iPhone 4S i iOS 8.1.3
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

iPhone 4S i iOS 8.1.3


08.02.2015 | 23:53
Je je, tako nešto.
09.02.2015 | 15:54
Stavio originalnu bateriju i ponovno iOS 8.1.2 i u prvih sat vremena palo 8% od toga bio cca 30min na wifiu a ostalih 30min podešavao postavke i porihtavao razne stvari..

Sad ću vidjeti kako će dalje biti.

Dali netko ima savjet šta bi mogao probati ili napraviti ako bude jednako kao i do sad, osim da ga prodam i uzmam drugi?
09.02.2015 | 16:48
Sama proizvodna cijena auta je 10-12% prodajne. Mislim, da je tu sve uračunato, bez razvoja marketinga ekstraprofita i ostalih nameta od strane autoindustrije.
09.02.2015 | 17:19
8% nije puno za sat vremena drkarenja po njemu.
isto tako preko noći je oko 10% potrošnje nekakva normala.
meni se to čini OK.
pali li se još uvjek sam kad ga ugasiš?
09.02.2015 | 17:47
Oke, sad s original baterijom i ponovno metnutim 8.1.2 nisam ga mogao ugasiti palio se da.

Ali sad sam stavio nadogradnju na 8.1.3 pa ću vidjeti do jutra..

Nočas mi se s 34% oko 2h do 9h ujutro ugasio.
09.02.2015 | 20:39
Meni iP 4 preko noci pojeo 2-3%. Prije toga je gutao i do 30% preko noci, ali nakon nekoliko restorea i set as new iphone to se smirilo i sad je okali je baterija na izdisaju i treba je mijenjati.
09.02.2015 | 21:37
Ma @zabac i 10-15% mi je oke kroz 8-10h noću kad samo stoji, ali 30-40% je previše.
10.02.2015 | 10:40
Bok, sinoć u 12h je bio na 80ak % a jutros kad sam pogledao u 6:45 na 30ak % i tu nešto neštima..

Dali postoji neka app za "kao" popravak baterije a da ju je netko probao?

Stavljam iOS 8.0 pa ako ni to ne pomogne onda stvarno više nemam ideja..
10.02.2015 | 10:50
Već smo razglabali o tome.
1. Sve pogasi, BT, Wi-Fi, GPS, GSM i ostavi ga preko noći - vidi koliko guta, ako guta, baterija je gotova.
2. Pali redom usluge i ostavljaj preko noći do trenutka kad počne gutati.

Znaći, upalis GSM bez podataka, pa s podatcima, pa Wi-Fi, pa BT, pa GPS.
Probaj ugasiti Spotlight.

Još probaj restore i Set As New Phone (meni je pomoglo nakon nekoliko takvih restorea), doduše iOS 6 je bio u pitanju.
10.02.2015 | 10:52
Ma ovo što je nočas progutao je bilo bez ičega samo je bio upaljen nikakvi wifi ili mobilni niti BT ni GPS..
10.02.2015 | 11:13
A prijenos podataka?
Pogasi sve prekonoć i vidi je li guta bateriju (nemoj ga gasiti na Power tipku). Mislim da avionski mod pogasi sve.
Moraš istraživati. Ja sam isto nekoliko dana prtljao dok se nije smirilo. Da li sami file kad se napravi Restore ima kakvih promjena, a Apple ne daje novu verziju zbog nekih sitnih promjena, ne znam. Znam da je za poluditi. Treba detektirati da ji je do same baterije ili ipak neki proces u pozadini radi.
10.02.2015 | 11:16
Provjeri kod upotrebe (u Settingsu, pa General) imaš dva vremena, Uporaba i Pripravno stanje. Tu su neki sati navedeni. Ne smiju biti isti. Ako jesu, tada procesa neku vrti cijelo vrijeme.
Meni je Uporaba 2h3min, a Pripravno stanje 4h28min. Tako nekako mora biti.
Prvo vrijeme je koliko si prškao po mobu, a drugo je vrijeme od kad si ga s punjača maknuo.
10.02.2015 | 14:12
@zabac, gledao sam do sad ta vremena ali tek sad vidim da tamo nešto piše do sad su bile (-) na oba mjesta.
Ma sve je pogašeno jer sam Opcije sam pregledao, pošto sam i sam prije imao IP4S tako da znam te postavke podesiti jer meni je moj prije godine dana dok ga nisam prodao normalno radio dok ovaj radi totalno nenormalno.


