Da li da kupim iPad 4 ili da sacekam iPad 5
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Da li da kupim iPad 4 ili da sacekam iPad 5


04.06.2013 | 20:17
Pozzz od mene tek sam se prijavio a razlog zasto sam se prijavio jeste da vas pitam za misljenje.
Rodjak mi dolazi iz USA u 9 mjesecu pa bih mu rekao da mi tamo kupi iPad 4 zbog povoljnije cjene, pa vrijedi li da mi ga kupi tad jer bi otprilike za mjesec dana ( u 10 mjesecu ) izasao iPad 5 po istoj cijeni a vjerovatno i bolji. Pa me zanima misljenje sta bi vi uradili.Pozzz
04.06.2013 | 20:25
Dobro nam dosao

Obrati paznju gdje otvars teme,ova ce biti premjestena.
04.06.2013 | 20:57
Nikola998 kaže:
Pozzz od mene tek sam se prijavio a razlog zasto sam se prijavio jeste da vas pitam za misljenje.
Rodjak mi dolazi iz USA u 9 mjesecu pa bih mu rekao da mi tamo kupi iPad 4 zbog povoljnije cjene, pa vrijedi li da mi ga kupi tad jer bi otprilike za mjesec dana ( u 10 mjesecu ) izasao iPad 5 po istoj cijeni a vjerovatno i bolji. Pa me zanima misljenje sta bi vi uradili.Pozzz


Uzmi 5-icu ako ti je dobavljiva ili čekaj da dođe kod nas za nekih 6 mjeseci, ili ti bude netko išao u USA kad izađe, a tada bude u najavi i 6-ica pa se strpi i kupi 6-icu. U stvari, čekaj da Apple prestani proizvoditi iPade i onda kupi zadnji model. LOL

Edit: Kud mi ode ovaj post?
  • Sank
  • Moderator
  • 219
04.06.2013 | 21:11
Iskreno, ne znam. Ja sam kupio iPad 3 čim je stigao u trgovinu u Trstu, pa je svejedno za 6 mjeseci izašla četvorka. Nije mi doduše bilo žao jer trojkica je sasvim ok. Zapravo sada imam iPad minija i ne bih se više vraćao na onaj veliki. Jest da nema retina zaslon, ali zoom je oduvijek na Apple gadgetima radio savršeno pa nema veze, a i savršene je veličine, barem meni.

Jesi li možda razmišljao o iPad miniju?
04.06.2013 | 21:49
A sve zavisi kada će novi iPad Mini i iPad 5 izaći, situacija je baš zeznuta, jer šta ako izbace nove modele za mjesec-dva, a opet može se desiti da izbace u 10-11 mjesecu..
05.06.2013 | 06:23
Ja imam Mini i ne bi se vracao an veliki model. Kada izadje Mini retina, naravno da cu uzeti, ali za sada mi je super.
05.06.2013 | 06:48
Neka ti uzme cetvorku,jer ne vjerujem da se ima nesto novo za ponuditi u petici. Ja imam trojku i vise mi je nogo dobra. Sve odradjuje brzo i kako treba,sad mozda postoje ljudi koji koriste tablet za neke meni nepoznate aplikacije,tko ce to znati.
  • Sank
  • Moderator
  • 219
05.06.2013 | 09:07
Evo što o tome kaže MacRumors Buyer's guide:

buyersguide.macrumors.com
05.06.2013 | 10:05
sačekaj da izađe iPad5 i tada kupi iPad4 Vjerojatno ćeš ga moći dobiti povoljnije nego što je sad. iPad4 je vrhunski, neznam što mogu ponuditi u novoj verziji
  • Sank
  • Moderator
  • 219
05.06.2013 | 13:07
shx kaže:
sačekaj da izađe iPad5 i tada kupi iPad4 Vjerojatno ćeš ga moći dobiti povoljnije nego što je sad. iPad4 je vrhunski, neznam što mogu ponuditi u novoj verziji

