Gdje je nestao LVL 70 PvP vendor?!
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Gdje je nestao LVL 70 PvP vendor?!


21.12.2008 | 03:36
Dakle zbilja su me naljutili zli Blizardovci! Uletim jučer u štab alijanse i imam što vidjeti! Luđaci uklonili Level 70 PvP vendora! Aloooo??? Nisu svi još 80! Da stvar bude luđa ostavili su majstora s level 60 junkom. I što ću sada s honorom? Čekati 80? Nije čudo da na BG-u nema žive duše... jučer smo u AV bili 9 VS 39! Mislim...

P.S.
A evo i trač... znate da sam već prije pisao kako šef igara u Microsoftu igra WoW? Da, igra ga i dalje! No, da stvar bude jača - i WOTLK igra na Macu, kaže da nije bilo potrebe uzimati novi stroj (ima G5 dual)! I što je najbolje igra WoW u paru sa svojom ženom! On je inače lvl 80 mag (epic raid), a žena mu je gnome warlockica! Xbox? Hmm... neki drugi dan...
21.12.2008 | 09:43
E paso, paso
Zadnji put kad sam se ja ulogirao, guild još nijenašo vendora. Ja predpostavljam da je negdje u winterspringu. Najme, sad svi idu tamo jer ima raid tj 25 man bossova koji, kad frakcija kontolira (horda/ally), dropa T7 s vremena na vrijeme. Isto tako po instancama kad ally kontrolira wintergrasp od bossova dobivaš guardian stone ili tako nešto šta se koristi za kupnju pvp itema, no, kao što rekoh, guild još nije našo di je vendor... moguće da ga ni nema još
A lvl 80... lol... prelagano je doć do 80, samo kad počneš questati TAko da je večina raidera koje znam zapravo razočarana woltk-om, prelagan je u odnosu na BC, a pogotovo u odnosu na orginal...
21.12.2008 | 13:22
Hmmm... a možda je tako lagano jer su svi krenuli u napad na 80 u super-gearu? Nije isto kada questaš sa zelenim setom i dva plava itema ili kada kreneš na sjever full-epic, kao većina koja je godinu dana skupljala opremu jer su sve ostalo obavili...
21.12.2008 | 14:00
Nekad bilo, no na agni imam zeleni gear i dižem ga bez beda...
22.12.2008 | 09:22
cijela moja gilda je vec lvl 80 odavno, ja sam "stuck" na 75 i nikako da se mrdnem od tamo:dry:

i sad na veliko vec rejdaju nax i svi kazu da je uber lagano

a sto se tice gira, ja sam i tbc izasla ful epic opremljena s par komada black temple itema i mogu reci da sam do sada zamijenila vec dosta opreme. uglavnom plavim itemima, ne zelenjavom. jer se zelenjava ipak nije pokazala bolja od starih epica.

za usporedbu, kad je izasao tbc zamijenila sam svu molten core i zul gurub opremu u roku valjda 3 dana.
23.12.2008 | 00:56
Zamisli sramote, ja čak nisam nikada bio u Black Templeu, a niti u Zul Gurbu, pa čak nit na Hyalu... Za sada sam sve 70> dropove disenchantao, a i sumnjam da ću lomiti gladijator set s nečim plavim. Stvar je i u slotovima, gemovi unutra su mi preskupi (uglavnom sve epic) i jos ako je gore neki 400-500 g enchant, uopće mi se to ne dira sada... ja sam se taman namjerio na novi chest (bez veze, falilo mi je 2k honora) i onda ovi luđaci ubiju vendora?!!?

