Milimetarski papir
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Milimetarski papir

01.12.2012 | 20:00
Ukoliko nekome zatreba na brzinu milimetarski papir naišao sam na zanimljiv on-line generator.
http://lightupthestars.com/graph/
01.12.2012 | 20:45
Zgodno! Hvala!
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 20 minuta
  • mavericks: apsolutno ništa
  • mavericks: imam jedan fin problem....quicktime player totalno zaštopao na el capitainu...neda ni force quit, neda ni restart laptopa
  • drlovric: Meni je bas cudno da Mac nema ovakav allat ugradjen u sam OS X :) [link]
  • Riba: Hoce on tu i tamo.
  • iLeo: Ovo je trebalo samo jednom pisat. Ali eto valjda je server htio da bude napisano više puta
  • iLeo: Welcome
  • iLeo: Welcome
  • Executive: Pozdrav svima,evo još jednog novog korisnika macbooka sa hrpom pitanja :D
  • cariblanco: sad je sve pozelenilo btw. stavio sam upit u temi
  • rusty: ako je syno u igri trebao bi imati sve zeleno što govori da su diskovi i mrežna vidljivost ok. Ukoliko su lampice žute/orange onda je pitanje što se sa poljem diskova događa. Možda će biti bolje nastaviti u forumu ako budeš imao problema
  • cariblanco: još mi samo žuto treperi dlna ostalo je ok
  • cariblanco: uzeo sam NAS, jel trebam pričekati dok sve lampice ne pozelene, pa onda instalirati software ili mogu odmah ?
  • iLeo: Pa i nije da ljudi troše živote provodeći vrijeme na takvom linku. Ali su za ljubitelje Apple proizvoda zanimljivi kao nekad i ovaj Jabučnjak.
  • iLeo: Jedan od tih linkova je OS X Daily.
  • smayoo: Ljudi, zašto vi uopće trošite svoje živote provodeći vrijeme na takvim siteovima...?
  • big_mac: Ovo je presmijesno! Znaci ko bi isao namjestat iphone na ovaj datum! Cak se niti slucajno nemre podesit
  • big_mac: [link]
  • iLeo: [link]
  • cariblanco: To je zato što nije problem u stefanjosu nego u tebi ;) to je zato jer koristiš safari :D
  • smayoo: To je zato što nije problem u Stefanjosu nego u tebi. ;) Jer koristiš Safari. :D
  • cariblanco: Sad sam lupio refreš i nema tri ista šuta stefanjosa, nego samo jedan ?
  • cariblanco: @stefanjos je uber Bosanac, Fata je Fata , ali triput je triput :D
  • stefanjos: Pa sluzi da nades duplikate u svojim folderima
  • Ninjago: Ili je isto neka glupost koja sluzi za izbijanje novca iz dzepa
  • Ninjago: Ljudi da ne otvaram novu temu, zanima me da li stvarno cemu sluzi ova aplikacija za komp Duplicate Finder?
  • Privatno: Kupujem ako netko prodaje NOVI magic mouse :) (ZG)
  • VanjusOS: koliko ja znam, RAM je zalemljen
  • Miro Spiro: Ili je samo RAM zalemljen?
  • Miro Spiro: Mini 2014 ima zalemljen SSD i RAM na logicboard
  • stefanjos: jel ovaj link ispod koji sam stavio vrti obicne windowse, mislio sam da mi to vrti smartflix
  • stefanjos: [link]
  • VanjusOS: baš na modelu 2014?
  • Riba: Stavljao SSD umjesto HDa.
  • Riba: Ja sam prošle godine.
  • VanjusOS: ima li netko da je rastavljao Mac mini late 2014, mjenjao HDD ili pravio Fusion drive..?
  • VanjusOS: prodaje li netko pcie SSD iz Macbooka možda? dovoljno mi je i 128gb
  • smayoo: PRoblem odavno poznat. Mislim da Riba i hdogan ne znaju u čemu je problem...
  • energyman: My bad, skužio sam ovo novo na jabučnjaku. Nije vrijeme kad sam ja odgovorio nego kada je tema kreirana. Dakle ostaje samo razlika u vremenu kada sam napisao post i vremena koje mi piše kraj posta
  • energyman: "Novo na jabučnjaku" piše da sam napisao jučer u19:02 :D
  • energyman: Uredništvo, jel problem do mene ili do vas: upravo sam odgovorio na temu na forumu i trenutno vrijeme je bilo 0:11, na forumu kraj posta pise da sam odgovorio u 0:59 a na"
  • rusty: ja bi uzeo noviji mini od ova 2, monitore ne gledam u cijeloj priči.
  • energyman: Jel se isplati ovo [link] ili ovo [link] ?
  • Beli: :)
  • JOHN: A sad, da ti baš otkrijem tek tako. :-)
  • Beli: @JOHN: gdje to dijele ?
  • Beli: @big_mac: ma znam, sorry, ponedjeljak mi je. I isle su place, i drzavi danak pa sam jamrav :) A i JOHN me sada definitivno spustio :))
  • JOHN: Opet vi o cijenama. Ja sam jutros kupio iPhone 6s 128Gb za 3000kn
  • big_mac: Znam da je to tvoja stvar ali isto tako ti moram reci da ja ako ga ne kupim nevu biti u nikakvoj frci i moja draga ce imati 6s 64gb koji sam platio isto tolko kolko ti trazis za sesticu :-) P.S. Ja se samo malo salim,nemoj se ljutit.
  • zabac: Vikalica služi (moje mišljenje) za zezanciju.
  • Beli: Hvala stefanjos :)

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Novo u Appleu

Novosti

MacUpdate

Anketa

Želite li Apple Watch?

Naravno, sportski aluminium model - 14.4%