Izrada sigurnosne kopije
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Izrada sigurnosne kopije

07.09.2017 | 23:13
Pozdrav svima, molio bi za pomoc. Znaci rijec je o windows 10 i itunes najnoviji koji ima i o iphone 7 na 10.3.3. Nemogu napravit sigurnosnu kopiju pred sam kraj izrade izbaci mi prozor da je telefon otkopcan. Probo sam neznam ni sam sta vec nisam i frisku instalaciju win i novi itunes. Svaka ideja dobro dosla
08.09.2017 | 00:12
grgaa kaže:
Pozdrav svima, molio bi za pomoc. Znaci rijec je o windows 10 i itunes najnoviji koji ima i o iphone 7 na 10.3.3. Nemogu napravit sigurnosnu kopiju pred sam kraj izrade izbaci mi prozor da je telefon otkopcan. Probo sam neznam ni sam sta vec nisam i frisku instalaciju win i novi itunes. Svaka ideja dobro dosla

Meni prvo pada na pamet problem s kabelom. Ako nije to pokušaj očistiti u iphoneu gdje ukopčavaš kabel jer nekad steka a ako nije ni do tog onda ti se USB u laptopu možda rasklimao pa ne hvata uvijek i slučajno pomaknes.
08.09.2017 | 05:54
i probaj na nekom drugom kompu..
Iphone 7 128Gb Ipad air 2 32Gb
08.09.2017 | 12:15
Znaci ista mi se stvar dogodi i kad pokusavam putem wifi veze izradit sigurnosnu kopiju izbaci mi poruku da iphone se nije mogao sinkronizirati jer je resetirana veza s iphoneom. Sad zasto se to događa neznam. Uglavnom dođe skoro do kraja i onda to izbaci
08.09.2017 | 12:18
jel imaš neki backup od prije da ga restoraš?
08.09.2017 | 12:31
Nemam to me i muci
08.09.2017 | 12:35
nešto se sblesiralo, nije to do kabela ni ničeg, da ga sad resetiraš vjerojatno bi radio, al pitaj boga gdje mu je bug.
08.09.2017 | 13:47
Najbolja stvar u svemu je sta odradi sinhronizaciju do kraja jedino drugi korak ne izvrsi do kraja i kad sve zavrsi onda izbaci poruku da nije mogla da se izrsdi sigurnosna kopija jer je iphone odspojen
08.09.2017 | 18:03
Što sve imaš na iphoneu, koliko je memorije čime napunjeno?
08.09.2017 | 18:05
Nista posebno. Nekih 13 gb sveukupno nekoliko igrica nesta malo slika i pokoji program
08.09.2017 | 18:34
Jel sumnjas na neki program da bi mogao pravit problem. Najgore mi je ako ga izbrisem cijelog i postavim kao novi uređaj moram opet ic u banku da mi ukljuce mbanking i na nekim igricama moram sve opet ispcetka
09.09.2017 | 08:33
probaj otići u istyle, tamo sam vidio da su nekoj ženskoj radili backup i onda joj prebacili na usb stick badava.. nemaš kaj izgubit, uvijek ga stigneš resetirati.. ako oni ne mogu napraviti backup onda budu ti rekli u čem je problem.. jel ti sve radi normalno na mobu? neki bug u radu?
vidim da je iphone 7 znači da još imaš garanciju.. furaj ga u servis..to mora radit..
09.09.2017 | 09:01
Ma to mi je problem nisam blizu zg. Inace radi sve ko urica nikakvih problema. Slucajno sam iso obnovit sigurnosnu kopiju nisam dugo reko da ne izgubim podatke. Jos cu koji dan probat ovako ako ne uspijem izbrisat cu sve i nanovo ga instalirat.
09.09.2017 | 11:17
Pretpostavljam da si probao onu najgljuplju glupost - reboot kompjutera i gasi-pali iphone pa onda backup?
Onda iduću najgluplju glupost (obzirom da se radi o windowsima) - deinstalirati iTunes pa opet instalirati?
09.09.2017 | 11:18
I općenito, probaj iTunes na nekom drugom kompu (po mogućnosti - na Macu) za backup. Ako ti prođe, imaš klasični problem s windowsima.
09.09.2017 | 11:42
Uh probo probo cak sam i nove vindovse stavio i najnovi itunes i drugi komp ali je isto sa win 10 jedino nemam priliku na macu probat i neznam vise sta nisam sve upute sa googla i sad cu jos probat brisat app jedan po jedan i vidit jel ce ic ako i to ne pomogne idem na frisku instalaciju i instaliranje app jedan po jedan. Nemam vise ideja zasto se to događa sve inace uredno radi i sinhronizacija uredno prođe osim sta ne napravi sigurnosnu kopiju
09.09.2017 | 11:48
Ne moraš odmah brisati app. Ako app radi kad je pokreneš, vjerojatno nije u njoj problem. Prije bi moglo biti da ti je problem u nekom od multimedija fajli (foto, video, muzika...) ili u mailovima (oni spadaju pod OTHER).
Ako imaš imap account od maila, probaj izbrisati account na iphoneu (ostat će ti sve na serveru) pa restart iphone da pobriše. Pa probaj.
09.09.2017 | 21:35
Nakon par dana muke i isprobavanja milion nacina nije uspjelo nista. Obnovio sam iPhone sa novim softverom i stavio ga kao novi poskido rucno sve aplikacije i sada radi. Sreca je da sam kontakte spremio na claud tak da njih nisam izgubio ostalo je nebitno. Hvala svima koji su pokusali na bilo koji nacin pomoc
09.09.2017 | 21:42
Žao mi je da si morao tako.
Moram primjetiti da slične probleme uvijek imaju ljudi koji koriste iTunes na Windowsima...
09.09.2017 | 22:09
Ma nista strasno samo oduzme dosta vremena. Sta mu se desilo ko ce ga znat. Update na 10.3.3. sam napravio preko telefona mozda se je tu nesta zmrdalo ko ce ga znat. Uglavnom sad radi.
18.09.2017 | 18:24
Bug!
18.09.2017 | 21:26
smayoo kaže:
Žao mi je da si morao tako.
Moram primjetiti da slične probleme uvijek imaju ljudi koji koriste iTunes na Windowsima...

