Tele2 Revolucija, prevara.
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Tele2 Revolucija, prevara.


30.06.2012 | 01:11
@Zdravac
hahahah tocno, ne sanjas

@mileni
jesam, za koji tjedan ugovor ide na njega.
17.07.2012 | 00:04
I? Koji je ishod?
29.07.2012 | 23:09
Napokon!

Tele2 je dobio kaznu od 10 prosjecnih mjesecnih placa, link:

www.hakom.hr/UserDocsImages/2012/odluke_...olucija-20120702.pdf

A evo i neki clanak sa lazima koje nisu prosle.

www.index.hr/vijesti/clanak/navukli-ih-p...o-telad-/628554.aspx
30.07.2012 | 00:45
Nisu dobili kaznu, nego će je dobiti ako ne provedu odredbu u roku. Ali vjerojatno neće (nisu), jer je kazna smiješno malena. "Slap on the wrist", što bi rekli Ameri.
30.07.2012 | 09:18
Prava kazna bila bi da su ih natjerali da se (više puta!) javno ispričaju i to u terminima kada su išle njihove promotivne poruke na TV, radiju i sl.
30.07.2012 | 10:50
Naravno. Samo što zakon ne predviđa takvu vrst kazne. Nažalost. I, naravno, u mainstream medijima ni "zuc", jer im je Tele2 dobra mušterija.
30.07.2012 | 11:01
smayoo kaže:
Naravno. Samo što zakon ne predviđa takvu vrst kazne. Nažalost. I, naravno, u mainstream medijima ni "zuc", jer im je Tele2 dobra mušterija.


Mda, ali recimo baš gledam... najviše ljudi na upravo ovaj thread je danas (od pola noći) došlo tražeći "tele2 revolucija" na googleu. Tamo je thread odmah ispod službenih tele2 stranica.
30.07.2012 | 12:27
Evo članka na domaćem mainstream portalu http://bit.ly/QJ1C9W
30.07.2012 | 12:42
Za naše prilike su mainstream mediji još uvijek TV, radio, novine (tiskane). To sam htio reći - da ni na jednoj televiziji ni zuc o tome. Ni na radiju. Za novine ne znam jer ih ne čitam.
30.07.2012 | 13:43
Riba, hvala na obavijesti
Ne mozes zamisliti koliko mi je drago sto se to sve raspirilo na sve strane, sada ljudi znaju da su prevaranti. Posebno mi je drago to sto sam JA medu prvima zapoceo rat preko interneta, drugacije ne ide.
Kada sam otvorio temu dobio sam puno kritika ali ja sam se drzao svojega i isplatilo se nakon Ribine dobre vijesti i brojem pregleda teme koja je 2531.
30.07.2012 | 15:03
Na galge s lopovima!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Oni će lagati i pljačkati ovaj napaćeni narod! E, nećete, razbojnici!!!!!!!!!!!!!!!!!
30.07.2012 | 15:11
Ideeeš...

Vidi se da si iz Gupčevog kraja.
30.07.2012 | 16:24
Još da su mi vile pri ruki.....

A tek širočka:laugh:
30.07.2012 | 16:32
A za onu ovcu - ražanj.
31.07.2012 | 15:45
Bojim se da bi bila žilava....

A da se organizira 'spontano' okupljanje naroda uz prigodne suvenire tipa križevi u plamenu, bijele kapuljače i slično...?
31.07.2012 | 16:10
Pala je ideja da im se anonimno pošalje paket sa janjećom glavom kao upozorenje, prodaju ih po 10 kuna komad na staroj cesti Rijeka-Zagreb ali smo zaključili da nema smiisla ako nitko neće snimiti raspakiranje.
31.07.2012 | 16:14
Bok svim korisnicima. Eto nisam u potpunosti čitao sve što su ljudi do sada tipkali, ali svejedno želim iznjeti svoje mišljenje.

Traifa Revolucija je več trajala cca mjesec dana i vrlo sam dugo razmišljao dali uzeti ili ne, čak sam u nekoliko situcija prolaskom gradom bio zaustavljan od njihovih ljudi i objašnjavali su mi pojedinosti tarife u kojoj su neograničeni razgovori te poruke a internet da ima limit od 500 MB ( što je od svega što su navodili jedino bila istina ). Također sam razgovarao sa službom za korisnike i bio na prodajnome mijestu. Tada sam otišao i prešao iz VIP mreže na Tele2 s trifom revolucija. Na prodajnome mijestu sam pročitao ugovor, pitao osobu koja je tada radila da nebi postojalo nešto što bi trebao znati, bilo kakav limit ili ograničenje ili pravilo na koje posebno treba paziti. Osoba je rekla NE, i tri puta me uvijeravala da stvarno nema nikakvog sitnog teksta niti kvake.

Također su isto to i tvrdili i u tv reklami.

Prije dva dana sam dobio poruku da se izmijenilo načelo pravednosti koje mogu naći na njihovoj stranici. Sat vremena sam bezuspiješno tražio, dok nisam odlućio nazvati službu za korisnike, te mi je rečeno gdje se to nalazi. Iskreno da se dođe do tog teksta treba proči labirint i na kraju se dođe. Pitao sam, a zar to nije ogrničavanje trife? Žena je rekla nije, tarifa je neograničena ali sa ograničenjem ..... i bla i bla i bla!

