iPod Shuffle - Punjenje baterije
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

iPod Shuffle - Punjenje baterije

20.07.2006 | 05:31
Pozdrav, neki dan sam kupio iPod shuffle (jedva ga našao u Zagrebu), te sad imam jedno pitanje u vezi punjenja baterije. Kada ga priključim na USB na tipkovnici automatski se otvara iTunes, normalno. Međutim iPod se ne pojavljuje kao disk na desktopu a u iTunesu da. Kako ću biti siguran da se iPod puni kada mi nijedna lampica ne treperi, tj. treperi samo ona gornja i to prilikom prepoznavanja i Pod-a. Još jedno pitanje, da li iTunes mora biti otvoren kada se iPod puni ili ne. Sve je uredno updateano. Zahvaljujem na odgovorima.
20.07.2006 | 06:01
Nisam siguran da na tastaturi mozes puniti iPod.
20.07.2006 | 06:19
Sad sam skužio, na stražnjoj strani Maca su tzv. \"High power USB\" utori preko kojih se pune iPodovi. Sada se puni bez problema, ali i dalje se ne pojavljuje na desktopu - da li to ima veze sa time što nisam rezervirao nimalo mjesta za pohranu podataka na iPod-u?!? ...i još nešto. Smijem li ugasiti računalo kada uredno odjavim iPod u iTunes-u, s time da ne ištekavam iPod iz računala - kako bih ga primjerice sutradan \"nastavio\" puniti. -Jesam izgnjavio...
20.07.2006 | 15:24
Cini mi se da moras u iTunes opcijama kod iPod-a ukljuciti Disk Mode.
20.07.2006 | 19:05
Istina Strija, hvala. Sad radi sve 100% OK. Ustvari je toliko jednostavno... - Problem riješen.
20.07.2006 | 19:51
Dražen je napisao:
Ustvari je toliko jednostavno.

