iPhone X
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

iPhone X


07.11.2017 | 12:22
Nisam.... igrice jako slabo igram, momentalno ne planiram nista kupovati u IKEA-i...

A I nisam bas imao vremena to istrazivati za sada
07.11.2017 | 12:39
Moonlike kaže:
Adapter sa lightning to 3,5mm (ili obratno), dolazi sa iP X (ili ti dongle, kako ga ti zoves )


Sad kad si to spomenuo ne sjećam se da sam ga vidio u kutiji. Nisam ništa izvadio jer imam i punjač od ranije, nekoliko njih zapravo, ni slušalice ni lightning kabl nisam vadio. Nisam vidio da postoji nešto četvrto. Morat ću pogledat u kutiju opet kad dođem doma.

Iako realno, taj dongle mi rješava samo jednu lokaciju. Ako ću ga nosit okolo onda ću ga izgubit pa sam opet na istom ko da ga nemam.
07.11.2017 | 12:51
Malo sam se igrao sa dopunjenom stvarnošću. Evo slika, da ja ne laprdam. Jedna slika tisuću riječi i to.
IKEAPlace.jpg


NightSky0.jpg


NightSky1.jpg


NightSky2.jpg


NightSky3.jpg
07.11.2017 | 12:53
Ako ovo radi iPhone 8, zamislite si kako lijepo to izgleda na desetki. A kako će tek to ubuduće izgledati. I poruka nekome tko je napisao da se nisu appovi updateali na ekran X-a. Pročitao jutros na iMore da ih se dosta jučer ili sinoć prilagodilo i pustilo update.
07.11.2017 | 12:56
Ne znam sta da ti kazem na ovo.... Kupis uredaj od 10k ili 6k plus 100 x 24 mjeseca... ili kako god i onda skuzis da to bas tebi i ne odgovara

Evo, slijedeci scenario:

IgorD: "Dobar dan"
VIP: "Dobar dan"
IgorD: "Znate, ja sam kod Vas uzeo na dvogodisnji ugovor iP X. No, eto, igrom slucaja, nisam bas razmisljao o tome prije nego sam istovario Vama toliki novac. Naime, nisam bas provjerio specifikacije, nisam te specifikacije usporedio sa svojim trenutnim ekosustavom i da li uopce taj uredaj istome odgovara."
VIP: "Dobro, kako Vam mozemo pomoci?"
IgorD: "Pa eto, posto to meni nikako ne pase uz moj ekosustav, ja bit uredaj vratio ako je moguce?"
VIP: "Naravno. Uredaj u maloprodaji jednokratno kosta 12.000 kuna. Posto Vi niste otplatili niti jednu ratu, placate puni iznos uredaja. Raskid ugovora Vas kosta (bubnut cu sad) 2.000 kuna. To je ukupno 14.000, Vi ste jednokratno platili 6.000 kuna, sto bi znacilo da VIP-u dugujete u tom slucaju 8.000 kuna. Jel pristajete?"
IgorD: "Hmmmm... a da li prodajete bezique sluslice?"
VIP (recimo): "Da, imamo raznih proizvodaca i modela."
IgorD: "Koliko su one malo kvalitetnije?"
VIP: "1.300 - 2.000 kuna."
IgorD: "Dajte mi mollie Vas jedne....."

Sorry, ali tvoj slucaj mi na ovo lici.... kupis uredaj za 10k pa skuzis da ti samo probleme donosi

EDIT: A I dobio si sa iP X slusalice koje na sebi imaju lightning konektor, ne 3,5mm.... sto bi znacilo "Ako cu ga nositi" (cuj ako cu ga nositi???? Pa mobitel je... imas i tu pricu da ne nosis adapter/dongle... kako got
07.11.2017 | 13:02
Moonlike, to Igoru odgovaraš, jel tako? Samo da budem siguran?
07.11.2017 | 13:04
A valjda
07.11.2017 | 13:08
OK. Znam da se čini glupim pitanjem, spominješ čovjeka u postu - ali rekoh, tko pita ne skita i to. Bolje biti siguran...
07.11.2017 | 13:20
IgorD kaže:
Moonlike kaže:
Adapter sa lightning to 3,5mm (ili obratno), dolazi sa iP X (ili ti dongle, kako ga ti zoves )


Sad kad si to spomenuo ne sjećam se da sam ga vidio u kutiji. Nisam ništa izvadio jer imam i punjač od ranije, nekoliko njih zapravo, ni slušalice ni lightning kabl nisam vadio. Nisam vidio da postoji nešto četvrto. Morat ću pogledat u kutiju opet kad dođem doma.