Flare, kada ćeš doći malo na naš server, cijeli Jabučnjak ti je na Lightbringeru!
  • Dijete
  • Posjetitelj
23.12.2008 | 01:01
Lučonoša.. Lucifer.. Svjetlonosac..

odoh spat..
23.12.2008 | 10:12
dpasaric je napisao:


Flare, kada ćeš doći malo na naš server, cijeli Jabučnjak ti je na Lightbringeru!


imam ja tamo nekog malog lika, lvl 7 ili tu negdje ...ha vidis, mogla bih malo i tamo se zaletit ...ali samo ako cete me pwr lvlat :
24.12.2008 | 00:47
Pwr lvl ftw! Bit ces imba in no time!
25.12.2008 | 23:56
Mika je napisao:
Tako da je večina raidera koje znam zapravo razočarana woltk-om, prelagan je u odnosu na BC, a pogotovo u odnosu na orginal...
Isse kad se sjetim prvog wipea u Naxxu na lvlu 60 kako smo ko stoka popadali u 5 sekundi svi u full t2, a gle ovo sad...uzas

Kolko sam skuzio u sljedecem patchu ce se moc napravit DK na bilo kojem serveru pa mozda dodem malo kod vas s gnome DK-om

btw sretan Bozic svima!
26.12.2008 | 09:47
dpasaric je napisao:
Pwr lvl ftw! Bit ces imba in no time!


rofl

btw, jel vam treba neka klasa posebno ili vam je svejedno? (citaj, flare je obziljno pocela razmisljati da lvl lika na ligtbringeru )
26.12.2008 | 12:56
Gle ovako... u startu treba reći da je Lightbringer prilično "easy-going" server - već samim time što je PvE, a ne PvP. Startalo je tako što je u vrijeme prapočetaka to bio preporučeni PvE server za Europu, pa je onda mlada ekipa redom dolazila na njega, a kasnije, kada je već postalo gužvovito i Blizzard je preporučivao druge servere, ostali su i dalje dolazili "po preporuci" tamo gdje je ekipa.

Prvi iza mene bio je Mika. Još čuvam screenshot gdje on i ja pecamo u Teldrassilu kao totalni noobovi . On je i najozbiljniji igrač među "našima". On ima više high-level likova, obično je član "naj in" gilda na serveru, prošao je zbilja sve i svašta i mislim da nema instance koju nije probao, a mislim da je i vodio većinu njih. Odličan igrač i često pokretač akcije. Kako, bez obzira u kojem gildu se nalazio, uvijek ispliva kao visoki časnik, onda uvijek nađe načina da ugura "našu ekipu" u kakav gildovski raid kada ima slobodnog mjesta. Na tu "prijateljev prijatelj" foru obišao sam dosta toga jer je "Eldari Guard" (gild moje vilenjakinje) više stvar prepoznavanja, nego ikakve obaveze. U njemu su ljudi kojima treba gild da te drugi ne gnjave pitanjem "Wanna join my guild you guildless player?" .

Ostali Jabučnjak korisnici na Lightbringeru su Vedran, njegova bolja polovica Ivana, Breed, Dijete i njegova bolja polovica Bearfaerie, Dorijan, Igor, Bernard, a iako ne na Macu, tu su u društvu Edi, Deky i Katija, a isprika svima koje sam zaboravio, a znam da ih ima ovdje... Tradicionalno dobre odnose imamo sa šeficom jednog od većih gildova na serveru "Darkflames" - Yshaniom, tj. Sorayom u zadnje vrijeme. Zajedno smo "odrasli" u Azerothu i uvijek voli pomoći starim prijateljima, pa se uvijek nađe pomoć kada negdje zapnemo...

Dakle, tu je lijepo, ali ne očekuj hard-core atmosferu i fore tipa "kikati ćemo te iz gilda jer si večeras zakasnio na raid"!

