Program za free download muzike
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Program za free download muzike


03.09.2009 | 18:47
Ima li tko za preporučiti dobru stranicu, program ili bilo što slično za skidanje muzike ??
03.09.2009 | 19:45
spotify
03.09.2009 | 20:49
možda gluparim, ali nije li to bolje preko torrenta?
03.09.2009 | 20:56
Što radiš kad poželiš pročitati neku knjigu? Posudiš je iz knjižnice ili baciš ciglu u izlog najbliže knjižare i ukradeš je odande?
03.09.2009 | 22:04
Nažalost, mi koji živimo u Hrvatskoj ne možemo koristiti Spotify.

"Unfortunately, due to licensing restrictions we are not yet available in your country. We understand that you are currently in Croatia"
03.09.2009 | 22:05
Hvala Smayoo
Imala sam na windowsima BitTorrent, ali ne znam kako bi to funkcioniralo na Jabuci pa zato pitam
Budem isprobala Spotify.....
Thanx again
03.09.2009 | 22:06
Hehehehehe.... nešto drugo onda??
03.09.2009 | 22:45
Ako pod "skidanje" podrazumijevaš "kupovanje" onda široku ponudu imaš na http://www.7digital.com/

Nadam se da radi i za Hrvatsku.

Ovo radi sigurno: http://www.gubemusic.com/, no izbor glazbe je specifičan (meni odgovara).

A postoji i domaća trgovina http://cedeterija.hr/
03.09.2009 | 23:17
mislim da ce ti ovo jako dobro zavrsiti posao,licno ga koristim na Mac-u..a slicno nesto samo pod drugim imenom i na linuxu...
program se zove `SolarSeek`(za Mac)a Nicotine za Linux...
nema pesme koju nisam nasao,a koje sam davno imao samo na kasetama...Uzivaj
solarseek.en.softonic.com/mac
solar.jpg
04.09.2009 | 01:53
Problem toga što ne dozvoljava (besplatni) pristup iz Hrvatske rješiv je korištenjem nekog od anonimnih rerouting servisa. Koji onda ovakvim siteovima koji zloupotrebljavaju nedostatak zakonske regulative prikazuje kao da veza dolazi iz one zemlje gdje je smješten anon server.
04.09.2009 | 09:38
smayoo je napisao:
Problem toga što ne dozvoljava (besplatni) pristup iz Hrvatske rješiv je korištenjem nekog od anonimnih rerouting servisa. Koji onda ovakvim siteovima koji zloupotrebljavaju nedostatak zakonske regulative prikazuje kao da veza dolazi iz one zemlje gdje je smješten anon server.

Može li malo konkretnije? Ne o principu rada rerouting servisa nego kako konkretno riješiti problem?
Hvala
04.09.2009 | 10:57
Cekaj,ovaj program(nije sajt)kazes da ne moze da se koristi iz Hrvatske,nisam to znao.....ja sam iz Srbije i ovde sve normalno radi,ne vezano za Os....moj kum koristi win xp i isti taj program postoji za Xp i zove se`Soulseek`jedina sto smo mi odradili,a to je da smo u podesavanju programa,stavili da port bude `server.slsknet.org:2242`i to je to....
ja cak koristim wifi vezu,i meni je Ip adresa uvek ista,i nemam nikakvih problema..
p.s. izvinjavam se,ti si verovatno mislio na gore pomenuti sajt..
Prilozi:
04.09.2009 | 11:46
Da, ja sam mislio na spotify.

drAle, ne može jednostavnije - npr. odeš na beatfiltering.com i onda odande, u njihovu rubriku utipkaš npr. www.spotify.com (ili bilo koji drugi site koji filtrira prikaz zadržaja prema lokaciji klijenta) i to je to.
04.09.2009 | 14:25
Bacila sam oko na Spotify i meni kao početnici se čini prilično komplicirano.......
04.09.2009 | 15:03
De gustibus...

Meni se brljanje po torrentima čini puno kompliciranije...
04.09.2009 | 15:34
Heheheheheheh.... ok! Ajde mi samo molim onako ukratko napiši što mi je činiti kad skinem Spotify?
Da OPET nešto ne zeznem.......
04.09.2009 | 17:16
smayoo je napisao:
Da, ja sam mislio na spotify.

drAle, ne može jednostavnije - npr. odeš na beatfiltering.com i onda odande, u njihovu rubriku utipkaš npr. www.spotify.com (ili bilo koji drugi site koji filtrira prikaz zadržaja prema lokaciji klijenta) i to je to.