Iako realno, taj dongle mi rješava samo jednu lokaciju. Ako ću ga nosit okolo onda ću ga izgubit pa sam opet na istom ko da ga nemam.


Kao što reče Moonlike, wtf žičane slušalice? Ako su ti to stacionarne lokacije, na svaku stavi BT slušalicu/e po svom izboru. Imaš naglavnih (za jedno i za dva uha), imaš naušnih, imaš i onih koje izgledaju kao klasična ogromna telefonska slušalica. Upari svaku slušalicu s oba mobitela i Bog te veselio...
07.11.2017 | 14:03
> Sorry, ali tvoj slucaj mi na ovo lici.... kupis uredaj za 10k pa skuzis da ti samo probleme donosi

Ne baš. Svaka nova stvar zahtijeva neke prilagodbe, ništa nije savršeno u svakom pogledu. Znao sam da nema rupu za slušalice i to nije nemoguć problem. Za sada ga riješavam kako sam opisao.

> A I dobio si sa iP X slusalice koje na sebi imaju lightning konektor, ne 3,5mm....

Jesam. Još su smotane u onom kartonu, nisam ih vadio. Jednog dana ću ih razmotat. U međuvremenu koristim druge kako i gdje mogu.

> sto bi znacilo "Ako cu ga nositi" (cuj ako cu ga nositi???? Pa mobitel je...

Ovo ga se odnosi na subjekt iz prethodne rečenice, dakle na adapter a ne na mobitel.
07.11.2017 | 14:06
smayoo kaže:
IgorD kaže:
Moonlike kaže:
Adapter sa lightning to 3,5mm (ili obratno), dolazi sa iP X (ili ti dongle, kako ga ti zoves )


Sad kad si to spomenuo ne sjećam se da sam ga vidio u kutiji. Nisam ništa izvadio jer imam i punjač od ranije, nekoliko njih zapravo, ni slušalice ni lightning kabl nisam vadio. Nisam vidio da postoji nešto četvrto. Morat ću pogledat u kutiju opet kad dođem doma.

Iako realno, taj dongle mi rješava samo jednu lokaciju. Ako ću ga nosit okolo onda ću ga izgubit pa sam opet na istom ko da ga nemam.


Kao što reče Moonlike, wtf žičane slušalice? Ako su ti to stacionarne lokacije, na svaku stavi BT slušalicu/e po svom izboru. Imaš naglavnih (za jedno i za dva uha), imaš naušnih, imaš i onih koje izgledaju kao klasična ogromna telefonska slušalica. Upari svaku slušalicu s oba mobitela i Bog te veselio...


Skroz si u pravu, ali ono. Jel vi svi očekujete da ću ja dva dana nakom što sam kupio mobitel odmah kupiti i stotinu dodataka za njega jer eto kad je bal nek je na vodi?

Kroz par mjeseci i godina ću se prilagodit bežićnom životu a trenutno koristim ono što imam.
07.11.2017 | 14:17
Budimo realni apple je za te pare trebao u kutiju staviti airpods,bezicni punjac ili barem fast charger.

