Milimetarski papir
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Milimetarski papir

01.12.2012 | 20:00
Ukoliko nekome zatreba na brzinu milimetarski papir naišao sam na zanimljiv on-line generator.
http://lightupthestars.com/graph/
01.12.2012 | 20:45
Zgodno! Hvala!
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 1 sat, 24 minuta
  • gladhr2: ahaa a tek sad vidim :)
  • zabac: Yosemite je završio za nekih 2 sata od nule. Za Kapetana ne znam.
  • energyman: Ma nije update, stavljao sam frendu SSD umjesto pržilice pa radim clean install. Ako s ene varam ima 6,9 GB cijela instalacija.
  • gladhr2: koliko ima gb?
  • gladhr2: haha sta je to stvarno tako kod updatea za Mac?! ahha ajde bar ces dobiti update :D
  • energyman: Mislim da za 4-5 dana mogu normalno koristit MacBook :) [link]
  • cariblanco: Ovo sve pišem zbog 6 , jer je to glavni razlog što neki uzmu manji model
  • cariblanco: Jedino za telefoniranje koristim jednu ruku :) kad netko surfa ili nešto slično radi, baš me zanima šta radi s drugom rukom...nije vrag da je odmara :D
  • cariblanco: Meni nisu jasni oni koji koriste mob s jednom rukom, ja 4S koristim s dvije ruke...u jednoj ga držim a s drugom tipkam.
  • gladhr2: nisam probao bas 10 puta al skoro svaki put padne 1 posto nakon paljenja a znaci ne bude ni sekundu ugasen
  • zabac: 10 puta ugasiš i upališ i ode 10%? Možda slučajnost.
  • gladhr2: Da li je normalno da mi whatsapp radi u pozadini skoro 40 minuta? I da nakon gašenja pa odmah nakon tog paljenja izgubi 1% baterije
  • smayoo: To je sve showbusiness. A u showbusinessu je samo bitno da se o tebi priča, pa makar i dobro... :D
  • Soffoklo: @Emilvic stara vijest, TSMC nije mogao proizvesti dovoljnu količinu CPU-ova, pa je Apple uzeo dio od Samsunga, ali Samsung je već prešao na 14nm proces pa postoji mala razlika u samim čipovima. Na kraju se pokazalo da je razlika toliko mizerna da ovaj put ništa od afere :-)
  • Emilvic: [link] sta ovaj trabunja
  • gladhr2: Ja se s5 riješio i uzeo 6s space Grey i odlična je boja
  • dodoonn: Rijesio se s7 i uzeo Pinki 6S sivu ultra thin maskicu i kombinacija je preodlicna :D
  • gladhr2: Sad ce padati dionice ahah
  • energyman: [link]
  • cariblanco: Kad si zadnji put dao lemuzinu na apple misi :D
  • cariblanco: Tebe i JOHN_a će uhapsiti iSoa, imamo mi svoje tajne službe u oblacima ;)
  • smayoo: To je zato što nas puca neka negativa... :D
  • cariblanco: [link]
  • cariblanco: Napisao sam od kad je plus minus, ali sam zaboravio da vikalica ne priznaje simbol plus :D
  • cariblanco: Od kad je minus ?
  • Emilvic: @john hvala :)
  • JOHN: Kada se sve zbroji i oduzme, bolje 6S. Tu i tamo neka sitna prednost u pregledavanju sadržaja neta, bolje baterije i kvazi kamere zbog stabilizacije, nije vrijedno da se svakodnevno borim s njegovim gabaritima
  • JOHN: razlog zašto sam prešao na 6S je taj što je plus varijanta neupotrebljiva s jednom rukom. Mene to izluđivalo jer sam prije 6S plus imao 6-icu koja mi je bila prihvatljiva po veličini
  • JOHN: Baterija je bitno bolja. Meni trajala 48h bez problema. Na 6S mi traje do 36h. Prednosti optičke stabilizacije nisam primjetio, al nikako. Možda su u pitanju neki detalji koje ja ne kužim. Prednost mu je znači bolja baterija
  • gladhr2: jedva cekam sutra da mi stigne jabuka nagrižena :D hahahhaha
  • gladhr2: a dobro to je moguce, znam i ja da ima za naći kad je nekom hitno
  • Emilvic: da, ovaj link je prevara teska haha. al za taj sta ti govorim lik mi poslao i racun slikan i osobnu, samo sta sam zakasnio. ko trazi nac ce
  • gladhr2: ma i ja sam relativno jako zahtjevan korisnik haha ali mi je 6s plus stvarno prevelik a 6s ako ima bateriju 30% bolju od sadasnjeg galaxy s5 ja zadoovoljan a znam da ima jer je sve bolje organizovano :D
  • gladhr2: @big_mac ma dobro ovo se odmah vidi da je prevara jer se samo šalje poštom, nema ni broja telefona za kontakt nego mail, način plaćanja.. po puno faktora se vidi da je neka mućka.. :/
  • big_mac: [link]
  • big_mac: Mislim moguce sl tesko jer niko normalan nece za tolko prodavat iphone za koji noze dobit puno puno vise.Ja prije nego sto sam kupio svoj 6s 64gb svega sam se naslusao i dosao do zakljucka da nema sanse da je sve ok sa ajfonom kojem je cijena puno manja od ostalih oglasa. Evo ovo ti je po meni cisti primjer prevare.
  • Emilvic: ma je, lik prodava taj i 6s 16 gm po 3800, imei bio uredu, garancija okej sve, prodano za 1 sat, kad ti gori pod nogama jbg
  • big_mac: Ma nema sanse da je to sve u redu 6s 64gb to nemoj niti gledat
  • Emilvic: ma naletio sam bio na novi vakumirani od 64 gb za 3800 i dok sam se ja odlucio prodan bio. samo treba cekat, kad nekom gori dobijes ga za dosta manje nego inace
  • big_mac: a i problem je sto ga bas nema za kupit po oglasima.Jako malo ih nudi plus verziju sa 64gb a u ducanu nebi kupio za nista jer je cijena astronomska
  • big_mac: minus velicina 5.5" mogu zaboravit nosenje u džepu a torbice ne volim.
  • big_mac: full hd,bolja baterija,opticki stabilizator
  • cariblanco: budeš se naviknuo s vremenom, danas su rjetki koji koriste ekran manji od 5"
  • Emilvic: vidio sam da su i videi puno bolji jer ima opticki stabilizator, nego samo samo brine koristenje radi velicine
  • cariblanco: pa ima više od 1000 mAh, nego manji model...hardware skoro isti
  • big_mac: @gladlhr2 Ma ja sam heavy user i meni niti jedna baterija nije dovoljno dobra :) Al ak je puno bolja na plus modelu onda bi se prebacio def.
  • gladhr2: @stefanjos nadam se ahah..negoo kakva je baterija na 6s jer me sad big_mac uplasio a citao sam da je supeer
  • big_mac: Mene isto zanima trajanje baterije 6s vs 6s plus jer sam na rubu da se prebacim na plus model
  • Emilvic: @JOHN a gleda sam neka videa da je kod plusa baterija jaca cca. 40 posto, samo me brine rukovanje, kakav ti je bio? jel nespretan pomalo il ?
  • JOHN: @Emilvic što te zanima, ja sam koristio oba cca 2 mjeseca

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Novo u Appleu

Novosti

MacUpdate

Anketa

Želite li Apple Watch?

Naravno, sportski aluminium model - 14.4%