Što se klase tiče, možda je najbolje odabrati baš nešto po svom guštu, za vlastiti užitak, a ne da se lik radi ciljano - ionako se uvijek snađemo. Hilerica ovdje je Restowna, ali ona je u zadnje vrijeme u poslu, pa nije česta. Od kada je Vedran zapustio svog tenka nismo ga imali, ali sada Mika ima Tarantulu - sjajnu tenkicu...
26.12.2008 | 13:21
ja sam prosla sve i svasta u WoWu - jednom sam vec pisala o tome bas na ovom forumu samo na nekom drugom thredu

enivej, vise nemam vremena za hard core igranje kao prije tako i da trazim nesto sto je vise esay going s obzirom da se preko tjedna u WoW ulogiram par puta i skoro se uopce ne igram. Igram, manje vise, samo vikendom.

Tako da mi sve ovo sto si rekao zvuci ok . I bas mi treba neka ekipa jer se s ovom gildom u kojoj sam sad nisam bas "nasla" pa i nemam previse "frendova" zbog kojih bi ostala na ovom serveru gdje sam sada.

A kako sam vec vise puta mijenjala servere i kretala ispocetka nije mi to tako veliki bed pogotovo ako cu imati pomoc (hint, hint ).
  • Dijete
  • Posjetitelj
26.12.2008 | 13:35
Moji Uchesnica i Kmica su ti na usluzi..

Ucha šije i šije da si sašije tepih..
27.12.2008 | 23:16
hvala hvala

i btw, sjetila sam se necega...imam lvl 70 shamana (djelomicno tbc raiding gear) s kojim se vise ne igram (na drugom je srvr) jer sam se s ovim likom...ma preduga prica ....

enivej, tu shamanicu mogu prebacit na lightbringer ...i ne moram kretat od nule...jeeej
28.12.2008 | 02:16
Sjajno! Pa koliko ti imaš likova razasuto po serverima? I to ono kao usputno BT gear i slične fore? Osim toga, kada budeš imala nju ovdje, lako napraviš i DK ovdje ako hoćeš, ide jedan po serveru zar ne? Baš se veselim, bit će super Mac ekipa...
28.12.2008 | 17:23


uf, ne pitaj koliko ih imam...na raznim serverima...

ok, onda smo dogovorili...selim shamanicu na Lightbringer:)...ja se isto veselim
28.12.2008 | 22:42
ah Paso /blush za sad mi je samo saj na 80 jer nemam vremena za igru, sljedeći je agna do 77, pa tankica, ono šta si zaboravio je da breed ima DK-ja koji ja tank na 80 A odavna nisam pratio ni progres drugih ljudi tako da ne znam ko šta ima... Trenutno da baš igram, fali mi tankanje, tako da tarantulu dižem ASAP
30.12.2008 | 14:07
ficho je napisao:

Isse kad se sjetim prvog wipea u Naxxu na lvlu 60 kako smo ko stoka popadali u 5 sekundi svi u full t2, a gle ovo sad...uzas


Bemti sunac kad se sjetim.... opet mi doooođe igrat, jako...
30.12.2008 | 16:10
Mika je napisao:
ah Paso /blush za sad mi je samo saj na 80 jer nemam vremena za igru, sljedeći je agna do 77, pa tankica, ono šta si zaboravio je da breed ima DK-ja koji ja tank na 80 A odavna nisam pratio ni progres drugih ljudi tako da ne znam ko šta ima... Trenutno da baš igram, fali mi tankanje, tako da tarantulu dižem ASAP


Tankanje sa tek probijenim lvl80 je totalna pušiona osim Utgardea A ne pomaže ni prenabrijani mage u pugu
30.12.2008 | 19:32
mislis prelagano je ili?
31.12.2008 | 15:03
Onda, što kaže geekovska siročad poput mene koja nema života, pa će dočekati Novu već četvrtu godinu u Stormwindu - da li će i ove godine Horda tradicionalno napasti grad negdje oko 1-2 ujutro? Da li će možda pripremiti iznenađenje, pa udariti iz novootvorene luke? Tamo imaju puno širi prilaz, a mogu i našu obranu rastaviti na dvije strane - kao što mi njima ponekad priuštimo u Ogrimaru s provokacijama na stražnjem ulazu u grad...

