točan postupak redovnog tvorničkog otključavanja
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

točan postupak redovnog tvorničkog otključavanja


28.01.2015 | 22:06
drlovric kaže:
"thank you for serving our great country"


Kakav brainwash...
29.01.2015 | 09:16
Ja vama kazem da su ljudi otkljucali mob. Dva puta sam kupio zakljucan iPhone za nisku cijenu. Jednom nisu htjeli preko telefonske podrske, pa je to sredila kolegica koje je bila doma u Kaliforniji. Samo sam joj dao IMEI a ona je otisla u poslovnicu, i za 24h otkljucan mob.

Ovaj drugi su mi otkljucali direktno, nakon 2-3 poziva.

Pouka price je bila da "sve ovisi na kakvog djelatnika firme naletis, jer je ocito da su pravila nedorocena".

Mozda jeste za amerikance brainwashing, ali ja sam puno puta (bez da sam ista trazio) dobio stvari jeftinije, besplatan shipping, ili barem nekoliko finih rijeci, cim selleri vide salju nesto na APO adresu (misle valjda da sam i ja US vojnik).

Oni to cijene i nacija su koja u velikoj vecini postuje i uvazava svoju vojsku.
29.01.2015 | 10:50
Pada mi na pamet još jedna nacija koja isto tako u velikoj većini poštuje i uvažava svoju vojsku. Koja je tenkovima kroz kuće prolazila te ranjenike i civile ubijala na stotine, protuavioncem.
30.01.2015 | 00:29
Back to topic : Smayoo, je li te otključalo ili (još) nije?
30.01.2015 | 13:32
ameri su vojna nacija i logično je da poštuju vojsku. Kako oni ti kažu - patriots...
No, vojna mašinerija im je toliko jaka da doslovno proizvode ratove da bi Haliburton, Lockheed Martin i ostali proizvođači vojne mehanizacije i oružja mogli dobivati godišnja izdvajanja iz budžeta u iznosu od 625 milijuna $ - odnosno 18% od ukupno 3,425 milijardi USD-a...
A na to ih je upozoravao još Dwight D. Eisenhower, kada je nakon WW2 vidio koliko su izdvojili u vojne svrhe za ratnih godina. Ta njegova presica i danas stoji na YouTubeu.
Link na godišnja izdvajanja Amera:
en.m.wikipedia.org/wiki/United_States_federal_budget
30.01.2015 | 19:41
MacSlavko kaže:
Back to topic : Smayoo, je li te otključalo ili (još) nije?


Ma je, još onda...
30.01.2015 | 20:14
Ja sam pred 15-ak dana unlockao ajfon 4s u vip-u. Prije no što sam išao predat zahtjev, isprobao sam karticu od t-mobile i nije ulovio signal( no service), tako da je ziher bio zaključan na Vip. Predao zahtjev, čekao cca 7 dana, ubacio sim karticu od t-mobile, spojio se na wifi, nešto poduže je tražio mrežu(bar minutu, prvo searching, pa no service, pa searching) al na koncu se pojavio t-mobile. Nisam se kačio na iTunes.
Vrlo jednostavno je bilo, tako da bi bilo dobro da odeš do vipa i da provjeriš koji su imei unjeli, možda je krivo prepisao/la. Meni je ženskica na šalteru skenirala sa barkoda tako da je mogućnost greške bila gotovo nemoguća.
31.01.2015 | 04:00
Kloba kaže:
ameri su vojna nacija i logično je da poštuju vojsku. Kako oni ti kažu - patriots...
No, vojna mašinerija im je toliko jaka da doslovno proizvode ratove da bi Haliburton, Lockheed Martin i ostali proizvođači vojne mehanizacije i oružja mogli dobivati godišnja izdvajanja iz budžeta u iznosu od 625 milijuna $ - odnosno 18% od ukupno 3,425 milijardi USD-a...
A na to ih je upozoravao još Dwight D. Eisenhower, kada je nakon WW2 vidio koliko su izdvojili u vojne svrhe za ratnih godina. Ta njegova presica i danas stoji na YouTubeu.
Link na godišnja izdvajanja Amera:
en.m.wikipedia.org/wiki/United_States_federal_budget


I mi smo u ex. YU furali se decnijama da smo neka vojna nacija (satro 3-4 u Europi po vojnoj snazi). Cast je (pogotovo u istocnim krajevima) bila slati sina u vojsku. Neovisni smo, svi nam zavide, borimo se protiv vanjskog i unutarnjeg neprijatelja

A da budemo iskreni, od vojnih doktrina i vjestina JNA je jedino znala grah/pasulj/fazol korektno odraditi Sve ostalo je bilo zastarjelo, tromo, ispodprosjecno...