Na licenciranim win 7 nikad nikakvih problema u zadnjih valjda 5-6g, bar oko iuređaja. Valjda 50-ak odrađenih backupa/recovery mojih iphona, ženinih, ipada. Ja se ponekad stvarno načudim kad vidim koliko neki imaju problema s win 7.
18.09.2017 | 21:59
Mislim da to nema veze sa Windosima i Macovima. Jednom davno sam imao slican problem i mozda je bilo do kabela. pikusaj s drugim orginalnim kabelom. A mozes i odraditi restore preko recovery mode .
Moderatori: jupi
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 5 sati, 48 minuta
  • m@xym: cijene su uglavnom takve, da, ako netko nema baš poseban razlog biti vjeran TCom-u ili vip-u,je uvijek bolje kupiti uređaj na njuškalu ili nekom stranom sajtu i uzeti neku alretnativnu tarifu (bombon ili tomato, koliko god imbecilno im imena djelovala)
  • cariblanco: @Kloba cijena za x će biti 300 kn mjesečno i bar 3 k kn keša odmah, jeftinije sigurno nebu
  • cariblanco: A najbolja je fora u T-mobile, produžiš ugovor na 24 mjeseci a uređaj plaćaš uz otplatu 36 mjeseci...znači ebu te i vežu još godinu dana
  • Kloba: A možda će se X morati plaćati 300 kn mjTako da stvarno ne znam, samo znam da će bii JAKO puno
  • Kloba: logici je trebalo pisati
  • Kloba: Po toj lociji, početna cijena X-a bi u VIP-u trebala biti 2200 kn uz nadoplatu 470 kn mjesečno za mob i tarifu L.
  • Kloba: iPhone 8 Plus uz L tarifu stoji 1400 kn, plus 470 kn iduća 24 mjeseca
  • Kloba: iPhone 8 64 GB nude po 600 kn keša, uz 470 kn 24 mjeseca. To je tarifa L. Inače, koju god tarifu uzeo, iPhone 8 ćeš uvijek plaćati 200 kn mjesečno.
  • Kloba: Ja sam nekakvom logikom išao do početne cijene uz pretplatu koju će nuditi u VIP-u.
  • konjina: Ima tko kakvu info o cijenama iPhona X?
  • VanjusOS: Osijek ove godine je odličan!
  • Daddo: Cariblanco da igraju u Hajduku igrali bi za sendviče. ;)
  • cariblanco: btw. da nema malih klubova u HNL Osjek bi bio na prvom mjestu :D
  • cariblanco: LOL @Daddo, messi i ronalndo igraju za sendviče i vole klubove, tv isto voli gledatelje pa im daje badava prijenose
  • Daddo: Ispada da ja pratim a zapravo mi je svejedno. Igrom slučaja bio sam u doticaju s nekim nogometašima i sucima. Sve je to biznis samo. I lova, tuđa i prljava.
  • m@xym: srećom ne pratim nogomet pa me ne 'dira'
  • Daddo: inače, da je pravde oba sudionika derbija bi igrali najniži rang natjecanja s obzirom na dugove prema vjerovnicima. Ali to jednako tako važi za cijeli HNL.
  • Daddo: Cariblanco, jok ja, ali recimo Frković je kao sudac nakon neodigranog maksimirskog derbija promijenio 15 godina stari Audi 100 za 2 godine staru A klasu. :)
