Apple iPhone 6 leather case - original ili fejk
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Apple iPhone 6 leather case - original ili fejk


23.05.2015 | 14:09
Nabavio sam neki dan kožnu Apple masku za iPhone 6, ali nisam siguran jer original.
Kad sam je usporedio s onima na YouTube recenzijama sve je isto jedino s unutrašnje strane nema onaj znak za kožu utisnut i natpis "natural leather".
Sad me zanima jel zna itko jel moguće da postoje serije koje nemaju taj natpis i znak ili sve originalne Apple kožne maske za iPhone 6 imaju taj znak?

Naravno da mi ne igra ulogu taj mali znak kao znak, nego originalnost maske.
Jer ako je Apple, nekako sam mirniji u slučaju mogućeg pada mobitel, jer je Apple navodno testirao sve svoje zaštitne maske i one koje nose certifikat "Made for iPhone" da zadovoljavaju određene situacije padova i očuvaju uređaj.
Lažnjaci vjerojatno nisu baš nešto testirani i pouzdani.
23.05.2015 | 15:03
evo apple-ov leather case a sve što ne izgleda tako je fake.

www.apple.com/iphone-6/accessories/
23.05.2015 | 15:12
izvana izgleda tako jednako, ali iznutra nedostaje navedena oznaka kože.
I to je ono što mene zanima. Ima li tko da je kupio navedeni kožni case pa da to provjeri?
23.05.2015 | 15:40
Jednom sam se prevario sa apple case-om i nikad više! Masno platio, a izdražao niti godinu! Iznutra je plastični okvir i sve obloženo u kožu, iznutra brušena koža. Plastika je popucala i mobitel na donjim kutevima ispada. Tako da imajte u vidu nešto tako
23.05.2015 | 18:19
Ovo siu slike s YouTubea i znaka kože na njima:

postimg.org/image/t6xkr36yn/

postimg.org/image/rgejplpfj/

A ovo je koji ja imam:

postimg.org/image/hvs7bu9hl/
Prilozi:
23.05.2015 | 19:17
Ne bi ja se prijatelju oko toga toliko zamarao. Raspast ce se i jedan i drugi

Ako ti pase zadrzi ga, ako ne rijesi ga se...
23.05.2015 | 20:20
drlovric kaže:
Raspast ce se i jedan i drugi

Istina
23.05.2015 | 20:55
drlovric kaže:
Ne bi ja se prijatelju oko toga toliko zamarao. Raspast ce se i jedan i drugi

Ako ti pase zadrzi ga, ako ne rijesi ga se...


da... samo očekuješ da je ovaj koji je 5 puta skuplji nekog vraga i kvalitetniji... ali svakome je vrijeme poluraspada par mjeseci
23.05.2015 | 21:40
Zašto očekuješ da je kvalitetniji? Zato što je skuplji? Posve pogrešno. Cijenu ne određuje kvaliteta, nego količina naivaca koja je spremna platiti toliko više samo zato što na tome piše "Apple".
23.05.2015 | 22:25
Pa donekle da
Izgleda lijepo, sjeda savršeno i sve to u Dubrovniku čak
Ali nažalost ništavilo kao i jeftinjaci sa ibeja
24.05.2015 | 14:03
drlovric kaže:
Ne bi ja se prijatelju oko toga toliko zamarao. Raspast ce se i jedan i drugi

Ako ti pase zadrzi ga, ako ne rijesi ga se...


Zašto bi volio da je original? Ne zbog jabuke ili samog natpisa, nego kao sto sam rekao nekog pouzdanja da kad već nosim nešto na uređaju i plaćam to, želim biti siguran da mi bar dijelom daje određen veći faktor sigurnosti u trenutku pada.

Apple Case i druga originalna oprema treba zadovoljavati sljedece uvijete:
"...Apple devices from drops up to a 1 meter onto a hard surface like pavement. That includes protection of the device in any orientation including the usually exposed cover glass on the Apple device."

9to5mac.com/2014/12/11/apple-mfi-case-standards/

Zato mi je bitno znati mogu li računati bar na taj nivo zaštite inače mi maska gotovo ništa ne znaci.

Ali dijelom se slažem da se nemora time zamarati u smislu koji ce se prije raspasti

Ipak mi je zanimljivo vidjeti da postoje proizvodi koji toliko dobro imitiraju originalne Apple proizvode i da se sam Apple nije suviše potrudio stati tome na kraj.

