Milimetarski papir
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Milimetarski papir

01.12.2012.   |   20:00
Ukoliko nekome zatreba na brzinu milimetarski papir naišao sam na zanimljiv on-line generator.
http://lightupthestars.com/graph/
01.12.2012.   |   20:45
Zgodno! Hvala!
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 38 minuta
  • VanjusOS: kinfis se ponovio u Macbook, valjda će platiti piće
  • tomislav.c: Glede iStyle akcije, ja planirao da bi uzeo retinu 13, ali kao što sam znao unaprijed naravno da ih nije bilo (pola 12 danas). Valjda je cijeli jedan jedini Macbook bio na akciji. :D
  • vpasic: radi uredno
  • m_linc: Appstore ne radi?Ni na iPhone ni na Mac..bar meni...
  • stefanjos: nemogu pejstat link, neznam zasto. ali star wars trailer je izasao :DD
  • VanjusOS: ajmo svi kupovati Macbookove!
  • VanjusOS: i to black friday!!
  • VanjusOS: konačno petak
  • vpasic: big_mac[link]
  • big_mac: pozdrav, zanima me gdje se u zagrebu mogu kupiti ona dva sarafica za iphone 4?
  • Riba: Kako mislis opet, nisam ih nikad ni popravio. :)
  • drlovric: Opet zezaju plusevi.... :)
  • drlovric: Ja znam da je u Dalmaciji cijena za dobar prsut u komadu uvijek bila 100 eura. Jest tezak par kg, ali puno se toga i baci prilikom rezanja. Uglavnom to bi je biznis plan za ovu zimu: dobar prsut ostar noz. :)
  • stefanjos: Moji prsut nabavljaju od obitelji jurin iz okolice sibenike. Tocnije u onoj planini iznad primostena. Prsut je vrhunskii a cijena je oko 100kgkila
  • JOHN: a ovaj što sam kupio u konzumu, jbg ulovila me nostalgija pa reko ajd da probam, a ni cijena nije bila mala, nekih 170kn/kg. Uglavnom smeće
  • smayoo: Dok ne probam ja taj, a ti onaj kojeg sam ja probao, nećemo znati koji je bolji. :)
  • JOHN: cijena je bila takva kakva je. Ja probao ostao zapanjen i spoznao što je pršut, naravno uz onaj koji je radila moja pokojna baka u hercegovini
  • JOHN: smayoo, takva je cijena bila dok je Bog hodao po zemlji. Pošto danas a i u zadnjih par godina ne hoda na području graditeljstva, taj luksuz si više nemogu prihvatit. a pršut je inače bio domaće proizvodnje obitelji Pervan, savršeno pacan, prešan i sušen. Komadi su bili debeli do nekih 12-13cm, tako da je bila rijetkost dobiti komad od 5kg.
  • florijan: sjećam :)
  • florijan: badanj, pored drniša, čovjek ima sušionui prodaje vrhunske pršute po normalnim cijenama. ne mogu se sjetit imena, al se sječam da je bila crvena kuća ;)
  • saint: Moram ovdje pitaiti jer mi gori.Da neko slucajno nema razvaljen powerbook G4 HIres 17''.Treba mi display ili ako neko zna koji bi mogao koristiti kao zamjenski.Jos uvijek ga nisam rastavio pa nemam pojma koji je PN
  • smayoo: Nitko tko zna što je pršut, ne kupuje ga u Konzumu (niti Plodinama, niti sličnim mjestima). Ali 900 kn za 5 kg pršuta je ipak pretjerano
  • JOHN: neznam kako se sada kreću cijene, ali sam pravi domaći drniški pršut plaćao po 800-900kn za 4-5 kila(naravno s kostima)
  • JOHN: Da nebi pomislili. Ono smeće što se prodaje u konzumu pod drniški pršut je sramota a ne pršut
  • stefanjos: mogu ja nabaviti prsuta. ali nije drniski haha
  • igstromar: Pitanje, iphone 4 ios7. Zašto ne dobivam mailove, nek ga vidim tek kad uđem u aplikaciju "Mail"? Hvala
  • smayoo: Ti, nevjerniče! :D Što ti odrežu za takav prekršaj? Ruku? Nogu? Želudac? :D
  • Riba: Jao ja bi isto. :(
  • smayoo: Pa jel ne možeš naručit da ti dostave besplatno na US Army Post Office? ;)
  • drlovric: Ja bi da mi neko nabavi prsuta iz Drnisa, jebo mobitele :)
  • stefanjos: to sam zamisljao kao poklon curi za bozic, nemam 5 milja kuna da joj kupim otkljucani iphone
  • VanjusOS: da mi donese čevape prave
  • VanjusOS: dolazi li tko iz Bosne?
  • VanjusOS: moto g? jer to od Apple??? ako nije - onda nije niti čudo..
  • stefanjos: nema vise mjesta za ponijet stvari, a moto g je u glavi vec bio u rukama haha
  • VanjusOS: što ste zakasnili
  • robee: ...bit ce drugi puta..
  • stefanjos: :(
  • robee: Nisi jedini :)
  • stefanjos: dolazi li tko iz amerike? zakasnio sam na avion drlovrica :P
  • robee: Naravno da su maskice za fon 70% :)
  • robee: Ima i Hgspot black...
  • rusty: HR Black Friday :D
  • rusty: 70% off naravno
  • rusty: istyle ima od petak (28.11) i tokom vikenda akcije i do 70% na neke proizvode...
  • kinsif: bacaju parangale... samo ignor!
  • smayoo: Riba, meni ono nije baš civilizirano.
  • Riba: Svako miniranje je dobrodoslo dok je civilizirano.
  • HardcoreMAC: Mislim da anonimac i hexen samo "miniraju" portal svojim besmislicama. Što vi mislite?
  • Riba: drlovric, nema tu mogucnost.

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Novo na Jabučnjaku

Teme

Novo u Appleu

Novosti

MacUpdate

Anketa

Najzanimljivija Apple novost je:

Registriraj se za sudjelovanje.
Page Speed 1.07 Seconds