aktivacija iphonea 5 problem
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

aktivacija iphonea 5 problem


22.06.2016 | 20:29
ne mogu aktivirati iphone nakon dogradnje ios-a ..... ima li ko kakvu ideju .. obratio sam se t-comu koji je naravno rekao nije to do njih da se obrati applu ..
Prilozi:
22.06.2016 | 20:37
Šta si nadogradio iOS i nakon toga ti nije podržana sim kartica, a prije nadogradnje je sve radilo najnormalnije ? Ako je to slučaj onda ti mora to operator rješiti. Pošalji im na mail tu poruku koju si ovdje postavio. Taj server koji vrši aktivaciju je od t-mobile, ne vjerujem da to radi server od apple. Mislim da server od apple vrši samo otključavanje na sve mreže, mobitela koji je zaključan...nisam ziher 100 %
22.06.2016 | 20:40
da radio je potpuno normalno do nadogradnje ios-a ... jesam njihov odgovor je da nije do njih da se obratim applu ,, karticu sam naravno testirao i probao sa drugom i opet isto
22.06.2016 | 20:44
iggy87 kaže:
da radio je potpuno normalno do nadogradnje ios-a ... jesam njihov odgovor je da nije do njih da se obratim applu ,, karticu sam naravno testirao i probao sa drugom i opet isto


Aha niti druga sim kartica od t-coma ne radi u iPhone?
22.06.2016 | 20:45
radi kartica i probao sam sad i sa jos dvije kartice i nece isto izbaci
22.06.2016 | 20:47
Onda je nešto do telefona i nadogranje software, onda moraš kontaktirati apple. Mob je bio otključan, možda se je nekako ponovo zaključao, mada neznam kako.
22.06.2016 | 20:48
pa kako da njih kontaktiram ... zar nitko nema neku ideju kako to rijesiti
22.06.2016 | 23:50
0800 222 427 ti je besplatan support, ali je, iako za Hrvatsku, na engleskom jeziku. Pripremi serijski broj uređaja prije poziva. Većinom brzo sređuju stvari koje su na nekoj administrativnoj razini, serveri i slično...
23.06.2016 | 09:53
auuu a moj engleski je u banani heheh zar nema neki program neka opcija preko itunsa da se to moze rijesiti
23.06.2016 | 12:52
Da li je telefon aktiviran,ako jeste provjeri datum.Ako nije do datuma probah hardr reset.Ako ni to ne pomogne uradi restore.
23.06.2016 | 13:45
ja sam zapeo u aktivaciskom modu i mob tu stoji i nakon sto ga ugasim i upalim znaci posao sam opciju icloud gdje unosim svoje podatke i dosao do djela aktivacija i pise sim greska 5 kartica sam probao i nista .. kada ga spojim na ituns izbaci mi da se ne mogu sinkronizirati .. mislim da ce biti kanta za smece i uzeti samsunga s7 i biti miran covijek
23.06.2016 | 13:49
prije nego to mi je izbacio ono bilo je ovo
Prilozi:
23.06.2016 | 13:51
Ajde nemoj ga bacat, radije pokloni nekome ko ima strpljenja
To je još uvijek ok telefončić, solidno radi
23.06.2016 | 13:52
Ovo je slika sa tvog iphone-a??? Ako jeste sve je ok sa telefonom
23.06.2016 | 13:53
zivce sam izgubio ... ali totalno nzm sta da radim preko itools mogu uci u mob vidjeti aplikacije slike glazbu .. ituns ga nece prepoznati izbaci da je sinkronizacija nemoguca error 54 ... a uredno kop prepozna mob u mogu uci u slike
23.06.2016 | 13:54
da slike su i prva i druga sa moga moba slikao zaslon i uredno izvukao sliku preko kompa ali dalje od toga ne mogu
23.06.2016 | 13:56
Vidi kartica ti je ok,signal imas znaci to je sve u redu.Spasi slike i sta vec trebas i uradi restore iz dfu moda.Aktiviraj preko itunes ne preko wifi i bice sve ok.Ako ti se neda zezati ja cu ga rado otkupiti,svakako trazim da kupim iphone
23.06.2016 | 13:58
da odmah napomenem mobitel je moj od prvoga dana znaci jedini sam vlasnik nosio sam u t-com gdje je kupljen naravno garancija je istekla a i djelatnik mi je rekao da je to zbog fizickog ostecenja jer je u gornjem ljevom lutu puklo staklo neprimjetno i tako radi vec godinu dana
23.06.2016 | 14:56
To fizicko ostecenje 99% sam siguran nema veze s tvojim problemom
23.06.2016 | 16:26
nakon 2 sata pokusavanja i dalje nista nikada vise iphone
23.06.2016 | 17:10
Pitanje gdje je greška. Jesi zvao Apple podršku? Ako ti ne ide ingliš (ili ga ne znaš dovoljno, onaj s druge strane mora biti ljubazan), najdi nekoga kome ide i neka nazove. Broj je besplatan i možeš s mobitela zvati. Onako kao ti je Vanjuška napisao.
23.06.2016 | 21:43
jel ima netko da je zvao apple i da bi htio i za mene nazvati platim sta treba samo da vise imam mob sad koristim stari 3gs ludim
23.06.2016 | 21:58
A da ti to odneses u neki servis i da ti to ljudi zavrse za pola sata,na apple suport ti nece nista vise reci nego mi ovdje.Na drugoj slici koju si postavio,fino pise da je server pao i da probas kasnije.
  • zk1
  • Korisnik
  • 1
23.06.2016 | 23:20
telefon kupljen u t-mobileu?
sada koristiš drugog operatera (vip,tele ili sl.)?
  • zk1
  • Korisnik
  • 1
23.06.2016 | 23:21
ako je to slučaj vrlo jednostavno zatraži od t-mobilea da ti otključaju telefon ( imao isti problem sa njima)
24.06.2016 | 00:31
Koliko ja vidim na oba screenshota, pokusavas aktivirati iPhone sa SIM-om koji se ne poklapa sa Activation Policy telefona. Na prvom screenshotu, buduci si spojen na wi-fi, ti upravo to i kaze, a na drugom ti je iskljucen wi-fi i normalno da ne moze do servera za aktivaciju.