EDIT: Dobro bezcni punjac ne jer nebi stao,pogotovo oni okrugli.
07.11.2017 | 15:25
IgorD, ne znam (nisam pomnije pratio) tko te točno izazvao, ili isprovocirao - ali mislim da nitko nije imao tu namjeru.
Kako se i moj iPhone može puniti bežično, slažem sa svima koji drže da je u pakiranju trebala biti i tabla za bežično punjenje.
Na ovo što kaže big_mac - dodajem kako bih bio oduševljen da dobim i madrac i AirPodse uz uređaj - ali ta tvrka želi isisati svaki peni iz kupaca, to je očito.
Da iskoristim njihovu frazu u negativnom kontekstu - it's in their DNA. Barem ovom današnjem Appleu.
Ovo dodatno punjenje u Americi naplaćuju 75 $ (585 kuna po XE converteru), barem po jednom YouTube videu.
Nadam se da nisu toliki manijaci da razdvoje i neki dio toga, pa da trebaš dokupiti žicu od table do struje.
Nemoj se ljutiti, uživaj u uređaju i to je to.
I samo da dodam za punjač - jako se puno korisnika u Americi i svijetu na službenim Apple stranicama i YouTube kanalima buni kako su njihovi telefoni odavno snagom prešli punjač od 5W, te da bi uz današnje iPhone trebali davati makar punjače od 12 watta, koje daju sa iPadima. Jedan je tip na You Tubeu istestirao, za fast charging X-a treba ti Apple USB-C to lightning kabel i punjač od 30 watta, jer je mobitel zvijerka koja ima dvije baterije, a ne jednu - i može to podnjeti.
Samo je kupio Apple-ovu žicu da bude siguran u kvalitetu kabla, i nekakav kvalitetan punjač od 30W.
Baš gledam na Apple stranicama pod iPhone, pa power, to je mophie i Belkin "table", a prodaju ih obe po 59.95$. Što se žičnog fast charginga tiče, Apple US nudi vlastite adaptere od 29 watta po 49$, i USB-C to lightning kabel od jednog metra po 25, ili od dva m po 35$.
Na kraju, evo slike skinute s njihovih US stranica, pod iPhone X. Iznad je slija gdje leži položen sa AirPods-ima i iWatchem na širem madracu, a ova je odmah ispod te.
ScreenShot2017-11-07at15.20.43.png
07.11.2017 | 15:58
> IgorD, ne znam (nisam pomnije pratio) tko te točno izazvao, ili isprovocirao - ali mislim da nitko nije imao tu namjeru.

Sve je ok, samo sam htio skratit bespotrebnu raspravu o tome da sam kao uzeo nešto što mi se ne sviđa. Telefon je mrak.
07.11.2017 | 16:01
OOOO, to ti vjerujem. Čak držim da sam se prevario u stajalištu da se prva generacija mora usavršiti, jer osim zuba koji se vidi i na kutiji - nitko mu ne nalazi manu. Osobno, zub mi je simpa i koliko čujem, utopi se kada gledaš crnu površinu na tom dijelu zbog IZUZETNO kvalitetnog OLED ekrana.
Da već sada imaju novitete za iPhone 2018.-e i 2019.-e, ne sumnjam. Samo, kad razmislim, pitam se kako će te modele nazvati - lošije 9 i 10 (arapskim pismom) a bolje XI i XII (rimskim)?
Za tablu se jesam, ali za fast charge žični punjač nisam prevario - dodao sam gore u postu. Prodaju zasebno punjač od 29W i USB-C to lightning kabel.
Ukupno 75 zelenbaća...
07.11.2017 | 16:52
Predviđam da će XI biti skuplji za 1000kn i u kutiji neće biti nikakvih slušalica. XII će biti dva soma skuplji i paket će sadržavati današnje bežične slušalice samo pitaj Boga koje generacije. uz naglask.... dajemo ih besplatno našim vjernim i voljenim korisnicima.
07.11.2017 | 17:22
IgorD kaže:
Naravno, slušalice. Meni stvarno fali stari ulaz za slušalice jer ako moram istovremeno raditi na kompu i pričati - recimo za remote access, onda obavezno to radim sa slušalicama da mi ruke ostanu slobodne za tipkovnicu. Plus, nakon par minuta osjetim nekakv pritisak u uhu i stalno moram mijenjati stranu na kojoj držim telefon. Tak mi je bilo sa telefonima iz devedesetih, tak mi je i danas. Zato imam gomilu slušalica na radnom stolu, u dnevnoj sobi pored kompa, u autu, u jaknama, u malom džepiću na hlaćama, u ruksaku, ...

- Dobar dan, jer se možete spojiti?
- Da, evo, samo me nazovite na 091 mobitel, ovaj mi se skroz ispraznio...
- Evo zovem.

