iOS 7.1
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

iOS 7.1


14.03.2014 | 22:45
Kakva je situacija sa 7.1 i 4s? Prodao sam 4s zbog iOS 7. Ne toliko radi brzine jer se i nije puno usporio spram ios 6 nego zato sto sam ios7 trosi skoro duplo RAM-a pa su mi se sve aplikacije i tabovi stalno reloadali..
15.03.2014 | 00:32
rak21 kaže:
Kakva je situacija sa 7.1 i 4s? Prodao sam 4s zbog iOS 7. Ne toliko radi brzine jer se i nije puno usporio spram ios 6 nego zato sto sam ios7 trosi skoro duplo RAM-a pa su mi se sve aplikacije i tabovi stalno reloadali..

Ako nije tajna, sa cime si taj 4S zamjenio?
BTW o kakvim aplikacijama i tabovima je rijec?
15.03.2014 | 00:43
Naravno da nije, sa nokijom 6120c
15.03.2014 | 09:15
ukratko, nisi trebao prodati 4S
15.03.2014 | 10:58
stefanjos kaže:
ukratko, nisi trebao prodati 4S


ma jesam, par dana poslije NG dobio sam 2000kn za njega

Skini neki app za mjerenje rama pa mi reci koliko uzme ios kad upalis mob, bez ikakvih aplikacija u pozadini..

pricali su i da 4.2.1 preporada 3g pa je i dalje bio krepana kokos..
15.03.2014 | 12:56
Na windows xp se više nedaju skinut slike sa iphone 4s. Do update na 7.1 se skidalo bez problema.
15.03.2014 | 19:27
Kad sam neki dan radio update za iP4 skidao je stvar oko 15 minuta. Danas sam išao podignut i iPad mini/r ali je pisalo da će se skidati oko 3 sata pa sam prekinuo, a još sam planirao i iP5s dignuti kasnije. Ništa za danas! Ne znam da li nešto propuštam ali, mogu li skinuti update jednom i primjeniti ga nekoliko puta?

Kolko je vama trajao download? Kao da vikendom svi navale pa je sporo.

Usput, iP4 je brži iako nije to kao nekad.
15.03.2014 | 22:10
Na iphone 4s je osjetno bolje.
Na ipad mini retina je med i mlijeko
15.03.2014 | 22:44
Update je 1,44GB. Ovisi o potražnji a i o tvom dowload linku
17.03.2014 | 00:54
iPhone 4 konačno prodisao, zapravo totalno iznenađen dosta bržim radom i učitavanjem aplikacija. S obzirom da se družim s iOS7 na iPhone 4 još od tamo zadnjih beta 7.0 ovo je skoro nevjerojatni napradak!
  • Sin
  • Korisnik
  • 17
17.03.2014 | 08:58
na IP5 update je 188 MB, instalirano za cca 10-15 min

očigledno brže radi i na petici..
17.03.2014 | 09:31
možda je meni update 1,44 GB jer nisam napravio update 7.0.5 (ono nešto sa Kinezima). nemam pojma, nije bitno. radi. skužio sam da brightness slider ima inerciju kad ga se povuče
17.03.2014 | 12:17
I meni je jučer navečer sve prošlo u 20 minuta za iPad mini/retina i sad mi se nekako čini da je i on brži nego ranije.
18.03.2014 | 10:01
jel netko puknuo ios7.1 na stari ipad mini?
18.03.2014 | 10:20
Jesam ja.
18.03.2014 | 14:03
Riba kaže:
Jesam ja.


jel malo manje kilavo?
18.03.2014 | 19:08
@kinsif

kod mene je....
18.03.2014 | 21:37
Izgleda da su sa ubrzanjem sistema na Iphone 4 ubrzali i potrošnju baterije.
18.03.2014 | 22:36
Renzo kaže:
Izgleda da su sa ubrzanjem sistema na Iphone 4 ubrzali i potrošnju baterije.


To sam i ja primjetio. Nije drastično, ali brže se prazni nego prije.
18.03.2014 | 22:56
Mda, ništa strašno ali opet primjetno. Ne sjećam se kada sam zadnji put došao do 15% baterije nakon radnog dana.
19.03.2014 | 02:03
Renzo kaže:
Mda, ništa strašno ali opet primjetno. Ne sjećam se kada sam zadnji put došao do 15% baterije nakon radnog dana.


update ti sam upali bluetooth i wifi ak su bili izgašeni. Ja sam eto morao gasiti bluetooth da bude ko prije.
19.03.2014 | 11:24
Nastimati vremensku zonu na manual,push manual ili svaki sat.Baterija duze traje.
20.03.2014 | 19:36
meni baterija osjetno duze traje (5ica, iOS7.1) i zadovoljan sam
20.03.2014 | 19:43
a odbijanje poziva je idalje samo hardverski moguće (power button)? u kojim slučajevima se dobije ona opcija i za odbijanje i prihvaćanje poziva?
20.03.2014 | 20:26
pa pise, iznad slidera, remind me i ikonica alarma.
20.03.2014 | 22:49
stefanjos i ostali koji to znaju bolje od mene.. zašto mi nekad stoji samo zeleno (slider) a ponekad zeleno i crveno tj answer i decline?
20.03.2014 | 23:11
Kad ti je iPhone locked, onda ti se pojavi slider, a kad nije, onda imaš zeleno i crveno.
20.03.2014 | 23:54
ne kužim ovo "remind me i ikonica alarma" - kakve to veze ima s pozivima?
znači, kad je ekran zaključan onda se poziv može odbiti samo power tipkom?
21.03.2014 | 00:59
Jednom za stišati, drugi put za odbiti.
Remind me znači da odbiješ poziv i automatski zadaš podsjetnik da ti zazvoni za x vremena, da ne zaboraviš vratiti poziv kojeg si odbio.
21.03.2014 | 14:48
Pa najbolje ti je istestirati sa poznanikom/com pa vidi how it works.
Nikad mi nije palo na pamet da je to vezano uz locked ili ne.
Ima u manualu upravo to (rtfm za mene):
“When someone calls: tap Accept to answer an incoming call. Or if iPhone is locked, drag the slider. You can also press the center button on your headset.
Silence a call. Press the Sleep/Wake button or either volume button. You can still answer the call after silencing it, until it goes to voicemail.
Decline a call and send it directly to voicemail. Do one of the following:
Press the Sleep/Wake button
Press and hold the center button on your headset for about two seconds. Two low beeps confirm that the call was declined.
Tap Decline (if iPhone is awake when the call comes in).”

