :D
  • Ljut k0 Ri5: neznam zašto ali ne objavljuje mi odgovor na- brzom odgovoru- nego sam morao na -odgovor-
  • cariblanco: Zato kaj si ljut kao ris, da si normalno ljut, valjda bi objavilo :)
  • Riba: Što se dogodi? Ništa?
  • Ljut k0 Ri5: zašto ne želi objavit brzi odgovor u forumu?
  • Soffoklo: [link]
  • Soffoklo: OS X-ovi zadnjih 13 godina su imali prilicnu rupu koja je tek nedavno pokrpana i to samo u novijim OS-ovima
  • Miro Spiro: Znaci moram prebaciti cijeli kontroler sa razbijenog na novi da bi radio
  • big_mac: [link]
  • smayoo: Ne, konektori za osvjetljenje su isti, ali za panel nisu...
  • stefanjos: steta da nema vise, vidit cemo onda cemo morati rucno
  • robee: Tesko...poznavajuci Apple, moguce da se radi o potpuno istim panelima ali sa drugacijim konektorima cisto zato da sew ne moze kombinirati :)
  • Miro Spiro: Koliko vidim konektori su razliciti za osvjetljenje ili grijesim?
  • Miro Spiro: [link]
  • smayoo: Da... Vjerojatno je jedini način za doznati - da se proba...
  • Miro Spiro: Smayoo: Gledao jesam ali se i oni raspravljaju oko oznake SDB1 i SDB3 na kraju serijskog broja!
  • robee: login
  • robee: Ili prije kupnje napraviti loigin na svoj iCloud pa ako ti dozvoli onda je FMiP iskljucen.
  • songoku: Jedini nacin za saznati je li FMiP ukljucen je zvati AppleCare
  • songoku: @stefanjos Nema ti tog odavno, Kinezi zlorabili za laziranje sn na FMiP zakljucane telefone, pa je Apple ukinuo skroz
  • stefanjos: Ne mogu naci activation lock check, gdje je to nestalo? Frend kupuje iphone a trebo bi provjerit serijski
  • smayoo: Vjerojatno. Jesi gledao na ifixit? Ako ima decidiranog odgovora negdje na netu, to je tamo
  • Miro Spiro: Da li bi se onda mogao jedan zamijeniti sa drugim?
  • zabac: Fali plus u zagradi
  • zabac: @Riba misliš kao 2*2*2*2*(2 2/2)-2 :)
  • Riba: Ma nabadam bezveze, znat će se već, iako nije ni bitno.
  • smayoo: Sve je moguće, ali nije imala neki kaotičan i neuredan život kao Whitney Houston ili Michael Jackson...
  • Riba: Samo zbrajam dva i dva :)
  • Riba: Pa ono, 46 godina, nagla smrt u hotelskoj sobi, poznata osoba.
  • smayoo: Bob Rock kaže - bolje živjeti 100 godina kao bogataš, nego 1 dan kao siromah! :D
  • smayoo: Ne zna se o čemu se radi. Zašto bi bilo samoubojstvo?
  • Riba: Grunf bi rekao, bolje imati sve i imati problema, nego nemati ništa i imati problema! :)
  • cariblanco: R.I.P. i onda netko kaže da oni koji imaju sve nemaju problema, sve je to relativno
  • DrAle: ;(
  • Riba: Malo smrdi na suicid.
  • zabac: Vršnjakinja. Shit. :-( RIP
  • Riba: :(
  • smayoo: R.I.P. Dolores O'Riordan :(
  • smayoo: ja ih ne znam
  • VanjusOS: stavljaju li dobre ekrane na iphone, "original" ili..?
  • VanjusOS: znali netko iService servis iz Rijeke, kakvi su?
  • robee: Koliko ja znam je. Cinema trosi i znatno manje struje.
  • Miro Spiro: Da li je panel thunderbolt display-a i cineme 27" isti?
  • stefanjos: Lol
  • smayoo: Savršeno nemaš pojma o čemu pričaš. MacKeeper je najgori malware koji za Maca postoji.
  • Mate22: Ja imam MacKeeper na svim mac računalima u kući i meni radi savršeno to ti je savršena stvar za održavat MAC u životnoj formi.
  • stefanjos: Big mac. Nemam stream on
  • rusty: kako su jaki ovi spam postovi panike... vrh
  • smayoo: NE instaliraj MacKeeper i piši u forum
  • igorio: ili ovo piše lažnjak virus virus a ustvari ne dira procesor nikako ni os

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Anketa

Kupujete li neku od Apple novosti?

Page Speed 1.22 Seconds

Provided by iJoomla SEO