Da ne duljim.... Prvo i osnovno što si izreklamira, i na osnovu čega si privukao korisnike toga se onda i drži a ne kada korisnici koriste svoje pravo koje im je eksplicitno kazano da je takvo onda se kajati što TOMATO daje svojim korisnicima dodatne kune za primljene pozive. Pa njihov novac, pa mislim da mogu s njime što žele.

A svi imamo sreču da nema ugovorne obaveze na 1 ili 2 godine tako da svi koji su stvarno nezadovoljni, platite im koliko ste dužni i put pod noge u drugu mrežu.Vrlo je jednostavno!
31.07.2012 | 16:15
Možda bi stvarno trebalo organizirati prosvijed!!!!
31.07.2012 | 17:02
Što ti vrijedi prosvjed kad se o njemu neće ništa čuti na mainstream medijima (isto kao što ništa ne pričaju niti o samom problemu). Bit će gotovo kao da se nije ni dogodio.
31.07.2012 | 18:10
smayoo kaže:
Što ti vrijedi prosvjed kad se o njemu neće ništa čuti na mainstream medijima (isto kao što ništa ne pričaju niti o samom problemu). Bit će gotovo kao da se nije ni dogodio.

Imaš pravo. Najjače bi odjeknula objava na javnoj televiziji. Na javnoj TV o tome nije bilo govora (ostale televizije ne pratim pa za njih ne mogu ništa tvrditi).

Zanimljiva je situacija na webu. O problemu su pisali index.hr, net.hr i vecernji.hr (na sva tri portala bio je iznimno velik broj komentara na članak). Ni riječi na jutarnji.hr i tportal.hr (!!!). Ovo su mi se činili najveći nacionalni web portali, ostale nisam pratio.

Pretpostavljam da oni koji dobro zarađuju od njih kao oglašivača nisu previše čačkali. Zanimljiva mi je reakcija (bolje reći izostanak iste) od strane tportala.

Sada jedva čekam vidjeti sljedeću kampanju tele2. Hoće li se ponašati kao da se ništa nije dogodilo ili će pokušati nekako "opravdati" svoje ponašanje? Živi bili pa vidjeli!
31.07.2012 | 18:29
I naslovnica današnjeg VL-a vrišti o Tele2.....
31.07.2012 | 19:01
Zasto se na iPhone-u ne vidi cijeli tekst????????
31.07.2012 | 20:14
To ti je za kaznu što koristiš iPhone
31.07.2012 | 22:22
Evo, objaviše i na jutarnji.hr
01.08.2012 | 13:43
Tele2
Prije 2 sata/i
ISPRIČAVAMO SE I VRAĆAMO REVOLUCIJU BEZ KVAKE!

Dragi fejsbukovci,

Ovim putem upućujemo vam našu iskrenu ispriku zbog promjene Načela pravednosti korištenja proizvoda i usluga za tarifu Revolucija.

Upravo vi ste se potrudili da se glas korisnika čuje i zbog vas smo odlučili vratiti prvotno Načelo pravednosti. Naša odluka stupa na snagu danas. Revoluciju vraćamo na njezin revolucionaran početak –
5000 minuta prema svim fiksnim i mobilnim mrežama u Hrvatskoj. Ujedno, danas ujutro uključili smo sve naše korisnike koji su bili isključeni uslijed promjene Načela pravednosti, odnosno korisnike koji su ostvarili do 5000 minuta odlaznih poziva.

Naša nakana nikada nije bila oštetiti vas korisnike i tarifu Revolucija učiniti lošijim proizvodom. Izmjene načela bile su pokušaj nas kao operatera boriti se sa sve većim zloporabama naših proizvoda i usluga, koje prvenstveno štete vama kao korisnicima narušavajući stabilnost i sigurnost mreže. Promjena o kojoj je bilo riječi pogodila bi samo minimalan postotak upravo onih koji su tarifu i zloupotrebljavali zbog vlastite koristi, ali unatoč tome shvatili smo da imamo obvezu iznaći neka drugačija rješenja kako bi se borili sa ovakvim tipom prijevara, što smo u konačnici i uspjeli. Rezultat je sadašnje Načelo pravednosti koje je svedeno samo i isključivo na ograničenje ukupne količine odlaznih poziva od 5000 odlaznih minuta prema fiksnim i mobilnim mrežama u RH.

Zahvaljujemo vam svima koji ste otvoreno izrazili zabrinutost uslijed promjene Načela pravednosti. Povjerenje naših korisnika najvažnije nam je, a jedini način da ga očuvamo je slušati vaše želje i mišljenja.

Ovim putem obećavamo kako nećemo ponavljati iste greške i kako ostajemo transparentnom kompanijom koja sluša. Tele2 će nastaviti s pružanjem izazova tržištu na dobrobit svojih korisnika.

