iPod Shuffle - Punjenje baterije
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

iPod Shuffle - Punjenje baterije

20.07.2006.   |   06:31
Pozdrav, neki dan sam kupio iPod shuffle (jedva ga našao u Zagrebu), te sad imam jedno pitanje u vezi punjenja baterije. Kada ga priključim na USB na tipkovnici automatski se otvara iTunes, normalno. Međutim iPod se ne pojavljuje kao disk na desktopu a u iTunesu da. Kako ću biti siguran da se iPod puni kada mi nijedna lampica ne treperi, tj. treperi samo ona gornja i to prilikom prepoznavanja i Pod-a. Još jedno pitanje, da li iTunes mora biti otvoren kada se iPod puni ili ne. Sve je uredno updateano. Zahvaljujem na odgovorima.
20.07.2006.   |   07:01
Nisam siguran da na tastaturi mozes puniti iPod.
20.07.2006.   |   07:19
Sad sam skužio, na stražnjoj strani Maca su tzv. \"High power USB\" utori preko kojih se pune iPodovi. Sada se puni bez problema, ali i dalje se ne pojavljuje na desktopu - da li to ima veze sa time što nisam rezervirao nimalo mjesta za pohranu podataka na iPod-u?!? ...i još nešto. Smijem li ugasiti računalo kada uredno odjavim iPod u iTunes-u, s time da ne ištekavam iPod iz računala - kako bih ga primjerice sutradan \"nastavio\" puniti. -Jesam izgnjavio...
20.07.2006.   |   16:24
Cini mi se da moras u iTunes opcijama kod iPod-a ukljuciti Disk Mode.
20.07.2006.   |   20:05
Istina Strija, hvala. Sad radi sve 100% OK. Ustvari je toliko jednostavno... - Problem riješen.
20.07.2006.   |   20:51
Dražen je napisao:
Ustvari je toliko jednostavno.

