air 2 crna crta na ekranu
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

air 2 crna crta na ekranu


07.11.2015 | 10:46
možda je tu primjerenije mjesto da priupitam ima li neko sličnih problema...uređaj je star 2mj,
duž cijelog donjeg dijela ekrana pojavio se crni pravokutnik širine cca 3cm dakle nedostaje taj dio ekrana, ali touch kroz taj dio radi...
07.11.2015 | 10:49
U servis s njime. iPad se ne servisira, pa ce se dobiti zamjenski (refurbished) ali neki deseti. Obicno je elektronika rabljema, a sve ostalo novo.
07.11.2015 | 13:11
nije baš neka utjeha...za uređaj star 2mj dobiti nešto već popravljano
07.11.2015 | 15:32
Ne znam da li imaš pravo na novi novcati jer je nešto otišlo na ovom nakon 2mj.
Možda netko zna što zakom veli i kakva je praksa.
07.11.2015 | 16:08
Vidjet ćemo, poslan je preko sancta domenice iz Ri, u agramservis...
09.11.2015 | 13:06
IZGREBAN,NE PALI SE,NEMOGUČNOST PROVJERE MOGUČEG MEHANIČKOG OŠTEČENJA EKRANA...ovo je info koji čitam na stranicama servisa na radnom nalogu mog uređaja. Tražio sam objašnjenja: za izgreban, kažu da je to vjerovatno od odlaganja uređaja na stol, crtice na kućištu, ne pali se - navodno ispražnjena baterija ???? (poslao sam uz uređaj kabel i punjač a prilikom predaje uređaja u rijeci u dućanu upalili smo uređaj da se vidi problem) a navodno nemogućnost provjere mehaničkog oštećenja proizlazi iz toga što se uređaj ne može upaliti??? Možda mi neko može objasniti ovo i što mogu dalje očekivati?
09.11.2015 | 21:36
Nešto slično sam ja dobio u pisanom obliku nakon što sam predao iP5 na zamjenu "power" tipke koju je pokrivao Apple sa svojim programom.
Koliko sam ja shvatio oni to napišu po primitku kako bi se izbjeglo kasnije reklamiranje korisnika. U mome slučaju to je bilo nešto tipa ovako:

- fizičko oštećenje kućišta
- kameru potrebno zamijeniti
- bateriju potrebno zamijeniti

i još nekih par sitnica koje su opisivale optičko stanje samoga uređaja. U konačnici servis je samo zamijenio "power" tipku kao što je bilo i očekivano.
10.11.2015 | 11:02
Evo nove info iz Agramservisa, uređaj je kod njih zaprimljen jučer, obavljen pretpostavljam pretpregled koji sam opisao par postova prije, danas čitam slijedeće: "Navedeni kvar uočen. Popravak zamjenom uređaja IPAD AIR 2,WIFI,16GB,GRAY NOVI IMEI: u jamstvenom roku. Naručeno od Apple-a Napomena: uređaj je nakon umetanja SIM kartice i unosa PIN-a potrebno SPOJITI NA ITUNES ILI WI-FI MREŽU I NAPRAVITI AKTIVACIJU ! L2" , što god to značilo, nadam se da je to novi uređaj...
i, da pohvaljujem servis na ažurnosti, u stvari cijeli lanac od trgovine Sancta Domenica koja je uređaj preuzela u Rijeci i distribuirala uz sav protokol prema servisu... znam da bi to trebalo biti naj normalnije i ništa neobično, međutim svjedoci smo danas svakojakih loših iskustava i nebrige za kupca nakon što se pokupe novčići...
10.11.2015 | 11:10
Lijepo iskustvo za primjer svima!
18.11.2015 | 06:46
evo, završila priča oko servisa, u subotu bio u Rijeci i podigao valjda novi Ipad, naime vraćena mi je stara ambalaža, punjač i kabel i air2 drugog s/n, zapakiranog u onu pvc zaštitnu foliju, izgleda kao novi. Trebalo je pokrenuti instalaciju i skinuti s icloud-a postavke starog uređaja, sve ok...
18.11.2015 | 14:16
Ipak na žalost priča nije završila...prilikom spajanja iPad-a blue Toyota vezom na audio uređaj u automobilu, lijevi kanal ne radi, ima li neki savjet? Kad na isti uređaj u automobilu spojim mobitel sve je ok, dakle nešto je s iPad-om...
18.11.2015 | 15:34
Sto je blue Toyota veza?
18.11.2015 | 17:18
pa bluetooth-om na toyotin headunit... nebi rekao da je nešto sa ipadom... ja isto imam neke lude gluposti po pitanju aplikacija, pdf mi se na iphonu otvara, na ipadu neće...
ista verzija ios-a? Jesi probao reset network settings?
18.11.2015 | 21:33
zabac kaže:
Sto je blue Toyota veza?

sorry, tipkao na tabletu pa sam umjesto bluetooth otipkao to što jesam...
18.11.2015 | 22:07
havdic kaže:
pa bluetooth-om na toyotin headunit... nebi rekao da je nešto sa ipadom... ja isto imam neke lude gluposti po pitanju aplikacija, pdf mi se na iphonu otvara, na ipadu neće...
ista verzija ios-a? Jesi probao reset network settings?