Na starom 5s još uvijek imam otvor za normalne slušalice. Puno bolje zvuči da se iPhone X isparznio nego da ne mogu utaknuti slušalice u njega.



Vrag vam ebi slušalice, koji će vam vrag to. Ja niti jedne na iPhone nisam koristio. Sad poklanjam šest plus i slušalice su još u onom plastičnom kučištu neraspakirane. Tako da budući korisnik dobije bar nešto novo od starog mobitela Inače ja svoje stare ajfone nikad nisam prodavao, nego sam ih uvjek poklanjao, tako bu i sa šesticom plus
07.11.2017 | 17:38
Svaka čast, cairblanco! Moja supruga je prvo mrzila Apple i inzistirala na Android uređajima tipa jeftiniji Samsung ili LG, ali konačno je vidjela svjetlo pa je i ona prešla prvo na iPhone 6S, pa nakon što su joj ga ukrali, na 7.
07.11.2017 | 17:46
JOHN kaže:
Predviđam da će XI biti skuplji za 1000kn i u kutiji neće biti nikakvih slušalica. XII će biti dva soma skuplji i paket će sadržavati današnje bežične slušalice samo pitaj Boga koje generacije. uz naglask.... dajemo ih besplatno našim vjernim i voljenim korisnicima.

07.11.2017 | 17:58
Kloba kaže:
JOHN kaže:
Predviđam da će XI biti skuplji za 1000kn i u kutiji neće biti nikakvih slušalica. XII će biti dva soma skuplji i paket će sadržavati današnje bežične slušalice samo pitaj Boga koje generacije. uz naglask.... dajemo ih besplatno našim vjernim i voljenim korisnicima.



Gdje si ovo kvotano od @JOHN izvukao, pa nema ga u ovoj temi

Što se tiče mojih apple uređaja, meni ih je grijeh prodavati. Rađe nekog usrećiti koji ih si nemože priuštiti...sad sam se sjetio da sam jednom davno poklonio i jedan mini , prije ovog što sad imam

Jednostavo imaš lijep osjećaj, dok to radiš...ono kaj veli mastercard, neke stvari se nemogu kupiti s novcem
07.11.2017 | 18:20
Certificirane bezicne punjace imate i od 120 kn u ikei, ima i jeftinijih na ebayu, ali ja kad nadogradim sa sedmice(ne ubrzo haha) uzimam iz ikee.
07.11.2017 | 18:23
Svaka ti čast na tome cairblanco, zaista.
Ja sam poklonio iPad 3 klincu od ženine sestre. Volim djecu jer nemam svoju, a kako sam i sam veliko dijete - brzo s njima ulovim valnu duljinu i provedemo super vrijeme. Nećaci su tada bili bebe, a ovaj momčić iz Splita taman pravo godište.
Što se JOHN-ovog citata tiče, ili sam ja poludio - ili je tebi promaknuo. Ispod mog posta koji počinje sa OOOO, koji post vidiš?
Ne započinjem nikakvu svađu; stvarno te pitam.
ScreenShot2017-11-07at18.29.05.png

Ja vidim JOHN-ov.
07.11.2017 | 18:26
Stefanjos, misliš nadograđivati na X, ili čak model koji će predstaviti iduće godine?
07.11.2017 | 19:24
Kloba kaže:
Stefanjos, misliš nadograđivati na X, ili čak model koji će predstaviti iduće godine?


Ma ne, sedmicu imam tek godinu dana. Volio bi još dvije godine snjim, a nakon toga je moje strpljenje presudno.
07.11.2017 | 19:44
Kloba kaže:
Svaka čast, cairblanco! Moja supruga je prvo mrzila Apple i inzistirala na Android uređajima tipa jeftiniji Samsung ili LG, ali konačno je vidjela svjetlo pa je i ona prešla prvo na iPhone 6S, pa nakon što su joj ga ukrali, na 7.


kao da sam ja ovo napisao. Samo je moja krenula negdje od 5S i još joj, na sreću, nitko nije ukrao ni jedan.
07.11.2017 | 19:46
JOHN kaže:
Predviđam da će XI biti skuplji za 1000kn i u kutiji neće biti nikakvih slušalica. XII će biti dva soma skuplji i paket će sadržavati današnje bežične slušalice samo pitaj Boga koje generacije. uz naglask.... dajemo ih besplatno našim vjernim i voljenim korisnicima.


