Milimetarski papir
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Milimetarski papir

01.12.2012.   |   20:00
Ukoliko nekome zatreba na brzinu milimetarski papir naišao sam na zanimljiv on-line generator.
http://lightupthestars.com/graph/
01.12.2012.   |   20:45
Zgodno! Hvala!
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 16 minuta
  • ismar008: dali ima negdje neki topic kako očistiti memoriju sa maca.. imam zatrpan komp a nemam pojma sa čime...
  • saint: Potreban iPad 1 ili ipad 2,moze i sa razbijenim touch-om.Pa ako neko ima neka se javi u pp. HVALA
  • kinsif: moguce i predstavljanje za iOS9
  • FI4: to ce biti vjerovatno izvjestaj o prodaji i apple watchu?
  • stefanjos: apple event 9.ožujka
  • Lihto: H1 VDSL 45/17 mbit za 199kn xD nadam se da će im opet bit akcija da upadnem na tak nešto ili selim na t-com na 100mbit xD
  • rusty: @Zdravac - sa MSovog bloga [link]
  • Zdravac: E rusty, hvala na obavijesti! btw. Support u kojem smislu?
  • rusty: Skype 7.5 (Mac) ima support za HR jezik
  • smayoo: But it's so round... and ellegant... A real proffessional machine... :)
  • smayoo: :D
  • Borisone: [link] :-)
  • Defou: 199kn jos 6mj.
  • Defou: H1 VDSL 32/8 Mbit
  • Borostef: Optima telefon i internet 10 Mbit...
  • Wiseguy: VIP putem T-com infrastrukture
  • Wiseguy: VIP trio - 4 MB / 155 kn za prvu godinu, druga godina 340 kn
  • energyman: Ja imam Amis i paket Total HBO 4 tel. linije. Brzina je 16 / 2, a cijena 299 mjesecno.
  • Daki: ful loše
  • rusty: Dakle to je niti 1Mbit down i oko 12KB uploada. Rekao bi da je to nešto jako jako slabo i sporo.
  • Daki: znam da sam na rulalnom području al ipak šta je ovo?
  • Daki: upravo odradio test 0,79 Mbps download i 0,10 Mbps upload isto tcom
  • rusty: 10Mbit (230kn)
  • Daki: brzina/ cijena?
  • rusty: tcom (net)
  • Daki: zdravo momci mož pitanjce? kojeg telefonskog (kućni)/ internet operatera koristite??
  • cariblanco: @Riba, ako imaš vremena, ispravi mi naziv teme u Što a ne Šta kako sam greškom napisao
  • stefanjos: ovisi koliko nudis :P
  • VanjusOS: jer ima netko 5s na prodaju
  • smayoo: mailom ćemo dalje
  • stefanjos: moram nacrtati izometriju grananja radijatora na dvokatnici. mogu poslat dwg pa vidis ako je okvino ok?
  • smayoo: @stefanjos - projektant jesam, ne strojarski, nego elektro, ali se grijanjem puno bavim. Reci što te muči, možda ti mogu pomoći.
  • smayoo: Fora! :)
  • tomislav.c: Malo sam se igrao s Google i Wikipedia api-em, rezultat je ovo :D [link]
  • stefanjos: ima li koji projektant za grijanje u stambenim zgradam i slicno?
  • Soffoklo: Apple objavio program za popravak MacBook Pro računala koji imaju problema sa grafikom: [link]
  • smayoo: MAJSTOREEEEE!!! :D ;)
  • john_st: otkriooo!! \vec{\imath}
  • cariblanco: ok odo probat,pa javim impresije :)
  • smayoo: zašto ne koristiš tapatalk?
  • cariblanco: ovak dok skrolam po ekranu,često mi se desi da stisnem palac gore ili dole,nesvjesno...čak neznam ni kome sam stisnuo :D
  • cariblanco: može li se nekako isključiti opcija za karmu,dok pregledavam forum preko mobitela?
  • ecvis17: Više izbora rezolucije za retina ekrane > [link]
  • Dijete: Ok.. Skoro sam se izletio sa svojim latex majstorstvom koji nema veze sa vektorima i tockicama...
  • smayoo: Je, kužim što te muči. Mislim da ćeš morati ići na low level typesetting komande (od TeX-a)
  • john_st: ma pokušavam dobit vektor i ali bez točkice. upišem li \vec{i} imam točkicu. upišem li \vec{\i} to više ne liči na slovo i :D
  • smayoo: Nešto malo čačkam ponekad. Majstor nisam. Što te muči?
  • john_st: ima li latex majstora?
  • HardcoreMAC: macslavko, Njemacki je odlican no program se jako muci s nasim imenima
  • mladen10: ajde ako neko zna neka pomogne

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

CooL, dmandi, Ljut k0 Ri5, rusty, saint, Sank, zabac, Anonimci (455)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Novo u Appleu

Novosti

MacUpdate

Anketa

Najzanimljivija Apple novost je:

Registriraj se za sudjelovanje.
Page Speed 2.65 Seconds

Provided by iJoomla SEO