resetirano, riješen problem...hvala
18.11.2015 | 22:34
Nikad oni neće riješit taj backup... Samo problemi :/
Bitno da si riješio
28.12.2015 | 15:27
Pitanje vezano za prikaz postotka baterije, naime na Ipad-u mi je podatak koji govori o uporabi identičan podatku
koji govori o pripravnim stanju baterije, što mi je pomalo neobično, zar stand by nebi trebao biti znatno veći od uporabe, ispada da kod mene stalno nešto "vrti" u pozadini...neki savjet?
28.12.2015 | 17:42
Pripravno stanje je veće od upotrebe. Naravno, ako prćkaš po mobu, tada ne.
Recimo, skineš mob s punjača i pogledaš za sat vremen, tada se moraju razlikovati. Sad je bolje jer ti pokazuje postotke što to troši bateriju.
28.12.2015 | 17:59
Tako bi trebalo biti...međutim kod mene je trenutno i stanje upotrebe i pripravno stanje isto, na 72h i 2min...??
28.12.2015 | 18:53
Zna se to zblesirati ili nešto ostane vrtiti u pozadini... Probaj hard reset...
28.12.2015 | 22:14
probao, i dalje registrira oba podatka isto...
29.12.2015 | 12:03
221089 kaže:
probao, i dalje registrira oba podatka isto...


A sta ti pise tamo u rubrici baterija, tamo di je napisano koliko je koja aplikacija aktivna i koliko trosi baterije? Mozda tamo nadjes krivca...
Meni je takve probleme znala stvarati Facebook aplikacija, cak sam ju u par navrata morao brisati i ponovno instalirati kako ne bi bila stalno aktivna u pozadini.
29.12.2015 | 13:34
svi podaci koje sam isčitavao u rubrici baterije bili su ok dakle nije bilo nekih nelogičnih događanja samo je podatak stndby bio ujedno i vrijeme korištenja, uglavnom nakon drugog master reset-a stvar je ok...
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 8 sati, 11 minuta
  • zoranowsky: @air, u biti isti je pricnip, samo si sam sebi target :)
  • Air: Polako, polaku, kuda žurba, daj mi prvo link na to kako pročitati vlastite misli :)
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.
  • Yonkis: Ili da otvorim temu u forumu?
  • Yonkis: Jedna osoba dok je bila u Beču, mogao sam vidjeti njenu lokaciju točno na kojem je katu i u kojem dijelu zgrade je bila (iPhone 14 u pitanju). Zna li netko koji su preduvjeti za takvo točno lociranje jer u Hrvatskoj to još nisam nigdje doživio? Vidim lokaciju ali ne u 3D.
  • m@xym: Uostalom, palčevi su na ovom forumu odavno prestali biti relevantni, a nama koji smo redovito ovdje niti ne trebaju da bi smo znali kakav je tko.
  • m@xym: Nerviraj se samo zbog onih koji su ti bitni, a nebitne ignoriraj, inače ćeš ostati bez živaca.
  • Vanjuška: Nema nervoze m@xym, ali da javno prozovem malog žapčića da bog sve vidi i sve zna :D
  • smayoo: Ja nemam.
  • zvone: Servisom naime...
  • zvone: ljudi ima li tko iskustva sa sercisom iklinika?
  • m@xym: Čemu nervoza zbog palčeva?! Evo ti još jedna gore ako te to baš toliko muči.
  • Vanjuška: LOL, puknem post i vidim 1 pozitivan palac gore, a imao sam ih 10 nakon onog Tinovog pushanja. Kaj je Žabac/Jura, opet me imaš na piku? :D
  • Kloba: Predizborna škola Željka Pervana [link]
  • Yonkis: Najljepše je kad ostane u “obitelji” :)
  • imjasminh: Mobitel prodan useru s Jabučnjaka :)
  • Zdravac: :)
  • Zdravac: Jel zna netko bez googlea odakle to?
  • Zdravac: ...Galebi, oj beli tići, poletite dole k jugu, ter moju pozdravite majku...
  • Gjuroo: Moj talent za poeziju nije skriven :)
  • Air: ...možda bi se razvili skriveni talenti za poeziju :)
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis... brzo bi se reducirao broj vojnih stratega, predsjednika, trenera... :)
  • smayoo: @Air: :D
  • imjasminh: u biti cmd r xD
  • imjasminh: updatane slike mobitela u oglasniku - cmd f5 ako vidite stare slike...
  • imjasminh: Apple iPhone 14, 128GB, Midnight Blue - 89% - Spuštam na 450 EUR - [link]
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis uvelo bi porez na političke teme, 1c za čitanje, 2c za pisanje po postu.
  • Gjuroo: "Smayoo: 25x je vrlo optimistična procjena :)
  • Bertone: Otvorena tema "Zero-day" pa se slobodno možete maknuti od politike i rata
  • Bertone: Ma znam, ali tko će to čitati :(
  • smayoo: Svatko je slobodan otvoriti kakvu god želi temu koja ne krši opća pravila. Zar je uredništvo krivo što vi, članovi, pokazujete 25 puta veći interes za političke teme, nego za stručne? :)
  • Bertone: ... no u pravu si, lakše je mlatiti o politici nego o stručnim hardversko-softverskim temama :)
  • Bertone: Kad si stavio video, malo sam bacio oko na forum no nisam našao zasebnu temu o sigurnosti u koju bi se mogle staviti vijesti ili linkovi na iste no tražiti ću još malo

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.19 Seconds

Provided by iJoomla SEO