Kabel za punjenje kupovat će se posebno 49,99$, punjač posebno 59,99$, neće imati utor za slušalice pa će airpodsi biti obavezni - 129,99$. Ali će zato dostava za sve američke države biti BESPLATNA. Kod nas? Sve puta 1,5 pa plus PDV. Jbg, tko je dao bubreg za X, za XI mu onaj preostali neće biti dovoljan.
  • Daddo
  • Posjetitelj
07.11.2017 | 19:49
Garincha kaže:
Kloba kaže:
Svaka čast, cairblanco! Moja supruga je prvo mrzila Apple i inzistirala na Android uređajima tipa jeftiniji Samsung ili LG, ali konačno je vidjela svjetlo pa je i ona prešla prvo na iPhone 6S, pa nakon što su joj ga ukrali, na 7.


kao da sam ja ovo napisao. Samo je moja krenula negdje od 5S i još joj, na sreću, nitko nije ukrao ni jedan.


ja da imam takvu ženu odma' bi je promijenio. moja nasreću je s Nokije (symbian) prešla na Apple, pa je silom prilika koristila android i rekla nikad više. Sad u kući sve više iOS uređaja. uz 6s plus nakon 3GS-a, došao je i ipad pro 9.7 nakon ipada 2.

Ja sam po tom pitanju konzervativniji, pa sam na miniju (Mac 2014 i ipad) te na 5s-u nakon 3GS-a uz iPad 2 u rezervi. Njen iPad 2 je kod prijatelja i još u upotrebi, radi odlično.
07.11.2017 | 21:03
IgorD kaže:
Skroz si u pravu, ali ono. Jel vi svi očekujete da ću ja dva dana nakom što sam kupio mobitel odmah kupiti i stotinu dodataka za njega jer eto kad je bal nek je na vodi?


Pa ne, zapravo. Ja bih (da smo se igrali pogađanja), pretpostavio da *odavno* imaš bluetooth slušalice na svim tim lokacijama jer mi je to nekako logično za osobu koja ima 2 skupa mobitela i koristi ih svakodnevno po prirodi posla na takav način.
07.11.2017 | 22:15
Daddo, moja je žena osoba koju volim najviše na svijetu. A kako je Dalmatinka, ukoliko ne želim vrištanje po kući kako ju ne poštujem - pustim ju neka uči na vlastitim greškama. Za iPhone 6S sam ju vodio korak po korak, kako da si skine Find my iPhone, uključi iCloud - i odgovorila mi je da je. Da bi me samo jedan dan nazvala ridajući s posla kako su joj ukrali telefon, da su joj svi kontakti unutra i šta će jadna sada. Čim sam je uputio da brzo trči za komp i upiše se na icloud, priznala mi se da joj je "bila tlaka".
Sa sedmicom istu grešku nije ponovila.
Svaka čast na iPad Pro-u od 9.7". To mi je iduća meta.
07.11.2017 | 22:19
smayoo kaže:
Pa ne, zapravo. Ja bih (da smo se igrali pogađanja), pretpostavio da *odavno* imaš bluetooth slušalice na svim tim lokacijama jer mi je to nekako logično za osobu koja ima 2 skupa mobitela i koristi ih svakodnevno po prirodi posla na takav način.


Hm. Nisam nikad nešto volio bluetooth, onaj magic miš se uparuje s kompom po minutu. Zato sam ga poklonio nekom i sad imam skoro sve same žičane.

Na telefonima sam uvijek imao ugašen bluetooth, upalio sam ga tek zbog iWatcha. Imam dosta kompova, mobitela a još i iPad. Ne znam kakva je situacija otkad su napravili W1, ali nekako mi je bilo lakše utaknut slušalice u stvar koju koristim taj tren nego se raspravljat s uređajima tko će s kim i kako.

Ne kažem da se to uskoro neće promijeniti ali sad je kako je.