  • Dijete
  • Posjetitelj
31.12.2008 | 15:25
Ovak..

meni je ostanak uz Wow doma dobar način da sačuvam jetru i pluća.. i još k tome, da sutra mogu normalno funkcionirati jerbo sutra radim..

Dakle, vidimo se.. s time da ne znam da li ću bit na nekom trgu, u nekoj obrani ili jednostavno kvestati ili još možda najbolje - pecati.. trebaju mi neke školjke za tailoring, a lakše ih je upecat nego farmat druge školjke pa ih mijenjat
31.12.2008 | 17:17
Oho i ti pecaš? Znaš koja mi je najdraža lokacija, ali je teško doći... ona jezera iznad Stormwinda, gdje ne možeš "legalno" doći.... predivno je tamo, oni vodopadi i sve...

BTW, da li je tko upecao The 2 Ring?
  • Dijete
  • Posjetitelj
31.12.2008 | 18:00
Pecao sam prije dok me držao Deviant Fish pa sam zapustio..

al am mi treba, kazem ta skoljka za tejloring pa eto.. vratih se pecanju malo pomalo..
31.12.2008 | 20:17
Hehe, vidim da ste ovdije svi Ally orjentirani, pa evo da vam se javim malo sa horde strane.

Daklem ja jos uvijek igram Shadow Priesta Jankisu na Laughing Skullu, koji je vec odavno 80, i vec prilicno duboko u 10 i 25 man epicima i Heroic badge lootu.

Do 80 je stvarno macji kasalj doc, u ustporedbi sa BC iskustvom, gdje sam igrao kao manijak i dosao medju prvih 20 na serveru, a opet dosao u vise vremena nego sad, kad sam ipak krenuo malo lakse.

Koliko vidim vama se svidja ovaj malo vise casual stil igre, i mislim da cete bit odusevljeni sa raidovima i instancama na 80, nije bas toliko lagano koliko se prica (pogotovo 25 man), a opet je izuzetno zabavno i raznoliko. (osobno sam se uvijek htio vratit u naxx i dovrsit ga).

Da ne pricam o zabavi koju pruzaju achievment runnovi starih instanca, skakanja s nemogucih mjesta, fishin achievmenti, pvp achievmenti, u glavnom, igra je po mom misljenju sad puno ispunjenija i uvijek imate sto radit dok cekate da se od nekud magicno pojavi healer ili tank za grupu.

(I da, btw, goliko sam vidio taj gear koji sad trazite je tam gdje je i bio samo kod novih vendora, i sad je plavi a ne epic, a kosta takodjer honor.)
  • Dijete
  • Posjetitelj
31.12.2008 | 21:48
Definitivno casual.. laganini paralaleno više likova.. hiler mi je imba, dpsjka mi je zgodna sa kopitima.. i dobila je danas thottbot.com/i35658 oh mama..

a kad smo već kod ačivmenta.. sve je to super, i dapače, zabavljaju me (npr jako sam se nasmijal kad sam opal opet, sa mosta u nagrandu i prezivio i dobio neki ačivment).. al moram priznat da mi ide na spolovilo kaj svako malo gildići viču jedni drugima gz.. tak da mi se gz gzadilo..
01.01.2009 | 16:05
Proslava je bila dobra, ali Horda je razočarala - umjesto oko 1-2 h, napali su već u 00:40 i prekinuli nam slavlje. I onda su još napali tako traljavo - bilo ih je jedva tuce, došli su naravno brodom i onda se raspršili po Stormwindu kao miševi, pa smo ih jednog po jednog zatukli. Valjda su bili previše pijani za konkretan napad kao prošle godine kada je fakat bilo mrtvih.
01.01.2009 | 23:46
heto, ja se preselila sa shamanicom na lightbrnger

