Kino
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Kino


15.04.2012 | 16:25
Interesira me koliko će dugo trajati da Cinestar ovo zabrani.
Kino (iTunes app)
website
15.04.2012 | 17:32
Sramotno je kko se ovakva aplikacija uopće naplačuje. Najvjerojatnije bud ili ukinuli ili dali besplatno. Mada ima još appova koji se naplačuju a ne bi trebali (koriste promociji).
  • Sank
  • Moderator
  • 219
15.04.2012 | 17:38
Nadam se da neće zabraniti. Aplikacija je napisana kvalitetno i zapravo ne radi ništa više od onog što se inače može vidjeti na web stranicama samog Cinestara. Mogućnost rezervacija karata sa iPhoena u pokretu je samo još dodatni plus.

Ako ova aplikacija nije napravljena u suradnji sa Cinestarom, nadam se da će pronaći neko rješenje. Iskreno, u tom slučaju me čudi da već sam Cinestar nije napravio nešto slično.

EDIT
Ne kužim zašto bi nešto ovako korisno bilo sramotno naplaćivati u iznosu jedne kave u kafiću? Uostalom tko smatra da mu nije potrebna ne mora ju ni platiti ni koristiti.

Mene samo zanima kolika će joj cijena biti nakon isteka akcijske prodaje?
15.04.2012 | 17:59
Problem je što je već nekoliko kvalitetnih aplikacija izašlo, a koje su se brzo ugasile nakon što bi Blitz prijavio developere...

Nažalost.
15.04.2012 | 18:20
Akcijska prodajaj je navlakuša. Sramotno je to kako Cinestar nije dao napraviti App ili ovaj postojeći otkupio. Mislim kako bi takve stvari trebale biti besplatne za korisnika. (Pre)skupo naplačuju karte i bio bi red da App bude gratis. Na to sam mislio.
20.04.2012 | 19:31
Jel se isplati kupit tu app uopće?
Ako se mogu gledat filmovi direktno na uređaju to nije toliko loše, ali jedino što je u cinestaru karta skupa koliko znam
22.04.2012 | 16:28
Cini mi se da cinestar nema na temelju cega zablokirati ovu aplikaciju jer se u njoj cinestar nigdje ne spominje, navedeni su samo trgovacki centri u kojima s ta kina nalaze, i navedeni su filmovi sto nije neko krsenje nicijih prava pretpostavljam.
Ocito je dev pazio na to. Ako je tako, svaka mu cast a cinestaru palac dolje sto sve ove godine nije pokazao zalju da naprave aplikaciju za iOS!

Inace app je dobar i koristan. Ako ih cinestar ne blokira, isplati se kupit ju.
22.04.2012 | 18:03
Cinestar ima po meni katastrofalni website ( preko iPada...posebno prestrasno) i ja se nadam da ce ovaj app opstat...Dev se potrudio i ne kuzim zasto bi trebala biti free aplikacija. Samo da nakon isteka promocije ne bude bas 10$.
22.04.2012 | 18:23
Blitz Cinestar je trebao platiti izradu programa i onda ga ponuditi besplatno.
22.04.2012 | 18:59
@zabac, slazem se!
22.04.2012 | 22:29
kinsif kaže:
Cini mi se da cinestar nema na temelju cega zablokirati ovu aplikaciju jer se u njoj cinestar nigdje ne spominje, navedeni su samo trgovacki centri u kojima s ta kina nalaze, i navedeni su filmovi sto nije neko krsenje nicijih prava pretpostavljam.