@ smayo : što se tiče same cijene, slažem se da su im cijene često više nego bi trebale biti i sama cijena nije garancija kvalitete, ali kad već postoji neki standard kvalitete, onda očekujem da se toga ipak drže, a taj standard sam spreman koju kn vise platiti, a ne sam biti tester tih proizvoda
24.05.2015 | 14:20
Taj tvoj nije original. vidi se iz aviona. ali kako s ti rekli, ti kozni ce se raspast koliko god kostao. ja sam uzeo s ebaya za 8kn plasticni i nema stete. tako i sestri, a na dan kupnje iphonea sam se pravio pametan i kupio plasticni od 100kn, raspao se u roku 20min(ozbiljan sam!) vratio sam se u vip, naravno da su me otkantali. od tada svima savjetujem, pa i kupujem ljudima s ebaya. nista drugo.
24.05.2015 | 15:46
Ja sam u t-comu kod kupnje ip6, kupio i masku za moslim 180kn i sasvim je OK. Nist ne puca niti se ne raspada.
24.05.2015 | 16:24
Ja koristim ovo:

www.amazon.com/LUVVITT%C2%AE-CLEARVIEW-L...ystal/dp/B00N53M44O/

Odlicna stvar. Proziran je skroz, pa ne narusava niti fizicki izgled. Toliko je tanak da 80% ljudi kada je tek uzelo iP6 u ruke, nisu ni primjetili da imam oklop na njemu.

Na slikama izgleda plasticno, a u stvari je gumenast, pa daje i bolji grip u ruci.

Ne obecava nekakvu posebnu fizicku zastitu, ali meni je telefon ispadao sa tih metar visine i nista mu nije bilo (vjerojatno ne bi bilo niti da nije bilo ovog case, ali bi se rubovi izgrebali 100%).

A ovo sto Apple trazi za oklope je blago retardirano. Kupis odlican Android tablet za iPad case
24.05.2015 | 16:52
drlovric kaže:
Ja koristim ovo:

www.amazon.com/LUVVITT%C2%AE-CLEARVIEW-L...ystal/dp/B00N53M44O/

Odlicna stvar. Proziran je skroz, pa ne narusava niti fizicki izgled. Toliko je tanak da 80% ljudi kada je tek uzelo iP6 u ruke, nisu ni primjetili da imam oklop na njemu.

Na slikama izgleda plasticno, a u stvari je gumenast, pa daje i bolji grip u ruci.

Ne obecava nekakvu posebnu fizicku zastitu, ali meni je telefon ispadao sa tih metar visine i nista mu nije bilo (vjerojatno ne bi bilo niti da nije bilo ovog case, ali bi se rubovi izgrebali 100%).

A ovo sto Apple trazi za oklope je blago retardirano. Kupis odlican Android tablet za iPad case


A tebe isto opljackali. Znam da ti nije tesko dat 10(ili 30 dollara bez akcije). Ali isti ovakav sam kupio frendici za sesticu za 1.65$
25.05.2015 | 10:53
@stefanjos:

Ne osjecam se zakinutim, jer je mjesecima na uredjaju i nije promijenio boju, dok jeftileni uglavnom pozute i izgube svojstva (postane krt recimo, pa ispucaju na kutu).

Ovo je stvarno odlican case od LUVVIT i ne bi ga preporucio da ga ne koristim vec godinama.

Svjestan sam da komad gume ne vrijedi 10$, ali ne vrijedi ni iPhone koliko kosta pa ih opet kupujemo k'o mutavi
25.05.2015 | 11:33
Roba vrijedi onoloko koliko je kupac spreman platiti. I stara narodna: "Svaka roba ima kupca." očito vrijedi i ovdje.
25.05.2015 | 13:23
Je li se ovo naš neki iz agrokora ili sličan zaposlio u LUVVITTU:

SALE!!!
$19.99
Now only: $19.95

www.luvvitt.com/accessories/apple/iphone-5s-cases.html
25.05.2015 | 13:27
Što bi htio ti? Pa to je spektakularni popust od čitavih 0,2%!!!
25.05.2015 | 13:50
Istina, kako li sam se samo olako preračunao
26.05.2015 | 12:46
Nisam pročitao sve komentare ali sam došao do slike i to je fejk/lažnjak 110%.

