Iphone 6 - izmjena baterije
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Iphone 6 - izmjena baterije

10.10.2017 | 18:18
Bok ekipa. Da li znate mozda di je povoljno prominit bateriju na iphoneu 6? Naravno mislim na cijenu i kvalitetu? Kakva su iskustva sa ebayom ili slicnim? Hvala
10.10.2017 | 18:54
Inače na to nisam obraćao pažnju, ali kako su dečki iz Rijeke (koji su ovu stranicu stvorili i održavaju je) više puta odgovarali sličnim upitima kada bi ljudi pitali gdje se nešto nalazi, a ne bi imenovali grad na koji misle, uvijek je ispalo da pišu iz Zagreba.
Prvo to reci, majstore - u kojem si gradu?
Mada sam 100% siguran da sam u pravu.
Iako po načinu pisanja vidim da si Dalmatinac, možda iz Splita ili okolice (Solin, Trogir, Čiovo, neki od sedam Kaštela...).
Zbunio si me.
Neću ovo gore brisat, sada nisam siguran u ništa više.
10.10.2017 | 19:11
Ali ozbiljno sada, maknimo šalu, odakle nam pišeš i zanima li te gdje na netu naći bateriju ili gdje u nekom servisu naći bateriju?
10.10.2017 | 19:12
Možda je student u ZG-u, a trenutno je na studentskoj zamjeni u Bukureštu.

U Zg imaš iStyle ili recimo iKlinika. Ja sam na svom mijenjao u iStyle a frend u iKlinika. Oboje smo imali dobra iskustva.
10.10.2017 | 19:25
Dobra, JOHN.
Da, vjerojatno je momak (kako Dalmatinci kažu, njima je izraz dečko smišan ) dalmatinski student koji se nalazi u Zagrebu.
Mihovile, znači kako ti je JOHN napisao - ako si u Zagrebu, tu imaš iStyle koji je Appleov ovlašteni reseller i s njima si siguran, i možda ti daju i neku garanciju od pola godine.
Nalaze se u City Centrima One West i East, stavit ću ti link na njihovu stranicu, imaš tamo i broj servisa, no oni ti rade do 18:00 sati, tako da ćeš ih moći dobiti tek sutra, ali možeš probati direktno prodaju pa pitati koliko su im cijene zamjenskih baterija. Oni rade od 09:00 do 21:00 sat.
www.istyle.eu/hr
Imaš i Store, isto ovlašteni reseller, nalazi se u Hoto Centru na Cvjetnom trgu, u podrumskoj razini.
Isto što sam ti napisao za iStyle, vrijedi i za njih.
store.com.hr
Treći ovlašteni u Zagrebu je FileX; oni su u Boćarskom domu, i za njih vrijedi sve navedeno.
www.filex.hr
A onda slijede ovakvi neovlašteni servisi kakav ti je primjer dao JOHN.
Ako to tražiš, odi u iKliniku, ja zaista neovlaštene ne znam, pa te ne bih htio krivo upućivati.
10.10.2017 | 20:07
Sorry na nepotpunosti. Pola nisam napisa. Hvala
10.10.2017 | 20:13
Ma nema problema, ali nikako da nam potvrdiš gdje si.
Znači, Zagreb?
10.10.2017 | 21:38
Dalmacija, Drnis
10.10.2017 | 21:50
Aha, znači ove lokacije ti ništa ne znače, jeli?
Mada ti oni imaju i dostavu i preuzimanje, nazovi i raspitaj se - imaju neku foru kako poslužiti ostatak Hrvatske, nije brza - ali postoji. To ti govorim sada za iStyle i možda Store, za Filex ne znam - možda i oni imaju nešto slično.
Za Split ti ne znam, žena mi je Splićanka, ali dugo već ne živi tamo - svaki puta kada dođemo čudi se nečemu novome. Tamo sigurno ima neki neovlašteni servis, ali to će ti potvrditi netko tko živi tamo, a na ovome je forumu učlanjen. Na webu sam našao ovaj servis iz Splita.
www.imobile.hr
Za web kupovinu i zamjenu nisam referetan da ti išta govorim, pa to preskačem.
Sretno!
10.10.2017 | 22:56
Kloba kaže:
Aha, znači ove lokacije ti ništa ne znače, jeli?
Mada ti oni imaju i dostavu i preuzimanje, nazovi i raspitaj se - imaju neku foru kako poslužiti ostatak Hrvatske, nije brza - ali postoji.