Hvala! Karma UP!
04.09.2009 | 19:40
daklem, imas utorrent (u beti je ali radi ko zmaj) www.utorrent.com i tu stvarno nemaš problema. Isohunt, demonoid i svega ima.
No, ja torrent koristim iskljucivo kad skidam jednu ili nekoliko pjesama, kad skidam albume u goolge upišeš naziv izvođača naziv albuma pa rapidshare i trazis žive linkove za "direktno" skidanje. Ja imam premium account od Rapidshare-a jer dosta toga i uploadam (u poslovne i privatne svrhe) pa nemoram čekati da završi skidanje jednog po jednog albuma ali to ti je ta mala cijena free korištenja.
Evo probaj, upiši recimo Nirvana Nevermind rapidshare pa probaj malo...
04.09.2009 | 19:58
smayoo je napisao:
Da, ja sam mislio na spotify.

drAle, ne može jednostavnije - npr. odeš na beatfiltering.com i onda odande, u njihovu rubriku utipkaš npr. www.spotify.com (ili bilo koji drugi site koji filtrira prikaz zadržaja prema lokaciji klijenta) i to je to.

Ne radi
Kaže: "Unfortunately, due to licensing restrictions we are not yet available in your country. We understand that you are currently in United States ..."
04.09.2009 | 20:27
Hvala Bassland )
Već sam skidala preko rapidsharea ali samo po jednu pjesmu
Znači, preko njega mogu skidati i albume i recimo mixeve?
Za premium user se treba logirati ili?
04.09.2009 | 20:42
DrAle je napisao:
smayoo je napisao:
Da, ja sam mislio na spotify.

drAle, ne može jednostavnije - npr. odeš na beatfiltering.com i onda odande, u njihovu rubriku utipkaš npr. www.spotify.com (ili bilo koji drugi site koji filtrira prikaz zadržaja prema lokaciji klijenta) i to je to.

Ne radi
Kaže: "Unfortunately, due to licensing restrictions we are not yet available in your country. We understand that you are currently in United States ..."




Meni je radilo minutu prije nego sam to bio postao (očito taj rerouting provider ima više izlaznih pipa po svijetu koje koristi na random pa kako te kad zapadne).

Nema veze, vidi ovamo. Imaš cijelu listu anonimnih rerouting servisa.
07.03.2010 | 21:25
smayoo je napisao:
spotify


Kako Spotify? Pokušao sam se pretplatiti, ali kaže da nije dostupno u Hrv. Ima li koja caka kako se to zaobiđe?

edit: sorry, nisam pogledao malo niže na tvoj odg, činilo se kao da se više o tome niže u postu neće razgovarati. Isprike!
07.03.2010 | 21:50
Evo vidio sam da se spominje 7digital.com u ovom postu.
Na 7digital isto ne dozvoljava kupovinu iz Hrvatske, ali ako radis checkout preko paypala nitko te nista ne pita

Tako ja kupujem ne elektroniku.

Elektroniku preko junodownload.com ili beatport.com
09.03.2010 | 01:14
Natasha je napisala:
Ima li tko za preporučiti dobru stranicu, program ili bilo što slično za skidanje muzike ??


Dakle, kao sto je Branko napisao; SolarSeek je rijesenje...
to je Mac verzija popularnog SoulSeek klijenta...
ima stvarno svega, a naglasak je na djeljenju, svaki korisnik stavlja na raspolaganje svoju arhivu s muzikom...

Toplo preporucam...
09.03.2010 | 04:14
a SolarSeek odavno napušten ... SoulSeek sam godinama koristio na Windowsima, kao jedini p2p... nenadmašan... testiram ga s Wine-om kad se malo uigram...
10.11.2010 | 18:05
oprostite sto otvaram temu staru godinu i nesto ali bolje tako nego li da otvaram novu...
ovako instaliral sam si Solarseek za skidanje glazbe ali pitanje dali ima tu i hr glazbe ili samo strane

