Milimetarski papir
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Milimetarski papir

01.12.2012.   |   21:00
Ukoliko nekome zatreba na brzinu milimetarski papir naišao sam na zanimljiv on-line generator.
http://lightupthestars.com/graph/
01.12.2012.   |   21:45
Zgodno! Hvala!
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 56 minuta
  • juka28: Vidim da je netko pitao za oniotana, poznajem dečka privatno i samo naprijed u trgovini s njim..
  • Defou: Oniotan mi je frend na fejsu vec godinama. Covjek od rijeci. Dobio sam cak par licenci za software od njega for free. Ableton 9 npr. Nije mala stvar
  • Beli: Help! Kako vikalicu koristite na iPhonu?
  • stefanjos: neznam zasto, ali imam osjecaj da ce kroz 2-3 godine apple pay biti dostupan svugdje
  • IcyTexx: Odlicno, pita prijatelj za njega jer sad kupuje Mac pa eto da ja pitam i ovdje. Tako mi izgleda - ozbiljno.
  • VanjusOS: @IcyTexx za Oniotana sve najbolje.. Upoznao sam ga osobno, i često se čujemo.. NIkad nisam čuo ništa loše o njemu. Ozbiljan čovjek koji se bavi nabavkom i prodajom Apple uređaja--
  • IcyTexx: helou. jel itko zna dal je "oniotan" sa njuskala pouzdan?
  • Borostef: @ Yonkis Nemreš više ni na zahod u miru otići i čitati omiljenu literaturu na iPadu... :)
  • Yonkis: @borostef: heh, da postoji iFridge, mogao bi se i na njega javiti :)
  • VanjusOS: ja isto na 5s ne vidim opciju da ugasim 3g, samo 4g..
  • Borostef: A i ovo sa pozivima na sve uređaje... Zgodno, ali sad kad me netko nazove cijela kuća zvoni... :)
  • Borostef: Ali zato imam nešto što se zove EU INTERNET... Tog se ne sjećam...
  • MacSlavko: Možda to ovisi i o regiji/operateru? Ovo na linku je neki operter u Kambodži...
  • Yonkis: Cellular pa Voice and Data menu, what?
  • Yonkis: [link]
  • Borostef: Kod mene isto toga nema...
  • MacSlavko: Ja to i dalje ne vidim (samo Mobilni podaci, Omogući LTE, Podatkovni Roaming itd...
  • Defou: zasto mi ne lovi vikalica ako hocu ukucati path do te opcije? uglavnom moras otici u settings pa onda cellular pa postoji druga po redu opcija voice and data i tu je biranje...
  • Defou: nije ulovilo... ja imam tu opciju
  • Defou: iPhone 5
  • kinsif: nek se hebu! :/
  • MacSlavko: @stefanjos: Evo me na 8.1, ali na i5 i dalje nema opcije za prijelaz sa 3G na 2G :-(
  • Sank: Ipak radi touch ID
  • Sank: Također još uvijek ne radi touch ID u nekim appovima za koje tvrde da radi kao 1Password
  • Sank: 8.1 instaliran i dalje imam samo za isključiti 4G, od 3G i 2G ni traga!
  • stefanjos: je instalirao tko 8.1, jos se uvijek dvoumim dal da odem na 8 sa iphonea 5s(7.1.2)
  • rusty: Jospie ako ne ide, ne ide, šta sada. Ako ti je skupo preskoči i idi dalje
  • Sank: @Josip R. Kao što sam ti napisao jer valjda znam čitati račune, još od prije godinu dana su odvojili iznos pretplate i rate za mobitel ili misliš da sam onih 75kn izmislio?
  • VanjusOS: sve što čovjek nauči - neće škoditi..
  • mario.zg: Nije ovdje gramatika toliko bitna, ali neće smetati da konačno naučiš razliku
  • stefanjos: da je, davno bi me banali lol
  • VanjusOS: nisam znao da je i ovdje gramatika toliko bitna.. hvala na poduci
  • Goldy: Sada će baterija trajati barem 6 dana :)
  • stefanjos: vidite malo dolje, pise da je sada moguce odabrati 2g, 3g ili lte mrezu :)
  • stefanjos: [link]
  • Josip R.: Razlika ogromna.
  • Josip R.: Ma očito je da je pohlepa u pitanju jer ako sam ip5 platio u tarifi 150 preko firme oko 2k kn a sad 5s bi me koštao preko 4k kn.
  • Josip R.: Sank prije toga plačanja mobitela nije bilo, platio si odmah uređaj ostalo je bio trošak tarife.
  • FI4: VanjusOS da te ispravim jer vidim da cesto pises, nije JER nego JEL.. jel skidate? jel ok? jel ide? ne, JER mi ne nalazi update
  • Josip R.: Meni se upravo skida. :)
  • Goldy: preko iTunes nisam uspio doci do servera a na mobu je poceli skidanje i uskor ce instalacija
  • VanjusOS: jer skidate 8.1? jer imate problema pri tome?
  • Sank: To mjesečno naplaćivanje nije novo pa ne znam zašto se sada čudite oko toga? Ja sam uzeo iP5S prije skoro godijnu dana i svaki mjesec ga plaćam dodatnih 75kn na pretplatu
  • Josip R.: Mene upravo fascinira bahatluk da naplačuju mob mjesečno WTF?
  • Goldy: 117 MB, ali mu treba 2.2GB free da bi se instalirao preko moba
  • Goldy: upravo tako
  • MacSlavko: Kao neki Stand Alone Update? iTunes ga još ne nude...
  • Goldy: 8.1 je dosupan, oko 117 Mb
  • FI4: pisali ljudi da poslije 19.00
  • MacSlavko: Ljudi, kad kreće onaj 8.1?

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Novo u Appleu

Novosti

MacUpdate

Anketa