Moje iPhone aplikacije na iTunes-u
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Moje iPhone aplikacije na iTunes-u


16.01.2016 | 23:48
Pozdrav,

ne znam što krivo radim no nikako ne mogu dobiti da na Moje iPhone aplikacije na iTunesu mi izlista aplikacije koje imam u mobitelu. Imam ih oko 100tinjak i on izlistava samo ovu jednu koju sam sada skinuo direktno preko iTunesa. Postoji li neki način da tu dobijem popis i ostalih aplikacija, vidim na Youtube-u tu ljudima uredno izlista sve aplikacije?

17.01.2016 | 10:41
Moras ih skinuti preko sync opcije. Ako onemogucis, ne pokazuju se. Po meni je bedasto imati aplikacije spremljene lokalno na disku. A opet, ako ih mislis arhivirati.
17.01.2016 | 11:23
File -> Devices -> Transfer purchases from iPhone (normalno, dok je iPhone spojen, ili ako imas Wi-Fi sync enabled)
17.01.2016 | 13:59
Hm neće ni sa jednim ni sa drugim prijedlogom.

Išao sam File - Devices - Sync iPhone, pa zatim na File - Devices - Transfer purchases from iPhone.

Uvijek mi je izbacilo ovu obavijest da 17 aplikacija ne može prenesti i da moram napraviti autorizaciju pc-a



Kužim da tih 17 ne može jer nisu skinuti sa AppStore-a, no zašto ostalih 120 koji jesu ne skine onda?

Isto tako otišao sam na Store - Authorise this Computer i izbacilo mi je da je kompjuter već autoriziran.

Pokušao sam nekoliko puta i uvijek jedna te ista gornja obavijest i niti jednu aplikaciju ne prebaci. Zašto?

Imam Windowse 7, iPhone 6s, iTunes 12.3.2.35 (novi)
17.01.2016 | 15:26
Nisi sve aplikacije skidao s istim ID-em. Promjeni ID i onda bude i Alto isao.
17.01.2016 | 18:16
Sve aplikacije sam skidao sa istim ID-em. Imam iPhone 3 tjedna.

No neće skinut/prikazat niti jednu aplikaciju osim one koju sam skinuo sa pc-a (screenshot u prvom postu). One skinute sa mobitela - ništa.
17.01.2016 | 19:03
A da li prikazuje sve aplikacije pod Purchased u iTunes-ima?
Account -> Purchased
17.01.2016 | 20:24
A da li si te aplikacije kupio preko iTunesa ili si ih instalirao nekim drugim putevima?
17.01.2016 | 22:26
songoku kaže:
A da li prikazuje sve aplikacije pod Purchased u iTunes-ima?
Account -> Purchased


Hm ne znam gdje točno misliš, ne pronalazim Account-Purchased opciju na iTunes-u?


Renzo kaže:
A da li si te aplikacije kupio preko iTunesa ili si ih instalirao nekim drugim putevima?


Nekih 100tinjak je skinuto preko AppStore-a, ostalih 17 (koje pišu gore na slici što sam postavio) su skinute iz stotinu drugih izvora. Ne tražim da mi prebaci tih 17, ali bilo bi lijepo vidjeti barem tih 100tinjak što je skinuto direktno sa AppStore-a.
18.01.2016 | 02:30
escon kaže:
songoku kaže:
A da li prikazuje sve aplikacije pod Purchased u iTunes-ima?
Account -> Purchased


Hm ne znam gdje točno misliš, ne pronalazim Account-Purchased opciju na iTunes-u?


Ona ikona prije Search boxa i onda odaberi Purchased
18.01.2016 | 11:28
Aha, našo sam.

Da, tamo mi izlista brdo aplikacija. Koliko sam shvatio to su sve aplikacije koje sam ikada skinuo sa AppStore-a, pa čak i one koje sam izbrisao u međuvremenu - sve je tu.

Aplikacije koje nisam skidao sa AppStore-a već sa drugih mjesta nisu tamo.
20.01.2016 | 01:04
šta ti znači skidao sa drugih mjesta???
pricas o krekanim aplikacijama?

naravno da nisu na popisu. neće nikad ni bit dok ih ne skineš/kupiš svojim accountom.
20.01.2016 | 03:27
Malo je cudno sto ih nece prebaci sa telefona sa Transfer purchases from iPhone opcijom, ali to je najvjerojatnije zbog JailBreaka, ili preciznije AppSync (koji patcha iOS da omoguci sync i instalaciju appova bez DRMa), sto se iz tvojih prethodnih postova lako moze zakljuciti da si instalirao.