Kolega je rekao da ako se to se sredi s vremenom poslat će ga u iService™ ili iKlinika samo ne zna gdje je bolje pa ako može preporuka ili ako neko s foruma slučajno radi u jednom od ta dva ili nekom sličnom servisu za jabučne uređaje recite pa da pošaljemo na dijagnostiku da se vidi šta je?!
10.02.2015 | 14:20
Jesi li napravio restore i set as new? Ako nisi, zaludu ti ga je slat ikome
10.02.2015 | 14:23
Stavio staru originalnu bateriju i nakon toga iOS 8.1.2 pa ga prijavio kao novi uređaj i onda updejtao na 8.1.3 i nakon toga mi je nočas 50% otišlo.

Restore nisam kad sam stavio novi iOS ali mogu sad to napraviti pa možda dođe sebi.
10.02.2015 | 18:00
baterija.jpg



Ovako bi trebalo izgledati.
Dolje su postoci što guta najviše baterije.
10.02.2015 | 19:23
Kod mene
Uporaba -
Pripravno stanje -

Dolje napomena:

UPOTREBA BATERIJE
Informacije o bateriji bit će dostupne nakonnekoliko minuta upotrebe iPhonea

A već ga sat vremena koristim po AppStoreu i internetu..
10.02.2015 | 19:32
Nešto ne štima. Je li se telefon grije kad se puni, ono, je li vrući?
Možda je elektronika koja kontrolira bateriju vrisnula (nagađam na prazno).
10.02.2015 | 19:34
Nije. Ne znam, ali frend će ga poslati na dijagnostiku i iKlinika i iService su rekli da je dijagnostika besplatna pa ćemo vidjeti šta je točno..

Moguće da je nešto otišlo nije isključeno.
10.02.2015 | 19:43
Kažeš, stavio si gore iOS 8.1.2. Da to nije bila beta verzija. Veliš da si nadogradio na 8.1.3? Ako si nadogradio beta verziju, ne znam da li je to pametno.
Probaj stvarno restore i set as new phone. Gubiš SMS-ove i pozicije u igrama (barem mislim da je tako).
10.02.2015 | 20:08
Da, baš tim redom.

Napravio Restore prije 3h i hard reset nekoliko puta danas.

iPhone4,1_8.1.2_12B440_Restore.ipsw

Točno ovaj sam skinuo e sad ja ne znam jeli Beta taj model ili nije
10.02.2015 | 20:51
A zašto nisi preko iTunesa napravio restore?
Tko ti garantira ispravnost ipsw datoteke?
Ja nikad nisam skidao nikakve datoteke, sve je iTunes odradio
10.02.2015 | 20:56
Jesam sad zadnje popodne sam napravio restore preko iTunesa i stavio mi je ovu zadnju verziju ali opet kapacitet pada brzo..
Budem sad ponovio radnju kako ste rekli da možda tek nakon nekoliko Restorea bude bolje.

Gore ti piše vrijeme i postotak o od onda nisam dirao mob do sad kada idem napraviti ponovno Restore iz iTunesa a sad je an 69% znaći ništa popaljeno samo mob radi na signalu..

http://



btw. i sad ga opet ne mogu ugasiti, odma prikaže jabuku i pali se nazad.
11.02.2015 | 10:53
Slikano kad sam ga stavio sinoć u AirMode i jutros kad sam pogledao vidite postotak..

Ide na servis nema druge..



11.02.2015 | 16:39
Ili elektronika baterije ili neki proces zdere bateriju.
Za 11:30 sati 37% baterije je previse.
Da li se telefon grije pretjerano?
11.02.2015 | 18:15
Ne, normalne je temperature..

Evo kolega poslao u iKliniku na dijagnostiku pa ćemo vidjeti.. Javim vam šta je..

Hvala svima na pomoći
21.02.2015 | 18:21
iKlinika rezultati "obdukcije": baterija je originalna uredu ali je kvar na matičnoj i zbog toga nešto konstantno"sisa" bateriju.

Kolega se žalio prodavatelju i ovaj mu rekao da mu vrati mob i dobit će novac nazad tako da je još dobro i ispalo.

btw. (ne znam dali smijem ovo ili ne ali unaprijed se ispričavam) ajde ako netko tu s foruma ima za prodati 4S ali u potpuno funkcijonalnom stanju da je sve ispravno sa svom opremom neka mi se javi u PM pa da mu dam kontakt od kolege kupca.

