iPod Shuffle - Punjenje baterije
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

iPod Shuffle - Punjenje baterije

20.07.2006.   |   05:31
Pozdrav, neki dan sam kupio iPod shuffle (jedva ga našao u Zagrebu), te sad imam jedno pitanje u vezi punjenja baterije. Kada ga priključim na USB na tipkovnici automatski se otvara iTunes, normalno. Međutim iPod se ne pojavljuje kao disk na desktopu a u iTunesu da. Kako ću biti siguran da se iPod puni kada mi nijedna lampica ne treperi, tj. treperi samo ona gornja i to prilikom prepoznavanja i Pod-a. Još jedno pitanje, da li iTunes mora biti otvoren kada se iPod puni ili ne. Sve je uredno updateano. Zahvaljujem na odgovorima.
20.07.2006.   |   06:01
Nisam siguran da na tastaturi mozes puniti iPod.
20.07.2006.   |   06:19
Sad sam skužio, na stražnjoj strani Maca su tzv. \"High power USB\" utori preko kojih se pune iPodovi. Sada se puni bez problema, ali i dalje se ne pojavljuje na desktopu - da li to ima veze sa time što nisam rezervirao nimalo mjesta za pohranu podataka na iPod-u?!? ...i još nešto. Smijem li ugasiti računalo kada uredno odjavim iPod u iTunes-u, s time da ne ištekavam iPod iz računala - kako bih ga primjerice sutradan \"nastavio\" puniti. -Jesam izgnjavio...
20.07.2006.   |   15:24
Cini mi se da moras u iTunes opcijama kod iPod-a ukljuciti Disk Mode.
20.07.2006.   |   19:05
Istina Strija, hvala. Sad radi sve 100% OK. Ustvari je toliko jednostavno... - Problem riješen.
20.07.2006.   |   19:51
Dražen je napisao:
Ustvari je toliko jednostavno.

