iPad Air 2 tipkovica + case
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

iPad Air 2 tipkovica + case


26.07.2015 | 13:32
Je li netko probao BT tipkovnicu, kako radi, eventualno i tabimouse aplikaciju.
Zbavio bi od kuma air 2, ali tablet u principu ne volim, a u kombinaciji s kvalitetnim case-om koji ima tipkovnicu, možda ima prolaz
Možda bi i netko prodao nešto u tom stilu... Svakako zahvaljujem se na infu o možebitnim prednostima i manama
26.07.2015 | 14:15
Apple BT tipkovnica radi 100%. Tabimouse ne znam sto je.
Ja bi izbjegavao case koji ima tipkovnicu jer nece biti upotrebljiva za neki drugi mdel, kao i integriranu bateriju koja nakon par godina gubi dosta kapaciteta.
Kupi futrolu koja drzi iPad na stolu + apple tipkovnicu koja ima AA punjive baterije.
26.07.2015 | 14:30
Istina... Mudro zboriš!
Međutoa... Htio sam nešto što je kompaktnije
Npr: webstore.store.com.hr/http%3A-webstorest...r-920-006780/dp/6457

Tabimouse je iphone aplikacija koja glumi miša na ipad-u
26.07.2015 | 14:45
Vidi cijene!!!
Mis na ekranu osjetljivom na dodir, sto ce ti to? Koji program to podrzava osim osnovnog klikanja ovdje-ondje?
Kad vec zelis iPad pretvoriti i MacAir, zasto ne kupis Air?
Nisi rekao za sto ti treba ovaka setup?

Pa sad sam vidio! Tabimouse niti ne radi u iOS-u, vec u nekoj emilaciji Win-a.
Mislim da ti je onda bolje uzeti neki Win tablet.
26.07.2015 | 15:09
Za zayebanciju
Nema teorije da bi dao više od parsto kn
Tabimouse bi trebao raditi na ipad-u... Možda bi mi bilo zgodno u autu dok stojim upisivat radne naloge u aplikaciju
Ali realno čista zafrkancija... Macbook Air imam, stoji doma, uglavnom ga žena koristi, a ja sam na službenon Lenovu T520
Air 2 mi je takoreći poklonjen, ne vidim osobno smisla od tableta
26.07.2015 | 15:16
Ova prica s tabimouse kosta 3,99$/mj. Pa sad ako ti je za zaj.......u, samo udri.

Tablet generalno sluzi za konzumaciju sadrzaja, a ne stvaranje.
26.07.2015 | 15:21
zabac kaže:
Ova prica s tabimouse kosta 3,99$/mj. Pa sad ako ti je za zaj.......u, samo udri.

Tablet generalno sluzi za konzumaciju sadrzaja, a ne stvaranje.


Ma apsolutno
Idealan bi mi bio neki malecki džepni 10" laptop, ali performanse takvih laptopića su smijurija!
26.07.2015 | 15:22
S tabletim se moze povecati produktivnost za neke posebne primjene.
Recimo upravljanje rasvjetim hotela ili inteligentna navigacija (da pazi na guzvu i izbjegava je).
U tvom slucaju ako ima dosta za pisati tablet u autu nije rjesenje.
26.07.2015 | 15:26
havdic kaže:
zabac kaže:
Ova prica s tabimouse kosta 3,99$/mj. Pa sad ako ti je za zaj.......u, samo udri.

Tablet generalno sluzi za konzumaciju sadrzaja, a ne stvaranje.


Ma apsolutno
Idealan bi mi bio neki malecki džepni 10" laptop, ali performanse takvih laptopića su smijurija!


A cuj, ni tableti ne obaraju rekorde.
Novi MacBook je dosta skup ali bi bio recimo za tu namjenu kao i Air (onaj manji).
26.07.2015 | 16:32
zabac kaže:
havdic kaže:
zabac kaže:
Ova prica s tabimouse kosta 3,99$/mj. Pa sad ako ti je za zaj.......u, samo udri.

Tablet generalno sluzi za konzumaciju sadrzaja, a ne stvaranje.


Ma apsolutno
Idealan bi mi bio neki malecki džepni 10" laptop, ali performanse takvih laptopića su smijurija!


A cuj, ni tableti ne obaraju rekorde.
Novi MacBook je dosta skup ali bi bio recimo za tu namjenu kao i Air (onaj manji).


