Milimetarski papir
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Milimetarski papir

01.12.2012.   |   20:00
Ukoliko nekome zatreba na brzinu milimetarski papir naišao sam na zanimljiv on-line generator.
http://lightupthestars.com/graph/
01.12.2012.   |   20:45
Zgodno! Hvala!
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 3 sati, 29 minuta
  • Gotan: pa sve se da dogovoriti, imam dosta dodataka koje mozete i ne morate uzeti :)
  • cariblanco: @Gotan imaš li kakav popust za nas ili je cijena kao na njušci?
  • saint: postavi oglas na predvidjeno mjesto-oglasnik ;)
  • Gotan: ako nekoga zanima gopro hero 4 black, javite se na pm :)
  • Dr. Beast: Riješeno, hvala svima na ponudi. ;)
  • Dr. Beast: Ako ima koji dobrovoljac iz RI da mi ovaj vikend kreira bootable install USB s posljednjom verzijom OS X Yosemite neka me kontaktira na PM.
  • Svenchintosh: Hej ima li Witchera 3 za mac?
  • vpasic: VanjusOS, javi se na PM ako treba
  • VanjusOS: pozdrav, ima li nekoga iz ZG, tko bi možda mogao kupiti iphone 6 u zg za mene? lik ne želi slati poštom..
  • JOHN: hvala havdic, budem zvao ali bojim se da taj ne radi s otežanjima olovom.
  • rusty: upravo testiram Dell U2515H monitor u firmi... VM sa Yosemitem izgleda super i na 25"
  • havdic: niti ja nikad čuo za drvene, ali evo netko na njuškalu i to iz Rijeke, prodava drvene :) [link]
  • JOHN: A šta da ti kažem na to. Moram se prilagodit situaciji
  • smayoo: Nisam u životu vidio da netko igra drvenim boćama. Ovdje se igra metalnima.
  • JOHN: Ma smayoo nemoj mi reč da nisi za balote
  • JOHN: ma na lošinju me stalno zovu na boćanje. A glupo mi uletit sa metalnim koje su em teže em manje. Oni imaju neki set star valjda 20 godina a pošto jedno te ista ekipa igra, boće su bezicirane, pa ako ja uletim onda netko mora van a meni je to totalno bezveze
  • JOHN: Bilo bi krasno kad bi živio u zagori. Ja sam iz Zagreba pa je to malo problem, a baš i neznam nekoga iz zagore
  • konjina: Na sajmoviima u dalmatinskoj zagori redovito ima takvih stvari
  • smayoo: drvene boće? :huh:
  • JOHN: Gdje bi čovjek mogao kupit/naručit drvene ručno/strojno obrađene boće koje su otežane olovom.
  • AnaMat84: ZSOLT MAGYAR, hvala na odličnim uputama :) [link]
  • smayoo: termobužir
  • drlovric: Ljudi glup sam, kako se ovo zove na nasem jeziku: [link]
  • Goldy: Ako nije OSX - onda nije OSX
  • Soffoklo: Članak je sigurno sponzoriran i fino je lego uz današnji izlazak Win10, ali bez obzira na sve lijepo je vidjeti da se MS probudio, a krenuo se buditi od Viste, ali nikako da dođe sebi... do sad.
  • drlovric: Imam ja uvijek jedan high-end Win based laptop. Just in case :) Tako da cu ja Win 10 s gustom isprobati, cim ga dobijem u Updates :)
  • iStrucnjak: Necu ni da otvaram,jedva se rjesio prozora ,nakon skoro 17 godina patnje :D
  • drlovric: Ja bi bas volio Siri na Macu :) Svidja mi se taj feature u Win 10.
  • rusty: well good luck Joanna... Bit da je ona skužila da je multitask uber na Win10, a to što ne korsiti Mission control i multidesktop opciju na osx nikom ništa. Kakav sponzor od članka.
  • Soffoklo: Windows 10 or OS X? A Mac User Falls For the PC Again - [link]
  • iLeo: A i puno ti je to para
  • smayoo: Switch, imaš oglasnik za ovakve poruke
  • Sw!tch: Ekipa, ako netko treba novi MacBook Pro nek mi se javi. Dat ću ga za 16k iako novi košta 19k. Radi se o ovom modelu. [link]
  • drlovric: @Juka: Gaming scena na Mac je bas u usponu. Ako imas dovoljno jako racunalo, svasta mozes igrati. Reci koji te naslovi ili tip igara zanimaju, pa cu ti konkretno reci.
  • rusty: @juka - apsolutno da se igra :D pregledaj forum
  • smayoo: Ima na forumu barem 10 nedavnih tema o igrama
  • juka: Jeli igra tko neke igrice preko maca ? Ja nisam ni pokušavao instalirati, al evo sjetih se managera pa ne znam jel moguće uopće ?
  • Goan25: Jel ste primjetili u Apple reklamama imena i prezimena ljudi iz našeg podneblja ?
  • Riba: Popravljeno!
  • iStrucnjak: sve je relativno ,pa i brzina :D
  • havdic: previše prometa radimo pa nas je posluh usporio :D
  • rusty: opet se naš Jabučnjak usporio... :(
  • saint: Ja sam nedavno na jednom iMac-u imao problem sa ethernet(ne prepoznaje kabal)nakon update.Jedino rijesenje je uzeti TB na Ethernet :(
  • Riba: Ja od 10.1 sa niti jednim updateom nisam imao problema.
  • mavericks: Trenutno mi je na tvonickom 10.10.2
  • mavericks: kakva je situacija sa updejtanjem os x-a....zna li se desiti da imaju rupe kao kod iphonea kada updejtas pa baterija postane loša?
  • vpasic: sretno i javi kako je prošlo.
  • vpasic: npr. 3 puta narucivao za golf 5 RCD-510. 2 dosla na adresu ravno a za trecek me ozenili carinu pdv 150kn troskova obrade na cijenu od $130 koliko sam platio na ebay-u
  • MacSlavko: Ok. Tnx!!
  • vpasic: uglavnom, carine nema na inf. oremu. placas pdv i troskove obrade. mozda ti se posreci pa prodje bez svega toga i dodje na vrata direktno al tu nema pravila.

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

bumbar, Gotan, rusty, zabac, Anonimci (702)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Novo u Appleu

Novosti

MacUpdate

Anketa

Želite li Apple Watch?

Registriraj se za sudjelovanje.
Page Speed 1.10 Seconds

Provided by iJoomla SEO