@ dijete - im with u sto se tce achivemnta...guild spam na 100tu:P
03.01.2009 | 09:19
ili su bili neki klinci kojima su starci dali da budu na lajni do jedan zbog nove, pa iskoristili priliku da vide teritorij kojiinače ne bi vidjeli Meni još uvijek najdraža zabava je mindcontrol bacanje horde s tunderbluff-a šteta šta se više guardovi ne daju tako
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1
  • 2
  • 3

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 8 sati, 44 minuta
  • zoranowsky: @air, u biti isti je pricnip, samo si sam sebi target :)
  • Air: Polako, polaku, kuda žurba, daj mi prvo link na to kako pročitati vlastite misli :)
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.
  • Yonkis: Ili da otvorim temu u forumu?
  • Yonkis: Jedna osoba dok je bila u Beču, mogao sam vidjeti njenu lokaciju točno na kojem je katu i u kojem dijelu zgrade je bila (iPhone 14 u pitanju). Zna li netko koji su preduvjeti za takvo točno lociranje jer u Hrvatskoj to još nisam nigdje doživio? Vidim lokaciju ali ne u 3D.
  • m@xym: Uostalom, palčevi su na ovom forumu odavno prestali biti relevantni, a nama koji smo redovito ovdje niti ne trebaju da bi smo znali kakav je tko.
  • m@xym: Nerviraj se samo zbog onih koji su ti bitni, a nebitne ignoriraj, inače ćeš ostati bez živaca.
  • Vanjuška: Nema nervoze m@xym, ali da javno prozovem malog žapčića da bog sve vidi i sve zna :D
  • smayoo: Ja nemam.
  • zvone: Servisom naime...
  • zvone: ljudi ima li tko iskustva sa sercisom iklinika?
  • m@xym: Čemu nervoza zbog palčeva?! Evo ti još jedna gore ako te to baš toliko muči.
  • Vanjuška: LOL, puknem post i vidim 1 pozitivan palac gore, a imao sam ih 10 nakon onog Tinovog pushanja. Kaj je Žabac/Jura, opet me imaš na piku? :D
  • Kloba: Predizborna škola Željka Pervana [link]
  • Yonkis: Najljepše je kad ostane u “obitelji” :)
  • imjasminh: Mobitel prodan useru s Jabučnjaka :)
  • Zdravac: :)
  • Zdravac: Jel zna netko bez googlea odakle to?
  • Zdravac: ...Galebi, oj beli tići, poletite dole k jugu, ter moju pozdravite majku...
  • Gjuroo: Moj talent za poeziju nije skriven :)
  • Air: ...možda bi se razvili skriveni talenti za poeziju :)
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis... brzo bi se reducirao broj vojnih stratega, predsjednika, trenera... :)
  • smayoo: @Air: :D
  • imjasminh: u biti cmd r xD
  • imjasminh: updatane slike mobitela u oglasniku - cmd f5 ako vidite stare slike...
  • imjasminh: Apple iPhone 14, 128GB, Midnight Blue - 89% - Spuštam na 450 EUR - [link]
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis uvelo bi porez na političke teme, 1c za čitanje, 2c za pisanje po postu.
  • Gjuroo: "Smayoo: 25x je vrlo optimistična procjena :)
  • Bertone: Otvorena tema "Zero-day" pa se slobodno možete maknuti od politike i rata
  • Bertone: Ma znam, ali tko će to čitati :(
  • smayoo: Svatko je slobodan otvoriti kakvu god želi temu koja ne krši opća pravila. Zar je uredništvo krivo što vi, članovi, pokazujete 25 puta veći interes za političke teme, nego za stručne? :)
  • Bertone: ... no u pravu si, lakše je mlatiti o politici nego o stručnim hardversko-softverskim temama :)
  • Bertone: Kad si stavio video, malo sam bacio oko na forum no nisam našao zasebnu temu o sigurnosti u koju bi se mogle staviti vijesti ili linkovi na iste no tražiti ću još malo

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Gjuroo, Riba, Sank, ZeljkoB, Anonimci (641)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.24 Seconds

Provided by iJoomla SEO