Aplikacija se kači na Cinestarove podatke, zbog toga su i drugi prebrzo propali... Mislim da sam već dvije "Kino" aplikacije kupio, sada više ne namjeravam, dok god se ovi ne odluče podržati jednu od opcija.
23.04.2012 | 01:20
Ako je dev mislio stvarno na sve, preskocio je i taj dio.
Brzo cemo vidjeti uglavnom.
07.05.2012 | 13:52
Pozdrav.
Evo, da se predstavim. Ja sam Developer koji radi Kino App.
Vjerujem da svi primjetite poteškoće u radu aplikacije. Naime, razlog tome nije loš kod, već pokušaj ekipe iz Blitza da blokira app.
Naravno, pazio sam na sve da ne blokiraju app tako lako.
Ne znam zašto tako silovito žele blokirati app. Nije mi jasno niti će mi ikad biti. Ali dobre vijesti:
Sljedeća verzija će promjenit način pristupanja svim podacima tako da neće biti problema sa učitavanjem sadržaja.
Svoje savijete, kritike, pohvale ili bilo što drugo slobodno napišite! Ako nekom treba promo, neka javi!
07.05.2012 | 14:06
Kaj vele u Blitz-u? Zašto ne podrže App, zašto ga ne otkupe? Teško da se buš obogatil od programa, a i podrška od strane Blitz-a bi bila puno bolja.
Podržavam tebe kao Developera aplikacija, ali Blitz nije neka-tamo-bezveze-firmica kojima bi par tisuća eura predstavljalo problem financirati projekt.
07.05.2012 | 14:12
zabac kaže:
Kaj vele u Blitz-u? Zašto ne podrže App, zašto ga ne otkupe? Teško da se buš obogatil od programa, a i podrška od strane Blitz-a bi bila puno bolja.
Podržavam tebe kao Developera aplikacija, ali Blitz nije neka-tamo-bezveze-firmica kojima bi par tisuća eura predstavljalo problem financirati projekt.


Prijavili su App Appleu da krši autorska prava. To mi je oduzelo dodatnog vremena dok sam Appleu objašnjavao da to nije istina.
Tko zna, možda ekipa radi bolji App, možda ne vole Apple, možda je to balkanski sindrom da treba zgazit sve oko sebe zbog neke ljubomore jer je netko nešto napravio a ti nisi. Ne znam, stvarno.

Odlučio sam malo promjeniti način na koji će App raditi, tako da više neće biti blokiranja i raznih gluposti od strane njih. Cilj mi nije bio zaraditi milijune do Appa. To mi je sve bio neki izazov.
Napravit ćemo pravi App, kroz 2 tjedna bi verzija 2.5 mogla biti gore. I to sa više kina!
07.05.2012 | 14:40
Ispada kako i svaki internet preglednik krši prava!? Preko iPhone-a i Safari-a se može više-manje sve odraditi, ali je dosta mukotrpno.
Malo OT, njuskalo.hr ima uz internet stranicu i dio prilagođen mobilnim pretraživaćima, a i iPhone aplikaciju.
07.05.2012 | 19:33
Da, tako i ja razmisljam. Google indeksira stranicu i spremi ga u cache. To je onda isto krsenje prava. Mah, gluposti.
07.05.2012 | 20:31
svaka cast na trudu, a blitzu palac dolje jer kroz svo ovo vrijeme nisu pokazali interes da razviju svoju aplikaciju.
11.05.2012 | 21:10
Evo par screenshotova nove verzije koja bi uskoro trebala izac kao update!


Komentare možete pustit i na fejsu: www.facebook.com/media/set/?set=a.327720...999555994&type=1

Kako vam se sviđa?
30.06.2012 | 17:55
Evo službene aplikacije od strane CineStar-a iCineStar. Moram reći da je app sasvim solidan i radi što bi trebao raditi i to uredno brzo.