Imam orginal za peticu i razlika se vidi.

Što se tiče Apple case korištenjem se isprala boja ali to je pisalo na pakiranju ali osim toga kučište služi svrsi i nije se raspalo i za sad dobro služi.

Inaće nebi preporučio obojanu kožu. Ja sam uzeo crvenu zbog donacije.
28.05.2015 | 22:08
Evo da se prikljucim sa svojim iskustvom,iPhone 6 u originalnoj kožnoj futroli od prvog dana,pao četiri puta(šlampav sam,a i klinjo od 4 godine kumovao jednom padu),i telefonu ništa,ni ogrebotina....
Moderatori: jupi, Bertone
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 5 sati, 5 minuta
  • ZeljkoB: Honda NC750X, ali sve manje vremena imam za voznje.....
  • Riba: Imam ja BMW 650CS, mozda ga reaktiviram nakon 10 godina stajanja u garazi. A imam i Vespu iz 1959, ta malo duze stoji. :)
  • Zdravac: Evo, ja ću prvi: YAMAHA XJ900 S Diversion, classic iz 1998., ide ko švicarski sat, čista mehanika, pouzdano do bola! :)
  • Zdravac: Jel imamo ovdje kolega ili kolegica, da voze motor? Ako da, koji?
  • zoranowsky: @air, u biti isti je pricnip, samo si sam sebi target :)
  • Air: Polako, polaku, kuda žurba, daj mi prvo link na to kako pročitati vlastite misli :)
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.
  • Yonkis: Ili da otvorim temu u forumu?
  • Yonkis: Jedna osoba dok je bila u Beču, mogao sam vidjeti njenu lokaciju točno na kojem je katu i u kojem dijelu zgrade je bila (iPhone 14 u pitanju). Zna li netko koji su preduvjeti za takvo točno lociranje jer u Hrvatskoj to još nisam nigdje doživio? Vidim lokaciju ali ne u 3D.
  • m@xym: Uostalom, palčevi su na ovom forumu odavno prestali biti relevantni, a nama koji smo redovito ovdje niti ne trebaju da bi smo znali kakav je tko.
  • m@xym: Nerviraj se samo zbog onih koji su ti bitni, a nebitne ignoriraj, inače ćeš ostati bez živaca.
  • Vanjuška: Nema nervoze m@xym, ali da javno prozovem malog žapčića da bog sve vidi i sve zna :D
  • smayoo: Ja nemam.
  • zvone: Servisom naime...
  • zvone: ljudi ima li tko iskustva sa sercisom iklinika?
  • m@xym: Čemu nervoza zbog palčeva?! Evo ti još jedna gore ako te to baš toliko muči.
  • Vanjuška: LOL, puknem post i vidim 1 pozitivan palac gore, a imao sam ih 10 nakon onog Tinovog pushanja. Kaj je Žabac/Jura, opet me imaš na piku? :D
  • Kloba: Predizborna škola Željka Pervana [link]
  • Yonkis: Najljepše je kad ostane u “obitelji” :)
  • imjasminh: Mobitel prodan useru s Jabučnjaka :)
  • Zdravac: :)
  • Zdravac: Jel zna netko bez googlea odakle to?
  • Zdravac: ...Galebi, oj beli tići, poletite dole k jugu, ter moju pozdravite majku...
  • Gjuroo: Moj talent za poeziju nije skriven :)
  • Air: ...možda bi se razvili skriveni talenti za poeziju :)
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis... brzo bi se reducirao broj vojnih stratega, predsjednika, trenera... :)
  • smayoo: @Air: :D
  • imjasminh: u biti cmd r xD
  • imjasminh: updatane slike mobitela u oglasniku - cmd f5 ako vidite stare slike...
  • imjasminh: Apple iPhone 14, 128GB, Midnight Blue - 89% - Spuštam na 450 EUR - [link]
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis uvelo bi porez na političke teme, 1c za čitanje, 2c za pisanje po postu.
  • Gjuroo: "Smayoo: 25x je vrlo optimistična procjena :)
  • Bertone: Otvorena tema "Zero-day" pa se slobodno možete maknuti od politike i rata

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

baka, cariblanco, Riba, Anonimci (541)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.23 Seconds

Provided by iJoomla SEO