  • m@xym: igrao bi on, ali nema unaprijed povjerljivu informaciju o rezultatima
  • m@xym: :)
  • cariblanco: Onda je tebi @Daddo super, trebaš igrati na kladionici samo HNL i spremati lovu na račun :)
  • Daddo: ja ne kužim što se ima gledat u HNL-u... kad se sve zna i sve je namješteno :)
  • cariblanco: dok neizađe iPhone 14 LOL
  • VanjusOS: pa neznam dokada tako..
  • cariblanco: kao imamić, nemoš ih ubiti :D
  • VanjusOS: po tko zna koji put se uspijeva izvući bez poraza u zadnjim minutama
  • VanjusOS: ali koliko Dinamo ima života?
  • cariblanco: da baš je bilo mrak...hnl je sve bolji...za 5 godina kao lige petice ;)
  • VanjusOS: kakva drama na Poljudu, u 5-6 minuta 3 gola..
  • VanjusOS: nadam se da neće niit sutra
  • VanjusOS: od nikog nije izgubio još
  • VanjusOS: Osijek najbolji od prve 4 momčadi u međusobnim ogledima ove sezone
  • cariblanco: da sutra su tvoji u derby_ju na rujevici ;)
  • VanjusOS: hajduk vodi 1:0
  • cariblanco: u 19 h
  • VanjusOS: kada počinje derby
  • VanjusOS: treba li netko bateriju za Air 11", model 2010?
  • Daddo: Rusty, odličan link. Frend je u IBM-u i trošili su Thinkpade high end serije, nedavno je napravio prijelaz na MB Pro (prije touchbara) 15” BTO sve na max. Veli da se preporodio.
  • cariblanco: čeka se derby u splitu....da i max to go naravno :D
  • m@xym: @ivan.hirsi pa poslao sam ti poruku na forumu prije par dana ali ne odgovaraš
  • m@xym: VanjusOS, a što bi se trebalo raditi?! :D
  • VanjusOS: ekipa, šta se radi
  • rusty: To je to. Mac vs PC - TCO (IBM) - [link]
  • ivan.hirsi: @m@xym na što misliš?
  • Kloba: Imam tu knjigu i odslušao sam je - izvrsna je. Najbolji mi je dio gdje tip opisuje kako su nakon svakog uspješnog dijela prezentacije nazdravljali sa nekom žesticom. Do kraja su već bili prilično ubijeni, ali su još otišli tulumariti u neki hotel di su odsjeli. Vidio sam i slike jutra nakon, ono - ko studentski tulum. Tip s čelom na stolu spava na stolici itd...
  • stefanjos: Vanjus hvala :)
  • Soffoklo: Odličan članak o 1. iPhoneu, po meni objašnjava i zašto danas Apple izgleda toliko "izgubljeno" [link]
  • Soffoklo: Odličan tekst o prvom iPhoneu. Mnoge stvari postaju jasnije zašto Apple danas izgleda kao da je izgubio svoju bit. [link]
  • m@xym: @ivan.hrisi imaš li pp?
  • Yonkis: @Hirsi you lucky bastard you

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Novo na Jabučnjaku

Teme

Anketa

Kupujete li neku od Apple novosti?

Page Speed 1.16 Seconds

Provided by iJoomla SEO