Prelaz s Windowsa na iOS
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Prelaz s Windowsa na iOS

25.02.2019 | 18:13
Pozdrav raja, zanima me sta preporucujete tj. koju konfiguraciju za normalnu cijenu macbook pro-a za koristenje sljedecih softvera: Photoshop, Illustrator, INDesign, Premiere, After Effects, AutoCAD, Robot Structural Analysis? Trenutno posjedujem Dell 5559 8gb ram, intel core i7 6600U 2,50GHz, 512GB SSD, AMD Radeon R5 4GB...Ja bih na jabuku da predjem
25.02.2019 | 19:14
Sta podrazumjevas pod normalnom cijenom. Od - Do?
25.02.2019 | 19:17
saint kaže:
Sta podrazumjevas pod normalnom cijenom. Od - Do?

Mozda do 1500€
25.02.2019 | 19:47
Novo ili rabljeno?
25.02.2019 | 19:48
Za koliko vremena misliš prelazit? Ako ti nije problem sačekat, mislim da će sve MacBookove updateovat na WWDC-u (6 mjesec)...
25.02.2019 | 20:21
Hvala na savjetima, a eto opet ima raje van BiH preko kojih mogu kupiti sigurnije i jeftinije nego kod nas...
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 14 sati, 22 minuta
  • Soffoklo: Novi MBP s i9 CPU-om dobro dere, posebno u multi-core rezultatu: [link]
  • Soffoklo: Isto kao što mnogi poistovjećuju iPhone s USA-om
  • zabac: Huawei svi poistovjećuju s telefonom, a oni su najmanje to. 188.000 zaposlenih!
  • Soffoklo: :-) Huawei boss admits he buys iPhones for his family - [link]
  • drlovric: Ja imam model iz 2018, doduse kratko, ali nikakvih problema nemam sa tipkovnicom. Jedino je trunkicu bucnija od stare, ali svidja mi se ovaj plitak hod.
  • Soffoklo: S tipkovnicom su stvarno usrali mnogo. Vidjet ćemo kakva će biti ova najnovija. Donekle je dobro što će mijenjati po potrebi tipkovnice sve do medela iz 2015 s tim butterfly mehanizmom. [link]
  • Tito: Trebali su pocetni 15" staviti sa 128
  • Tito: 256GB HAHHAHHAAHHAAHAH
  • smayoo: Jbt, kad pomislim da smo se nekad sprdali od Spectruma i njegove gumene tipkovnice... :dry:
  • kupus: nova tipkovnica na novom mbp
  • kupus: [link]
  • rusty: [link]
  • rusty: To je T3 koji se čekao - konačno
  • rusty: carina će ti biti 0, samo računaj PDV u punom iznosu.
  • dario15: Sad ćemo vidjeti koliko me carina.rh rebne
  • dario15: Ja uzeo za imac 2011. Zajedno sa thermal senzorom i ladicom za ugradnju, poštarina me izašla 19$
  • JOHN: Ja bi štel tri komada. Ako netko razmišlja o kupovini, ja bi se utrp da smanjimo troškove poštarine!
  • Bertone: ... koliko su diskovi kod njih?
  • Bertone: owc de
  • Beli: Decki, ide li taj u MacBook Pro mid 2012?
  • Dijete: ja narucio
  • Bertone: kunice dam unaprijed :)
  • Bertone: Jel može netko biti tako dobar (sa područja ZG radi lakše primopredaje) i naručiti mi jednog [link]
  • rusty: enterprise grade za 80$ su strava :D TLC NAND. brutalno dobri.
  • energyman: kakvi su ti mikroni
  • rusty: 11 za 2 itd...
  • rusty: shiping je svega 7$ za 1 komad
  • JOHN: To neka zajebancija? Koliko izađe shipping?
  • smayoo: Ideš. Koja cijena. Odmah 10 kom. :)
  • Dijete: zgrabi dok ima: [link] ssd
  • Mate22: Đokica :P
  • Soffoklo: Išla je ona Đoletova "al nije svako kao Donald, mene plaši onaj Ronald, taj je nezgodan." Mislim da je i Donald postao opasan klaun.
  • m@xym: smayo, Svaka čast za link, dokumentarac budi neke lijepe uspomene. Doduše, kasno sam vidio link, ali srećom imam HRTi.
  • Bertone: @smayoo, hvala za podsjetnik :)
  • cariblanco: Pustite vi kaj bedak priča, pogledajte američke brojke...nikad bolje. Isto kao i s Mamićem, kao bedak a Dinamo je pun kao brod ???
  • smayoo: [link]
  • smayoo: Mate22, ispričavam se ako sam ti uvrijedio idola. Imaš neotuđivo pravo simpatizirati bilo koga, pa i Donalda Trumpa. Nije zabranjeno, ali je svakako - sramota. ;)
  • Soffoklo: :-)
  • Mate22: Stručnjaci i "analitičari" sa jabučnjaka :)
  • Moonlike: Naravno da je Puting cyberom i drugim sredstvima pomogao Trumpu da postane predsjednik. Ali ne u dosluhu sa Trumpom, vec jednostavno analizom "Trump nam treba za predsjednika SAD-a, bit cenam lakse jer ce on sam unistiti SAD" :-D
  • smayoo: Taj čovjek je ko slon u staklarnici. Uopće se ne bih čudio da je instaliran za predsjednika SAD da bi ubrzao njihovu propast. :/
  • rusty: Možd da Trump uvede zakon za cijenu Apple proizvoda, pošto mu je sada krenulo sa Kinom tako dobro
  • drlovric: @Dijete: Thx za ovaj doc. Nikad cuo. Bas cu pogledati. Uvijek cu radje odabrati dobar dokumentarac nego dobar film :)
  • Soffoklo: Novi macOS ukida podršku za 32 bitne appove, QuickTime 7, neke video kodeke, pa ga mnogi developeri zovu macOS Death Valley :-)
  • Soffoklo: Za jedno 5 godina bit će 50% pokriveno trenutnog 4g signala (kod nas).
  • rusty: pretpostavljam da ni upload nije daleko od tih brzina
  • zabac: Upload?
  • rusty: ma može to i bolje...
  • rusty: 5g speed test - [link]
  • Riba: Hvala, pretplatio se na Curiosity Stream, super što nemaju glupe ograničenja na regije.

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Komentari

Novo u Appleu

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%