Skidanje filmova na Iphone
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Skidanje filmova na Iphone

20.04.2017 | 13:13
Pozdrav ekipa, zanima me dali netko zna nacin da se skine film na iphone sa titlovima...
Tipa dali radi onaj popcorn, da se prvo skine na kompjuter pa se instalira na iphone.
Ako netko zna bilo kakav nacin, da skinem film sa titlovima, bio bih mu ja ko zahvalan.
Eto, po meni je to jedina prednost androida sto nemaju takve muke, skinu film za 2 minute bez brige i pameti...

Hvala
20.04.2017 | 14:52
Legalno ili ilegalno?
Smrt komunizmu, fašizmu i antifašizmu.
20.04.2017 | 15:16
Legalnim putem, ako postoji. Iphone mi nije jb... korisnik sam iphonea 7 ako to ista znaci, mada mislim da ne previse.
21.04.2017 | 15:21
Nikako. Film ide ali bez titlova. Prijava sa atranim racunom i kupljenim bonovima.
Imas i online servisa (Netflix) koji se placa i radi u RH ali ti treba Apple ID iz RH i kreditna kartica.
Smrt komunizmu, fašizmu i antifašizmu.
  • zk1
  • Korisnik
  • 1
23.04.2017 | 05:35
vlc aplikacija podržava da u nju preko itunesa ubaciš film, za titlove nisam siguran...
23.04.2017 | 11:05
Trebao bi jer vlc ocitava titkove ako su identicnog naziva kao film
23.04.2017 | 16:16
Ja imam vlc aplikaciju. Skinem film na kompu s titlovima, i preko itunesa prebacim film na iphone (u vlc) i titlove. I to ti je to.
30.05.2017 | 23:09
ja koristim infuse (ima besplatna i pro verzija)