pa nisi valjda ocekivao nesto “komplicirano” od Applea
20.07.2006.   |   22:58
Nipošto, no ponekad je zaista toliko jednostavno da se toga čovjek nikad ne bi sjetio. Ipak sam ja još uvijek, ajmo reći switcher.
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 8 minuta
  • robee: Prosla su vremena kada sam 3GS platio 700kn i imao tarifu 120kn :)
  • icanic: ja mislim da cu ja na G3 nakon 5S jer mislim da je ovo preslo svaku granicu normale
  • Josip R.: Moglo bi se organizirati neko grupno putovanje u jednu od eu zemalja po otključani iPhone 6.
  • icanic: strava
  • Josip R.: Ova gamad od operatera je opet pretjerala! Počinje bojkotiranje.
  • Defou: Mislim da me niti jedan operater nece vise vidjeti na pretplati i pod ugovorom
  • Defou: Klasicna pljacka
  • Roncha89: Iphone 6 - vip, cijene brutalno visoke na pretplatama, nije bilo ni za jedan iphone ni blizu do sad tak.
  • Roncha89: Ima netko tu a da radi u vipu ?
  • robee: 4s je dobar fon...tako se biti i sa 5s, bit ce to jos duugoo trazeni fon
  • Yonkis: 4s valjda ima još na hrpe. U mojoj firmi su ih dijelili zaposlenicima nakon sto je isteklo onih 2 godine ugovora. I dali im iP4s a morali su vratiti Samsunge (Androide), koja pomutnja nastala. Hoću reći imaju ih na bacanje, pa ih se rješavaju one way or the other :)
  • robee: Zar jos ima novih i4s?
  • stefanjos: @VanjusOS krepao je earpiece, sugovornika se jedva raspoznalo sto je htio reci pa sam ga odnio na servis.
  • Goldy: Nije mi jasno kako je u System Preferences > Dock i Mission Control dizajn mogao biti tako povrsan i neusaglasen sa ostalim ikonama. Jel ima netko neko strucno misljenje. :)
  • VanjusOS: zašto si dobio novi 4s, šta je bilo sa starim..?
  • stefanjos: dobio novi 4s preko tcoma, znaci treca godine garancije. milina :)
  • razjaren: ova "jasmina" radi ko zvijer ;), ili se meni samo čini,ma, to valjda ko nova ženska,cim je nova odma je mmmm :)
  • dmandi: nešto sam poejebo sa trim enable i prebacio ga u fusion drive, neće mi se update-ati na yosemiut već sam na lion-u…ima li netko pojma što da radim?
  • dmandi: fusion drive ili ssd HD?
  • dCakmak: oko
  • dCakmak: @VanjusOS SMS messages in Messages app: To do this you need to enable the feature on your iPhone. Make sure you are running iOS 8.1 and then go to Settings > Messages > Text Message Forwarding. Find your Mac and pair the two devices with a security code. You’ll now be able to see and send Text messages via the desktop.
  • robee: ''Zelene'' polako gube smisao, vecina poruka ide preko vibera i whatsappa
  • Borostef: @VanjusOS "Zelene" poruke idu od sutra, kad izađe iOS 8.1.
  • Lihto: sve je bilo dobro dok odjednom nisam dobio glitcheve po ekranu.. sve bilo razmuljano xD nisam tak nešto doživio na os x-u.. Treba slušat smayu i nadograđivat poslije 10.x.2-3 verzije..
  • Goldy: MacMini nakon nekog 1 dana i nekoliko resetiranja radi odlicno. Animacije vise nisu zilave i Safari se pokrece jako brzo. Izgleda da je OSX Yosemite nesto radio prvih hrpu sati nakon instalacije.
  • Goldy: Čini se da ćemo za taj luksuz trebati pričekati na iOS 8.1 :)
  • VanjusOS: da li je netko uspio slati "zelene" poruke sa Maca?
  • robee: Hehe...bolje Mavericks, pa da radi sve sto treba :)
  • PSYCHO01: ja se uspomoć frenda uspia vrnut nazaj na moje drage Maverickse ,) fučkaš ovi update na yosemite netreba meni to zasad
  • Lihto: psy to ti je najbolje ;)
  • PSYCHO01: sad ču morat nabavljat legalnim putem sav softver ;)
  • PSYCHO01: Ovi update Yosemite mi je izija živce da pojasnim preciznije sad mi pola ovi iliegalnih aplikacija i softvera neradi :)
  • Yonkis: @JosipR: čini ti se? Ili je ili nije, molim dokaz znanstvenom metodom
  • saint: Samo polako nismo na normi :)
  • Lihto: @dCakmak netreba samo treba prepravit ono i info listi.. jedino ako je sad izašla nova verzija?
  • dCakmak: @Lihto sto se tice Vibera, moras ga ponovno instalirati
  • kinsif: moderatori ajde brzo pisite jer mi josipa ljutite! :D
  • robee: Osx mi ne sjeda ni pod razno. Neke stvari jednostavno ne mogu prozvakati i ne zelim se vise fosrirati. Na win sam vec 15 godina i generalno win radi stabilno i bez problema, ako znate sto radite.
  • Josip R.: Čini se da su moderatori malo zaspali, nema osvrta na event i na Retina iMac, a nema ni nove ankete.
  • Josip R.: Čini mi se da safari radi brže.
  • Josip R.: :)
  • Josip R.: Evo nakon malo rada čovjek se privikn na novi GUI i sad mi se čini ok i osvježavajuč.
  • Defou: Ili odete na VIber web i daunlodate novu verziju koja radi
  • Lihto: a totalno su zeznuli mini.. baš zbog toga što nema quad core više.. šteta
  • Lihto: goldy e konačno da se netko napiše nešto povodom animacija.. renzo@ thx radi sad :)
  • Moonlike: Moonlike
  • stefanjos: Robee sa maca natrag na win. Svaka to cast. Valjda si prvi na zemlji hahaha. Valjda imas neke celicne zivce
  • Goldy: Cini mi se da je MacMini CoreDuo sa 8GB i Lion-om radio dosta zivahnije od MacMinii5 sa 16GB i Yosemite. Cak neke Yosemite animacije izgledaju malo zilavo.
  • Renzo: Treba samo editirati dva .plst file [link]
  • Lihto: Viber neradi

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Novo na Jabučnjaku

Teme

Novo u Appleu

Novosti

MacUpdate

Anketa

Najzanimljivija Apple novost je:

Registriraj se za sudjelovanje.