pa nisi valjda ocekivao nesto “komplicirano” od Applea
20.07.2006.   |   21:58
Nipošto, no ponekad je zaista toliko jednostavno da se toga čovjek nikad ne bi sjetio. Ipak sam ja još uvijek, ajmo reći switcher.
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 3 sati, 55 minuta
  • The_Cleric: ja se vratio na 5s sa 6 ali svejedno sretno! odlican uredaj!
  • iStrucnjak: svaka cast sretno
  • stefanjos: cestitke :)
  • energyman: Evo da se pohvalim, danas sam postao pojnosni vlasnik iPhone-a 6 :) predobar je!
  • mavericks: napravio sam odmah restart, pa je bilo ok... nisam updejtao softwer otkad sam ga kupio...sad je na 10 10 2
  • cariblanco: Ne vjerujem da je HW kvar, vjerojatno je do verzije OS-X
  • mavericks: jeli malo zalosno sto se ovo desi nakon 2 mjeseca starosti :/
  • mavericks: pozdrav, sad sam taman upalio mac i svijetli tipkovnica a ima svjetlosti....kad pokusam preko f5 izgasit, neda mi...
  • mavericks: pozdrav,
  • MacSlavko: Definitivno 6icu!
  • stefanjos: cekaj jos malo i skupljaj za 6, ja imam 5s, super je mob, ali nije pametno sada kupovati taj.
  • cariblanco: Nemoj se nadati nižoj cijeni oko 9_og, proći će još par mjeseci dok ti mobiteli dođu do nas...ionak je tad samo predstavljanje, a nezna se još kad počinje prodaja u top-zemljama...pa tek onda dođe kod nas.
  • Nedeljko: Čekati ili nabavljati. Ističe mi ugovor za iPhone 4s, nemam para za 6 i uzeo bih 5s. Obzirom da je 9. blizu, koje su procjene što se tiče cijena iPhone u HR. Možda sačekati pa će cijena 6 biti niža ? Hvala na savjetu.
  • smayoo: Sa znanstvenog aspekta, Superbia Vita j.d.o.o. kaže "Majke mi, radi!" :D
  • havdic: Krema je proizvedena u Pripjatu u Ukrajini, zato radi :)
  • drlovric: Ma ja to vise onako sa znanstvenog aspekta pitam :D
  • mario.zg: Možda krema djeluje i na druge dijelove tijela, pa zato pita
  • smayoo: Iz tvog pitanja zaključujem da tvoja supruga ima prsa nešto manja nego što bi ti volio... ;)
  • drlovric: Jel valjaju sta te kreme? :D
  • smayoo: Josipe, Superbia Vita j.d.o.o. je ona ista firma koja naokolo šalje spamove o kremi za povećanje sisa. :D
  • Riba: Naravno da je prevara.
  • Josip R.: Meni je sumnjiva.
  • Josip R.: Ekipa netko me pitao za ovou stranicu [link] šta mislite je li to neka navlakuša sa prevarama?
  • stefanjos: dropbox ne radi, jej
  • Gotan: budem ;)
  • zabac: Pa onda napiši kako je riješeno.
  • Gotan: riješeno, hvala na savjetu zabac
  • zabac: Stavi pitanje u temu jer ovako ne budeš dobio odgovor,a ako ga i dobiješ, pitanj eda li će biti zakopan među ostalim a.
  • Gotan: ekipo, 5s mi na tele2 pokazuje full signal i 3g ali nemam pozive niti internet, ima li tko iskustva sa takvim scenarijem?
  • zabac: Prazni ga sistem. Ako sistem lose barata s memorijomonda se dio prebacuje na disk. Onda je sporo.
  • drlovric: Daki: RAM i sluzi da se puni. Sto bi ga praznio? :)
  • Daki: me može netko podsjetiti kako se cisti ram pošto se konstantno puni
  • john_st: spotlight malo sporije traži, safari malo sporije otvara, mail malo sporije otvara i tako to. nije neka velika razlika, ali je dovoljna da je primijetim. uostalom, sjeti se kako je Picard znao osjetiti sitnu neuravnoteženost na Enterpriseu :D
  • Riba: Logika mi kaze da ne bi trelao...a i ne znam kako mozes procijeniti tako malu razliku u brzini?
  • john_st: evo ja imam jedno brzinsko pitanjce. utječe li na brzinu sustava položaj particije na SSDu? dakle, imam 2 boot particije. na drugoj particiji je klon ove prve i sve radi (po subjektivnoj procjeni) nekih 5-10 sporije
  • smayoo: Anđela, piši u forum, vikalica ne služi ovome.
  • Andela: ali problem mi je sto neznam koji bi kabel uzela? imala sam neki osmisljen kao usb (isto celular line) i koristila sam ga kao punjac medutim nakon izvjesnog vremena vise se na njega ne zeli punit jer nema certifikat
  • mario.zg: ili probati drugi kabel
  • Andela: i plus sto ne mogu vjerovati da mi se cijeli mobitel dosovno preko noci promijenio..od blokiravanja, do ne ulaska u aplikacije, gasenja na 60% ili onog skokovitog prelaska sa 80-20%
  • Andela: prije toga imala sam isti takav, sigurno vam svima poznat celular lineov od nekih 150-200 kn.. neznam sto bi mi bilo najpametnije? promijenit punjac? bateriju? mobitel?
  • Andela: hey ljudi imam problem. Dakle punjac kupljen prije nekih 2-3 tjedna nakon sto mi je iphone prestao puniti na takav isti.. problem se javio kad je sinoc prestao puniti i na ovaj. neznam jel problem u bateriji ili punjacu jer nekako mi je nelogicno da oni zaista tako lako pucaju
  • Riba: Jesi ga probao iskopčati iz utičnice?
  • klick098: nista iskljuci ukljuci drzi power ma neznam sto brobati?
  • klick098: imaca sam stavio na spavanje i nakon nekoliko sati dodjem doma i zelim ga upaliti i....
  • klick098: hi decki imam mali problem
  • cariblanco: kome se radi nek ide u Njemačku, mi ostali ćemo laganini ;)
  • MacSlavko: Cariblanco: Kakvi filmovi i plandovanje uhotelu? Jesi li ti u Finsku otišao šljakati ili se izležavati?! Nemoj nam rušiti ugled gastarbajterske nacije...
  • cariblanco: Air me sluša kao da sam ga jučer kupio :)
  • havdic: Današnji poučak: ne klikaj napamet! PureFTPd manager mi je udesio userov shell! Sad samo guest radi, s kojim ne mogu ništa Bravo ja :(
  • iLeo: Kako te sluša Air?

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Novo u Appleu

Novosti

MacUpdate

Anketa

Želite li Apple Watch?

Registriraj se za sudjelovanje.