iPhone 6-pregrijavanje
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

iPhone 6-pregrijavanje


08.03.2015 | 13:36
Kako sam naslov teme kaze imam problem sa pregrevanjem telefona ali povremeno ne uvek,iPhone mi je na iOS 8.1.2 i imam jealbreak, ponekad dok pregledavam dnevnu stampu desi mi se da mi se jako ugreje najvise sa one strane(bocne) gde je power dugme i sa zadnje strane gde je logo jabuke.
Znam da je normalno da se greje prilikom igranaja neke zahtevnije igrice ili koristenjem navigacije ali da mi se ponekad naglo zagreje pri pregledavanju dnevne stampe to mi malo cudno deluje,takodje se ne greje ni kad idem na youtube,mozda sam jednom malo i primetio ali tad je bio blago zagrejan nakon 2-3 sata rada te me to i ne zabrinjava.
Koristim iPhone od modela 3GS pa do i6 i nije mi se ovo desavalo,neznam razmisljam da uradim restore na poslednji iOS ali imam par app koje neznam da li ce posle funkcionisat posto gubim i JB
  • Sank
  • Moderator
  • 219
08.03.2015 | 14:00
Imam sličan problem s iPhone 6 Plus. Ne događa se često, ali znao mi se isto tako početi zagrijavati za vrijeme čitanja vijesti, ili nakon što je bio prikopčan na punjaču. Jedina pomoć je bila gašenje i ponovno paljenje iPhoena. Također sam primjetio uz pomoć System Activity Monitor aplikacije da su mu obje jezgre procesora u vrijeme zagrijavanja bile zaposlene s 70 do 90% što je zapravo vjerojatno i uzrok zagrijavanja te pojačanog trošenja baterije. Na žalost s tom aplikacijom se ne može vidjeti koji servis toliko koristi CPU.

Zadnje što sam učinio je da sam isključio neke opcije u lokacijskim uslugama koje mi ionako nisu presudne. U Postavke -> Privatnost -> Lokacijeske usluge -> Usluge sustava ostavio sam uključeno samo:

Dijeli moju lokaciju
Kalibracija Kompasa
Nađi moj iPhone
Spotlight prijedlozi

a sve ostalo sam isključio. Od tada mi se već duže vrijeme nije manifestiralo to zagrijavanje. Ne tvrdim da je to rješenje, ali za sada se čini ok. To mi se događalo na iOS 8.1.2. Trenutno je gore zadnja verzija iOS 8.1.3.
08.03.2015 | 15:34
Ma kod mene su lokacijske usluge uvek iskljucene i nije do toga, bar kod mene isprobano,nesto mislim da nije do JB ili mozda do samog softwera 8.1.2,neznam jel ima JB za 8.1.3?
08.03.2015 | 15:42
Meni je 6 plus cijelo vrijeme u rukama...........nikada se nije grijao niti malo......8.1.3.
08.03.2015 | 15:59
Ponovit cu nije to cesto kod mene nego jednom u mozda 10 dana ali kad se desi bas je zagrejan.
doko: da li je kod tebe JB telefon?
  • Sank
  • Moderator
  • 219
09.03.2015 | 08:05
Da ponovim, i meni se to na 6+ događalo rijetko, a bio je na 8.1.2. Od neki dan je na 8.1.3 i za sad je ok. Da li je to zato što sam isključio neke lokacijske usluge ne znam. Moguće je i da je iOS 8.1.3 rješio taj problem. Samo vrijeme će pokazati.

Što se jailbreaka tiče, ne bavim se više time pa ti ne mogu dati odgovore na pitanja vezana za to.
09.03.2015 | 13:06
Croco69 kaže:
Ma kod mene su lokacijske usluge uvek iskljucene i nije do toga, bar kod mene isprobano,nesto mislim da nije do JB ili mozda do samog softwera 8.1.2,neznam jel ima JB za 8.1.3?