Moja preporuka je backup i restore bez Jailbreaka, ili bar makni AppSync i crackane appove.

P.S. Ako bas toliko zelis imati te aplikacije spreljene u iTunes libraryju, zasto ih jednostavno ne downladas iz Purchased.
20.01.2016 | 12:58
Nemam jailbreak, na iOS 9.2. sam i za njega ne postoji jailbreak. AppSync ne znam što je, ali ako je povezano sa jailbreak-om isto nula bodova.

Nekoliko aplikacija je skinuto preko vShare-a, AppCole i sličnih mjesta. JA NE TRAŽIM da te aplikacije budu vidljive u iTunesu, ja želim da one normalno skinute i kupljene preko AppStore-a budu tamo, no njih nema.

Njih ima 100tinjak komada i sad da ih idem jednu po jednu skidati opet na iTunesu da bi bile tamo, mislim da je to sizifov posao.
22.01.2016 | 01:34
autoriziraj komp sa svojim apple id-jem.
lijepo ti je i napisalo kako da autorizaciju napraviš.
22.01.2016 | 12:56
Lijepo sam napisao gore da sam to već napravio.

escon kaže:
Isto tako otišao sam na Store - Authorise this Computer i izbacilo mi je da je kompjuter već autoriziran.
23.01.2016 | 04:23
auuu, ne vidjeh.
onda ga deautoriziraj pa ponovo autoriziraj.
da ti nije komp autoriziran sa nekim drugim apple id-jem???
23.01.2016 | 11:16
Evo jesam i ponovno isto.

Na iTunes upisujem samo jedan Apple ID - onaj od iPhone-a.
23.01.2016 | 12:05
escon kaže:
Nekoliko aplikacija je skinuto preko vShare-a, AppCole i sličnih mjesta....


Ja jos uvik mislim da je ovo uzrok. Ne znam kako tocno funkcioniraju ovi servisi (jer ih ne koristim i ne podupirem uporabu istih), ali kroz brzinsko guglanje sam nasao da instaliraju nekakav svoj configuration profile (sto moze imati slicne posljedice kao i patchanje iOS-a raznim s..anjima ko sto je AppSync).

Probaj izbisati taj configuration profile (ili sve ako ih je vise), pa onda Transfer purchases.

Settings->General->Profile
23.01.2016 | 16:23
nije jedan profil već ih je puno a da svih svih 17 profila brišem (a u prijevodu to znači i aplikacija jer sigurno će se nesto zbrljat) pa da ih opet kasnije lovim, skidam i namještam? no way. ako i jest to razlog (a sumnjam jer sam imao slične probleme i prije instalacije istih) onda mi definitivno ne treba da mi se prikazivaju aplikacije u itunes-u

iako zanimljivo da se svih cca 120 aplikacija normalno prikaze na alternativnim itunes programima i sve normalno radi, samo itunes steka
24.01.2016 | 09:08
Kas skidas s piratske stranice programe? Da ti nije telefon "zarazen" nekim sranjem?
24.01.2016 | 14:02
Ne bi rekao da je zaražen, sve radi najnormalnije.
24.01.2016 | 15:21
escon kaže:
Ne bi rekao da je zaražen, sve radi najnormalnije.

Nisu zaraze uvjek vidljive. One kojima je cilj uzeti privatne podatke, sigurno ne ometaju rad korisnika.
24.01.2016 | 22:41
ma mogu im mejlat sve podatke sto trebaju, nemaju sta uzet lol

nego, vratimo se na bit... danas sam probao na macbooku povuci aplikacije na itunesu i nista, ista stvar kao na windowsima
24.01.2016 | 22:58
Jesi autorizirao taj mac sa svojim accountom? Ako jesi mislim da ti to jasno govori da je problem na iOS strani a ne u iTunesu.
25.01.2016 | 13:10
na Macu imam jedan Apple ID, na mobitelu imam drugi Apple ID, to sam odvojio jer nisam znao jel mogu imati sve sa istim Apple ID-em

no iTunes na Macu sam autorizirao sa Apple ID od mobitela, iako je kao što rekoh sam Mac autoriziran sa drugim Apple ID-em

