Milimetarski papir
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Milimetarski papir

01.12.2012.   |   21:00
Ukoliko nekome zatreba na brzinu milimetarski papir naišao sam na zanimljiv on-line generator.
http://lightupthestars.com/graph/
01.12.2012.   |   21:45
Zgodno! Hvala!
Moderatori: smayoo, Sank, saint
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 7 sati, 21 minuta
  • kajman: fakat, tako je. isključio AdBlock, sve radi.
  • mario.zg: nemoguće
  • stefanjos: whaat?
  • Piko: Našao grešku .... AdBlock "blokira" oglasnik
  • amsterdamxxx: evo slika,sva 4 browsera..>>link<<
  • kajman: meni isto ne radi odavno...
  • amsterdamxxx: u svim browserima radi kako treba,probao sam na Operi,Chrome,Safari, FF
  • damir1: U Safariju takodjer radi skroz kako treba !
  • Piko: Da li je itko prijavio da se OGLASNIK ne vidi niti u Safariju niti u FireFoxu, .... samo u Chromeu radi kako treba ?!?
  • ZAAK: eto ga, kraljevi ! ! ! 9 sec smijeha
  • ZAAK: >>link<<
  • stefanjos: nene, pitam da znam kako ti pomoci :D, znaci samo stisnes play na video, i kada video igra, onda onaj menu bar mali di je slider i za pojacati, onda sa desne strane imas gumbic youtube, i on te odvede na youtube s tim linkom. :)
  • ZAAK: sa browsera, safari konkretno ali ako treba otvoriti cu FB u necemu drugom
  • stefanjos: s ios-a ili s brwosera?
  • ZAAK: ako netko na FB stavi YouTube video, kako naci originalni link i pogledati video na YouTube a ne na FB
  • mirnnes: @ZAAK Meni radi..
  • ZAAK: dali vam novi ( updejtan ) Viber radi u landscape modu kada tipkate poruku, meni nikako.
  • Riba: Dogodi se povremeno, uzrok još tražim.
  • stefanjos: aha, tako se meni neki dan prikazao rustyev uzvik, pa sam refresho i vratilo se u normalu :D
  • Borostef: @stefanjos Ma kužim, ali kad sam otvorio Jabučnjak u vikalici je jedno deset puta za redom bio tvoj post "updejtan Viber je vani" pa mi se učinilo da se pretjerano veseliš :) Sad je sve OK... Valjda neki bug...
  • stefanjos: novi viber je vani za updejtat, vani(na appstoreu)
  • Borostef: @stefanjos ?!
  • glenn: isplati li se kupiti macbook air 4,2; 13,3 (2012) za 4000 kuna?
  • stefanjos: updejtan viber je vani :D
  • Riba: Mogu pokusati tako.
  • Djipi: ako je, AdBlock je aktivan
  • Djipi: @Riba: samo provjeri da li je #adwrapper height==0
  • Riba: Je ako ne znas sto je problem.
  • amsterdamxxx: ne znam sta je tesko samo prvi put staviti stavku'Dont run on this page"
  • Riba: Došao sam na istu ideju, ali ne znam kako to napraviti da se prikaze samo onima sa ad blockerom.
  • MacSlavko: I uz upute kako se to isključuje :-)
  • amsterdamxxx: i pored slova male lobanje..:)
  • smayoo: Davore, jel se ne može na tu stranicu s oglasima staviti neki statički tekst (OGROMNIM VRIŠTEĆIM CRVENIM SLOVIMA) da isključe taj adblocker ako ne vide oglase?
  • metalni: prodajem Minija... >>link<<
  • dpasaric: Da, već smo više puta objasnili - oglasi se ne vide onima koji imaju uključen ad-blocker.
  • zoranoske: Postoji li neki razlog zašto ne mogu vidjeti oglase?
  • miki_28: ima li koga budnoga :)
  • miki_28: juhuuuuuu
  • Borostef: Apple dopušta pristup OSX beta verzijama i non-developerima kroz svoj OS X beta seed program... https://appleseed.apple.com/sp/betaprogram
  • Borostef: A niš posebno... Valjda im dosadno... :) >>link<<
  • smayoo: A, jeb'lo ih... A šta sad oće? :)
  • Borostef: iOS 7.1.1 je vani...
  • smayoo: Ako ti radi sve što trebaš - da.
  • MiaLovric: smayoo - ti misliš da mi se isplati kupiti za tu cijenu?
  • rusty: JB devices u mogućim problemima >>link<<
  • drlovric: Mia: Ne bi cijenu komentirao, tu se ne kuzim. Ali prvi Mini ti je u rangu iPada dva po brzini. Rezolucija ekrana je za danasnje pojmove jako mala, ali uopce nije los. Ja sam ga imao, ali mi je non-retina smetala i jedva sam cekao novi model.
  • smayoo: Može, kupuj! :)
  • MiaLovric: Da li mi se isplati kupiti iPad Mini za 1200kn? Ne Retina, nego prva generacija Minija. Star je mjesec dana, ima sve papire.
  • Tony.Soprano: @Kapetanica - odgovorio sam ti na mail, ne znam jesi ga dobila? Pogledaj u druge pretince na mailu, možda ti ne dođe u inbox, već u neki drugi pretinac.
  • Kapetanica: gledam mailove ali... nix

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

amsterdamxxx, CooL, Riba, rusty, zabac, Anonimci (411)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Novo u Appleu

Novosti

Anketa

Jabučnjak 3.0

Registriraj se za sudjelovanje.
Page Speed 2.43 Seconds

Provided by iJoomla SEO