Milimetarski papir
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Milimetarski papir

01.12.2012.   |   20:00
Ukoliko nekome zatreba na brzinu milimetarski papir naišao sam na zanimljiv on-line generator.
http://lightupthestars.com/graph/
01.12.2012.   |   20:45
Zgodno! Hvala!
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 43 minuta
  • drlovric: U ponudi: rMBP 2.3/8/256 sa zasebnom grafickom (nije IRIS), novo vakumirano. US layout. Za 3 tjedna u HR. Cijena 11000kn. Raspolozivo cca 4 komada
  • cariblanco: ne kužim, a danas sam tamo bio
  • cariblanco: večer , ne mogu pristupiti garminovom webu, niti iz jednog browsera a ne ide ni preko iPada?
  • smayoo: Dobra večer. Vikalica ne služi tome. Molim te, piši u forum.
  • anoncro: ja sam novi i imam jedno brzinsko. kolika je isplativost sada uzeti mba late 2008 sa ssd od 60 gb i 2gb rama te 1,6 ghz proc. je li uz to moguc neki graficki rad. cijena oko 1500 .hvala
  • MacSlavko: Osobito su Attachmenti iz mailova u Other :-)
  • smayoo: i mailovi su isto u other
  • jacoby: idem probat..:-)
  • jacoby: ok... tnx...
  • rusty: 'other' kategorija pokriva puno toga, od recimo poruka u message aplikaciji, bilo kakvih poslanih datoteka preko nekih dodatnih aplikacija, streamovi itd... uglavnom brdo. Ja sam to jedino uspio spustit na neku normalnu veličinu tako da sam resotre telefona radio i onda napravio povrat iz backupa. Koji put kada samo napraviš backup će se taj other smanjiti.
  • jacoby: neznam kaj da praznim s telefona da si malo mjesta stvorim...
  • jacoby: brzinsko pitanje... jel znate onu rubriku u itunesima kad spojite telefon na komp, ono u donjem dijelu itunes sučelja, zanima me što spada pod rubriku 'ostalo' na iphoneu?
  • jacoby: ups, sorkač na vikanju...:-)
  • jacoby: POZZ
  • Josip R.: Ne govorim samo o nezadovoljstvu korinsika usluge nego i o padu uvijeta standarda radničkih ugovora.
  • Josip R.: BTW nekaj gadno nije u redu u HT-u sindikat se žalio švabama a švabe šokirani da to nije njihova politika poslovanja.
  • Josip R.: Evo konačno u firmi došao iPhone 6 ponudu skor 5 soma buahaha još smo pod HT-om. Stvarno ga ne žele prodati!
  • Roncha89: Velicina iduce sigurnosne kopije 1.8 gb, nemam upaljeno ni album kamere niti sve ove vece stvari i dalje ne prolazi.
  • robee: Kopiras si sve u comp i to je to...
  • jmirakul: @Roncha89 20 i kusur GB ipak ne ide u 5GB iClouda
  • Roncha89: Kapacitet 57,9 dostupno 32,3 gb ios 7.1.2
  • jmirakul: @Roncha89 koliki ti je usage na iPadu?
  • Roncha89: 1.8 gb popunjeno od 5gb, nemam ideje.
  • Defou: Mozda nemas dovoljno mjesta na iCloudu
  • Roncha89: Molim pomoc! Ipad 2 64 gb 3g, ide u prodaju pa trebam napraviti icloud sigurnosnu kopiju ali ne prolazi, ispise mi da se posljednja sigurnosna kopija nije mogla izvrsiti. :(
  • robee: Da, dosadan je...
  • stefanjos: ovaj lik je meni tako dosadan
  • Jedro: Domaći Wacom event sa online prijenosom :)[link]
  • smayoo: otvori temu pod razno
  • JOHN: ima neka tema za to
  • smayoo: John, molim te, piši u forum
  • JOHN: Prvo mi nije jasno zašto mi je izašao prozor za promjenu podataka o kartici na apple accountu dok sam radio update chrome app
  • JOHN: mjere opreza sam odjavio karticu iz apple accounta
  • JOHN: koga sad kontaktirat?
  • JOHN: oba danas. Gledam pod itunes store-purchase history i to s ene vidi. A vidim na opisu terećenja u e-zabi
  • JOHN: Nevjerojatno. Sda sam upravo shvatio da mi je račun dvaput opelješen. Jednom ua 0.99USD i jednom za 1.0 USD. To sam primjetio kada sam išao radit update chrome na ipad mini
  • ismar008: evo riješilo se samo od sebe ;-)
  • ismar008: ops, soory za više ovih poruka nisam vidio ;-)
  • ismar008: jednostavno neće da se instalira
  • ismar008: može mi netko pomoči oko iphoto instalacije na mac mini... jednostavno se neće instalirati... imam os 10.10.1 gore
  • abajo: [link]
  • Borostef: IPad 2 puno brzi na iOS 8.1.1.
  • papittovenga: papittovenga
  • MacSlavko: Yey :-)
  • Soffoklo: Na iP4S osjetno ubrzanje sa iOS 8.1.1
  • MacSlavko: To! Nadam se da će Performance Upgrade biti OK za normalan rad 8.1.1 na iP4S?
  • MoschuS: iOS 8.1.1 i OS X 10.10.1 su vani ;)
  • Soffoklo: [link]
  • Soffoklo: Također tko želi raditi JB na iOS 8 ili 8.1 ovdje su mu upute što učiniti, jer vremena je još jako malo ;)
  • Soffoklo: Tko ima JB iOS neka NE radi update na iOS 8.1.1

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Novo u Appleu

Novosti

MacUpdate

Anketa

Najzanimljivija Apple novost je:

Registriraj se za sudjelovanje.