Ma da, ali za web i ono što meni treba obaraju rekord debelo nad vulgaris 10" win atomima... Air mi je bio super brz dok sam ga imao, vjerujem da je Air 2 malo "jači"
26.07.2015 | 17:05
Mda, Apple iOS za svoje tablete optimira, zato i rade bolje i brze na "slabijem" hareware-u. S druge strane imaju veliku kontrolu nat Appovuma koji idu u ducan.
Android je pustio sve konce i nakotilo se tisuce verzija tableta i stotine modifikacija OS-a. Taj cuspajz je tesko imati na kupu. Kad se dodaju i appovi sumnjivog porjekla i upitne funkcionalnosti, eto problema.
26.07.2015 | 18:05
Upravo to, kao i windowsi, hrpa toga mi je nepotrebno
Naručiću neki kineski jeftinjak pa ćeno vidjet kako se ponaša
27.07.2015 | 08:17
zabac kaže:
Vidi cijene!!!
Mis na ekranu osjetljivom na dodir, sto ce ti to? Koji program to podrzava osim osnovnog klikanja ovdje-ondje?
Kad vec zelis iPad pretvoriti i MacAir, zasto ne kupis Air?
Nisi rekao za sto ti treba ovaka setup?

Pa sad sam vidio! Tabimouse niti ne radi u iOS-u, vec u nekoj emilaciji Win-a.
Mislim da ti je onda bolje uzeti neki Win tablet.


Evo našao po review-ovima sjajnu tipkovnicu i case... doduše imam ćevape, a ne prste, ali valjda će se dat štogod natipkat
Kako god, 30$ i 10$ dostave mi se čini ok
www.ianker.com/product/98AP9804A-BTA
27.07.2015 | 10:30
Moja iskustva sa Ankerom su vise nego dobra. Kupovao sam doduse samo razne punjace i kabele, i korisnicka podrska je za 10.

Imam njihov i mali punjac za auto (2 USB) ide u upaljac, i to je definitivno najbrzi nacin za puniti telefon ili iPad. Stvarno su ga odlicno slozili
27.07.2015 | 10:32
Kolegica ima ovo isto sto si postavio @havdic

Ne zali se uopste ,ali doduse ima klavirske prste
27.07.2015 | 12:11
drlovric kaže:
Moja iskustva sa Ankerom su vise nego dobra. Kupovao sam doduse samo razne punjace i kabele, i korisnicka podrska je za 10.

Imam njihov i mali punjac za auto (2 USB) ide u upaljac, i to je definitivno najbrzi nacin za puniti telefon ili iPad. Stvarno su ga odlicno slozili


E super, tako sam nešto i čitao... meni je ovo stvarno za "poigrat" se, jer samo dobio takoreći badava Air 2

iStrucnjak kaže:
Kolegica ima ovo isto sto si postavio @havdic

Ne zali se uopste ,ali doduse ima klavirske prste


Imam ja jednog kolegu koji ima oko 150 kila i deblje prste od mene, svira tamburicu tako da mislim da je samo stvar privikavanja
27.07.2015 | 14:53
I Janika Balázs je svirao tamburicu a nije bio bas sitan kao ni njegovi prsti.
30.07.2015 | 20:02

Prilog/zi image_2015-07-30.jpg nije/su pronađen/i

Prilozi:
31.07.2015 | 04:19
fino izgleda ,al ne skonta ja sta je rjesenje na kraju
31.07.2015 | 06:46
iStrucnjak kaže:
fino izgleda ,al ne skonta ja sta je rjesenje na kraju


tipkovnica, to mi je trebalo... ispunjava zadaću na najbolji mogući način... na trebam više jednu ruku za držat tablet, mogu sa obje pisat možda nekom glupo, meni savršeno!
31.07.2015 | 13:14
Kontam da je tipkovnica.

Ovo je apple tipkovnica ,ali kako zakaci tablet na nju ,doduse nisam nikad imao apple tipkovnicu ,pa mozda ima neka caka sto ne znam
31.07.2015 | 14:24
Nije to apple tipkovnica, nego neka 3rd party, bluetooth.
31.07.2015 | 18:43
Aha , sa utorom da se natakne iPad ?

