Ima li hrvatski store ikakvu korist od Passbook?
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Ima li hrvatski store ikakvu korist od Passbook?


  • DJ.
  • Korisnik
  • 1
11.01.2014 | 14:42
Zasad mi se ta aplikacija čini relativno beskorisnom. Znam da treba skinuti neke extra programe kako bi aplikacija znala koji kod ide za što (?), ali sve u svemu - koristite li vi Passbook aplikaciju i u kojim situacijama?
11.01.2014 | 18:25
koristim samo za booking.com, iako slobodno mogu i bez nje....
11.01.2014 | 18:57
Nikad nisam shvatio koja bi bila korist od tog Passbooka. Nakon inicijalnog čačkanja i istraživanja, završio mi je, skupa s drugim aplikacijama koje Apple ne da skinuti s telefona, a ne služe ničemu, u folderu "govna" na zadnjoj stranici springboarda.
11.01.2014 | 19:03
Smayoo, ja DITO.
11.01.2014 | 20:20
Ja ga koristim jel zivim u Americi. Super je stvar, zbog toga sta mozes stavit od gotovo vecine ducana (Dounkin Dounats, Starbucks, itd.), Delta Airlines i kino ulaznice. Ides u kino, kupis kartu preko moba i samo ti mob skeniraju na ulazu, nema cekanja. Coffee shopovi stavis novce na njihove kartice i isto ti skeniraju na blagajni, ne trebas nosit novce. Isto je i sa Deltom nema papiranatih karata.
11.01.2014 | 20:33
OK? Ali kakve to veze ima s Passbookom? Imam i ja takve aplikacije i sve mi baš isto tako radi bez passbooka...
Cinestar npr.
11.01.2014 | 20:58
passbook ih objedinjuje, pa su sve na istom mejstu, ako netko npr ima preko 100 aplikacija, i 25 od njih imaju takve kupone, pa zamisli traziti kupon za jendu stvar sada, passbook stavis na homepage i voila. ne bi se zalio koristiti to ali eto jbg, nismo amerika
  • DJ.
  • Korisnik
  • 1
11.01.2014 | 21:12
Radi li Cinestar aplikacija s Passbookom? To mi se čini zgodno, ali sumnjam da bismo se mi toga sjetili. Iskoristiti Passbook.
11.01.2014 | 23:23
Aha, kužim... Mda... Neće meni to u ovom životu trebati... Kad u Konzumu ili na Tisku pokušam platiti onom m-kupi aplikacijom od Zabe tete koje tamo rade me suznih očiju kume i mole da ne radim to. Čak mi je jedna ponudila da uzmem robu i ne platim, samo da je ne tjeram da čita upute kako se naplaćuje preko mKupi....
12.01.2014 | 09:59
smayoo kaže:
Aha, kužim... Mda... Neće meni to u ovom životu trebati... Kad u Konzumu ili na Tisku pokušam platiti onom m-kupi aplikacijom od Zabe tete koje tamo rade me suznih očiju kume i mole da ne radim to. Čak mi je jedna ponudila da uzmem robu i ne platim, samo da je ne tjeram da čita upute kako se naplaćuje preko mKupi....


U svakom zlu nešto dobro....kažeš da nećeš to koristiti ako odete na kavu...pa zbariš koju tetu
12.01.2014 | 12:19
Vrlo korisna aplikacija, koristio sam ju kad sam išao u Ameriku. Stavio sam avionsku kartu na iPhone i samo na terminalu skeniraju, nema glupih papirnatih karata. Letio sam sa Lufthansa.