Mogu ponuditi, brži procesor, veću memoriju radnu kao i disk (npr do 256Gb), bolju bateriju, bolji WiFi čip, kamere bolje kvalitete i rezolucije, štedljiviji retina zaslon te da bude tanji i lakši s novim dizajnom i definitivno novi iOS 7 koji može imati neke nove opcije koje neće biti dostupne na starijim generacijama, kad je Apple u pitanju nikad se ne zna
05.06.2013 | 13:45
ima jedna talijanska poslovica, u slobodnom prijevodu ide:
bolje jaje danas, nego kokoska sutra!
  • Sank
  • Moderator
  • 219
05.06.2013 | 14:12
Ha, ha, ponekad mi se čini da je bolja mirisna pečenka sutra nego jaje na oko danas...
06.06.2013 | 14:39
Nisam razmisljao o iPad mini-ju iako ima odlican dizajn i dobre karakteristike za 7 inchni tablet, ali ipak mi se svidja veliki iPad 4 jer iPad mini je ustvari mali iPad 2.
A iPad 4 je bolji od iPad 2 tako da sam se odlucio za iPad 4. Pozz
07.06.2013 | 09:13
Da ne otvaram novu temu. Koji iPad kupiti za curicu od 8 godina? Dvoumim se između minija i iPad 4, a ovaj vikend BIP u Trstu ima akciju iPad 2 64 GB WiFi za 399,00€ - IVA. Što činiti?!
07.06.2013 | 09:19
ako nečeš čekati ipad5 onda uzmi 4. sada. Možda pričekati ponedjeljak jer ako najave ipad5 moguće da će biti ekipe koja će prodavati starije modele po sniženoj cijeni, jasno ako ti korišteni ipad dolazi u obzir.
04.08.2013 | 12:51
Moj osobni izbor je cekanje 5ice.

Imam prvi iPad koji jos uvijek radi ali izgleda ima neke probleme sa memorijom. Kad pokusam ucitati nesto teze, izleti iz browsera.

Daklem, 4 je ok, ali 5 ce za istu lovu biti bolji.

Imam i 7" Android tablet i uopce ga ne koristim jer je premalen za ono sto meni treba (citanje skeniranih casopisa i surfanje prije spavanja).
04.08.2013 | 14:08
I zanima me hoce li se iPad 5 koji ce raditi na iOS 7 moci vratiti na iOS 6.
I ja bih rado sacekao 5-icu da znam da ce ostati onaj isti dizajn kao sto je sada, jer gledao sam neke slike i nasao sam da ce izgledati kao sadasnji iPad mini (a to mi se bas i ne svidja). Pozzz iz Hercegovine
04.08.2013 | 14:24
Prilicno je realno za ocekivati da ce novi iPad i iPhone doci sa iOS7. Sve ostalo je u fazi nagadjanja kao i obicno
04.08.2013 | 16:41
Nisi me razumio pitao sam moze li se sa iOS 7 vratiti na iOS 6.
Znam da se moze sa 6 moze na 7.
04.08.2013 | 17:23
neces moci na ios 6, ios7 ce ti biti najnizi iOS na tom uredaju
05.08.2013 | 21:19
Zanima me jos nesto.Prvo punjenje iPad-a mora li trajati 12 sati da bi se formirala baterija ili kako?
06.08.2013 | 04:57
Ja mislim da je najsigurnije cekati iPad 10, on ce sigurno biti bolji od postojeceg modela

A imat ce i cool ime iPad X

Najjaca su mi ova pitanja sa cekanjem. Ako imas pare i treba ti stvar kupuj
06.08.2013 | 15:20
drlovric kaže:
[quote]Ja mislim da je najsigurnije cekati iPad 10, on ce sigurno biti bolji od postojeceg modela

[quote]