Ne daj Boze da nas je ko stvarno napao

A nije da se nije izdvajalo i davalo za tu "narodnu" vojsku.
31.01.2015 | 07:37
Da, ali nisi shvatio bit.
Koliko se sjećam, Jugo parlola je bila "tuđe nećemo, svoje nedamo". A Ameri osim rokanja Havaja i Twin Towersa - uzmimo da to nisu napravili oni sami - nikad nisu ratovali da brane svoje - oni ratuju tisuće kilometara od kuće pod premisom, bolje da ih tučemo tu nego u San Diegu.
Daj, molim te...
Evo, u Iraku su bili kada se zbroje dva rata valjda deceniju - jesu li popravili šta? Ne - uzrokovali su ISIL.
U Afganistanu su 14 godina i jel tamo išta bolje?
Preblizu si možda da vidiš big picture...
Osim toga, svaki njihov ratni vojni invalid kada poveže kockice za koji k.... Je otišo dole i izgubio određeni dio tijela i/ili duha popizdi...
Osim toga, kakve JNA ima veze s ovom pričom?
Najbolje da se složimo da se ne slažemo u ovome - ti republikinac, ja demokrat - i basta. Živio!
01.02.2015 | 21:26
u iscekivanju da mi otkljucaju 5icu, nabavio sam si 6icu!
02.02.2015 | 03:08
@kinsif:

Way to go
02.02.2015 | 08:37
kinsif kaže:
u iscekivanju da mi otkljucaju 5icu, nabavio sam si 6icu!


GZ!
02.02.2015 | 11:22
Kako sam napisao, otkljucavanje u T-Comu traje 24 sata od kad shvate da je zahtjev poslan. Dva sam otkljucavao i idlo unutar par dana. Poslao zahtjev i sken racuna i garancije na e-mail koji se ovdje vec pojavljivao.
05.02.2015 | 07:12
Vanjuška kaže:
kinsif kaže:
dao sa zahtjev da mi otkljucaju ip5 u vipu 22.01. ali i dalje se nista ne zbiva.
ubacujem novu karticu, spajam na itunes, restore sam dva puta radio... nada!
kazu u vipu su nesto malo sporiji u appleu u zadnje vrijeme. (?!?!)

jel to normalno? koliko se inace ceka?
ne bi radio dramu da mi broj nije prebacen na novu mrezu.


Koliko znam VIP više nije pravi diler Apple uređaja, samo kupuju otključane modele i preprodaju ih. Izgubili ugovor ili nešto.
Valjda i zato sporo to obavljaju.


Znači da su svi VIP-ovi iPhonei otključani, bez obzira u okviru koje su akcije / tarife kupljeni i da mogu odmah raditi s karticama drugih operatera?
09.02.2015 | 13:24
Sad konkretni i friški primjer:
Napisao sam zahtjev za otključavanjem iPhone 5 16GB, dana 07.02.2015. (subota) i 14:04.
Dobio sam automatski odgovor isti dan u 14:04, a danas 09.02.2015. (ponedjeljak) u 09:53 telefon je otključan.
T-Com je u pitanju.
09.02.2015 | 15:11
Žabac, što si im poslao od "dokumentacije"?
EDIT: Sad vidim da si napisao gore. Sorry...
09.02.2015 | 15:26
Samo račun, a u mailu ime i prezime, broj telefona na koji je vezan mob i IMEI.
09.02.2015 | 15:30
Prije par dana Tele 2 iPhone 6 kupljen na ugovor, došao SIM FREE
22.08.2016 | 19:11
I6 sam kupila u vipu na pretplatu pred godinu i 8 mj ,tj cim je izasao. sad sam im neki dan poslala mail s podacima koje su trazili, imei broj, i dobila sam obavijest da je iphone vec otkljucan ? kako da provjerim jel je doista jer ne kuzim kak je odjednom otkljucan a bio je na pretplatu . mogu li to kako sama bez da idem u vip ducan gdje je uvijek guzva za poludit.
22.08.2016 | 20:08
Nije ni bio zaključan, bez obzira što je na ugovor. Zar ti nije bio dovoljno skup? Najbolje da je još i zaključan... Provjeri tako da staviš SIM karticu neke druge mreže u njega.
22.08.2016 | 21:47
Mislim kako nije stos u tome, otkljucan vise vrijedi.
  • zk1
  • Korisnik
  • 1
25.08.2016 | 02:22
vip odavno ne zaključava iphone (od izlaska 6ice)
Moderatori: jupi, Bertone
  • Stranica:
  • 1
  • 2