nema JB za 8.1.3
09.03.2015 | 17:09
Ja imam iOS 8.1.1 i JB-o bi telefon samo zato jer sam negdje vidio kako oko ikona idu ina trčeća svjetla. Da li to JB podržava?
Moderatori: jupi, Bertone
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 12 sati, 27 minuta
  • ZeljkoB: smayoo, odakle ti ova informacija za SMS?
  • smayoo: SMS poruke su phase-out. Znači, neki ih operateri više ne nude, niti omogućavaju njihovo slanje. Određen je neki krajnji rok, nakon kojeg više nijedan operater u EU nije dužan osigurati propagiranje SMS poruka. Probaj ručno promijeniti operatera (pretpostavljam da si u roamingu)
  • Matija klc: Ekipa, pomoc. Nalazim se u Rumunjskoj. Primam poruke normalno, no ne mogu poslati poruku. Pricam o obicnoj. Sve drugo radi najnormalnije. Sta napraviti?
  • MoschuS: Ma svugdje ali sve neka mala mjesta ili sela po Hr ili Slo
  • JOHN: Jesu to oni iz Imotski?
  • MoschuS: Ako netko kupuje rabljeno racunalo pripazite se prevaranata na Njuskalu i Bolhi. Otkrio sam ih par, slicni oglasi i kada ih kontaktirate salju iste/slicne racune i serijske brojeve kao potvrdu i onda odjednom obrisu oglas, naprave novi account i pokusavaju dalje uloviti nekoga.
  • Zdravac: :) Na kraju će ispasti da nas ima dosta koji vozimo motore!
  • rkrosl: prodao triumpha, kupio triumpha
  • JOHN: Honda CB650R
  • FiFi: Skoro sam ga jednom zamijenio za Bandita 1200 , ali sam ipak odustao.
  • Zdravac: ...ili Suzuki Bandit :)
  • Zdravac: E, taj motor je nekad bio moj san, da nije uletila yamaha, sigurno bih toga sad vozio :)
  • FiFi: Honda CB900F2 Hornet, 2002. Evo radim servis i nadam se registraciji prvi put nakon tri godine stajanje (djeca ti promijene raspored vožnje)
  • Riba: Problem je sto "sezona" u Irskoj trtaje tjedan dana. :-D Moram vidjeti ima li kakav nacin da ga registriram u Hr.
  • Zdravac: @ZeljkoB Odličan motor, takvi motori su baš po mom guštu! Lijep i ugodan za voziti.
  • Zdravac: @Riba Pa što čekaš, daj, zamjeni ulje, filtere i svječice, napuni bateriju, i lagano pranje. To će biti dovoljno, siguran sam! :)
  • Zdravac: Ajd, super, nisam jedini! Sad ide sezona, i gušt! Polako plan za moto trip na more...
  • ZeljkoB: Honda NC750X, ali sve manje vremena imam za voznje.....
  • Riba: Imam ja BMW 650CS, mozda ga reaktiviram nakon 10 godina stajanja u garazi. A imam i Vespu iz 1959, ta malo duze stoji. :)
  • Zdravac: Evo, ja ću prvi: YAMAHA XJ900 S Diversion, classic iz 1998., ide ko švicarski sat, čista mehanika, pouzdano do bola! :)
  • Zdravac: Jel imamo ovdje kolega ili kolegica, da voze motor? Ako da, koji?
  • zoranowsky: @air, u biti isti je pricnip, samo si sam sebi target :)
  • Air: Polako, polaku, kuda žurba, daj mi prvo link na to kako pročitati vlastite misli :)
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.
  • Yonkis: Ili da otvorim temu u forumu?
  • Yonkis: Jedna osoba dok je bila u Beču, mogao sam vidjeti njenu lokaciju točno na kojem je katu i u kojem dijelu zgrade je bila (iPhone 14 u pitanju). Zna li netko koji su preduvjeti za takvo točno lociranje jer u Hrvatskoj to još nisam nigdje doživio? Vidim lokaciju ali ne u 3D.
  • m@xym: Uostalom, palčevi su na ovom forumu odavno prestali biti relevantni, a nama koji smo redovito ovdje niti ne trebaju da bi smo znali kakav je tko.
  • m@xym: Nerviraj se samo zbog onih koji su ti bitni, a nebitne ignoriraj, inače ćeš ostati bez živaca.
  • Vanjuška: Nema nervoze m@xym, ali da javno prozovem malog žapčića da bog sve vidi i sve zna :D
  • smayoo: Ja nemam.
  • zvone: Servisom naime...
  • zvone: ljudi ima li tko iskustva sa sercisom iklinika?
  • m@xym: Čemu nervoza zbog palčeva?! Evo ti još jedna gore ako te to baš toliko muči.

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.12 Seconds

Provided by iJoomla SEO