imam jos jedno pitanje :
ovako imam jako puno nase domace glazbe (hoby mi je skupljat stare stvari) e sada kako u itunes napraviti album konkretno imam ljepo po folderima (ordnerima) slozeno i kako to sada prebaciti u itunes
10.11.2010 | 21:48
Update!!
iSoul, open source klijent za SoulSeek mreze, iako jos u beta fazi, obecava, modernim suceljem i funkcijama..
Jos da rijese poneku nestabilnost i nedostatak....
10.11.2010 | 22:44
iTunes to automatski slaže po folderima ako je ID tag u mp3 fileu sređen (i opcija "Keep music folder organized" ili tako nekako je uključena). Ako nije možeš ih srediti iz iTunesa. Međutim gdje i u kakvim folderima se mp3 jevi nalaze je nebitno u iTunesima, samo trebaš pregristi to.
11.11.2010 | 19:27
riba hvala na info ali molimte di se to nalazi (keep music folder...) trazim svugdje ali ne mogu naci ..jer kada si stavim znaci prebacim pjesme on mi uopce ne stvara foldere...
12.11.2010 | 12:00
Preferences, tab Advanced. Imaš dvije opcije:Keep iTunes media folder organized (ispod je čak dosta dobro objašnjeno što to znači. Pogledaj i opciju ispod (Copy files to iTunes meda folder when adding to library). Većina ljudi ima oboje uključeno.
Ako ti je prva opcija uključena i iz iTunesa napraviš get info za neki mp3 file i upišeš artista i ostalo, iTunes će ti na osnovu toga automatski rasporediti po folderima taj mp3. Postoje i alati koji će sami pofilati te podatke ako nedostaju.
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1
  • 2

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 10 sati, 10 minuta
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.
  • Yonkis: Ili da otvorim temu u forumu?
  • Yonkis: Jedna osoba dok je bila u Beču, mogao sam vidjeti njenu lokaciju točno na kojem je katu i u kojem dijelu zgrade je bila (iPhone 14 u pitanju). Zna li netko koji su preduvjeti za takvo točno lociranje jer u Hrvatskoj to još nisam nigdje doživio? Vidim lokaciju ali ne u 3D.
  • m@xym: Uostalom, palčevi su na ovom forumu odavno prestali biti relevantni, a nama koji smo redovito ovdje niti ne trebaju da bi smo znali kakav je tko.
  • m@xym: Nerviraj se samo zbog onih koji su ti bitni, a nebitne ignoriraj, inače ćeš ostati bez živaca.
  • Vanjuška: Nema nervoze m@xym, ali da javno prozovem malog žapčića da bog sve vidi i sve zna :D
  • smayoo: Ja nemam.
  • zvone: Servisom naime...
  • zvone: ljudi ima li tko iskustva sa sercisom iklinika?
  • m@xym: Čemu nervoza zbog palčeva?! Evo ti još jedna gore ako te to baš toliko muči.
  • Vanjuška: LOL, puknem post i vidim 1 pozitivan palac gore, a imao sam ih 10 nakon onog Tinovog pushanja. Kaj je Žabac/Jura, opet me imaš na piku? :D
  • Kloba: Predizborna škola Željka Pervana [link]
  • Yonkis: Najljepše je kad ostane u “obitelji” :)
  • imjasminh: Mobitel prodan useru s Jabučnjaka :)
  • Zdravac: :)
  • Zdravac: Jel zna netko bez googlea odakle to?
  • Zdravac: ...Galebi, oj beli tići, poletite dole k jugu, ter moju pozdravite majku...
  • Gjuroo: Moj talent za poeziju nije skriven :)
  • Air: ...možda bi se razvili skriveni talenti za poeziju :)
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis... brzo bi se reducirao broj vojnih stratega, predsjednika, trenera... :)
  • smayoo: @Air: :D
  • imjasminh: u biti cmd r xD
  • imjasminh: updatane slike mobitela u oglasniku - cmd f5 ako vidite stare slike...
  • imjasminh: Apple iPhone 14, 128GB, Midnight Blue - 89% - Spuštam na 450 EUR - [link]
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis uvelo bi porez na političke teme, 1c za čitanje, 2c za pisanje po postu.
  • Gjuroo: "Smayoo: 25x je vrlo optimistična procjena :)
  • Bertone: Otvorena tema "Zero-day" pa se slobodno možete maknuti od politike i rata
  • Bertone: Ma znam, ali tko će to čitati :(
  • smayoo: Svatko je slobodan otvoriti kakvu god želi temu koja ne krši opća pravila. Zar je uredništvo krivo što vi, članovi, pokazujete 25 puta veći interes za političke teme, nego za stručne? :)
  • Bertone: ... no u pravu si, lakše je mlatiti o politici nego o stručnim hardversko-softverskim temama :)
  • Bertone: Kad si stavio video, malo sam bacio oko na forum no nisam našao zasebnu temu o sigurnosti u koju bi se mogle staviti vijesti ili linkovi na iste no tražiti ću još malo
  • Gjuroo: Apple teme nam se svele na vikalicu, a forum preuzela politika...
  • Bertone: Još malo o sigurnosti (ako nekoga zanima), [link] i [link]

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.36 Seconds

Provided by iJoomla SEO