Volio bi da toga ima i kod nas! Recimo Cinestar da ima ulaznice bilo bi super za početak ili da glupi ZET ima karte, samo oni su pre zadrti protiv novih tehnologija koje predlažu korisnici, a gdje oni nemaju nikakav profit.
12.01.2014 | 13:43
Opet - letio sam avionom nebrojeno puta, karta mi je bila u mobitelu (QRcode ili kako god), a nije mi za to trebao passbook. Nisam čak niti imao iPhone.
12.01.2014 | 19:50
e taj mzaba kupi, pa to nitko nezna korisiti, nebrojeno puta sam pokusao platiti tako ali ne. to niej to, vi lazete, ja to neznam koristiti, pa zar to postoji? hjoj ljudi. ako mogu koristiti one digitlne vage u billi i konzumu za voce i povrce ne vidim zasto tete neznaju skenirati kod s mobitela.
12.01.2014 | 19:58
Po meni je ovo drek na kvadrat. Više nema kontakta. Samo mašine s nama pričaju. Birtije budu definitivno propale jer si budemo konjačić drito u venu ušpricali i to naravno na nekom automatu u pothodniku.
Frend bio u Norveškoj i na aerodromu osim automata nema ništa drugo. Menio je ovo malo strašno.
12.01.2014 | 20:50
Za Norvešku ti je to normalno jer im kardinalno fali radne snage. A ima ih koliko i nas 4M i sitno, razvučeno na zemlju koja je jedno 6-7x veća. Mi smo se bili vozili nekih blizu 700 km, a da nismo živog čovjeka vidjeli. Benzinske pumpe su sve bez posade (self service). Ali to nema veze s otuđenošću. Više su ljudi otuđeni u velegradovima gdje jedan po drugom gaze.
13.01.2014 | 16:04
ma nema cinestar to, molio sam ih da stave kad je izašlo,
ač ošli su na QR kodove mailom...
a sad i iphone aplikacijom, koja je dok nisam napisao stranu bugova bila koma. sad radi..
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 1 dan, 3 sati
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.
  • Yonkis: Ili da otvorim temu u forumu?
  • Yonkis: Jedna osoba dok je bila u Beču, mogao sam vidjeti njenu lokaciju točno na kojem je katu i u kojem dijelu zgrade je bila (iPhone 14 u pitanju). Zna li netko koji su preduvjeti za takvo točno lociranje jer u Hrvatskoj to još nisam nigdje doživio? Vidim lokaciju ali ne u 3D.
  • m@xym: Uostalom, palčevi su na ovom forumu odavno prestali biti relevantni, a nama koji smo redovito ovdje niti ne trebaju da bi smo znali kakav je tko.
  • m@xym: Nerviraj se samo zbog onih koji su ti bitni, a nebitne ignoriraj, inače ćeš ostati bez živaca.
  • Vanjuška: Nema nervoze m@xym, ali da javno prozovem malog žapčića da bog sve vidi i sve zna :D
  • smayoo: Ja nemam.
  • zvone: Servisom naime...
  • zvone: ljudi ima li tko iskustva sa sercisom iklinika?
  • m@xym: Čemu nervoza zbog palčeva?! Evo ti još jedna gore ako te to baš toliko muči.
  • Vanjuška: LOL, puknem post i vidim 1 pozitivan palac gore, a imao sam ih 10 nakon onog Tinovog pushanja. Kaj je Žabac/Jura, opet me imaš na piku? :D
  • Kloba: Predizborna škola Željka Pervana [link]
  • Yonkis: Najljepše je kad ostane u “obitelji” :)
  • imjasminh: Mobitel prodan useru s Jabučnjaka :)
  • Zdravac: :)
  • Zdravac: Jel zna netko bez googlea odakle to?
  • Zdravac: ...Galebi, oj beli tići, poletite dole k jugu, ter moju pozdravite majku...
  • Gjuroo: Moj talent za poeziju nije skriven :)
  • Air: ...možda bi se razvili skriveni talenti za poeziju :)
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis... brzo bi se reducirao broj vojnih stratega, predsjednika, trenera... :)
  • smayoo: @Air: :D
  • imjasminh: u biti cmd r xD
  • imjasminh: updatane slike mobitela u oglasniku - cmd f5 ako vidite stare slike...
  • imjasminh: Apple iPhone 14, 128GB, Midnight Blue - 89% - Spuštam na 450 EUR - [link]
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis uvelo bi porez na političke teme, 1c za čitanje, 2c za pisanje po postu.
  • Gjuroo: "Smayoo: 25x je vrlo optimistična procjena :)
  • Bertone: Otvorena tema "Zero-day" pa se slobodno možete maknuti od politike i rata
  • Bertone: Ma znam, ali tko će to čitati :(
  • smayoo: Svatko je slobodan otvoriti kakvu god želi temu koja ne krši opća pravila. Zar je uredništvo krivo što vi, članovi, pokazujete 25 puta veći interes za političke teme, nego za stručne? :)
  • Bertone: ... no u pravu si, lakše je mlatiti o politici nego o stručnim hardversko-softverskim temama :)
  • Bertone: Kad si stavio video, malo sam bacio oko na forum no nisam našao zasebnu temu o sigurnosti u koju bi se mogle staviti vijesti ili linkovi na iste no tražiti ću još malo
  • Gjuroo: Apple teme nam se svele na vikalicu, a forum preuzela politika...
  • Bertone: Još malo o sigurnosti (ako nekoga zanima), [link] i [link]
  • Gjuroo: Upozorenje Apple korisnicima glede moguće krađe identiteta: [link]
  • Gjuroo: @drlovric: Sviđaju mi se oznake što nisu šareni... Taj grb sa zoo vrtom je uvijek nekako kao šaka u oko, al ajd.
  • drlovric: [link]

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Kratos, Riba, Anonimci (452)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.07 Seconds

Provided by iJoomla SEO