Dock za punjenje iPhone
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Dock za punjenje iPhone


27.04.2016 | 19:33
Pozdrav, jel netko koristi dock za punjenje za iphone 6s i koji? cijena i proizvođač..? neka preporuka?
27.04.2016 | 19:45
koji iPhone,aoole dock meni nije bas dobra jer telefon bukvalno stoji na konektoru.
www.apple.com/shop/product/MGRM2AM/A/iph...lightning-dock-white

ovaj mi je dosta bolji www.belkin.com/us/p/P-F8J057/
27.04.2016 | 20:25
saint kaže:
koji iPhone,aoole dock meni nije bas dobra jer telefon bukvalno stoji na konektoru.
www.apple.com/shop/product/MGRM2AM/A/iph...lightning-dock-white

ovaj mi je dosta bolji www.belkin.com/us/p/P-F8J057/
da vidio sam taj apple ali mi je nekako hm ne znam pravu rijec... ovaj belkin je bolji, jel ima belkin kupiti u hrvatskoj ili samo preko neta?
27.04.2016 | 20:54
Nemam pojma nisam u iz HR,neko ce se vec javiti sa informacijom.
27.04.2016 | 21:15
Ja koristim ovaj vec godinu dana. 5$ i bas me briga ako i crkne. Fora je sto stane iPhone sa maskicom, za razliku od ostalih koji ne pune jer konektor jednostavno ne ude unutra.

s.aliexpress.com/7BBfIVzM
27.04.2016 | 21:56
Nemaš onih problema da ti ga iPhone odje... nakon updatea iOS-a?
27.04.2016 | 22:02
Mislis na ono da pribor nije podrzan? Nisam do sada imao takvih problema *kuc kuc kuc*
27.04.2016 | 22:07
Nadam se ds necu ni ja imati onda..narucit cu s ebaya..koliko je to sigurno jer nije originalan punjac i to?
27.04.2016 | 22:17
Meni su ipad i iphone još živi ovo što sma linkao je ubiti samo kabel sa dockom koji spajaš na svoju ciglicu (5w adapter), komp ili koji god drugi usb priključak.
28.04.2016 | 05:46
www.apple.com/au/shop/product/HH4P2ZM/B/...-ipad-black?fnode=97
Ja imam ovakav. Iza iPhone i za iPad. Podesiva je stražnja pločica i ida telefon s maskicom. To je samo postolje, kabel ne dolazi s njime, već ide postojeći.
28.04.2016 | 07:39
zabac kaže:
www.apple.com/au/shop/product/HH4P2ZM/B/...-ipad-black?fnode=97
Ja imam ovakav. Iza iPhone i za iPad. Podesiva je stražnja pločica i ida telefon s maskicom. To je samo postolje, kabel ne dolazi s njime, već ide postojeći.