Svaki telefon ima Original Activation Policy, Current Activation Policy i Next Activation Policy. Mislim da nema potrebe objasnjavati Original i Current, Next je Activation Policy nakon full restorea.

Ako je telefon kupljen u T-comu i pokusavas ga aktivirati sa bilo kojim drugim SIM-om, obrati se T-comu da ti prvo otkljuca telefon. A ako ga pokusavas aktivitati sa T-comovim SIM-om, zovi AppleCare i oni ce ti moci vidjeti koja je zapravo Current i Next Activation Policy.

Da li je telefon mozda bio servisiran (u sluzbenom servisu), ako da, telefon koji imas je najvjerojatnije zamjenski telefon. Zamjenski telefoni po defaultu dolaze bez Activation Policy, ali to ne znaci da je otkljucan, nego da je Original, Current i Next Activation Policy EMEA Service (ili ovisi iz koje regije je telefon) i dok god ne dobije Activation Policy nece ga niti jedan SIM moci aktivirati. Kad ovlasteni servis zamijeni telefon, duzni su poslati Appleu serijski broj tzv. replacement chain i tad taj zamjenski telefon naslijedjuje Activation Policy od originala. Greske se desavaju i ovlasteni servis moze zabunom poslati krivi serijski broj i time ces ti dobiti telefon bez Activation Policyja, a Apple ce imati krivi Replacement Chain. U ovom slucaju AppleCare ce ispraviti Replacement Chain, ali morat ces im poslati nekakvi Proof of Replacement sa originalnim i zamjenskim serijskim brojem ili IMEI-em. A prije nego krenes sa pitanjem kako je radio do sad, zamjenski telefoni dolaze u vecini slucajeva predaktivirani, tako da nece traziti aktivaciju dok god se telefon ne restora ili u nekim slucajevima cak i samo updatea.
24.06.2016 | 01:49
nikada vise ebeni iphone ni da mi ga poklanjaju .... zahvaljujuci applu i našem jadnom t-mobilu morao sam kupiti novi mobitel .. šta se nudi malo sam bio živčan 64 gb star 2 god
Prilozi:
24.06.2016 | 07:16
ajde se ti sinko hladit negdje drugo, znam da je vrućina, ali daj se saberi
24.06.2016 | 09:04
pa kad te nesto j..e 10 dan sta drugo smece jedno u k...u e taj apple sa tim glupostim ljepo kupiš samsung i miran si covijek a ne to g...o americko i onaj u...i t- mobile koji s..e da nije sa mobom nista i nece da prihvate ga na garanciju g...a eto sta .. kako covijek nece p......i i biti ljut ..
24.06.2016 | 09:23
E ovako,mislim da je dosta bilo spama i nepotrebnih stvarti u temi.Pitao si sta da radis sa telefonom,dobio si konkretne savjete i svu pomoc koju mozes dobiti preko jednog foruma. Napravio si sto si napravio i rijesio problem na tebi najbolji nacin.Tako da je ova tema zavrsena.Svaki nastavak nepotrebne rasprave vodi do brisanja postova i zakljucavanje teme.