pa nisi valjda ocekivao nesto “komplicirano” od Applea
20.07.2006 | 21:58
Nipošto, no ponekad je zaista toliko jednostavno da se toga čovjek nikad ne bi sjetio. Ipak sam ja još uvijek, ajmo reći switcher.
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 5 sati, 19 minuta
  • Artie: @drlovric - hvala na savjetu
  • drlovric: Objavi ti specs i par fotografija, iprodaces taj iMac jako brzo. Odlicna masina za jako puno primjena :)
  • Artie: znam za trgovine u zg okje nude otkupe apple uređaja no ne i iMacova, zašto ne znam-uzimaju stare iPade, macbookove, iphoneove ali imac ne
  • Artie: @zabac nisam probao još preko Njuškala, hvala na prijedlogu... nadao sam se da neka tvrtka/trgovina otkupljuje starije iMacove pa da npr dobijem rabat na kupovinu novog ređaja (ideja nije riješiti se maca već zamijeniti za noviji)
  • zabac: Njuskalo? Preko oglasnika ne ide?
  • Artie: Zna li netko gdje ponuditi na otkup stariji iMac 27" u Zagrebu?
  • gladhr2: ...playlistu onda mi bude kao crna pozadina, jel moze biti bijela i tu?
  • gladhr2: jel znate može li se u itunesu promijeniti pozadina programa znaci bude normalna bijela i kad odaberem lijevo
  • gladhr2: hvala svima na odgovorima, našao sam :)
  • havdic: 180 pjesama nisu audio format i to onda nikako nije cd text, nego mp3 id ili tako nekako... Ako se radi o albumima, točan raspored i to, mislim da može svaki drugi program... A prepoznavanje glazbe na način sličan onome od shazama, proguglaj, možda ima
  • zabac: Mislim CD text se pojavio i sigurno je prošlo još neko vrijeme dok su se počeli proizvoditi i masovno prodavati pogoni koji su mogli čitati tekst na CD-ima.
  • zabac: Ne moraju biti piratizirane. CD Text nije format od uvijek. CD se pojavljuje ranih 80-ih kada osobna računala nisu niti sanjala o CD-u, a uređaji za reprodukciju nisu znali čitati tekst na njima. trebalo je preko 10 godina da CD text zaživi na diskovima.
  • stefanjos: cim ti ne pise, znaci da su piratizirane, znaci nitko tu ne zna
  • gladhr2: hocu da mi u autu bude to prikazano a da ne upisujem sad 180 pjesama to svakoj , toliko ih stane na cd
  • gladhr2: jel zna netko mozda jel ima neki program da mi se za pjesme npr automatski popuni ono title album i to
  • Boškardin: energyman: ovo ti sigurno oprobano radi - KINGSTON SV300S37A240G
  • rusty: Backblaze B2 cold storage sada dostupan za Synology usere. U usporedbi sa Amazon Glacier, pravi kikiriki - [link]
  • energyman: Ima li tko iskustava sa Kingston SSDovima. Ne znam dal da za mog minija uzmem v300 ili uv400. Ovaj 400 bi trebao biti brži ali čitam na netu da kad se zapuni neki cache, brzina drastično pada.
  • big_mac: Ja mislio da dodem tamo pokaze im da ne rade pa da mi odmah daju nove al moraju oni zakomplicirat.
  • big_mac: Tnx onda necu nista sada jer mi se ne da sad s tim zaje.
  • zabac: Ne budu. Salju u "servis" i ako oni "zakljuce" kako ne radi, dobijes nove. Oko tjedan dana.
  • big_mac: ak odem u tcentar oce li mi dati nove ak imam jos garanciju?
  • big_mac: Odjednom su mi prestale radit tipke za pojacat i smanjit glasnocu na apple-ovim slusalicama.Mikrofon i slusalice rade ali kontrole ne rade.
  • cariblanco: Pozdrav s plaže u Dućama
  • zabac: :)
  • cariblanco: go zabac go ;)
  • havdic: Vidim britanci se kaju, opet bi referendum :P
  • zabac: :-)
  • smayoo: Srećom, ti ćeš nam sve objasniti... ;)
  • zabac: ...bogatima, političarima, kriminalcima, a normalnim građanima NE. @stefanjos, ti blage veze nemaš što je unija, skupa sa svima nama ovdje na forumu.
  • zabac: Britancima je bilo dosta guljenja. Unija je jedino dobra bogati,a
  • stefanjos: ma nabijem ih (britance jel)
  • ante_p: i u oglasniku
  • ante_p: prodajem iPhone 5S 16GB spacegray, za detalje pp, za detalje pp
  • Riba: Sto se brines, sto mislis kolico ce Amazonu trebati za [link]
  • rusty: Samo problemi sa tim Britancima
  • rusty: dakle nema naručivanja sa amazon.co.uk :S
  • The_Cleric: Potrazujem iPhone 6 ili 6s. Ako ima netko za prodati moze inbox. Fala ljudi
  • cariblanco: Ma bez veze je stick, ali ako ga nitko neće ja ću se žrtvovati za taj poklon... nije fer da otpilimo našeg drlovrica :)
  • gladhr2: brutalno izgleda
  • drlovric: Ako neko zeli Xyperx Savage 512GB USB stick, tu sam :) [link]
  • Riba: Provjerit cu veceras!
  • Yonkis: "Nisi pretplaćen niti na jednu temu." a mailovi obavijesti mi i dalje pristižu, wtf jabucnjak?
  • cariblanco: Imam dva "Španjolca" u elektrani, skup imaju dva metra i više liče na inke ili maje, ali sam im svejedno mast vadio :D
  • zabac: Imam ja 1 komad, a s hrvatskim 2 komada. :-)
  • cariblanco: Ima li tko mbp s espanja tipkovnicom :D
  • saint: U svakom slucaju ja i dalje trazim iPhone po povoljnoj cijeni.Oni sto su emotivno vezani za ''stari'' iphone i precjenjuju isti neka se ne javljaju ;)
  • zabac: Ovisi sto se ocekuje. Netko se kune u BMw, a netko u Mercedes, dio ihje za Audi. A on koj imaju Alfu su klasa za sebe. Meni ovo nisu prednost, zato sam i dalje na iPhone-u n
  • mario.zg: Neki Android je definitivno bolja opcija
  • saint: u principu sve je pocelo od izlaska 6,telefon veci od Note 3 a display 4.7

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

drlovric, MacSlavko, Riba, rusty, songoku, Anonimci (480)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Komentari

Novo u Appleu

Novosti

MacUpdate

Anketa

Želite li Apple Watch?

Naravno, sportski aluminium model - 14.4%
Klasičan nerđajući čelik je prava mjera - 7.2%
Žlato! Žlato za mene! - 1.4%
Sat mora biti mehanički - 10.1%