Ovaj mi se jako svidja ali mu je i cijena paprena malo
28.04.2016 | 11:53
Je. Bio poklon.
16.01.2017 | 09:37
Pozdrav. Jel ko koristi one punjace sta pune bežicno tj. wifi koji je ok i da li to uopce vrijedi sta
16.01.2017 | 13:21
Kakav crni wifi?
Beskontaktno punjenje nema veze s wifi i nije bežično, nego beskontaktno. Imaš podlošku za punjenje koja je žicom prištekana na punjač, a mobitel odložiš na tu podlošku, ne moraš ga prištekavati.
Ako je kvalitetno izvedeno, vrijedi itekako kad je tvornički ugrađeno u telefon. Ova nadogradna rješenja nemaju puno smisla jer se gubi glavna prednost - a to je da nema prijelaznog otpora na konektoru za punjenje.
16.01.2017 | 14:28
Ma na to sam i mislio beskontaktno. Koliko znam ni jedan iphone to nema tvornicki nego ovi sta se utaknu u konektor a ostatak sakrijes ispod maskice. Nesto poput ovog
m.ebay.com/itm/152372767297?_mwBanner=1
16.01.2017 | 15:45
Točno, iPhone to nema ugrađeno. Nažalost. Jer da ima, to bi bila super stvar. S obzirom da nema, ostavi se ovih retrofit rješenja jer, kako rekoh, gubi se glavna prednost.
16.01.2017 | 19:08
Hebeš punjenje kad telefon mora biti na nekom postolju. Da se može puniti u krugu od 1/2 metra ili tako nekako, to bi bilo OK.
16.01.2017 | 20:22
Ma mislio sam reko netreba ustekavat u tel. svaki put samo ga odloziz na postolje. Ionak je u maskici tak da se nebi vidjelo da ima dodatak na poleđini. Najbolje bi bilo da se puni sam kad se baterija isprazni iz bilo kojeg izvora i bilo gdje, ali to je cini mi se daleka buducnost
16.01.2017 | 21:17
Beskontaktno punjenje ima jako puno smisla makar i ne radilo na pola metra (nije da ne znamo kako to napraviti, nego nitko nije lud to raditi jer bi trebali punjač od 2-3 kW za punjenje mobitela, pri čemu bi se 10-20W koristilo za punjenje mobitela, a 2990 W bi se koristilo za zračenje ljudi, životinja i biljaka u tom prostoru .
Glavna je prednost što nema konektorskih kontakata koji trpe razmjerno veliku struju, pa se griju, pa oksidiraju, pa se još više griju, itd... Drugo je ovo što kaže grgaa - ne treba uštekavat svaki put, nego samo odložiš na predviđeno mjesto. Takva ti mogućnost jako olakšava da mobitel puniš kad god ga ne koristiš, što jako produljuje životni vijek baterije. Korištenje postaje puno praktičnije, odnosno, uz gotovo istu razinu komocije imaš znatno efikasnije korištenje.
16.01.2017 | 22:18
Vjerujem kako bi taj punjač bio osjetno veći od sadašnjih i je to ne bi želio nositi s sobom. Vjerojatno bi i cijena bila veća.
MagSafe je gobro rješenje za punjenje a nema klasičnog uštekavanja, već su kontakti na feder, a magnet svojom silom stiska taj feder (oprugu).
16.01.2017 | 22:40
Nedavno sam dao zamijeniti MagSafe konektor na svom MBP. Mogu ti pokazati ovaj stari da vidiš iz prve ruke koliko griješiš.
17.01.2017 | 05:46
Vjerujem kako se i to da rijesiti kvalitetnije s vecim kontaktima.
17.01.2017 | 09:21
Naravno. Ali veličina (površina) kontakata je i dalje samo pola problema. Druga polovica su oksidacija i elastičnost. Svega toga nema kad se koristi beskontaktno punjenje.
17.01.2017 | 09:52
Momci aj Vi meni recite jel ko koristi to beskontaktno punjenje i kakva su mu iskustva sa time.
17.01.2017 | 10:00
grgaa kaže:
Momci aj Vi meni recite jel ko koristi to beskontaktno punjenje i kakva su mu iskustva sa time.


Apple watch punjenje je bezkontaktno (ako imas dock, a imam) samo ga odlozim pored kreveta na ormaricu, jako korisno, moze se koristiti po mraku kada se nista ne vidi. volio bi da to napokon dode i do iphonea. makar necu novi iphone kupovat jos dugo jer sam sada uzeo sedmicu pred par mjeseci.
17.01.2017 | 18:25
Jedina prednost je puniti sat u mraku.
17.01.2017 | 18:55
Po svoj prilici i u Appleu imaju nekog takvog stručnjaka pa radi toga misle kako ne treba razviti beskontaktno punjenje za iPhone.
17.01.2017 | 21:00
Ma narucio sam bas da vidim kak ce se ponasat utiske stavim tu cim probam
17.01.2017 | 22:53
Naručio si ono s onog linka? To ti je samo adapter za beskontaktno punjenje za iPhone. Osim toga, trebaš i podložak za beskontaktno punjenje (Qi standard). Imaš ga već ili...?
18.01.2017 | 08:32
Narucio sam ovo za probu ako imalo valja narucit cu kvalitetnijeg
m.ebay.com/itm/Itian-Qi-Wireless-Charger...b34bde%257Ciid%253A4
Moderatori: jupi, Bertone
  • Stranica:
  • 1
  • 2