PS.Ako nisi primjetio psovanje na forumu nije nesto sto se tolerise.Editovao sam ti zadnji post.Obrati paznju ubuduce
Moderatori: jupi, Bertone
  • Stranica:
  • 1
  • 2

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 1 sat, 1 minute
  • Kloba: Aha, hvala ti na informaciji!
  • Borisone: Ako imaš i LAN i WIFi aktivan na Mac-u, prioritet ti je po defaultu da promet ide prvo po LAN-u.
  • Borisone: To ti je propusnost WiFi-a usko grlo.
  • Kloba: Što se brzine neta tiče, kada laptop spojim LAN-om na ruter, iako mi je u postavkama i dalje Wi-Fi mreža kao opcija spajanja - brzina je 950 Mbps. Kada iskopčam LAN kabel, doslovno deset sekundi nakon ovog rezultata - brzina padne na 200 do 300 Mbps-a. Nije nam jasno! :D
  • Kloba: A Hajduk je ipak najtrofejniji i najstariji hrvatski klub. Bio bi red da se i oni vrate na staze stare slave. Zanimljivost mi je da imaju registriranih navijača više od 110 tisuća, u rangu Real Madrida. Respect, u svakom slučaju. :)
  • Kloba: Štose nogometa tiče, nisam pratio HNL osim u tekstovima pa ne znam tko je više zaslužio ove godine. Rijeka ili Hajduk. Ako je Rijeka dala više, neka bude Rijeka. Zarad one krađe kada ih je Gračan trenirao, ako se dobro sjećam.
  • Kloba: Star možda godinu dana, refurbished kupljen od A1.
  • Kloba: Mobitel je iPhone SE 2022.
  • Kloba: Ljudi, imam pitanje u vezi brzine interneta. Kako sada imam gigabit download u teoriji, u praksi mi je to na laptopu oko 940 Mbps. No na mobu, koji je spojen na isti Wi-Fi (5G) ne pokazuje više od 450 Mpbs download. Ima li neki razlog tomu?
  • cariblanco: I ja kao Dinavovac, bi Volvo da Rijeka osvoji naslov, jer je to zaslužila
  • drlovric: Dinamo j ezapoceo kao drzavni projekt, da se podigne nacionalna svijest u novonastaloj drzavi. Kasnije je prepusten kriminalnoj skupini na upravljanje, koja je radi osobnih interesa obesmislila cijelu ligu. Srecom ta vremena su iza nas. Mislim da je ove godine Rijeka najvise zasluzila da bude prvak, jer igraju najbolji nogomet.
  • Kloba: Iskreno, radi dobrobiti hrvatskog klupskog nogometa, htio bih da ili Hajduk ili Rijeka ili Osijek osvoje ovu sezonu. Da se stvori nova velika četvorka u ovoj maloj zemlji.
  • Kloba: Pa valjda ćeš ove godine slaviti. Dugo niste bili ovako blizu. ;)
  • drlovric: Za Hajduk. Zato sam ovako mlad i pogubio zivce :D
  • cariblanco: za koga navijaš...naše ;)
  • drlovric: Za vikend sam u Splitu. Ostajem par dana. Ako neko od Jabucara dolszi gledati najveci nogometni derbi u Hrvata, tu sam za pice, kavu, rucak…
  • smayoo: Nažalost, je... :(
  • Djuro genijalac: [link]
  • Djuro genijalac: Kaj je umrla Slađana Milošević?
  • smayoo: RIP Slađana Milošević :(
  • Yonkis: [link] iPhone prodan na aukciji za 130.000 dolara
  • Yonkis: macOS Sonoma 14.4.1: fixes USB hubs connected to external displays may not be recognized; Apps that include Java may quit unexpectedly
  • Soffoklo: Fora. Creating a Macintosh-inspired Mac Studio iPad dock. [link]
  • abajo: Kloba: [link]
  • Kloba: Ekipa, može li me neko upititi n stranicu da si skinem macOS Catalina kako bih nanovo reinstalirao komjuter? Taj OS mi je najnovji koji ovaj moj Retina iz 2013. može "progutati". Kako se svi razumijete u ove stvari više od mene, bio bih zahvalan!