Ako opet nisam fulao
01.08.2015 | 06:01
Vrh
01.08.2015 | 09:17
Odlicna stvar za $36. U Hrvatskoj bi hladno bilo jedno 500kn :/
01.08.2015 | 19:02
drlovric kaže:
Odlicna stvar za $36. U Hrvatskoj bi hladno bilo jedno 500kn :/


Naručio sam preko njemačkog amazona ipak... Oko 10€ jeftinije od co.uk
Odličan proizvod!!!
02.08.2015 | 06:52
Za te novce se ne moraš niti brinuti o bateriji, kad krepa, baciš i kupiš novu.
02.08.2015 | 14:34
Tako je... Ali naizgled dosta kvalitetno izgleda, a i lijepo se da tipkat
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 8 sati, 16 minuta
  • zoranowsky: @air, u biti isti je pricnip, samo si sam sebi target :)
  • Air: Polako, polaku, kuda žurba, daj mi prvo link na to kako pročitati vlastite misli :)
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.
  • Yonkis: Ili da otvorim temu u forumu?
  • Yonkis: Jedna osoba dok je bila u Beču, mogao sam vidjeti njenu lokaciju točno na kojem je katu i u kojem dijelu zgrade je bila (iPhone 14 u pitanju). Zna li netko koji su preduvjeti za takvo točno lociranje jer u Hrvatskoj to još nisam nigdje doživio? Vidim lokaciju ali ne u 3D.
  • m@xym: Uostalom, palčevi su na ovom forumu odavno prestali biti relevantni, a nama koji smo redovito ovdje niti ne trebaju da bi smo znali kakav je tko.
  • m@xym: Nerviraj se samo zbog onih koji su ti bitni, a nebitne ignoriraj, inače ćeš ostati bez živaca.
  • Vanjuška: Nema nervoze m@xym, ali da javno prozovem malog žapčića da bog sve vidi i sve zna :D
  • smayoo: Ja nemam.
  • zvone: Servisom naime...
  • zvone: ljudi ima li tko iskustva sa sercisom iklinika?
  • m@xym: Čemu nervoza zbog palčeva?! Evo ti još jedna gore ako te to baš toliko muči.
  • Vanjuška: LOL, puknem post i vidim 1 pozitivan palac gore, a imao sam ih 10 nakon onog Tinovog pushanja. Kaj je Žabac/Jura, opet me imaš na piku? :D
  • Kloba: Predizborna škola Željka Pervana [link]
  • Yonkis: Najljepše je kad ostane u “obitelji” :)
  • imjasminh: Mobitel prodan useru s Jabučnjaka :)
  • Zdravac: :)
  • Zdravac: Jel zna netko bez googlea odakle to?
  • Zdravac: ...Galebi, oj beli tići, poletite dole k jugu, ter moju pozdravite majku...
  • Gjuroo: Moj talent za poeziju nije skriven :)
  • Air: ...možda bi se razvili skriveni talenti za poeziju :)
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis... brzo bi se reducirao broj vojnih stratega, predsjednika, trenera... :)
  • smayoo: @Air: :D
  • imjasminh: u biti cmd r xD
  • imjasminh: updatane slike mobitela u oglasniku - cmd f5 ako vidite stare slike...
  • imjasminh: Apple iPhone 14, 128GB, Midnight Blue - 89% - Spuštam na 450 EUR - [link]
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis uvelo bi porez na političke teme, 1c za čitanje, 2c za pisanje po postu.
  • Gjuroo: "Smayoo: 25x je vrlo optimistična procjena :)
  • Bertone: Otvorena tema "Zero-day" pa se slobodno možete maknuti od politike i rata
  • Bertone: Ma znam, ali tko će to čitati :(
  • smayoo: Svatko je slobodan otvoriti kakvu god želi temu koja ne krši opća pravila. Zar je uredništvo krivo što vi, članovi, pokazujete 25 puta veći interes za političke teme, nego za stručne? :)
  • Bertone: ... no u pravu si, lakše je mlatiti o politici nego o stručnim hardversko-softverskim temama :)
  • Bertone: Kad si stavio video, malo sam bacio oko na forum no nisam našao zasebnu temu o sigurnosti u koju bi se mogle staviti vijesti ili linkovi na iste no tražiti ću još malo

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.26 Seconds

Provided by iJoomla SEO