+1

Ja sam htio preporucit da pricekas iPad 6, ali sad kad promislim, preporuka drlovrica ima vise smisla.
06.08.2013 | 20:17
U potpunosti se slazem sa drlovricem. Imas lovu kupuj i cao đaci
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 4 sati, 15 minuta
  • rkrosl: prodao triumpha, kupio triumpha
  • JOHN: Honda CB650R
  • FiFi: Skoro sam ga jednom zamijenio za Bandita 1200 , ali sam ipak odustao.
  • Zdravac: ...ili Suzuki Bandit :)
  • Zdravac: E, taj motor je nekad bio moj san, da nije uletila yamaha, sigurno bih toga sad vozio :)
  • FiFi: Honda CB900F2 Hornet, 2002. Evo radim servis i nadam se registraciji prvi put nakon tri godine stajanje (djeca ti promijene raspored vožnje)
  • Riba: Problem je sto "sezona" u Irskoj trtaje tjedan dana. :-D Moram vidjeti ima li kakav nacin da ga registriram u Hr.
  • Zdravac: @ZeljkoB Odličan motor, takvi motori su baš po mom guštu! Lijep i ugodan za voziti.
  • Zdravac: @Riba Pa što čekaš, daj, zamjeni ulje, filtere i svječice, napuni bateriju, i lagano pranje. To će biti dovoljno, siguran sam! :)
  • Zdravac: Ajd, super, nisam jedini! Sad ide sezona, i gušt! Polako plan za moto trip na more...
  • ZeljkoB: Honda NC750X, ali sve manje vremena imam za voznje.....
  • Riba: Imam ja BMW 650CS, mozda ga reaktiviram nakon 10 godina stajanja u garazi. A imam i Vespu iz 1959, ta malo duze stoji. :)
  • Zdravac: Evo, ja ću prvi: YAMAHA XJ900 S Diversion, classic iz 1998., ide ko švicarski sat, čista mehanika, pouzdano do bola! :)
  • Zdravac: Jel imamo ovdje kolega ili kolegica, da voze motor? Ako da, koji?
  • zoranowsky: @air, u biti isti je pricnip, samo si sam sebi target :)
  • Air: Polako, polaku, kuda žurba, daj mi prvo link na to kako pročitati vlastite misli :)
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.
  • Yonkis: Ili da otvorim temu u forumu?
  • Yonkis: Jedna osoba dok je bila u Beču, mogao sam vidjeti njenu lokaciju točno na kojem je katu i u kojem dijelu zgrade je bila (iPhone 14 u pitanju). Zna li netko koji su preduvjeti za takvo točno lociranje jer u Hrvatskoj to još nisam nigdje doživio? Vidim lokaciju ali ne u 3D.
  • m@xym: Uostalom, palčevi su na ovom forumu odavno prestali biti relevantni, a nama koji smo redovito ovdje niti ne trebaju da bi smo znali kakav je tko.
  • m@xym: Nerviraj se samo zbog onih koji su ti bitni, a nebitne ignoriraj, inače ćeš ostati bez živaca.
  • Vanjuška: Nema nervoze m@xym, ali da javno prozovem malog žapčića da bog sve vidi i sve zna :D
  • smayoo: Ja nemam.
  • zvone: Servisom naime...
  • zvone: ljudi ima li tko iskustva sa sercisom iklinika?
  • m@xym: Čemu nervoza zbog palčeva?! Evo ti još jedna gore ako te to baš toliko muči.
  • Vanjuška: LOL, puknem post i vidim 1 pozitivan palac gore, a imao sam ih 10 nakon onog Tinovog pushanja. Kaj je Žabac/Jura, opet me imaš na piku? :D
  • Kloba: Predizborna škola Željka Pervana [link]
  • Yonkis: Najljepše je kad ostane u “obitelji” :)
  • imjasminh: Mobitel prodan useru s Jabučnjaka :)
  • Zdravac: :)
  • Zdravac: Jel zna netko bez googlea odakle to?
  • Zdravac: ...Galebi, oj beli tići, poletite dole k jugu, ter moju pozdravite majku...

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Air, Gjuroo, Jedro, Anonimci (484)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.20 Seconds

Provided by iJoomla SEO