program sam nalazi titlove preko stranice opensubtitles, prebacuje filmove na razne nacine i prekrasno izgleda
08.06.2017 | 09:17
@dr_genetico jel prebacis film preko itunesa? Sta si mislio pod tim da prebacuje filmove na razne nacine?
Moderatori: jupi
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 3 sati, 51 minuta
  • Kloba: Da, stvarno zanimljivo. A čuj, ipak je to jedna od najjačih kopjutorskih tvrtki na svijetu. naravno da imaju i rigorozne i običnim ljudima nepojmljive načine zapošljavanja.
  • gladhr2: Čitao sam to Haha, i bas sam prije tog razmišljao kako nećeš negdje naci oglas neki njihov
  • Kloba: [link]
  • Kloba: Kako Apple traži zaposlenike:
  • Kloba: A HRT neće imati izravan prijenos, papci (kao jer imaju ugovor s UEFA-om za utakmice srijedom, a ne utorkom)...
  • Kloba: Fiumani, sretno danas na Rujevici!
  • zabac: Volim se poigrati u Mapsu s dvije opcije. Hvala svejedno. Ja sm htio namjestiti bez route.
  • energyman: GMaps odaberes adresu, stisnes plavi autic za navigaciju,kraj tvoje lokacije imas tri tockice, stisnes ih i imas opcije rute, kliknes na to i imas dodatne opcije. Za apple maps - upises adresupovuces onaj prozorcic sa duljinom puta prema gore i pise ti plavo opcije za voznju. Tu pogasis sta oces.
  • zabac: Gdje se iskljucuje i u kojoj navigaciji?
  • stefanjos: ma slabo je POI po hrvatskoj sa apple maps.
  • stefanjos: zabac, kako ne mozes, mozes iskljucit tolls, samo ne znas koristiti :P
  • gladhr2: :D
  • gladhr2: dobro je onda
  • gladhr2: nije neki kvar ili neka indikacija kvara?
  • gladhr2: znaci to je zbog tog?
  • gladhr2: poruke stoje a pozadina se trese haha [link]
  • gladhr2: i u whatsappu mi se to isto desava
  • gladhr2: vise ovako nekako samo sto ikonice stoje normalno
  • smayoo: You are experiencing the parallax effect of the home screen. You can turn this off in Settings>General>Accessibility>Reduce Motion *On*
  • smayoo: @gladhr2: ovako nekako? [link]
  • smayoo: Zvuči prije kao neki "feature", nego "bug"...
  • gladhr2: 6s je iPhone.. šta bi to moglo biti??
  • gladhr2: Jel se još nekome "zatrese" nekada iz čista mira pozadina na mobitelu i u whatsappu ne poruke samo pozadina
  • Dijete: Maps ima gomilu poia, na NZ tako da mi je tu primaran nacin navigacije. Dosta su i brzi u promjenama layouta novoizgradjenih cesta i promjena raskrsca u rotore npr...
  • energyman: Upravo tako, imas opcije koje mozes birati za izbjegavanje. Cestarina, autoput, trajekti itd. Ono sto se meni najvise svida kod GMapsa je ogromna baza POIa. Tip idem u neku firmu, ne moram ni tipkati samo kazem ime on povuce adresu napise mi radno vrijeme itd.
  • Dijete: koliko znam mozes i na gmaps kao i na apple maps iskjuljucit da izbjegava autoputove, naplate (cestarine, mostarine, trajekte)
  • zabac: Google maps isto takvo govno kao i ono od Apple-a, jedino je integrirano u tražilicu. Rutanjem se ne da upravljati. Recimo, NE želim po autoputu. Kujac, ne ide, govna vraćaju na autoput. Gledao onu neku besplatnu koju tu spominjete isto stanje. Kupiti trebam iGO.
  • stefanjos: da si koristio google maps, doso bis iz prve :P
  • Bertone: .. na starima je to jednostavnije [link]
  • Bertone: gledao sam [link] i ne sviđa mi se :)
  • Bertone: Ne znam da li bih se usudio mijenjati tipke sa ovim novim mehanizmom... stare nije problem promijeniti, ali ove nove hmmm...
  • smayoo: @VanjusOS - za par DOLARA se može kupiti pojedine tipke na netu, ali samo engleske. HR tipke možeš nabaviti jedino tako da kupiš neispravni laptop pa skineš s njega. Ili naljepnice, pa onda na pola tipaka nemaš backlight
  • smayoo: Google Maps hrak fuj pljuv :D
  • smayoo: Apple maps do tvoje kuće navodi kroz dvorište tvog susjeda. :D Što misliš zašto sam te onda bio nazvao?
  • stefanjos: bas sam se danas igrao sa apple maps, puno POI nedostaje, pa sam nesto rpijavljivao iz dosade. a gledam svi turisti koji mi dolaze svi me traze pomocu apple mapsa, zasto ne koriste google maps, to neznam o.O
  • m@xym: pa nisam ti baš siguran da se tipke mogu zamjeniti za par kuna, evenutalno staviti naljepnice sa našim slovima, ali to nije to.
  • VanjusOS: aha, sad shvaćam što misliš... pa zar se te tipke ne mogu zamijeniti za par kuna..?
  • m@xym: VanjusOS, kako nema govornu manu, pa nema naših slova na tipkovnici! :)
  • smayoo: Dobro jutro! :)
  • zabac: Maps na iPhoneu kurcu ne vrijedi.
  • VanjusOS: šta mu je, nema mane!
  • m@xym: VanjusOS, nije boji, tvoj ima govornu manu! :D :D :D
  • VanjusOS: ma ovaj je još bolji nego novi, hehe.. a u trgovini je samo 13 700..
  • stefanjos: ma nista onda, mislio sam u da je nov u nekoj trgovini
  • VanjusOS: @stefanjos - pa kod mene, di?
  • smayoo: Mnjaaaah... :/
  • m@xym: dobar film na hrt1 :D
  • stefanjos: vanjus, di?
  • VanjusOS: Macbook Pro 13", 2016 - snižen na 8699!
  • iPhoneSebo: ajmo ekipa ako neko zna rjesenje na zadnji post: [link]

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Oglasi

Anketa

Koja WWDC novost vas najviše veseli?

iMac Pro - 26.3%
nova iMac serija - 20%
Kaby Lake MacBook Pro - 6.3%