  • cariblanco: Na kraju sam skužio koliko je sati, po svitanju...ono fakat čudno ?
  • cariblanco: Istina je da Paragvaj mjenja vrijeme koji je blizu, ali ja imam Argentinski sim :D
  • cariblanco: Sad na mobu s našim sim_om je 7.25 a na mobu s Argentinskim sim_om je 8.25 ! S tim da Argentina nema promjenu verbena ?
  • cariblanco: Jurors imam dilemma, koliko je sati ? koliko mi je poznato mi nismo premjenili vrijeme, mjenjamo ga sljedeći vikend
  • Zdravac: MKBHD pratim i ja, ok je lik, realno recenzira, ne sipa hvalospjeve
  • Kloba: Ma bez daljnjeg. Čovjek si je osigurao egzistenciju, pa i vrlo luksuzan stil života već sada. Ima video u kojem pokazuje svoj studio, linkao sam ga tu svojevremeno. Ma preludo. A tek onaj Mr. Beast? Taj živi u studiu. Opsjednut YT-om.
  • drlovric: Zaradio j eon puno vise na otm videu. Pogledaj samo broj pregleda :)
  • Kloba: NIsam ni ja znao. A šta ćeš, cijena napretka. Za šta je dao 40 somova, sliku CD-a i iTunesa... :)
  • Yonkis: Kloba, što nisi odmah rekao kako je završio unboxing i aktiviranje iPhonea :)
  • Kloba: MKBHD kupio originalni, nikada otvoreni first gen iPhone na aukciji u Chicagu za 32 tisuće dolara. Sa dostavom, porezima, i dodacima na sve ispalo ga je 40 tisuća. Video je tu: [link]
  • Yonkis: [link] - Justice Department sues Apple, alleging it illegally monopolized the smartphone market
  • Kloba: I ja brže na net, nađem video naslova 7 Ways To Fix PS5 Error Code CE-117773-6 :) I prvi "way2 mi pomogne, skužim da je do njih
  • Kloba: Uglavnom, kada sam htio skinuti save sa clouda PS Plua za Horizon 2, javi mi grešku Error Code CE-117773-6
  • Kloba: EON Premium sam uzeo, ne vjerujem koje sve kanale imam. Ruske, Ukrajinske, pa klasika CNN, BBC, Sky, ovo ono. Ali i puno iz regije
  • Kloba: Ma sve radi što se telemacha i EONA tiče. SONY nije radio, imao je problem kod njih. Sad je sve OK
  • drlovric: Kloba: I ja sam to dobio nedavno. Telemach Fiber Duo Premium nesto.... Kod mene sve radi odlicno.
  • Kloba: PS5, isprika...
  • Kloba: Prešao na Telemach EON TV. Uzeo Premium paket. Jako zadovoljan. I sada, hoću malo na PS%, kada ono, pao im server...
  • rusty: GRAVIS.DE je kapitulirao (od danas). Zatvaraju... :(
  • drlovric: Ja imam USA account za Apple jer bosanski niti ne postoji. Prodaju te iPhione a tjeraju te da odaberes drugu drzavu za nalog, i nikom nista.
  • drlovric: Zasto Turcin koji zivi ili radi u EU ili USA ne bi mogao placati Adobe pretplatu u svojoj zemlji? :)
  • drlovric: Ma sve je to siva zona i ljudi to koriste masovno. Ja sam godinama koristio indijski YT, nikada problema. Poceo sam placati bosanski samo raid glazbe. Jer ubijao me YT sa indijskim prijedlozima i artistima :) Sa $2.5 mi je pretplata skocila na 5 eura, al prezivio sam taj finacijski udarac :)
  • Zdravac: To nije uopće legalno. Za profesionalnu primjenu smatram da ipak treba kupiti i računati kao poslovni trošak.
  • t_burgund: Za tursku cijenu potrebno je koristiti VPN. Koliko je to legalno za profesionalnu upotrebu?
  • Zdravac: 6 eura (ako imaš account registriran u Turskoj)

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.60 Seconds

Provided by iJoomla SEO