Revolucija bez kvake opet je u rukama svojih korisnika, gdje i pripada.
01.08.2012 | 14:15
Prilozi:
01.08.2012 | 14:43
Glas korisnika malo sutra. Frka od tuzbi i gubitka love.
01.08.2012 | 14:46
klošari!
01.08.2012 | 15:37
Ma ne. Nisu oni tu radi profita nego samo radi nas. Nikad to ne zaboravi!
  • User
  • Posjetitelj
01.08.2012 | 17:18
Stigao mi jutros SMS da su vratili Revoluciju na 5000 minuta poziva mjesečno.
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1
  • 2

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 26 minuta
  • m@xym: @Zdravac, OD otkrića nečega u laboratoriju do dolaska na tržište (ako se to upće dogodi) prođe između 5 i 10 godina
  • drlovric: O da. Jako veliko dan. Ljudi nisu svjesni bitnosti ali vrijeme ce polazati.
  • Zdravac: @drlovric, jesu, baš je lijepo danas pratiti HRT4 i live prijenos! :)
  • Zdravac: jel senzacionalizam ili ima nešto u ovoj tehnologiji da bi uskoro moglo i u praksu?
  • Zdravac: [link]
  • drlovric: Stigli Rafali ❤️????
  • mbp2009: Ekipa, treba mi preporuka za neki usb-c dongle za M1. Potreban je ulaz za SD karticu, HDMI ili DP (TB2), barem 2 Usb-a i ako je moguće jedan usb-c
  • smayoo: Funkcionalna zamjena je push notifikacija koja preko 5G ide po generičkom protokolu, samo aplikacija na mobitelu mora to podržavati
  • smayoo: Upozorili su me ljudi koji rade u toj branši, radi nekih telemetrijskih rješenja gdje nadzorni sustav SMSom šalje obavijesti korisniku
  • ZeljkoB: smayoo, odakle ti ova informacija za SMS?
  • smayoo: SMS poruke su phase-out. Znači, neki ih operateri više ne nude, niti omogućavaju njihovo slanje. Određen je neki krajnji rok, nakon kojeg više nijedan operater u EU nije dužan osigurati propagiranje SMS poruka. Probaj ručno promijeniti operatera (pretpostavljam da si u roamingu)
  • Matija klc: Ekipa, pomoc. Nalazim se u Rumunjskoj. Primam poruke normalno, no ne mogu poslati poruku. Pricam o obicnoj. Sve drugo radi najnormalnije. Sta napraviti?
  • MoschuS: Ma svugdje ali sve neka mala mjesta ili sela po Hr ili Slo
  • JOHN: Jesu to oni iz Imotski?
  • MoschuS: Ako netko kupuje rabljeno racunalo pripazite se prevaranata na Njuskalu i Bolhi. Otkrio sam ih par, slicni oglasi i kada ih kontaktirate salju iste/slicne racune i serijske brojeve kao potvrdu i onda odjednom obrisu oglas, naprave novi account i pokusavaju dalje uloviti nekoga.
  • Zdravac: :) Na kraju će ispasti da nas ima dosta koji vozimo motore!
  • rkrosl: prodao triumpha, kupio triumpha
  • JOHN: Honda CB650R
  • FiFi: Skoro sam ga jednom zamijenio za Bandita 1200 , ali sam ipak odustao.
  • Zdravac: ...ili Suzuki Bandit :)
  • Zdravac: E, taj motor je nekad bio moj san, da nije uletila yamaha, sigurno bih toga sad vozio :)
  • FiFi: Honda CB900F2 Hornet, 2002. Evo radim servis i nadam se registraciji prvi put nakon tri godine stajanje (djeca ti promijene raspored vožnje)
  • Riba: Problem je sto "sezona" u Irskoj trtaje tjedan dana. :-D Moram vidjeti ima li kakav nacin da ga registriram u Hr.
  • Zdravac: @ZeljkoB Odličan motor, takvi motori su baš po mom guštu! Lijep i ugodan za voziti.
  • Zdravac: @Riba Pa što čekaš, daj, zamjeni ulje, filtere i svječice, napuni bateriju, i lagano pranje. To će biti dovoljno, siguran sam! :)
  • Zdravac: Ajd, super, nisam jedini! Sad ide sezona, i gušt! Polako plan za moto trip na more...
  • ZeljkoB: Honda NC750X, ali sve manje vremena imam za voznje.....
  • Riba: Imam ja BMW 650CS, mozda ga reaktiviram nakon 10 godina stajanja u garazi. A imam i Vespu iz 1959, ta malo duze stoji. :)
  • Zdravac: Evo, ja ću prvi: YAMAHA XJ900 S Diversion, classic iz 1998., ide ko švicarski sat, čista mehanika, pouzdano do bola! :)
  • Zdravac: Jel imamo ovdje kolega ili kolegica, da voze motor? Ako da, koji?
  • zoranowsky: @air, u biti isti je pricnip, samo si sam sebi target :)
  • Air: Polako, polaku, kuda žurba, daj mi prvo link na to kako pročitati vlastite misli :)
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.28 Seconds

Provided by iJoomla SEO