nevezano sad za ovo, jel uopće moguće da imam jedan Apple ID i za Mac i za iPhone (i za Apple TV) ?
25.01.2016 | 13:28
Da, naravno. To i jest smisao AppleID-a.
25.01.2016 | 13:43
A ja namjerno išao otvarati novi jer sam mislio da jedan uređaj jedan apple id, budala. Nema veze sad..
Moderatori: jupi, Bertone
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 1 dan, 4 sati
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.
  • Yonkis: Ili da otvorim temu u forumu?
  • Yonkis: Jedna osoba dok je bila u Beču, mogao sam vidjeti njenu lokaciju točno na kojem je katu i u kojem dijelu zgrade je bila (iPhone 14 u pitanju). Zna li netko koji su preduvjeti za takvo točno lociranje jer u Hrvatskoj to još nisam nigdje doživio? Vidim lokaciju ali ne u 3D.
  • m@xym: Uostalom, palčevi su na ovom forumu odavno prestali biti relevantni, a nama koji smo redovito ovdje niti ne trebaju da bi smo znali kakav je tko.
  • m@xym: Nerviraj se samo zbog onih koji su ti bitni, a nebitne ignoriraj, inače ćeš ostati bez živaca.
  • Vanjuška: Nema nervoze m@xym, ali da javno prozovem malog žapčića da bog sve vidi i sve zna :D
  • smayoo: Ja nemam.
  • zvone: Servisom naime...
  • zvone: ljudi ima li tko iskustva sa sercisom iklinika?
  • m@xym: Čemu nervoza zbog palčeva?! Evo ti još jedna gore ako te to baš toliko muči.
  • Vanjuška: LOL, puknem post i vidim 1 pozitivan palac gore, a imao sam ih 10 nakon onog Tinovog pushanja. Kaj je Žabac/Jura, opet me imaš na piku? :D
  • Kloba: Predizborna škola Željka Pervana [link]
  • Yonkis: Najljepše je kad ostane u “obitelji” :)
  • imjasminh: Mobitel prodan useru s Jabučnjaka :)
  • Zdravac: :)
  • Zdravac: Jel zna netko bez googlea odakle to?
  • Zdravac: ...Galebi, oj beli tići, poletite dole k jugu, ter moju pozdravite majku...
  • Gjuroo: Moj talent za poeziju nije skriven :)
  • Air: ...možda bi se razvili skriveni talenti za poeziju :)
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis... brzo bi se reducirao broj vojnih stratega, predsjednika, trenera... :)
  • smayoo: @Air: :D
  • imjasminh: u biti cmd r xD
  • imjasminh: updatane slike mobitela u oglasniku - cmd f5 ako vidite stare slike...
  • imjasminh: Apple iPhone 14, 128GB, Midnight Blue - 89% - Spuštam na 450 EUR - [link]
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis uvelo bi porez na političke teme, 1c za čitanje, 2c za pisanje po postu.
  • Gjuroo: "Smayoo: 25x je vrlo optimistična procjena :)
  • Bertone: Otvorena tema "Zero-day" pa se slobodno možete maknuti od politike i rata
  • Bertone: Ma znam, ali tko će to čitati :(
  • smayoo: Svatko je slobodan otvoriti kakvu god želi temu koja ne krši opća pravila. Zar je uredništvo krivo što vi, članovi, pokazujete 25 puta veći interes za političke teme, nego za stručne? :)
  • Bertone: ... no u pravu si, lakše je mlatiti o politici nego o stručnim hardversko-softverskim temama :)
  • Bertone: Kad si stavio video, malo sam bacio oko na forum no nisam našao zasebnu temu o sigurnosti u koju bi se mogle staviti vijesti ili linkovi na iste no tražiti ću još malo
  • Gjuroo: Apple teme nam se svele na vikalicu, a forum preuzela politika...
  • Bertone: Još malo o sigurnosti (ako nekoga zanima), [link] i [link]
  • Gjuroo: Upozorenje Apple korisnicima glede moguće krađe identiteta: [link]
  • Gjuroo: @drlovric: Sviđaju mi se oznake što nisu šareni... Taj grb sa zoo vrtom je uvijek nekako kao šaka u oko, al ajd.
  • drlovric: [link]

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

big_mac, drlovric, Ender, m@xym, matiknez, Riba, Anonimci (332)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.22 Seconds

Provided by iJoomla SEO