Excerpt From: Inc, Apple. “iPhone User Guide For iOS 7.” Apple Inc., 2014. iBooks.
This material may be protected by copyright.

Check out this book on the iBooks Store
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1
  • 2
  • 3

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 17 sati, 58 minuta
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.
  • Yonkis: Ili da otvorim temu u forumu?
  • Yonkis: Jedna osoba dok je bila u Beču, mogao sam vidjeti njenu lokaciju točno na kojem je katu i u kojem dijelu zgrade je bila (iPhone 14 u pitanju). Zna li netko koji su preduvjeti za takvo točno lociranje jer u Hrvatskoj to još nisam nigdje doživio? Vidim lokaciju ali ne u 3D.
  • m@xym: Uostalom, palčevi su na ovom forumu odavno prestali biti relevantni, a nama koji smo redovito ovdje niti ne trebaju da bi smo znali kakav je tko.
  • m@xym: Nerviraj se samo zbog onih koji su ti bitni, a nebitne ignoriraj, inače ćeš ostati bez živaca.
  • Vanjuška: Nema nervoze m@xym, ali da javno prozovem malog žapčića da bog sve vidi i sve zna :D
  • smayoo: Ja nemam.
  • zvone: Servisom naime...
  • zvone: ljudi ima li tko iskustva sa sercisom iklinika?
  • m@xym: Čemu nervoza zbog palčeva?! Evo ti još jedna gore ako te to baš toliko muči.
  • Vanjuška: LOL, puknem post i vidim 1 pozitivan palac gore, a imao sam ih 10 nakon onog Tinovog pushanja. Kaj je Žabac/Jura, opet me imaš na piku? :D
  • Kloba: Predizborna škola Željka Pervana [link]
  • Yonkis: Najljepše je kad ostane u “obitelji” :)
  • imjasminh: Mobitel prodan useru s Jabučnjaka :)
  • Zdravac: :)
  • Zdravac: Jel zna netko bez googlea odakle to?
  • Zdravac: ...Galebi, oj beli tići, poletite dole k jugu, ter moju pozdravite majku...
  • Gjuroo: Moj talent za poeziju nije skriven :)
  • Air: ...možda bi se razvili skriveni talenti za poeziju :)
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis... brzo bi se reducirao broj vojnih stratega, predsjednika, trenera... :)
  • smayoo: @Air: :D
  • imjasminh: u biti cmd r xD
  • imjasminh: updatane slike mobitela u oglasniku - cmd f5 ako vidite stare slike...
  • imjasminh: Apple iPhone 14, 128GB, Midnight Blue - 89% - Spuštam na 450 EUR - [link]
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis uvelo bi porez na političke teme, 1c za čitanje, 2c za pisanje po postu.
  • Gjuroo: "Smayoo: 25x je vrlo optimistična procjena :)
  • Bertone: Otvorena tema "Zero-day" pa se slobodno možete maknuti od politike i rata
  • Bertone: Ma znam, ali tko će to čitati :(
  • smayoo: Svatko je slobodan otvoriti kakvu god želi temu koja ne krši opća pravila. Zar je uredništvo krivo što vi, članovi, pokazujete 25 puta veći interes za političke teme, nego za stručne? :)
  • Bertone: ... no u pravu si, lakše je mlatiti o politici nego o stručnim hardversko-softverskim temama :)
  • Bertone: Kad si stavio video, malo sam bacio oko na forum no nisam našao zasebnu temu o sigurnosti u koju bi se mogle staviti vijesti ili linkovi na iste no tražiti ću još malo
  • Gjuroo: Apple teme nam se svele na vikalicu, a forum preuzela politika...
  • Bertone: Još malo o sigurnosti (ako nekoga zanima), [link] i [link]
  • Gjuroo: Upozorenje Apple korisnicima glede moguće krađe identiteta: [link]
  • Gjuroo: @drlovric: Sviđaju mi se oznake što nisu šareni... Taj grb sa zoo vrtom je uvijek nekako kao šaka u oko, al ajd.
  • drlovric: [link]
  • drlovric: Sitno se broji :)
  • JOHN: Sretan i blagoslovljen Uskrs!
  • Borostef: Sretan Uskrs :)
  • Miro Spiro: sretan Uskrs
  • Beli: Sretan Uskrs svima :)
  • Gjuroo: Sretan Uskrs!

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

drlovric, Gjuroo, IgorD, Riba, temeljnik, tino1, Anonimci (568)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.11 Seconds

Provided by iJoomla SEO