Fora je Drniški pršut i sigurno prolazi samo je možda preskupa fora
11.10.2017 | 07:59
Probat cu jos pronjuskat. Naici ce nesto. Fala jos jednom
11.10.2017 | 10:15
Evo ti link sa Njuškala sa dostavom i garancijom. Probaj to ako želiš.
Moderatori: jupi
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 5 sati, 44 minuta
  • m@xym: cijene su uglavnom takve, da, ako netko nema baš poseban razlog biti vjeran TCom-u ili vip-u,je uvijek bolje kupiti uređaj na njuškalu ili nekom stranom sajtu i uzeti neku alretnativnu tarifu (bombon ili tomato, koliko god imbecilno im imena djelovala)
  • cariblanco: @Kloba cijena za x će biti 300 kn mjesečno i bar 3 k kn keša odmah, jeftinije sigurno nebu
  • cariblanco: A najbolja je fora u T-mobile, produžiš ugovor na 24 mjeseci a uređaj plaćaš uz otplatu 36 mjeseci...znači ebu te i vežu još godinu dana
  • Kloba: A možda će se X morati plaćati 300 kn mjTako da stvarno ne znam, samo znam da će bii JAKO puno
  • Kloba: logici je trebalo pisati
  • Kloba: Po toj lociji, početna cijena X-a bi u VIP-u trebala biti 2200 kn uz nadoplatu 470 kn mjesečno za mob i tarifu L.
  • Kloba: iPhone 8 Plus uz L tarifu stoji 1400 kn, plus 470 kn iduća 24 mjeseca
  • Kloba: iPhone 8 64 GB nude po 600 kn keša, uz 470 kn 24 mjeseca. To je tarifa L. Inače, koju god tarifu uzeo, iPhone 8 ćeš uvijek plaćati 200 kn mjesečno.
  • Kloba: Ja sam nekakvom logikom išao do početne cijene uz pretplatu koju će nuditi u VIP-u.
  • konjina: Ima tko kakvu info o cijenama iPhona X?
  • VanjusOS: Osijek ove godine je odličan!
  • Daddo: Cariblanco da igraju u Hajduku igrali bi za sendviče. ;)
  • cariblanco: btw. da nema malih klubova u HNL Osjek bi bio na prvom mjestu :D
  • cariblanco: LOL @Daddo, messi i ronalndo igraju za sendviče i vole klubove, tv isto voli gledatelje pa im daje badava prijenose
  • Daddo: Ispada da ja pratim a zapravo mi je svejedno. Igrom slučaja bio sam u doticaju s nekim nogometašima i sucima. Sve je to biznis samo. I lova, tuđa i prljava.
  • m@xym: srećom ne pratim nogomet pa me ne 'dira'
  • Daddo: inače, da je pravde oba sudionika derbija bi igrali najniži rang natjecanja s obzirom na dugove prema vjerovnicima. Ali to jednako tako važi za cijeli HNL.
  • Daddo: Cariblanco, jok ja, ali recimo Frković je kao sudac nakon neodigranog maksimirskog derbija promijenio 15 godina stari Audi 100 za 2 godine staru A klasu. :)
  • m@xym: igrao bi on, ali nema unaprijed povjerljivu informaciju o rezultatima
  • m@xym: :)
  • cariblanco: Onda je tebi @Daddo super, trebaš igrati na kladionici samo HNL i spremati lovu na račun :)
  • Daddo: ja ne kužim što se ima gledat u HNL-u... kad se sve zna i sve je namješteno :)
  • cariblanco: dok neizađe iPhone 14 LOL
  • VanjusOS: pa neznam dokada tako..
  • cariblanco: kao imamić, nemoš ih ubiti :D
  • VanjusOS: po tko zna koji put se uspijeva izvući bez poraza u zadnjim minutama
  • VanjusOS: ali koliko Dinamo ima života?
  • cariblanco: da baš je bilo mrak...hnl je sve bolji...za 5 godina kao lige petice ;)
  • VanjusOS: kakva drama na Poljudu, u 5-6 minuta 3 gola..
  • VanjusOS: nadam se da neće niit sutra
  • VanjusOS: od nikog nije izgubio još
  • VanjusOS: Osijek najbolji od prve 4 momčadi u međusobnim ogledima ove sezone
  • cariblanco: da sutra su tvoji u derby_ju na rujevici ;)
  • VanjusOS: hajduk vodi 1:0
  • cariblanco: u 19 h
  • VanjusOS: kada počinje derby
  • VanjusOS: treba li netko bateriju za Air 11", model 2010?
  • Daddo: Rusty, odličan link. Frend je u IBM-u i trošili su Thinkpade high end serije, nedavno je napravio prijelaz na MB Pro (prije touchbara) 15” BTO sve na max. Veli da se preporodio.
  • cariblanco: čeka se derby u splitu....da i max to go naravno :D
  • m@xym: @ivan.hirsi pa poslao sam ti poruku na forumu prije par dana ali ne odgovaraš
  • m@xym: VanjusOS, a što bi se trebalo raditi?! :D
  • VanjusOS: ekipa, šta se radi
  • rusty: To je to. Mac vs PC - TCO (IBM) - [link]
  • ivan.hirsi: @m@xym na što misliš?
  • Kloba: Imam tu knjigu i odslušao sam je - izvrsna je. Najbolji mi je dio gdje tip opisuje kako su nakon svakog uspješnog dijela prezentacije nazdravljali sa nekom žesticom. Do kraja su već bili prilično ubijeni, ali su još otišli tulumariti u neki hotel di su odsjeli. Vidio sam i slike jutra nakon, ono - ko studentski tulum. Tip s čelom na stolu spava na stolici itd...
  • stefanjos: Vanjus hvala :)
  • Soffoklo: Odličan članak o 1. iPhoneu, po meni objašnjava i zašto danas Apple izgleda toliko "izgubljeno" [link]
  • Soffoklo: Odličan tekst o prvom iPhoneu. Mnoge stvari postaju jasnije zašto Apple danas izgleda kao da je izgubio svoju bit. [link]
  • m@xym: @ivan.hrisi imaš li pp?
  • Yonkis: @Hirsi you lucky bastard you

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Novo na Jabučnjaku

Teme

Anketa

Kupujete li neku od Apple novosti?

Page Speed 1.05 Seconds

Provided by iJoomla SEO