Hvala na pomoći i lijep pozdrav za sada!
21.02.2015 | 18:50
Imamo oglasnik za takve aktivnosti. Pametnije ti je tamo pogledati da li tko nudi, odnosno staviti oglas da kupuješ. Oni koji su za to zainteresirani, tražit će to tamo, a ne na forumu.
Moderatori: jupi, Bertone
  • Stranica:
  • 1
  • 2

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 1 dan, 21 sati
  • JOHN: Honda CB650R
  • FiFi: Skoro sam ga jednom zamijenio za Bandita 1200 , ali sam ipak odustao.
  • Zdravac: ...ili Suzuki Bandit :)
  • Zdravac: E, taj motor je nekad bio moj san, da nije uletila yamaha, sigurno bih toga sad vozio :)
  • FiFi: Honda CB900F2 Hornet, 2002. Evo radim servis i nadam se registraciji prvi put nakon tri godine stajanje (djeca ti promijene raspored vožnje)
  • Riba: Problem je sto "sezona" u Irskoj trtaje tjedan dana. :-D Moram vidjeti ima li kakav nacin da ga registriram u Hr.
  • Zdravac: @ZeljkoB Odličan motor, takvi motori su baš po mom guštu! Lijep i ugodan za voziti.
  • Zdravac: @Riba Pa što čekaš, daj, zamjeni ulje, filtere i svječice, napuni bateriju, i lagano pranje. To će biti dovoljno, siguran sam! :)
  • Zdravac: Ajd, super, nisam jedini! Sad ide sezona, i gušt! Polako plan za moto trip na more...
  • ZeljkoB: Honda NC750X, ali sve manje vremena imam za voznje.....
  • Riba: Imam ja BMW 650CS, mozda ga reaktiviram nakon 10 godina stajanja u garazi. A imam i Vespu iz 1959, ta malo duze stoji. :)
  • Zdravac: Evo, ja ću prvi: YAMAHA XJ900 S Diversion, classic iz 1998., ide ko švicarski sat, čista mehanika, pouzdano do bola! :)
  • Zdravac: Jel imamo ovdje kolega ili kolegica, da voze motor? Ako da, koji?
  • zoranowsky: @air, u biti isti je pricnip, samo si sam sebi target :)
  • Air: Polako, polaku, kuda žurba, daj mi prvo link na to kako pročitati vlastite misli :)
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.
  • Yonkis: Ili da otvorim temu u forumu?
  • Yonkis: Jedna osoba dok je bila u Beču, mogao sam vidjeti njenu lokaciju točno na kojem je katu i u kojem dijelu zgrade je bila (iPhone 14 u pitanju). Zna li netko koji su preduvjeti za takvo točno lociranje jer u Hrvatskoj to još nisam nigdje doživio? Vidim lokaciju ali ne u 3D.
  • m@xym: Uostalom, palčevi su na ovom forumu odavno prestali biti relevantni, a nama koji smo redovito ovdje niti ne trebaju da bi smo znali kakav je tko.
  • m@xym: Nerviraj se samo zbog onih koji su ti bitni, a nebitne ignoriraj, inače ćeš ostati bez živaca.
  • Vanjuška: Nema nervoze m@xym, ali da javno prozovem malog žapčića da bog sve vidi i sve zna :D
  • smayoo: Ja nemam.
  • zvone: Servisom naime...
  • zvone: ljudi ima li tko iskustva sa sercisom iklinika?
  • m@xym: Čemu nervoza zbog palčeva?! Evo ti još jedna gore ako te to baš toliko muči.
  • Vanjuška: LOL, puknem post i vidim 1 pozitivan palac gore, a imao sam ih 10 nakon onog Tinovog pushanja. Kaj je Žabac/Jura, opet me imaš na piku? :D
  • Kloba: Predizborna škola Željka Pervana [link]
  • Yonkis: Najljepše je kad ostane u “obitelji” :)
  • imjasminh: Mobitel prodan useru s Jabučnjaka :)
  • Zdravac: :)
  • Zdravac: Jel zna netko bez googlea odakle to?
  • Zdravac: ...Galebi, oj beli tići, poletite dole k jugu, ter moju pozdravite majku...
  • Gjuroo: Moj talent za poeziju nije skriven :)

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.32 Seconds

Provided by iJoomla SEO