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 7 sati, 26 minuta
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.
  • Yonkis: Ili da otvorim temu u forumu?
  • Yonkis: Jedna osoba dok je bila u Beču, mogao sam vidjeti njenu lokaciju točno na kojem je katu i u kojem dijelu zgrade je bila (iPhone 14 u pitanju). Zna li netko koji su preduvjeti za takvo točno lociranje jer u Hrvatskoj to još nisam nigdje doživio? Vidim lokaciju ali ne u 3D.
  • m@xym: Uostalom, palčevi su na ovom forumu odavno prestali biti relevantni, a nama koji smo redovito ovdje niti ne trebaju da bi smo znali kakav je tko.
  • m@xym: Nerviraj se samo zbog onih koji su ti bitni, a nebitne ignoriraj, inače ćeš ostati bez živaca.
  • Vanjuška: Nema nervoze m@xym, ali da javno prozovem malog žapčića da bog sve vidi i sve zna :D
  • smayoo: Ja nemam.
  • zvone: Servisom naime...
  • zvone: ljudi ima li tko iskustva sa sercisom iklinika?
  • m@xym: Čemu nervoza zbog palčeva?! Evo ti još jedna gore ako te to baš toliko muči.
  • Vanjuška: LOL, puknem post i vidim 1 pozitivan palac gore, a imao sam ih 10 nakon onog Tinovog pushanja. Kaj je Žabac/Jura, opet me imaš na piku? :D
  • Kloba: Predizborna škola Željka Pervana [link]
  • Yonkis: Najljepše je kad ostane u “obitelji” :)
  • imjasminh: Mobitel prodan useru s Jabučnjaka :)
  • Zdravac: :)
  • Zdravac: Jel zna netko bez googlea odakle to?
  • Zdravac: ...Galebi, oj beli tići, poletite dole k jugu, ter moju pozdravite majku...
  • Gjuroo: Moj talent za poeziju nije skriven :)
  • Air: ...možda bi se razvili skriveni talenti za poeziju :)
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis... brzo bi se reducirao broj vojnih stratega, predsjednika, trenera... :)
  • smayoo: @Air: :D
  • imjasminh: u biti cmd r xD
  • imjasminh: updatane slike mobitela u oglasniku - cmd f5 ako vidite stare slike...
  • imjasminh: Apple iPhone 14, 128GB, Midnight Blue - 89% - Spuštam na 450 EUR - [link]
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis uvelo bi porez na političke teme, 1c za čitanje, 2c za pisanje po postu.
  • Gjuroo: "Smayoo: 25x je vrlo optimistična procjena :)
  • Bertone: Otvorena tema "Zero-day" pa se slobodno možete maknuti od politike i rata
  • Bertone: Ma znam, ali tko će to čitati :(
  • smayoo: Svatko je slobodan otvoriti kakvu god želi temu koja ne krši opća pravila. Zar je uredništvo krivo što vi, članovi, pokazujete 25 puta veći interes za političke teme, nego za stručne? :)
  • Bertone: ... no u pravu si, lakše je mlatiti o politici nego o stručnim hardversko-softverskim temama :)
  • Bertone: Kad si stavio video, malo sam bacio oko na forum no nisam našao zasebnu temu o sigurnosti u koju bi se mogle staviti vijesti ili linkovi na iste no tražiti ću još malo
  • Gjuroo: Apple teme nam se svele na vikalicu, a forum preuzela politika...
  • Bertone: Još malo o sigurnosti (ako nekoga zanima), [link] i [link]

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Ender, kajjaznam, tino1, zeljacveseljac, Anonimci (683)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.33 Seconds

Provided by iJoomla SEO