Onaj dongle za lightning je bio pričvršćen s donje strane kartončića za slušalice koje su došle u pakiranju za iPhone X. Ok, sve je tu kako je i trebalo bit. Snaći ću se nekako, nije iPhone X najgora stvar koja se može desit čovjeku.

Moderatori: jupi, Bertone

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 1 sat, 31 minuta
  • FiFi: Honda CB900F2 Hornet, 2002. Evo radim servis i nadam se registraciji prvi put nakon tri godine stajanje (djeca ti promijene raspored vožnje)
  • Riba: Problem je sto "sezona" u Irskoj trtaje tjedan dana. :-D Moram vidjeti ima li kakav nacin da ga registriram u Hr.
  • Zdravac: @ZeljkoB Odličan motor, takvi motori su baš po mom guštu! Lijep i ugodan za voziti.
  • Zdravac: @Riba Pa što čekaš, daj, zamjeni ulje, filtere i svječice, napuni bateriju, i lagano pranje. To će biti dovoljno, siguran sam! :)
  • Zdravac: Ajd, super, nisam jedini! Sad ide sezona, i gušt! Polako plan za moto trip na more...
  • ZeljkoB: Honda NC750X, ali sve manje vremena imam za voznje.....
  • Riba: Imam ja BMW 650CS, mozda ga reaktiviram nakon 10 godina stajanja u garazi. A imam i Vespu iz 1959, ta malo duze stoji. :)
  • Zdravac: Evo, ja ću prvi: YAMAHA XJ900 S Diversion, classic iz 1998., ide ko švicarski sat, čista mehanika, pouzdano do bola! :)
  • Zdravac: Jel imamo ovdje kolega ili kolegica, da voze motor? Ako da, koji?
  • zoranowsky: @air, u biti isti je pricnip, samo si sam sebi target :)
  • Air: Polako, polaku, kuda žurba, daj mi prvo link na to kako pročitati vlastite misli :)
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.
  • Yonkis: Ili da otvorim temu u forumu?
  • Yonkis: Jedna osoba dok je bila u Beču, mogao sam vidjeti njenu lokaciju točno na kojem je katu i u kojem dijelu zgrade je bila (iPhone 14 u pitanju). Zna li netko koji su preduvjeti za takvo točno lociranje jer u Hrvatskoj to još nisam nigdje doživio? Vidim lokaciju ali ne u 3D.
  • m@xym: Uostalom, palčevi su na ovom forumu odavno prestali biti relevantni, a nama koji smo redovito ovdje niti ne trebaju da bi smo znali kakav je tko.
  • m@xym: Nerviraj se samo zbog onih koji su ti bitni, a nebitne ignoriraj, inače ćeš ostati bez živaca.
  • Vanjuška: Nema nervoze m@xym, ali da javno prozovem malog žapčića da bog sve vidi i sve zna :D
  • smayoo: Ja nemam.
  • zvone: Servisom naime...
  • zvone: ljudi ima li tko iskustva sa sercisom iklinika?
  • m@xym: Čemu nervoza zbog palčeva?! Evo ti još jedna gore ako te to baš toliko muči.
  • Vanjuška: LOL, puknem post i vidim 1 pozitivan palac gore, a imao sam ih 10 nakon onog Tinovog pushanja. Kaj je Žabac/Jura, opet me imaš na piku? :D
  • Kloba: Predizborna škola Željka Pervana [link]
  • Yonkis: Najljepše je kad ostane u “obitelji” :)
  • imjasminh: Mobitel prodan useru s Jabučnjaka :)
  • Zdravac: :)
  • Zdravac: Jel zna netko bez googlea odakle to?
  • Zdravac: ...Galebi, oj beli tići, poletite dole k jugu, ter moju pozdravite majku...
  • Gjuroo: Moj talent za poeziju nije skriven :)
  • Air: ...možda bi se razvili skriveni talenti za poeziju :)
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis... brzo bi se reducirao broj vojnih stratega, predsjednika, trenera... :)
  • smayoo: @Air: :D
  • imjasminh: u biti cmd r xD

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.31 Seconds

Provided by iJoomla SEO