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 8 sati, 23 minuta
  • smayoo: @mbp2009, imaš točno tu temu u forumu od prije par mjeseci
  • smayoo: Natrijeve baterije postoje u tzv. REDOX izvedbi već 30 godina, prvenstveno za stacionarne sustave, ali nisu bile pogodne za mobilne jer su bitno manje gustoće pohrane od litijevih, a i veće mase, jer su tekućinske. Velika im je prednost to što su ekološki neutralne, jednostavne za proizvesti i požarno nerizične.
  • m@xym: @Zdravac, OD otkrića nečega u laboratoriju do dolaska na tržište (ako se to upće dogodi) prođe između 5 i 10 godina
  • drlovric: O da. Jako veliko dan. Ljudi nisu svjesni bitnosti ali vrijeme ce polazati.
  • Zdravac: @drlovric, jesu, baš je lijepo danas pratiti HRT4 i live prijenos! :)
  • Zdravac: jel senzacionalizam ili ima nešto u ovoj tehnologiji da bi uskoro moglo i u praksu?
  • Zdravac: [link]
  • drlovric: Stigli Rafali ❤️????
  • mbp2009: Ekipa, treba mi preporuka za neki usb-c dongle za M1. Potreban je ulaz za SD karticu, HDMI ili DP (TB2), barem 2 Usb-a i ako je moguće jedan usb-c
  • smayoo: Funkcionalna zamjena je push notifikacija koja preko 5G ide po generičkom protokolu, samo aplikacija na mobitelu mora to podržavati
  • smayoo: Upozorili su me ljudi koji rade u toj branši, radi nekih telemetrijskih rješenja gdje nadzorni sustav SMSom šalje obavijesti korisniku
  • ZeljkoB: smayoo, odakle ti ova informacija za SMS?
  • smayoo: SMS poruke su phase-out. Znači, neki ih operateri više ne nude, niti omogućavaju njihovo slanje. Određen je neki krajnji rok, nakon kojeg više nijedan operater u EU nije dužan osigurati propagiranje SMS poruka. Probaj ručno promijeniti operatera (pretpostavljam da si u roamingu)
  • Matija klc: Ekipa, pomoc. Nalazim se u Rumunjskoj. Primam poruke normalno, no ne mogu poslati poruku. Pricam o obicnoj. Sve drugo radi najnormalnije. Sta napraviti?
  • MoschuS: Ma svugdje ali sve neka mala mjesta ili sela po Hr ili Slo
  • JOHN: Jesu to oni iz Imotski?
  • MoschuS: Ako netko kupuje rabljeno racunalo pripazite se prevaranata na Njuskalu i Bolhi. Otkrio sam ih par, slicni oglasi i kada ih kontaktirate salju iste/slicne racune i serijske brojeve kao potvrdu i onda odjednom obrisu oglas, naprave novi account i pokusavaju dalje uloviti nekoga.
  • Zdravac: :) Na kraju će ispasti da nas ima dosta koji vozimo motore!
  • rkrosl: prodao triumpha, kupio triumpha
  • JOHN: Honda CB650R
  • FiFi: Skoro sam ga jednom zamijenio za Bandita 1200 , ali sam ipak odustao.
  • Zdravac: ...ili Suzuki Bandit :)
  • Zdravac: E, taj motor je nekad bio moj san, da nije uletila yamaha, sigurno bih toga sad vozio :)
  • FiFi: Honda CB900F2 Hornet, 2002. Evo radim servis i nadam se registraciji prvi put nakon tri godine stajanje (djeca ti promijene raspored vožnje)
  • Riba: Problem je sto "sezona" u Irskoj trtaje tjedan dana. :-D Moram vidjeti ima li kakav nacin da ga registriram u Hr.
  • Zdravac: @ZeljkoB Odličan motor, takvi motori su baš po mom guštu! Lijep i ugodan za voziti.
  • Zdravac: @Riba Pa što čekaš, daj, zamjeni ulje, filtere i svječice, napuni bateriju, i lagano pranje. To će biti dovoljno, siguran sam! :)
  • Zdravac: Ajd, super, nisam jedini! Sad ide sezona, i gušt! Polako plan za moto trip na more...
  • ZeljkoB: Honda NC750X, ali sve manje vremena imam za voznje.....
  • Riba: Imam ja BMW 650CS, mozda ga reaktiviram nakon 10 godina stajanja u garazi. A imam i Vespu iz 1959, ta malo duze stoji. :)
  • Zdravac: Evo, ja ću prvi: YAMAHA XJ900 S Diversion, classic iz 1998., ide ko švicarski sat, čista mehanika, pouzdano do bola! :)
  • Zdravac: Jel imamo ovdje kolega ili kolegica, da voze motor? Ako da, koji?
  • zoranowsky: @air, u biti isti je pricnip, samo si sam sebi target :)
  • Air: Polako, polaku, kuda žurba, daj mi prvo link na to kako pročitati vlastite misli :)
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Air, Riba, zoranowsky, Anonimci (834)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.26 Seconds

Provided by iJoomla SEO