Naravno puna podrška i Aronu na njegovoj aplikaciji. Konkurencija je uvijek dobra stvar.
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 14 minuta
  • mbp2009: Ekipa, treba mi preporuka za neki usb-c dongle za M1. Potreban je ulaz za SD karticu, HDMI ili DP (TB2), barem 2 Usb-a i ako je moguće jedan usb-c
  • smayoo: Funkcionalna zamjena je push notifikacija koja preko 5G ide po generičkom protokolu, samo aplikacija na mobitelu mora to podržavati
  • smayoo: Upozorili su me ljudi koji rade u toj branši, radi nekih telemetrijskih rješenja gdje nadzorni sustav SMSom šalje obavijesti korisniku
  • ZeljkoB: smayoo, odakle ti ova informacija za SMS?
  • smayoo: SMS poruke su phase-out. Znači, neki ih operateri više ne nude, niti omogućavaju njihovo slanje. Određen je neki krajnji rok, nakon kojeg više nijedan operater u EU nije dužan osigurati propagiranje SMS poruka. Probaj ručno promijeniti operatera (pretpostavljam da si u roamingu)
  • Matija klc: Ekipa, pomoc. Nalazim se u Rumunjskoj. Primam poruke normalno, no ne mogu poslati poruku. Pricam o obicnoj. Sve drugo radi najnormalnije. Sta napraviti?
  • MoschuS: Ma svugdje ali sve neka mala mjesta ili sela po Hr ili Slo
  • JOHN: Jesu to oni iz Imotski?
  • MoschuS: Ako netko kupuje rabljeno racunalo pripazite se prevaranata na Njuskalu i Bolhi. Otkrio sam ih par, slicni oglasi i kada ih kontaktirate salju iste/slicne racune i serijske brojeve kao potvrdu i onda odjednom obrisu oglas, naprave novi account i pokusavaju dalje uloviti nekoga.
  • Zdravac: :) Na kraju će ispasti da nas ima dosta koji vozimo motore!
  • rkrosl: prodao triumpha, kupio triumpha
  • JOHN: Honda CB650R
  • FiFi: Skoro sam ga jednom zamijenio za Bandita 1200 , ali sam ipak odustao.
  • Zdravac: ...ili Suzuki Bandit :)
  • Zdravac: E, taj motor je nekad bio moj san, da nije uletila yamaha, sigurno bih toga sad vozio :)
  • FiFi: Honda CB900F2 Hornet, 2002. Evo radim servis i nadam se registraciji prvi put nakon tri godine stajanje (djeca ti promijene raspored vožnje)
  • Riba: Problem je sto "sezona" u Irskoj trtaje tjedan dana. :-D Moram vidjeti ima li kakav nacin da ga registriram u Hr.
  • Zdravac: @ZeljkoB Odličan motor, takvi motori su baš po mom guštu! Lijep i ugodan za voziti.
  • Zdravac: @Riba Pa što čekaš, daj, zamjeni ulje, filtere i svječice, napuni bateriju, i lagano pranje. To će biti dovoljno, siguran sam! :)
  • Zdravac: Ajd, super, nisam jedini! Sad ide sezona, i gušt! Polako plan za moto trip na more...
  • ZeljkoB: Honda NC750X, ali sve manje vremena imam za voznje.....
  • Riba: Imam ja BMW 650CS, mozda ga reaktiviram nakon 10 godina stajanja u garazi. A imam i Vespu iz 1959, ta malo duze stoji. :)
  • Zdravac: Evo, ja ću prvi: YAMAHA XJ900 S Diversion, classic iz 1998., ide ko švicarski sat, čista mehanika, pouzdano do bola! :)
  • Zdravac: Jel imamo ovdje kolega ili kolegica, da voze motor? Ako da, koji?
  • zoranowsky: @air, u biti isti je pricnip, samo si sam sebi target :)
  • Air: Polako, polaku, kuda žurba, daj mi prvo link na to kako pročitati vlastite misli :)
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.
  • Yonkis: Ili da otvorim temu u forumu?
  • Yonkis: Jedna osoba dok je bila u Beču, mogao sam vidjeti njenu lokaciju točno na kojem je katu i u kojem dijelu zgrade je bila (iPhone 14 u pitanju). Zna li netko koji su preduvjeti za takvo točno lociranje jer u Hrvatskoj to još nisam nigdje doživio? Vidim lokaciju ali ne u 3D.
  • m@xym: Uostalom, palčevi su na ovom forumu odavno prestali biti relevantni, a nama koji smo redovito ovdje niti ne trebaju da bi smo znali kakav je tko.
  • m@xym: Nerviraj se samo zbog onih koji su ti bitni, a nebitne ignoriraj, inače ćeš ostati bez živaca.
  • Vanjuška: Nema nervoze m@xym, ali da javno prozovem malog žapčića da bog sve vidi i sve zna :D
  • smayoo: Ja nemam.

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Air, BigMac, m@xym, marioart, mbp2009, rusty, tino1, Anonimci (658)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.24 Seconds

Provided by iJoomla SEO